• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Míšo tebe bysme potřebovali doma a i Jindra teda, ten je taky dost tvrdohlavej s tím by täky jen tak někdo nevydržel :astonished: doufám, že kačí v tomhle nebude po něm,je taky tvrdohlavá a pak mi jindra řekne jak jí vychovávám co byste řekly??
6. lis 2009 ve 14:34  • Odpověz
No jasně,že všemu rozumí.Dyť,když mu řeknu ať mě donese botu,tak mi jí donese,řeknu mu ať něco donese do koše tak jde a hodí to tam,řeknu,že dopralo prádlo,že pro něj pujdeme,tak už běží pro koš a nese mi ho atd atd to víš,že ví:grinning:

mě říct manžel koukej se jak ho vychováváš,tak mu dám facana asi :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 ve 14:42  • Odpověz
no vidíš já dělám co můžu..přijde mi že už nejsem manželka- partnerka, ale uklízečka, vychovávačka a vařička někdy mi to chybí že nejsme spolu nejdeme nikam právě dneska jsem se těšila a je unavenej, má toho hodně neberu mu to ale zítra má hokej tam jde a pak bude chtít jít určo s klukama a to unavenej nebude ale na mě jo, a když jsem mu řekla že půjdeme zítra po hokeji tak chce prý být doma, to mě mrzí, že sám může a to mu nevadí vždyt je to pro náš vztah abysme byli taky spolu a ne doma u televize a pc :frowning2: v tom ti Zuzi závidím jakej je Petr :dizzy_face:
6. lis 2009 ve 14:45  • Odpověz
Jani nesmutni:dizzy_face: popovídejte si a třeba bude líp :dizzy_face: chlap jsou někdy truhlíci a je jim potřeba říct kokrétně co se nám líbí a co ne:slight_smile: já bych mu řekla,že,když není unavenej na kluky v hospodě,že to určitě nebude unavenej na prá hodin s kačenkou druhej den,když by Tě to takhle trápilo a šla bych druhej den na kafe ke kamarádce třeba:slight_smile:
Kdybys chtěla,aby jste byli spolu celá rodina a on by na Vás byl unavenej,ale na hospodu a kamarády ne,tak bych po popovídání s nim a žádné změně si asi našla kamarádky kolem,s kterými bych ten čas trávila a on by si brzy všiml,že doma nejste.Prostě bych jen nevisela na tom kdy on se uštědří a ten čas taky stráví s Vámi.

to je pohled neutrálního člověka,samozřejmě nevidim do detailu a neradim ze svý pozice,ale pouze jako neutrální člověk.....
ale,když bych se měla vžít přímo do Tvé role,že bych se cítila jak ty,měla stejnou situaci jak ty dle toho co popisuješ,samo,že to vidim jen okrajově,tak,ale já bych mu to řekla,to co ty teď mě...nepomohlo by to,tak bych mu to opět nadhodila s výčitkou,nepomohlo,tak výčitka a hádka,nepomohlo,tak hádka jak prase s naprostým nezájmem o něj,kdybych se taklhle trápila jak ty.Já bych to ještě možná zkrátila,já bych mu to řekla,že mě to trápí,že bys chtěla,yb jste byli víc spolu a pak by zase přišel s tím,že jde do hospody,na to se cítí asi dobře,tak bych po něm vyjela a pohádali by jsme se jak psy.jenže já bych se pohádala jedno a naposled a vim,že bych měla klid a netrápila se už.protože mě jak se něco nelíbí,tak s tim dělám krátkej proces,pač sem docela impulzivní,jak se mi něco nelíbí,tak docela hned nasraná jsem a pak to ze mě lítá.Určitě bych ho do ničeho netlačila,vyčetla,nasrala se a a´t mi políbí,kdyby na mě Jindřišek takhle:frowning2:
já co si pamatuju jsme se Péťou fakt snad na roky nepohádali,myslim si,že díky mí hubě nevymáchaný co všechno musí vyřešit a mít ve všem jasno se spolu vždy na všem bez problému dohodnem a je fakt vše v klidu,kompromisy u nás fungujou naprsto skvěle a není nutno je ani dělat,pač co chci já chce většinou i Péťa a naopak,samozřejmě,že mě někdy štve a zvednu hlas,ale fakt si jen jakoby max vyměníme názory,ale dovedu si představit jak to pro tebe musí bejt těžký:frowning2:mrzí mě to,drž se
6. lis 2009 v 15:34  • Odpověz
jinak jj Péťa je fakt v tomhle výjimečnej.Některým lidem kolem něj se zdálo někdy a zdá stále,že buďto pro někoho je jinej,že nevyhledává kamarády,nemá potřebu chodit na pivo,chce bejt se mnou a všechno se mnou dělat,nemá potřebu chodit beze mě kamkoli,že má rád svůj klídek,že nemusí furt za někym s někym apod...já si toho,ale jako jeho životní partnerka fakt cením,je to jeho dobrovolná volba,někdo to nechápe sice,protože dle někoho chlap potřebuje jít s klukama na pivo,jít někam beze mě,že to "není normální" ....

nepotřebuje:slight_smile:

je to jeho volba,může jít kdykoli kamkoli a nechce a fakt pro mě jako manželku znamená a cítím to tak,že mám výjímečnýho muže,že to chce tak jak to dělá a jak je to právě pro sotatní nepochopitelný:slight_smile:
ač mě někdy leze krkem a byla bych ráda,aby si sbalil svejch pár švestek a na pivo šel a protože ho nikam nelze dostat,tak jdu já na kafe s kámoškou a je to:grinning:
6. lis 2009 v 15:44  • Odpověz
Zuzi manžovo kolegové z práce si taky ťukaj na hlavu, že je radši s náma, než s nima po hospodách. On de fakt tak 1 x za dva měsíce možná. A nebo když jsme u našich nebo tchýně, tak jdem spolu.
Je taky zlatej, až na to nádobí teda :grinning:
Jani máš to těžký, ale když si o tom nepromluvíte, tk se to asi nezmění.
6. lis 2009 v 17:05  • Odpověz
No to je Jani právě to, co jsem psala, že si nenchám srát na hlavu ani od chlapa a kolikrát co píšeš o J, tak mi to zvedá tlak a otevírá se mi kudla v kapse :grinning: :grinning: :grinning: Já a ani J. bychom spolu nikdy nebyli, pže já bych ho dávno poslala kamsi a on mě taky :grinning: on potřebuje tu hodnou ženušku, co sedí doma, tak to vidím já...takže to, co psala Zuza se mi moc líbí, že když se to po rozhovoru nezmění, že bych s malou pořád někam jezdila a vracela se domů třeba hodku po něm, občas neuvařila večeři apod.aby taky viděl, že se to vše netočí jen kolem něj.S kačkou teda dost pomáhá, co občas píšeš, to třeba Petr mi malýho ven nevezme, to je jen občas, ale tady je to zase díky tomu, že má spoustu jiné práce kolem domu a je vedle babi, která s Daníkem ven ráda jde....
No a můj Petr taky nikam nechodí, taky ho cpu ať zavolá kámošovi a jde na pivo, ale nejde :confounded: naposledy byl s bývalým kámošem(to je ten jak se rozhádali kvůli práci) a to bylo snad v r.05 :grinning: :grinning: no pak jsme chodili společně ještě s tou kámošovou holkou a jinýma lidma na bowling, ale sám taky nikam chodit nechce :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 17:48  • Odpověz
ahoj holky..než vás dočtu..tak vám řeknu ve zkratce můj den..shrnu to do pár vět..
Klárka dnes nebyla ve škole,omluvila jsem ji..ale asi nás viděl můj otec,když jsme šli na bus..
do hodinky telefon..od moji matky..že jsem prolhaná,tlustá mrcha a že se nediví amrtinovi..že žádný chlap nechce mít doma uječenou,tlustou ženskou... :pensive: :pensive: :frowning2:
6. lis 2009 v 18:20  • Odpověz
Míšo když je doma tak pomáhá hodně bere ji ven,chodí často na plavečák to jako jo, o kačí se stará když má čas,ale já nějak trpím že jsem služka,milenka a kuchařka, prostě to je potřeba jít občas ven spolu a jeslti zítra půjde mě to jako nevadí já tady mám co dělat ale z principu mi to vadí, víš? a je to fakt já se nechci hádat, radši řeším všechno v klidu a možná to takhle podle toho vypadá večer si s ním promluvím..

Vladu- to mě mrzí jak to že máte s mamkou takový vztahy prosímtě?
6. lis 2009 v 18:23  • Odpověz
Vladu to je na h...fakt nechápu, že se k tobě takhle chová :cry: :frowning2: Ber to s rezervou, i když to asi hodně zamrzí :frowning2: ale ty víš sama jaká jsi, a pár kilo navíc není vada, důležitá je povaha. Drž se, máš Klárku a Pepu, tak si nekaž náladu :wink:
6. lis 2009 v 18:24  • Odpověz
Jani to je hezký,že si Jindra bere Kačku a stará se,ale je strašně důležitý,aby jste to taky dělali společně jako celá rodina a taky,aby jste na sebe nezapomínali jako na manželé.Určitě mu to řekni prosím Tě a nenech se.nesmíš mít takový pocity o jakých píšeš

Vladu prosím tě tohle ti je schopna říct tvoje máma?To je neuvěřitelný!Jakto?
6. lis 2009 v 18:26  • Odpověz
říká,že za hroudou sádla..jako jsem já,se nikdo nikdy neotočí..
nenávidí mě za to,jak vypadám..
6. lis 2009 v 18:29  • Odpověz
prý jsem se po rozvodu změnila..ale já nemám potřebu s ní řešit amrtina..
6. lis 2009 v 18:30  • Odpověz
Vladu kašli na to, jednak hrouda sádla vypadá jinak a jednak jsi kočenka v obličeji a v srdíčku, a to je o moc moc důležitější, a jestli to maminka nevidí.... co na to říct... :frowning2:
6. lis 2009 v 18:31  • Odpověz
když mě vidí s pepou a on si třeba hraje s mými vlasy,tak ona je uplně znechucená..nechápe,že i s mými kily se můžu někomu líbit..
6. lis 2009 v 18:33  • Odpověz
vůbec nechápu jak ti tvoje vlastní máma může tohle říct jenom proto,že si třeba přibrala!!!člověk normálně přibírá,věkem,porodem to přece není důvod k tomu,aby se máma začla chovat takhle k dceři.No to je strašný!!!!!!!!!!Vladu drž se a vykašli se na ni.Nemysli na ni a nech ji bejt,nevim co na to říct.Děs běs
6. lis 2009 v 18:36  • Odpověz
holky ona mi třeba zavolá,abych ji řekla kolik vážím..prostě magor
6. lis 2009 v 18:38  • Odpověz
tak jí to neříkej, to nevím co poradit teda je to síla, asi pevný nervy, musí tě to mrzet!!

Zuzi- my jako o víkendu plánujeme jezdíme všichni někam spolu taky, ale prostě je to jiný a já bych chtěla aby jindra někam šel i jen se mnou já pořád trčím doma, jdu jednou za měsíc ven, on má tréninky, zápasy, pak jde někdy na pivo zápasy jsou v ne v so jde na pivo a je doma pátek prostě je to jiný dřív jsme chodili spolu, tak nebylo co řešit, ale co se narodila kačí tak si myslí, že já budu doma a on ne nebo co nevím..jako chodím ven někdo nechodí vůbec že? jak často vy jdete ven někam na vínko kafčo atd..?
6. lis 2009 v 19:10  • Odpověz
Ahoj holky,

teda snažila jsem se vás dočíst, pěkně jste tady rozjeli zajímavé debaty. Tak zkusím na něco reagovat.

Nejdřív teda na Vladunku...moc mě mrzí, že máš takové trápení a hlavně teda nechápu, že je mamka na tebe taková. Já mám problém s kilama celý život, nebyla jsem nikdy hubená a asi nikdy nebudu. I když teď s tím chci začít bojovat :grinning: Mamka mi taky kolikrát řekne, že bych měla se sebou něco dělat, ale nemyslí to zle.No a pak mi uvaří něco dobrého :grinning: Já jsem z kil nešťastná, nelíbim se sama sobě, v létě mám problém co na sebe, do plavek se doslova musím nutit. Když tady holky řeší svoje kila okolo 70 kg, tak já se raději o svých kilech nezmiňuju. Petr mě má rád takovou jaká jsem a to je hlavní.Jemu se ženské líbí takové oplácané. I když já bych od něj potřebovala oporu, abych mohla hubnout a né že mi denně nosí koblihy a něco dobrého na zub :angry: :grinning: Každopádně jsem ti chtěla říct, že jsi krásná holka s hodným srdíčkem a to je důležitější než kila navíc!!! Tak ať si mamka trhne nohou, buď nad věcí!!! :wink:

No a co se týká výchovy dětí, tak jsem asi stejná jako Míša. Já Ondru taky nerada sice plácám, ale zase si myslim, že je lepší jedna přes zadek či přes ruku, než na něj ječet. Rozhodně tím netrpí a následky nezůstanou. Nás mamina kolikrát seřezala čímkoliv co jí padlo pod ruku a násilník myslím nejsem :slight_smile: Já prostě říkám, že vychovávám Ondrá já a né on mě. Takže u nás nehrozí ovladač do ruky, nebo telefon. A když prostě sebere co nemá, tak mu to vezmu a ať si ječí jak chce. My naštěstí taky nemáme to, že by se Ondra vztekal,tak jsem ráda. Ale občas taky zlobí a když mu to zakážu tak ječí. Ale to má smůlu, já ho prostě vyřvat nechám. Rozhodně ho nezačnu litovat, nebo to udělám po jeho jen proto, aby byl klid. Prostě musí znát hranice! Jednou by mi pak přerostl přes hlavu a já bych toho litovala. Moje mamka byla na bráchu moc měkká, vše mu prošlo, veškeré maléry za něj žehlila a brácha nedopadl moc dobře. Takže to je pro mě odstrašující příklad. Z Ondry tohle mít nechci. :dizzy_face: Je to fakt těžký, nikomu nechci radit, taky dělám spoustu chyb a kolikrát rezignuju a nejsem tolik důsledná..... ale tak to je prostě u nás :wink:

Jo a Petr taky beze moc nikam nechodí, to spíš každou chvíli trajdám někam já :grinning: Petr je hodně sportovní, takže spíš vyrazí na tenis či na pinčes. Jinak tráví každou volnou chvíli s Ondrou, třeba ho v létě vzal a jeli spolu někam vláčkem atd. V tomhle je fakt super :wink:

Jéé a Olí, tak snad nebudeš těhotná :wink: Já jsem nepostřehla přesně jaký máš problém, ale já třeba nemenstruuju už 4 měsíc :sunglasses:
6. lis 2009 v 19:18  • Odpověz
Vlaďulí :pensive: je to smutné, nechápu tohle chování od mamky :pensive: ale pokus se to moc neřešit, asi má sama nějaký problém, jinak by se takhle přeci nechovala!!!!!!

Olísku super stránka ta E kalkulačka :dizzy_face: tak jsem si tam naházela jeden takový průměrný den u mne a vyšlo mi 7700 kJ, což jsem se vešla do limitu :confused: tak kde je problém, že jsem tak nabrala???!!!! :confused: Asi málo piju a moc se nehýbu...a žeru pozdě :sweat_smile: :grinning:
6. lis 2009 ve 22:19  • Odpověz
dobré ránko,
u nás se vstávalo v půl osmé, juchuuu. Konečně normální čas.
Miško tak to nevím, možná málo pohybu. A jestli chceš hubnout, tak se musíš vejít do 6500 Kj. :wink: ale to se dá. No já si teda dávám i druhou večeři, pr jinak by mě honila mlsná. Ale dám si ovocnej tvaroh nízkotučnej a se na něj i dycky těším, pr i když je bez cukru, tak je sladkej a já odpo jinak sladký nejím.
Jinak mi pěkně bublaj střeva, takže asi nějaká viroza. Snad to nechytne malej.
7. lis 2009 v 08:37  • Odpověz
Dobré ráno..
ježiš já měla dnes zase sny :pensive:
Jinak se cítím dobře.Posílala jsem amrtinovi svůj rozpis směn na prosinec.Aby si Klárku po Vánocích zase vzal.No jsem na něj zvědavá.
7. lis 2009 v 08:43  • Odpověz
Čau holký:slight_smile:
stal se zázrak!!!Péťula spal do čtvrt na 9!!!:dizzy_face:vtsával teda před 5,dala jsem mu napít,pak chvíli trvalo než zabral,ale usnul a vstal až takhle :dizzy_face:
7. lis 2009 v 08:53  • Odpověz
Zuzi u nás teda taky..Klárka chrápala uplně stejně :grinning:
Dnes čekám MS..tak jsem zvědavá,kdy po těch stresech dorazí..
7. lis 2009 v 09:06  • Odpověz
autor
ahojky,

jani, jindru už jsem párkrát okomentovala....radit nic jinýho než holky ani nebudu!
Vladu, s tou mamkou mně to mrzí:frowning2: kolik váží mamka?
Mišulí, zapomněla jsem tuhle reagovat na tu práci...snad se ještě ozvou!budu držet palce :slight_smile:
7. lis 2009 v 11:05  • Odpověz
Evi mamka vážila přes 90kg..nyní váží přes 60kg.Celý život poslouchala od táty,že je tlustá..A ted nabere kilo a je z toho hotová.
Já prý na ni působím negativně,takže tam raději nechodím..
7. lis 2009 v 11:38  • Odpověz
Ahojky

Eví, díky kočko moje :dizzy_face: :dizzy_face:

Vladu, no tak to je jasný, proč tě tak buzeruje, celý život to slyšela od táty a sralo jí to, tak si to te´d vybíjí na Tobě :angry: prď na to!!!!!!!Pepovi se líbíš, tak to je hlavní!!!! :dizzy_face:

Olísku, jj ten pohyb asi a hlavně buráky v 10 večer :unamused: jsem si včera zadala na té Tvé stránce 50g arašídů a nestáhala jsem čumět 1700kJ :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: takže na ně už nesáhnu!!!!Kolik Ti váha ukozovala toho tuku???mě to už dnes jde a mám 24,8kg nebo %??? tuku

Holky potřebuju radu :pensive: od včera se s P "hádáme" o autosedajdě.Odpo jsme byli ve dvou krámech na sedajdy a malýmu zkoušeli sedajdu 15-36kg ta už nemá pětibodový pás, ale poutá se pásem z auta.Já tvrdím, že je na to malej, aby ve dvou letech měl pás od auta.přišlo mi, že ho má blízko krku, přeci jenom si myslím, že by měl mít alespoň přes metr.Petr tvrdí, že je to dobrý...paní v krámě říkala, že je to pro děti od 3 let nebo od 15kg, tak si vyberte :fearful: :fearful: nikdo není schopný říct, jestli teda dvouletý dítě může mít tuto sedačku??????Paní se tvářila, že ne.Nejste v tom některá zběhlá????
7. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz
kuk,
Miško právě, já si zadala 3 čtverečky čokolády a hned mě přešla chuť :grinning:
Jé tak to jsi na tom líp, já měla myslím 37,5 :cry: :cry: :cry:
S tou autosedačkou, já nevím jaké jsou možnosti, když má Dáňa 17 kg, ale teda jen do toho s pásem bych nešla. Pokud teda je jiná varianta...
Já jsem teda na tohle magor - malýmu jsem se snažila vybrat tu co nejvíc bezpečnou a otvírala se mi kudla v kapse když jsem viděla jak na volno švagr poutal malou do vajíčka, v pohodě si vyndala ruce a to samé dělá i teď v té do 18 kg. A to jsem ještě hučela do švagrové, pr chtěli té pětileté už koupit jen podsedák - ona je hubeňoučká, drobná - tak jsem hučela, ať koupěj tu do 36 kg. Naštěstí úspěšně. Jak říkám, já tohle zřejmě moc prožívám. Ale kdysi dávno jsem bourala, naštěstí nikdo jiný v autě nebyl - auto na maděru ...mě se nic nestalo naštěstí.
7. lis 2009 v 15:11  • Odpověz
jo a error ukazuje váha dnes mě, asi to od tvé chytla. :sweat_smile:
7. lis 2009 v 15:11  • Odpověz
My dnes měli zase karambol - Jajda nesl dřevěné autíčko, zakopl a spadl bradou na něj -brada odřená - uvnitř rozkouslej ret, ale zuby celý, aspon že tak. A vymyslel další blbost, zaklonit se dozadu a lehnout si, nestačili jsme ho chytit, takže si dal zezadu do hlavy. Dnes den blbec na pády:frowning2:
7. lis 2009 v 15:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.