• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Jani já se bojím cokoli říct už :sweat_smile: - dnes jsem mu volala, že maj ve Sparu v akci boby a že jsme to s Jájou nestihli je koupit bo byl unavenej už, jestli ta m nevlítne - nevlítne, bo musí uklízet společnou chodbu a po tmě to dělat nebude. Je to akce na deset minut...no ale asi by mu těch deset minut chybělo. Tak snad je zítra budou ještě mít.
Takže kdybych chtěla tuli tuli, tak mi nejspíš oznámí, že musí jít mejt ty hrnce :frowning2:
5. lis 2009 v 15:03  • Odpověz
autor
Zuzí, já nevím kdy jí mám mít:grinning: se řídím dle tebe :sweat_smile: :grinning:

a abyste věděly, jak jsem šikovná :sweat_smile: tak jsem si právě pokdydala půl kuchyně šlehačkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: normálně jsem chtěla zdobit,zmáčkla jsem a pytlík rupnul :angry: fuj nenávidím šlehačku a teď jí musím uklízet :angry:
5. lis 2009 v 15:04  • Odpověz
no já chtěla mít ten věkovej rozestup 3,5 tzn. že se před Pé´tulovýma 3 rokama začít snažit(samo počítám s tím,že hned otěhu):sweat_smile: :zipper_mouth: zbožný přání.No,ale teď,když jsem bez zaměstnavatele to nejde,pač bych jako těhotná nezaměstaná po rodičáku nedostávala vůbec nic,takže varianta jedna byla porodit do Péťulových 3 let,tzn že příští rok v létě otěhu a druhá na rok do práce,pač po roce vzniká nárok na PPM a volbu roků.To bych kdybych porodila do Péťulových 3 let neměla a musela bych rovnou na 4.Slyšela jsem,ale,že můžu mateřskou třeba jen na den převíst na manžela a znovu vzniká nárok na PPM,ale na úřadě jsem s tim ještě nebyla,tak to nevim jistě jestli to tu jde,ale jestli jo,tak třeba příští rok jsme říkali,že se pokusíme o mimi,ale vylezl další problém.Bydlení,že musíme do většího,to víme oba a už jen měsíc a budeme mít splacenej úvěr na tenhle byt.takže máme v plánu se příští rok kouknout po většim.Chtěli by jsme to stihnout než se začneme snažit o mimi,ale nevíme jestli se podaří přestěhovat příští rok v létě v zimě či kdy,no a včera jsem zjistila,že já nemusim na celej rok do práce,já bych šla,ale měla jsem z toho docela depku,pač kdybych šla na rok do práce a hned se zadařilo,tak už bych měla prcky od sebe 5 let a to je už moc pro mě,i,když bych neměla zbytí,tak ještě by se dalo,ale nedej bože,kdyby jsme se snažili třeba rok......no a já zjistila,že vzhledem k tomu,že jsem bez zaměstnavatele,tak stačí,když nastoupim do novýho zaměstnání na 3 měsíce a pak pujdu na nemocenskou a to dá dohromady ten rok toho pojištění co musíš mít,aby ti vznikl nárok na PPM.Takže nemusím na celej rok,stačí 3 měsíce,pak neschopenka a užívání si těhu a Péťulky a věkovej rozdíl by byl 4 roky,což je kompromis mezi 3-5....no není to super???:dizzy_face::dizzy_face::dizzy_face: akorát problém číslo jedna...jestli hned seženu práci,č. 2- jestli mě dá gynekolog tu neschopenku č.3 už teď je mi blbý někam nastoupit a po 3 měsících skončit..jak na mě budou asi koukat? :unamused: to mi je fakt blbý...co s tim?
ale je to tedy ještě celej příští rok a půlka toho dalšího a to už snad určitě přestěhovaný budem a budeme moc se začít snažit :dizzy_face:
5. lis 2009 v 15:07  • Odpověz
jé Evi já jsem tak ráda že nejsem sama já včera dělala halušky a nějak se mi rozvařily a jindra mi řekl co to je jeslti to má jít dát slepicím tak jsem mu řekla že je to na večeři, ale ten dort bude určo dobrej :wink:

OLí třeba by byl rád manža by si takhle taky udělal odměnu za tu námahu kterou ted musí podstupovat
5. lis 2009 v 15:08  • Odpověz
autor
Zuzí, já bych se ještě na tom úřadě radši poptala....nejsem si jistá, jestli ještě jde RD převádět z rodiče na rodiče :sweat_smile:

Jani, problém je, že jsem neměla dost šlehačky na ozdobení, když jsem jí rozkydala po kuchyni:frowning2: no mně to neva, já jí nejím :grinning:

no nic, jdu vytřít kuchyň a sklidit po sobě ten svinčík a pak pojedem pro T. do práce (utahat Vendu, páč pojedem MHD bez kočárku:grinning:)
5. lis 2009 v 15:14  • Odpověz
Evi to nic,to máš za chvili uklizený:sweat_smile:

ještě jsem chtěla dodat,že,kdyby se nám podařilo se přestěhovat příští rok do léta,šlo by převíst tu mateřskou na Péťu a zvolit si tak volbu roků,že by jsme možná se začli snažit už příští rok v tom létě,uvidíme jak se budeme cítit,zatim ani jeden teď nechceme,ale příští rok v létě už si připouštíme,že by se dalo,tak uvidime jak to dopadne:slight_smile:
5. lis 2009 v 15:14  • Odpověz
Zuzi tak to jsem nevěděla vidíš že když nastoupíš hned na mateřskou bez zaměstnavatele že je to na 4 roky ale s tím převedením máš pravdu kamarádka to tak udělala a jde to, to je vyfikundace tohle teda vid?když porodíš do 3 let věku dítěte tak je to v poho když budeš těhu a budou mu 3 pryč tak budeš něco dostávat od sociálky taky to mám zjištěný ale na ty 4 roky to jsem nevěděla teda, ale můžeš ukončit i po 3letech a jít do práce to je jedno, ne? já mám taky vypočítaný že tak po novým roce na jaře nejdýl, ale právě nevíš jak to půjde pak budeme bez peněz kdyby kačí byly už 3 roky no uvidíme ale do práce každopádně nemám kam jít taky..a jde to stačí 3 měsíce já byla taky v nový práci jak jsem otěhotněla a pak šla na nemocënskou a platí to za tebe, akorát teda byli nasraný :unamused:
5. lis 2009 v 15:25  • Odpověz
Evi no tady holky v paragrafech píšou,že to jde,ale že už tatínek opravdu ma tu mateřskou musí nastoupit,ale stačí jen na 1 den,ale samo se musim jít zeptat.jestli to nepujde,ale,tak je po snažení,pač já 2 děti za 3800 opravdu neuživim:slight_smile:ale tak co nastoupim někam na ty 3 měsíce a hurá na snaženííčko a užívání si těhu a Péťulky a rozdíl,když se podaří hned 4 roky,to je dobrej kompromis né?:dizzy_face:
5. lis 2009 v 15:26  • Odpověz
jo dostávala bych Jani první měsíc-už to nevim přesně,tak to zaokrouhlim 3400 druhej třetí měsíc 3000 čtvrtej pátej 2500 jako fakt s tímhle nemůžeme vyjít,nesmysl :unamused: jinak,když porodíš do 3 let...no v poho,to bych právě musela nastoupit na ty 4 roky automaticky,ale jestli to jde jak píšeš,že to tak udělali kamarádi,tak nemusim a to je fajn:dizzy_face:jinak no však až budou malýmu 3 tak pujdu na ty 3 měsíce a tradá,jenže si představuju,že hned otěhu a co když nám to nepujde rok,sem naivní co?:frowning2:ale kéž by!!!!
jani tak tys byla v nový práci otěhu a co teda?byli nasraný jak sviň vid?No a to já se poseru jim tam přijít říct,nepříjdu už po 3 měsících,ale může mě to bejt jedno,že jo,stejně se tam nevrátí už člověk a jak ti z toho bylo?
5. lis 2009 v 15:31  • Odpověz
no mě to taky nebylo milý ale hlavní je mimi tak to hod za hlavu jsou horší věci,ne?já se právě bojím aby to nešlo tak to sychruju po novým roce, ale to neví jidnra tak nevím jak se na to bude tvářit, že? :confused: 3400,3000 říkáš,jo? a nedoplácí to někdo to je fakt hodně málo ne? to abysme na to vlítli..
5. lis 2009 v 15:47  • Odpověz
co se bojíš,aby to nešlo???

Já nevim jestli přesně 3400 a 3000 vim jen,že mi paní napsala částky podobné těmto :unamused:

no nám určitě nikdo nic doplácet nebude,samoživitelkám asi jo nebo těm co nemají živ. minimum,ale ve chvíli kdy ti spočítaj manželův a tvůj příjem,nemáme šanci.Péťa převyšuje životní minimum několikrát
5. lis 2009 v 17:20  • Odpověz
Zuzi a co to je ty částky. 3400 atd... nějak tomu nerozumím - to bys dostával akdybys byla těhu nezaměstnaná?
5. lis 2009 v 17:34  • Odpověz
Jo Olí bohužel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zuzi bojím toho právě aby to dlouho netrvalo než otehotním víš? člověk nikdy neví tady nám to trvalo 4 měsíce a to jsem si měřila teplotu ted na to nebudu mít čas
5. lis 2009 v 18:37  • Odpověz
Jéje tady je to nějaký složitý na mě :grinning: já těmhle věcem ohledně tý mateřský a nemateřský nějak nehovím :grinning: to taky navrhoval nějakej tydýt tohle :unamused: jen chci upozornit, že přehození mateřský z matky na otce není tak jednoduchý, jedna holčina to tak udělala, šla od půl roka holky makat a byl to teda šílenej boj s těma úřadama.A pak když otěhu(holce bylo málo přes rok) a chlap chtěl jít makat, tak to opět teda bylo šílený vyřiziování, takže na to bacha!!!!!!
Ale jinak to máte hezky vymyšlené.Teď jen abys práci sehnala hned a pak hned otěhu :sweat_smile: :sweat_smile:

Olí, to je pech s tím prstem, na jak dlouho to Dr.vidí???A manžu teda nekomentuju :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: chuděrka malej, takovýho trageda naštěstí doma nemám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dokonce mi každý víkend navrhuje, že nádobí po O umeje, akorát jsem tak hodná, že to nechci..tak možná už spoléhá na to, že řeknu ne, tak dělá aktivního a nabízí se :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak s plísní vám nezávidím :frowning2: :frowning2: ale nechápu, kde je problém???!!! :fearful: My s tím problémy nemáme, jak mamka v činžáku s plastovýma, jen se jí dole trochu v zimě rosej, ale musí být už hodně pod nulou..a my máme nahoře starý dřevěný, ty se nám rosej vevnitř, jsou dvojitý a dole máme třetí zimu plastový a taky ok, ani náznak rosení!!!!!Ale teda větráme dost no, s plastovýma se holt musí častěji za den větrat...
5. lis 2009 v 19:00  • Odpověz
Jo a dnes mi dorazila osobní váha digi(dárek od poštovní spořky)a holky, já jsem vyžranej čuník :frowning2: :frowning2: :frowning2: mám 77kg to je o 10kg víc, než před otěhu a to jsem 9 měs.po porodu měla 70kg!!!!!Jsem nechutný čuně, co žere jak nezavřený, musím začít cvičit, tohle postě nejde :cry: :cry: :cry: :cry:
Olí, jak Ty s hubnutím a Ty Zuzo????
A Dan má 17,3kg :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to jde ne?? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. lis 2009 v 19:03  • Odpověz
Teď jsem vám poslala dobrý mail o tom, kolik dostává cikánka na děti a jiné soc.příspěvky, jestli je tohle pravda, tak to je teda v prdeli, to vám řeknu :frowning2: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
5. lis 2009 v 19:11  • Odpověz
Ahojky,

holky fotka nebude, když se fotim sama vypadám jak debil a to fakt nebudu riskovat někde ukazovat :grinning:

Míšo ohledně kil taky šílim, jsem z toho zoufalá, ale nemám pevnou vůli s tím něco dělat. Ale musim se dokopat a začít na tom mém stroji. Už jsem jela asi 3x, ale musim přidat

Ty joooooooo a Daník má fakt 17kg??? To jsme ještě docela drobci :wink: Ale třeba to ve vašem věku doženeme :grinning:
5. lis 2009 v 19:15  • Odpověz
tak mejlík mi nejde otevřít, no aspoň si nezkazím náladu.
Miško já mám 70 kg ale konečně na mě něco funguje, počítám kalorie a hubnu. Pomalu, ale tak asi je to dobře, aspoň to nepůjde hned nahoru.
Holky já se asi pob... se mi navaluje z toho smradu té mastičky na prstě, nevím co to je za humus :frowning2:
Miško a máš s měřením tuku? já mám novou i s měřením tuku a málem jsem se vybulila, když jsem to viděla, asi před měsícem mi vyšlo 43,5 :angry: :angry: a teď 37,3 %. hnus, prase jsem.
Jinak já větrám taky často - ale jak jsou okna v bytě jen na jednu stranu tak je to naprd...
5. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz
holky asi upadnu do komatu..jaké mám bolesti :frowning2: :frowning2: záda,noha..bříško..
5. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz
Vladu copak? Ms? :unamused:
5. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz
za dva dny..
za to amrtinova žena je asi těhu :pensive: :pensive:
5. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz
Vladu to mě mrzí,to je na picu :unamused: :frowning2: drž se a řekni pak co Tě trápí,že máš bolesti

Mišulko já mám 63-64 kg,čvrt roku už nic nedržim,žeru jak prase,necvičim a hore mám 2 kilča jen,to je dobrý né?:sweat_smile::grinning::grinning: ale budu muset,pač přes zimu nabírám plus 5 každej rok,tak zase budu muset začít něco dělat!

Oloušku pošli třeba do IP co a jak počítáš a kolik si už zhubla a za jak dlouho pls a rozpis jídelníčku,dík:dizzy_face:

Mišul však to je jasné né?Snad držíš palce,aby to tak bylo jak s prací tak s otěhu né?!!!!!!!! :fearful: :fearful: :sweat_smile: :grinning: :fearful: :frowning2:

17kilo to je hezkej melounek :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz
vzala jsem si léky na uvolnění svalstva..
a zítra budu volat na gyndu..
5. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz
to mě připomíná,že já už vim taky ty výsledky z gyndy a jaterek a už vim co mi je :unamused: :pensive:
5. lis 2009 ve 21:24  • Odpověz
co Zuzi??
5. lis 2009 ve 21:43  • Odpověz
Evičko a jak si psala,že budete slavit,tak budete to slavit jak?Pozveš rodinu?nebo kamarády?

jinak je to holky vážný co mi zjistily,nevim zda o tom vůbec psát :pensive:
6. lis 2009 v 10:03  • Odpověz
autor
ahojky,

co Ti je Zuzí? :astonished:
Olí, na ruce máš určo višňák :grinning: fuj jen to píšu, tak při představě toho smradu blinkám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Miško, neváží ta vána nějak divně? :grinning: :grinning: :grinning: jinak 17kg jsem měla, když jsem šla do první třídy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: (a Daníka jsem převyšovala asi o 20cm :grinning: )
Baru, ale Daník je i skoro o hlavu vyšší než Ondra :grinning:

jinak za dort jsem byla pochválená :dizzy_face: oba kluci se s ním cpali jak nezavření :grinning:(Venca jen neměl tu šlehačku)Krásy teda moc nepobral, ale dobrej byl :grinning:
6. lis 2009 v 10:05  • Odpověz
holky je to se mnou moc vážný.... :pensive:

nic mi není :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
jsem zdravá jak řepa bo jak se to říká :grinning: :grinning: :grinning:

Evi a co příspěvek z dneška 10.03?
6. lis 2009 v 11:23  • Odpověz
autor
Zuzí, jsem ho neviděla :sweat_smile:
jsem ráda, že Ti nic není, docela jsi mně vyděsila!!!
slavit budem za 14 dní s rodinama...oslavu pořádá T. mamka :grinning: takže dorazím k hotovýmu:grinning: a oslava bude klasika:grinning: přežerem se :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 11:40  • Odpověz
autor
a já mizím, jedu pro dědu- je na kontrole u dr, tak ho vyzvednu a odvezu domů:slight_smile: a odpo jdem ke známým spravovat komp:slight_smile:
6. lis 2009 v 11:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.