• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Holky díky za reakce na tu sedačku, Baru jestli chlápka potkáš, zeptej se plís na to, zda dvouletý může jezdit s pásem od auta :slight_smile: díky, taky si myslím, že je fakt na to brzo, že nejdřív ve 3 letech!!!!!jinak vím, že Romer a Maxi cosi jsou superka :wink: :wink:
7. lis 2009 ve 21:44  • Odpověz
Tý jo Zuzo, co papáš člověče???? :grinning: :grinning: :grinning: Já jsem si udělala ten deník, tak jsem to musela zadat znova a mám teda 55g tuku bez těch dvou vajec, co se mnou dnes zamávaly by to bylo 42g a to jsem skoro nic nesnědla :fearful: tak to mi prosím napiš, co Ty za den spápneš :confused: :confused: dík :grinning:
7. lis 2009 ve 22:17  • Odpověz
no naházela jsem tam co jsem měla dneska:grinning:

začla sem až obědem,pač zapomínám zas snídat a měla jsem kolínka s rajskou a k večeři 2 chleby ve vajíčku:sweat_smile:

hele a to tam musim zapisovat jako i že se to dělá na tuku,tak ten tuk?A takový věci?

Hele Miško sem si na Tebe vzpoměla,že sem nereagovala na tu sedačku,ale já se v tom takhle neorientuju.Takže neporadím.Ono možná,že od 3 let sedajda aůe Daník má už ty kila teď,ale asi bych ho nedala taky a řídila se kompromisem mezi těma dvouma bodama 17kg a 3 roky=2,5:grinning::slight_smile:

už zas letim na zbytek budu reagovat příště,zas du koukat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. lis 2009 ve 22:36  • Odpověz
Miško dobrý nápad, s tím psaním. Je to fakt dobrý motivace, a člověka to hrozně podrží a postrčí.
No já si právě myslím, že je potřeba dodržovat i těch 6 jídel - prostě ta pravidelnost.
Jo k centimetrům - já mám přes boky též 102. A přes břicho myslíš přes tu nejširší část?
A dnes vážím 69,8 kg - hurá, pokoření hranice, konečně. Teď už to musí jít jak po másle. Nedovolím aby to šlo zpět.
Ještě k těm procentům tuku na digi váze, Miško u Tebe to fakt nebude moc tuku - mám pocit, že normální je 17-24 %. :wink:
8. lis 2009 v 09:56  • Odpověz
čau já bych taky byla pro zapisování,aspoň by byla motivace,jenže já sem strašná na tohle,já si to určitě nebudu zapisovat a na nějaký měření si vzpomenu jednou za 14 dní :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hele co znamenaji ty procenta?
8. lis 2009 v 11:02  • Odpověz
Ahojky kočky :slight_smile:

Olí, jj koukala jsem, že jsem s procenty v normě :fearful: ale je fakt, že já mám problém jen s tím břichem, nohy si myslím zůstaly stejný a prdel skoro nemám, Petr mi říká ploštice, pže mám takovou tu plochou prdel, co je v rovině se zádama :grinning: :grinning: :grinning: Břicho jsem měřila přes pupík, abych vždy měřila ve stejným místě.
Olí, gratulace k váze pod 70 :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: snad tě brzo doženu :grinning: :grinning:

Zuzo, určitě musíš psát úplně vše, tzn.i olej!!!Já taky měla večer salát s olivovým a tak jsem započítala 5g oleje :wink: A teda taky souhlasím s Olí, že jestli to hubnutí má mít trvalý efekt, že musíš jíst víckrát za den!!!A hodně ovoce, zeleniny!!!!!!!

Já dnes 5x Knuspi se sýrem a půlka banánu...akorát nevím, jak dnes budu počítat oběd, máme něco jako houbovku z vepřového a žampiony, smetana a jížka, tak si musím zvážit kolik si nandám a pak to nějak odhadnout, kolik čeho :fearful: jéjé a dnes je tu mamka, až to uvidí, ta si bude klepat na čelo :grinning: ta je opak Vladčiný mamky, je kulička a kila neřeší, takže jí budu připadat jak úchyl :grinning: :grinning:
8. lis 2009 v 11:03  • Odpověz
Miško odvaž si maso a přílohu a zbytek nějak odhadni :wink:
My jedem příští víkend ke tchýni, to na mě budou taky koukat jak na blázna s odvažováním - ale jedem tam na 4 dni, tak to bych tam jinak zvlčela...
Zuzi jak píše Miška, i tuky, olej atd. se musí zapisovat. Prostě všecko.
% jsou doporučená denní dávka
Miško pupík změřím a myslím, že na tom budu hůř :wink:
8. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz
8. lis 2009 ve 14:14  • Odpověz
Oli, jj vše jsem si ovážila a pak při počítání omáčky jsem prostě odhadla, že jsem v ní měla 20ml smetany a 5g jížky :sweat_smile: jinak to nejde.Mamka mě neviděla :grinning: nandala jsem si to, když akorát přišli z venku a když jsem si dělala kafe, tak byla venku kouřit :grinning: dnes už jsem na 4950kJ!!!!!

No s tchánovcema to bude složité :unamused: to Ti nezávidím, moje tchýně by si teda taky klepala na čelo :grinning:

Díky za odkaz, akorát nerozumím té tepové frekvenci, kolik teda my máme mít na spalování?????

Daník se dnes vzbudil po půl hodce :confused: :confused: a to byl tak moc unavený...a už neusnul, ale teď je v pohodce :dizzy_face:
8. lis 2009 ve 14:32  • Odpověz
no moje tchýně bude v poho, taky potřebuje zhubnout a furt to řešíme -ale mí vychrtlí osvalení švagři nebudou chápat.

Já mám dnes s odpol. sváčou toto - ale já nesnídala, bo jsem vstávala v půl desáté :grinning:
¨Suma 3 682,00kJ 28,06g 118,53g 29,76g 10,50mg

Tepovou frekvenci jdu prozkoumat. Já to mám myslím 120-140 tak nějak.
8. lis 2009 v 15:15  • Odpověz
takže já mám: 220 - můj věk 28 = 192

65 % ze 192 je 124 - tj. dolní hranice tep. frekvence
75 % ze 192 je 144 - tj. horní hranice tep. frekvence.
pokud budu při cvičení udržovat tep. fr. mezi 124 -144 tak budu spalovat nejvíce

Ty jo, to je jak Jajda minule těch 15 minut. Tak hlavně aby nebyl protivka navečer.
8. lis 2009 v 15:21  • Odpověz
no holky tady se nějak hubne, nemátě něco i na přibrání asi jíst že? :grinning:
8. lis 2009 v 17:02  • Odpověz
Jani, Ty jdi do kšá, hubeňoure :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale tak ono to s tou pravidelnou stravou platí i pro přibývání, ne??

Oli, díky a kde jsi vzala že Ty máš odečítat věk právě od 220?????

Tak já pro dnešek 6 660kJ 53,09g 260,08g 38,43g 50mg
večer ještě salát, asi si tam nedám olej, aby to bylo už jen pár kJ--už mi to začíná připadat jak nemoc, vše si vážit a zapisovat a není to žádná sranda, když se furt kolem motá malej :unamused:

Daník je zatím ok :wink: ještě dvě a půl hodky, tak snad to vydrží
8. lis 2009 v 17:36  • Odpověz
Miško od 220 odečítaj všichni :slight_smile:
8. lis 2009 v 17:38  • Odpověz
Tys na těch 220 přišla tak, že spočteš tepy za 10 sec v klidu a vynásobíš 6x????Jsem asi tatar :grinning: :grinning:
8. lis 2009 v 17:38  • Odpověz
Aha :grinning: :grinning: takže mám to samé co Ty v tom případě :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2009 v 17:39  • Odpověz
holky to jsou počty teda koukám, aspon si to procvičíte :confused:
8. lis 2009 v 17:39  • Odpověz
No já a počty, to nejde k sobě :grinning: :grinning: Teď jsme byli v Albertu, tam platím stravenkama a byla jsem trochu zmatená, koilik mám dát stravenek a kolik doplatit :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2009 v 17:41  • Odpověz
já přemýšlím co si dám k večeři :slight_smile: vážit jsem si zvykla, to mi už nevadí - ještě,že to počítá comp, kdybych si to měla psát na papír tak bych se na to vyflákla hned
8. lis 2009 v 17:42  • Odpověz
Přesně tak, taky bych to nepočítala sama, pže by to stejnak bylo spočteno blbě :grinning: :grinning: já měla7x křupavý chleba s lučinou a papriku a rajče, tohle asi bude moje pravidelná večeře, i ráno budu jíst stejně, akorát na ty obědy nebudu tak přísná, to bych nezvládla dělat klukům normální a sobě něco lehkého :unamused:
Jdu dolů zatím pa
8. lis 2009 v 17:44  • Odpověz
tak já si dělám vařenou brokolici, rozkrájím na kousíčky a promíchám s jogurtem nízk. a k tomu nějaké ty celozr. chlebíky.
Já ráno hřeším - sluneč. chleba s medem, nebo makový závin :sweat_smile:
8. lis 2009 v 18:02  • Odpověz
Ahoj holky,

Míšo až potkám souseda, tak se ho na tu autosedačku zeptám :wink:

Jinak s tím hubnutím jsem pro, ale já jsem na tohle počítání fakt hrozná a nevim jak se to počítá atd. Hlavně je to fakt těžký, když musim vařit pro kluky, denně pro Ondru..to znamená ochutnávání a nejhůře jedení to co jí on. Ale to znáte.Takže fakt nevim jak bych to vše zapisovala. Já si myslim, že stačí jíst jen to co by se mělo, omezit či vyřadit nějaké věci, jíst hodně ovoce a zeleniny a hodněkrát denně. A hlavně hodně pít, což je u mě problém, neboť já moc nevypiju. A hlavně se hýbat. Mám kamarádku co jen denně cvičila na tom orbitreku co mám já a hubla jak blázen. Trochu omezila jídlo a prostě cvičila. A má z 85 kg 59kg. To je fakt dobrá :dizzy_face: A hlavně já tady rozhodně nejsem schopná psát svojí váhu, to bych se propadla :grinning: Každopádně zahajuji dietu taky, takže se můžu dělit o svoje zážitky a kila dolu :grinning:
8. lis 2009 v 19:03  • Odpověz
Miško tak jsem potkala tvůj příspěvek na diskuzi Pravák x Levák - nebo tak nějak se to jmenovalo. Ještě preferuje levou? Jajda ji teďka začal víc používat a já jsem z toho nějaká špatná. Hrozně dlouho preferoval už jako mimi pravou - díky té predilekci. A teď najednou levou. Teda jako používá obě, ale častěji teď levou.
8. lis 2009 v 19:14  • Odpověz
Baru, kámoška je teda dobrá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!No jasný s tím vařením, já oběd jím taky stejný, jako pro kluky!!! :wink:

Oli, jj stále jen levá, levá, levá... :grinning: :grinning: takže ať mi nikdo neříká, že se to projeví až v předškolním věku!!!!!

Dobrou
8. lis 2009 ve 22:56  • Odpověz
autor
Ahojda,

Miško, tuhle sedačku opravdu máme:slight_smile: recaro je výrobcem sedadel do sportovních aut, takže ani dětské sedačky mu cizí nejsou:slight_smile: Venda stále sedí v tý verzi 9-18(a dlouho ještě bude :grinning: ), pak se z ní vyndá výplň a vznikne sedajda do 36kg (záda i sed jsou z jednoho kusu), ale už se taky poutá pásem od auta... jen podsedák+pás bych dala až bude fakt velkej!!!
na sedačky jsem taky háklivá :sweat_smile: tuhle jsem viděla stát u nás před domem auto(fiat tipo z roku raz dva před naším letopočtem :grinning: ), seděla tam dvojice z národnostní menšiny a na zadním sedadle měli 2 nepřipoutaný děti a další dítě ve vejci - nepřipoutané v sedačce a sedačka směrem po směru jízdy a nepřipoutaný :sweat_smile: no auto bylo nastartovaný a za chvilku odjížděli, rodiče se připoutali, děcka zůstala tak, jak jsem napsala :frowning2:
no když pominu to, že je jim asi jedno, že nemaj připoutaný děti :angry: (asi si poříděj nový, když se jim něco stane :zipper_mouth: :angry: ), tak bych se bála, že mi při brždění přilítne ze zádu to nepřipoutaný vejce....

jen si tu hubněte:slight_smile: a piště.-) na mně je počítání kalorií pracný :sweat_smile: :sunglasses: :grinning:
9. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz
ahojky,
Miško tak to je naprd s těma autosedačkama, i tahle se pak pásá jen pásem z auta :frowning2: CO špuntík, neporadil?
Eví nepřipoutaný děti no comment - zavřít rodiče
9. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz
autor
Olí, no ono to bude u všech sedaček týhle kategorie asi stejný :sweat_smile: ono se počítá s tím, že dítě má těch 17 kg až pozdějš :grinning:
9. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz
Ahojky,

tak jsem se dnes malinko nalákala na vánoce. Jely jsme s kámošku do Lipenců, tam jsou různé velkosklady. Tak jsem koupila krásný vánoční ubrus a olejíčky do aromalampy. Fakt super vůně a skvělá cena. :slight_smile:

Teda Evi to bych těm rodičům fakt dala do držky :angry: Taky bych je zavřela!

S tím počítám kalorií taky souhlasim. Jsem na to neschopná, spíš nebudu jíst vůbec :grinning: :grinning: Né spíš omezit a cvičit cvičit a cvičit. Ta moje kámoška je velká motivace!
9. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz
autor
jsem jim chtěla něco říct, už jsem skoro zaklepala na okýnko...ale vzhledem k tomu, že ten chlapík nebyl zrovna drobek, jsem se zalekla :sweat_smile: :pensive:
9. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz
Eví já jsem našla jednu, kde ty pásy se posouvali i se zádama - pokud jsem to dobře pochopila, ale zas nevím jak je bezpečná
9. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.