• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
jéé to sem nechtěla:sweat_smile: tě vyděsit :zipper_mouth: měla bejt sranda:grinning:

píšu IP o S.O.S!!!
6. lis 2009 v 11:42  • Odpověz
autor
potvoro:grinning:
ale stejnak, já Tě včera zas chtěla nahlodat tím, že jsem ještě neměla ms, a tys nereagovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. lis 2009 v 11:45  • Odpověz
autor
kde je ta IP? čekáááám:grinning:
6. lis 2009 v 11:48  • Odpověz
no tos mě nenahlodala teda:grinning: pač vim,že jsem s tím šoupala o několik dnl,tak je jasný,že to budeme mít každá jinak :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. lis 2009 v 11:55  • Odpověz
autor
ne, máme to furt stejně :grinning: :grinning: :grinning:
jdu číst ip:slight_smile:
6. lis 2009 v 11:56  • Odpověz
tak kolikátého to máš dostat nyní?:grinning:

já 2,tak se laskavě nahlašte paní Adámková ať Tě můžu každej měsíc varovat:grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. lis 2009 v 11:59  • Odpověz
autor
dostala jsem to minulý pátek, takže za 21 dní :grinning: datum po mně nechtěj :grinning: :grinning: :grinning:
jen mně ohlídej :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz
autor
tak a já jdu:slight_smile:
zatím se tu mějte pěkně:slight_smile: zítra jde Tom pryč, takže snad nakouknu:grinning:(hlavně kvůli Ip od Zuzíka :grinning: )
6. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz
takže plus mínus o 3 dny dřív to dostaneš dycky jo,píšu si :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

holky já mám asi rozmazlený dítě nebo co to je :rolling_eyes: nebo to je teď normální???? :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
já ho asi přetrhnu za chvíli jak žábu :rolling_eyes:

no je to normální?
Třeba mi dotáhne prázdou petku a já mu musim odmontovat víčko a on na mě,že mu tu flašku musim držet,aby si mohl šroubovat,mimochodem asi stokrát za den a když mu řeknu,že mu ji držet nebudu a položim jí,tak on začne úplně histericky brečet jak blázen a vnucuje mi tu flašku :sweat_smile: :rolling_eyes: tak já že ne a on ječí jak viktorka,pak de na mě a přilepí se na mě a že rád rád mi dělá,tisíckrát za den,když na něj,že nebudu něco dělat co chce on a po histerickým ječení furt po mě leze a dělá rád rád,jediná jeho hračka a činost je lezení po Nás a rád rád a skákání a kdovíc o ještě :rolling_eyes: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
rád rád dělám ráda a milionkrát za den kldině,když to udělá jen tak,ale,když to dělá z tohohle důvodu,že po mě leze furt,když se mu nevede po jeho tak nevim,skáču z okna :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: :confounded:
co jako s tím?Ho mám řezat,aby nebylo po jeho???nebo co jako s tím? :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Evi tak papa a užij si víkend
6. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz
Ahojky

Zuzano, tak Ti musím vynadat, pže jsem se teda taky vyděsila, co Ti našli :angry: :angry: bestie malá :grinning: ještě, že Ti nic není a jsi ok!!!!!příště si laskavě nedělej prdelky, jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak s Petíkem je to těžký, teď už s tím asi moc nezmůžeš, no :sweat_smile: :grinning: jak sis ho naučila, takovýho ho máš :grinning: :grinning: vždyť jsme to tu řešily už dávno dávno, jak tenkrát měl to bulící období, Ty jsi nechtěla aby se necítil nějak špatně, když ho nebudeš pořád tahat apod.my Ti psali, že mu určo nic není, že s Tebou jen cvičí.Já jsem prostě zastánce tvrdší výchovy, ale už od počátku, jak se to nechá rozjet, tak je konec, ty dětičky jsou vážně strašně chytrý a vědí, jak na nás!!!!Daník je úplně na zabití, jak je s někým od vedle :angry: :angry: pořád piští,vjíždí na motorce na silnici :angry: :angry: vynucuje si vše vztekáním, protože ví, že prostě babička bude skákat jak tydýt, co Daníček chce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: takže já ho tam teda nějak moc ráda nedávám a ani tam moc nechodí a ven si s ním taky chodím především sama, pže si z něj hajzlíka dělat nenchám.Ale s námaposlouchá jak hodinky, neříkám, že vždy je vzornej, to ne..ale nepředevádí to, co před babkou..
Ip za chvíli, ale je to u nás jako s Vánocema :grinning: :grinning:

Holky jste moc šikulky, že jste zhubly a držíte se!!!!!!!!Já jsem právě strašně zlěnivěla a jsem jak Zuza dřív :sweat_smile: jídelní orgie od 21hod :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: když Daník usne, já prostě nemám přes den moc hlad, ale jak usne a je klid, tak to přijde :cry: :cry:

Eví, váha bohužel není špatná :grinning: já vím, že mám na kg hodně a nevypadám na to!!!Já jsem takový hromotluk a vždy jsem byla o 3-5 kg těžší na váhu. než holky co vypadaly stejně..asi fakt těžký kosti, Daník je určo po mě to samé, pže 17kg je dost a přitom má tělíčko krásný, ani deko tuku!!!!!

Baru, Daník má 95cm :wink:

Olí, jj mastička je určo višňák, to je na zeblití, ale teda strašně pomáhá, tak to vydrž!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Vladu, cože????Amrtin a mimino :pensive: :pensive:
6. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz
Mišuláčku jenže to je těžký,když v době,když jsme ho měli nějak usměrňovat a stanovovat mu hranice si na roce zlomil klíční kost a 3 týdny jsem ho teoreticky nosila,na roce a dvou měsících jsme byli v nemocnici s který si odnesl šok a 3 týdny sem ho musela! nosit a chovat,pač se bál,no a teď,když jsme mu poskytovali náruč,pač jsme museli,když mu nebylo dobře tohle máme za odměnu? :rolling_eyes: :rolling_eyes: :sweat_smile:
6. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz
jinak pet lahev je to jedno z milionu,např. chodí spát s ovladači,jinak řve jak kráva :zipper_mouth: od doby co si tahá ovladače do postýlky ani ťuk po brečení,že mi leze stokrát za koš pro tu pet lahev,tisíckrát leze do koše a otevře hajzl po každý,když jdu na záchod,každý ráno běží k zásuvce do ní zapojit kabel od noťasu a tisíckrát se vrátí,když ví,že nemůže,že při oblíkání o koupání se div nezblázní,že musí ležet a oblíkat se,pač chce pryč no nemluvě,co mám jako dělat??? :sweat_smile:
6. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz
kuk,
tak za prvé, Zuzi tak jsi mě vyděsila celou cestu k dr. jsem přemýšlela, co Ti asi je :angry: :frowning2:
No hlavně, že jsi ok.

Jo máte pravdu je to višńák, dostala jsem ho ještě na pět dní domu, to nepřežiju až si to tam budu patlat sama.

Jinak kámoška mě naverbovala do těhu testu - pr dnes se mi chce blít celej den, a cokoli sním, tak se mi hned navaluje. Ale je negativní. Takže těhu nejsem nejspíš. :slight_smile:

Zuzi já bych přitvrdila, Jajda nám taky trošku "hajzlíkovatěl", párkrát dostal na zadek a posl. pár dní už celkem poslouchá a ani nedostává - teda jako vzteká se to jo, ale už nehází hračkama a jídlem. Když se vzteká, tak on sebou flákne na zem, tak ho nechám a on se uklidní za chvíli. Pokud je to věc, kterou opravdu nechci aby dělal, tak neustupuju.

Na Ip budu reagovat později, bo to na dýl a já jdu na gauč dokud dítě chrupe, bo mi fakt není nejlíp. Jsem asi fakt načuchaná toho hnusu nebo nevím.

Jo a Zuzi kalorie si počítám na E-kalkulačce na www.flora.cz - a jídelníček nemám, snažím se jíst zdravě, občas zhřeším a když vím, že jsem zhřešila, tak vím, že budu muset míň večeřet apod. A hlavně nerada trpím hladem, takže radši nehřeším :slight_smile:
6. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz
Zuzi, já samo nemyslím to, když měl tu kostičku!!!!!Ale to po té nemocnici, to jsem myslela, že to nebylo ze strachu ale že už tenkrát věděl, že když fňukne, že máma ochotně ponosí :grinning: :grinning: Hele je už dost velkej, už dobře chápe, tak mu to prostě rázně řekni, že nosit, držet láhev a já nevím co ještě, nebudeš, že je už velký a ať si hraje sám...já, když chce Dan venku nosit, mu řeknu, že je těžký a mamku bolí záda a neunesu ho a jde dál posvých...s hraním to samé "Dane vařím nebo odpočívám, hraj si sám, až to dovařím/až si odpočinu, budeme si hrát spolu"konec, jak má náznak bulení ihned odcházím nebo ho dám do ložnice :sweat_smile: :sweat_smile: a zavírám za ním dveře
6. lis 2009 ve 13:43  • Odpověz
Zuzí ty oblíkáš v leže jo? :confused: Tak to by u nás neklaplo. U nás jedině ve stoje. :grinning:
6. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz
vsuvka - vleže
6. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz
:sweat_smile: já ho dneska taky zkusila odnýst se řevem a on přišel a řval ještě víc :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
tak co teda?Mám odejít nebo mu nařezat?:sweat_smile: mě příjde,že mu dám na zadek aspoň jednou za tři dny určitě a zdá se mě,že ho mlátim furt:frowning2: a to nechci tohle přeci,aby pak taky nebyl agresivní:frowning2:
já jak mu tohle řeknu,že mu flašku držet nebudu,že může sám,tak spustí takovej ječák jste neslyšeli:grinning:to je v řiti,nevim co s tim fakt nevim co přitom ani:sweat_smile:
6. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz
holky tak se omlouvám,sem jako chtěla drama,ale né takový :sweat_smile: :zipper_mouth: co by mi asi jako bylo,že jo:slight_smile:
6. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz
No Zuzo cvičí s Tebou hezky kamárád, půjč mi ho na týden :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já se na něm vyřádím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hele jako jinak to ale nejde, než mu jednu fiknout, jestli z něj nechceš mít zmeťoura :sweat_smile: pardon za výraz, tohle je přesně chování Daníka u babičky :sweat_smile: schazuje na zem tužky s úsměvem ve tváři, stahává dolů ubrus, kope jí do dvířek od kuchyně a jiné...Daník dostává přes prdel několikrát za den :pensive:

Olí, jeje tak snad těhu nee..no ale alespoň by to bylo vyřešený co?? :grinning: kdyby si mimi našlo cestu k vám takhle neplánovaně :grinning: jo a váhu mám s měřením tuku, ale nějak to nefachá, píše to Error, tak asi špatně nastavené nebo mám tolik tuku, že to nedokáže změřit :grinning: :grinning:
6. lis 2009 ve 13:56  • Odpověz
A taky jsem na něj dost hlučná, jak neposlechne po dvou upozornění, zvýším hlas, když ani to ne, prostě po něm skočím a je to.Ale je fakt, že teda i když dostává každý den na plínu, že to není nic pořádnýho, že je to symbolický a ani to necítí.Jo a když je už fakt zle, vytáhnu vařečku - stěrku, ale to už teď ani není třeba, stačí jí vytáhnout ze šuplete a je pokoj!!!!Dostal s ní párkrát tak, že ho to asi pěkně štíplo, tak má před ní respekt
6. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz
Jo a taky jsem začala trénovat čůrání, pže skoro dva roky a stále vše do plíny :angry: to mě teda štve, takže po poslední prochajdě svlíknu plínu, má jen tepláky, asi milionkrát se ptám, zda nechce čůrat, řekne že ne a za chvíli řve mamí, mamí, mamí a už vidím jak má mokrý tepláky :grinning: :grinning: :grinning: ale musí si prostě uvědomit ten pocit, co má před tím, než to začne téct, s tou plínou to prostě nejsou schopni vnímat, takže mu dávám tak týden/dva a určo to bude lepší :wink:
6. lis 2009 ve 14:04  • Odpověz
jdu do vany kačí spí ve 4 jdeme na to focení k líbalům tak jsem zvědavá večer jsme měli jít s jindrou posedět mamina by hlídala jenže nechce aby tam kačí spala a nakonec nechce vůbec že je unavenej tak jsem z toho smutná zítra bude mít hokej a pak určitě bude chtít jít s kamarádama a to unavenej nebude mrzí mě to těšila jsem se že bysme taky byli spolu :confused:

JInak Zuo vidím tak trochu Kačí jak teda píše Míša tak já nejsem zastáncem trestů- dávání na zadek, taky dám,ale snažím se minimálně já teda přišla na to, že to u nás nepomáhá a kačí je pak ještě víc vzteklá většinou jí nechám být poválí se a pak je klid a jdeme si třeba spolu hrát..mě se nelíbí bití, zkouší nás resp. mě teda fakt dost, ale moc nedávám na zadek, snažím se v klidu..taky když něco chce a já jí to nedovolím, tak ječí jak viktorka, kope,leží na zemi, ječí, to znám..ovladače jsou taky u nás na denním pořádku už jeden rozbila :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vleže se taky oblíkat nechce po vaně mi skočí do postele a já jí tam mažu a oblíkám do pyžamka ona tam dělá salta utíká s nahatou prdkou, to je taky maso :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi mají fkat zkoušecí období, vydrž! mě zase štve to, že je se mnou v posteli jak jidnra spí sám, tak když spí s ní a já v obýváku tak od něj to nevyžaduje, ale u mě je zvyklá že jí dám mlíčko a pak se budí tak jí dám k sobě a spí líp většinou, ale když nechci, tak hysterie a brečí třeba půl hodiny a to mě už teda taky zmáhá, taky bych se ráda vyspala vždyt ona ještě nezačla hezky spát to je taky na budku a jsem unavená nevím jak jí to naučím aby spala sama!jindra chodí spát v noci a usne v obýváku tak ten s námi není taky mě to štve, většina práce je na mě, učení na nočník, kam mimochodem taky moc nechce a není to jednoduchý naučit jak si chlapi myslí..no nic, jdu radši do tý vany..
6. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz
nepučim,ty bys mi ho umlátila k smrti :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak si myslíš,žei,když dám každej den,že z něho nevyroste nějakej násilník?Že mu tím nezanechám nějaký stopy?:frowning2:
jinak já na něj řvu snad furt:sweat_smile: to se nedá jinak:frowning2:

Oli tak ať je to dle tvých představ :dizzy_face:
6. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz
já právě Zuzo taky ječím a je mi jí kolikrát až líto, ale násilník určo nebude! kačí když někam jdeme tak třeba majzne dítě po hlavě, víte jak mi je, učím jí aby udělala malá většinou udělá ale podle mě nechápe že to nemá dělat hlavně to taky nevím co s tím..nechce se mi jí za to bít to je zase násilí proti násilí, mě to prostě přijde divný, jak tomu pak má rozumět že to nemá dělat když bych jí to dělala já?
6. lis 2009 ve 14:08  • Odpověz
No ale to je právě ono, mám dost kamárádek s různýma typama dětí.Určitě se nedá říct jedna rada na všechny děti, každé je jiné, každé potřebuje jiný přístup.Taky strašně záleží na konkrténí matce.Já jsem prostě odjakživa taková dominantní, jak na chlapa tak na všechny v okolí..takže i na toho Daníka jsem tvrdá a vyžaduju určitý pravidla, stjeně tak, jako ho ale dokážu pochválit a dát mu najevo, jak moc je šikovný a jak moc ho mám ráda.Dítě prostě potřebuje poznat od každého něco, pro svůj zdravý sociální vývoj..tím nechci říct, že bití je v pořádku!!!!!!!Samo, že jestli to zvládnete bez plácnutí na zadek, tak jste machři á máte můj obdiv.Mě Dan prostě nedělá to, co tu píšete. by mě kleplo, kdyby mi lezl po hajzlíku, pořád třískal s poklopem od něj, kdyby mi utíkal při oblíkání/přebalování a jiné....samozřejmě má zase jiné mouchy, ale je prostě vycepovaný a např.ječení v krámě, že chce Jupíka, to neznáme.Jednou by si mi lehl vzteky na záda a kpal by nohama, že by dostal tak, že by ho ta prdka srběla :sweat_smile:
Jo a právěto křičení není pro dítě vůbec dobré!!!Je tu jedno téma na batolatech "výchova cholerického dítěte" a tamholka dává odkazy od odborníků a tam je, že plácnutí přes plínu je mnohem lepší, než na dítě ječet!!!!!!
6. lis 2009 ve 14:19  • Odpověz
tak mě Péťula jednu napere do obličeje a pak udělá malá malá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

holky díky za postřehy a rady :dizzy_face: hned se cejtim líp :sweat_smile: :sweat_smile:
6. lis 2009 ve 14:21  • Odpověz
Jani a vidíš, Ty malou neplácáš a stejně Ti bije děti..takže to je přesně pro mě příklad, že to nemá odkoukané od Tebe!!!Každé dítě je fakt jiné

Zuzo násilník z něj nebude :grinning: ale přeci musí mít určitý hranice, no ne????? :fearful:
6. lis 2009 ve 14:22  • Odpověz
no to joo,to každopádně,ale to se určujou hranice tím,že ho musim seřezat???To vědět,tak nemám nikdy dítě :sweat_smile: sem myslela,že vytyčit hranice znamená,že pomůže dokola opakovat nesmíš nesmíš nesmíš,fuj,e.e apod ale ono se nic neděje:sweat_smile: ono se,ale neděje nic ani,když mu dám na prdku.Tak já mu dám jen lehce,ale jednou ti mě tak naštval a to jsem teda chtěl,aby pocejtil a já se nestrefila na prdelku,ale trošku vejš jako by na ledvinku a on tak brečel a já s nim,že sem si říkala jak ho to muselo bolet:frowning2:

jinak Péťula se po zemi naštěstí neválí,nemlátí děti a netříská věcma :sweat_smile:
6. lis 2009 ve 14:26  • Odpověz
No hranice se určijou, že vysvětlíš..ale budeš neustále všechno vysvětlovat do 5.let??? :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Nemyslím si, že by zrovna Petík byl nechápavý!!!!!U mě např.daník v roce a čtvrt rozuměl všemu, jjeden příklad- jsem mu řekla ať mi donese tričko ze židle a donesl :wink: takže to byl jasný důkaz, že rozumí a já teda nebudu opakovat tisíckrát miliony věcí, co nemá dělat a koukat jak je s úsměvem dělá :grinning: to ne, to je něco na mojí horkou hlavu :grinning: :grinning:
Ale to zase o tom, jaká jsme kdo povaha.Mě prostě stačí málo a vystartuju a nenechám si "srát" na hlavu - to myslím všeobecně na všechny ne jen na Daníka!!!!!!!
6. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz
Tak jdu prcka vzbudit, už spí zase hodku a půl a pak jedu nakoupit..tak plácání zdar :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.