• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
Olí, ahááá:slight_smile:
9. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz
jé pásy posouvaly - já to tam zas házím :sweat_smile:

dnes hřeším - jím jakousi dia sušenku, ale je bléé teda -ale do limitu se vejdu :grinning:
jo a pro začínající počítající - přesně za dva týdny mám přesně dvě kg dole :grinning:
9. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz
jo holky náhodou holinky č. 22 nemáte někdo na prodej? nebo nějaké vhodné botky do tohohle sajrajtu ven?
9. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz
Ahoj holky

nějak nestíhám, dopo jsme byli opět na sedačkách :frowning2: mě jebne...Evísku, jasně, že řeším sedačku velikou, ale poutání pásem..Vašíka pásáš pásem z auta?????????????? :confused: :confused:

No tak Recaro pro nás opravdu není, je tam namáčklej jak blázen :grinning: v zimní bundě ho tam nedostanu.Dnes jsme byli na dětským ráji v prodejně, byli na nás dvě paní, obě říkali, že už můžeme Dana pásat pásem, že záleží, aby mu ten pás nešel blízko krku, aby se neuškrtil při nárazu.Zkoušeli jsme Maxi Cosi a Storchenmule, obě byli super, že se do nich vešel a pás kolem krku nešel, prostě přes rameno, jako u nás velkých v autě.A pak Chicco která by zatím měla pětibodový pás a pak se dají sundat a opět pásat pásem z auta a nakonec až jen podsedák a pás :wink: Tak babo raď, musím projet testy těch sedaček..Maxi Cosi vychází taky dost dobře..ale jestli Venda už v Romeru jezdí s pásem, tak asi taky půjdeme rovnou do pásové :wink:

Holky počítání kalorií za vás udělá ten program od Flory, stačí jen naťukat kolik gramů jakého papání jsme sluply :grinning: Olí, dobrou chuť se sůšou :grinning:
9. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz
autor
Mišíí, ne Vašík má ten z autosedajdy, ale až vyndám tu vložku (9-18kg) , tak už se bude sedajda poutat pásem z auta, my máme Storchenmuhle(=recaro), test jim vychází dobře...kritizujou pár drobností, který nemj vliv na bezpečí při nárazu

jsem pochopila, že to za mně počítá program, ale i tak jsem na to líná :zipper_mouth:
9. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz
autor
Olí, holinky mám stejný jako jsem Ti prodala, ale o číslo větší (na holínce je psaná 21).
9. lis 2009 ve 13:59  • Odpověz
Čauky:slight_smile:

Olí my máme holinky 22 nosily jsme je jen na dovče,po cestě tam kupovali,ale nejdřív se zeptám Péti až večer příjde jestli je schováme pro druhý nebo je můžu prodat ju?

holky mě od rána jede moudrák a od něj mě neskutečně bolí v krku,strašně to bolí polykat,ale je to od zubu,to vim,ale stejně au :cry:
9. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz
Eví dík, ale ty asi ne. Oni jsou celkem úzký na hoře - a ten náš buclák má ty nohy buclatý :frowning2:
Koukám po nějakých zateplených :sweat_smile: ale výběr nic moc teda
9. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz
jj Evi, už chápu!!!!!No Daník by právě musel mít taky buď 9-36kg kde je pás ze sedačky a později z auta, jako u vás a nebo rovnou 15-36kg, kde už je jen poutání pásem z auta.Prodavačka říkala, že záleží na váze a výšce ne věku, což nikde psaný není :angry: všude jen kila nebo od 3 let, ale že má někdo dítě hoodně mimo tabulky to je nezajímá :grinning: :grinning: no ale výšku mi nebyla schopná říct, ale Danovi ten pás prý jde dobře, přes to rameno, tak já fakt nevím, nerada bych něco zanedbala :frowning2:

Oli, Špuntíkovi asi písnu na jeho stránky, na koníka si nechodí každý den!!!
9. lis 2009 ve 14:02  • Odpověz
ok Zuzí, díky.
Auwa zub. To nesnáším dycky. Nevím proč ty moudráky rostou tak dlouho.
9. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz
Zuzí, ahoj to je trápení :frowning2: moudrák je hajzl, mě lezl 2 roky :sweat_smile: vždy pár dní bolel a pak klid a za čtvrt roku zase :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:

Holinky máme 26 a stále se do nich vejdeme, takže u nás nic tentokrát :grinning:
9. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz
autor
Mišíí, já myslím, že do tý naší by se daník nevešel:slight_smile: je docela ouzká....(to jsem před tím rokem potřebovala, pže maxi cosi mi plaval :sweat_smile: )
máme tuto http://www.babystyle.cz/autosedacky-storchenmuhle/storchenmuhle-starlight-sp-akce-2
jinak si taky myslím, že záleží na výšce a váze...

Zuzí, posílám pofoukání:--)
Olí, nic se neděje:slight_smile:
9. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz
autor
ááá konec siesty:frowning2: slyším kroky:grinning:
9. lis 2009 ve 14:07  • Odpověz
Jé Eví když píšeš o těch krocích, Jajda dnes sám vstal, slezl s postele, a říkal není (jako já, že nejsem) v naší posteli mě přehlíd, otevřel dveře ložnice - máme je jen přivřené - a zas není.... tak jsem na něj volala, že jsem tadyyy :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2009 ve 14:09  • Odpověz
Evi Miško kuk:slight_smile:

http://www.facebook.com/home.php#/profile.php?id=1612357842&ref=profile

Oli jani děkuju:dizzy_face:

mě tenhle moudrák roste už pátej rok a dycky v létě chviličku,ale letos nic nebylo,tak teď,paráda,ale krk mě k tomu nebolel teda nikdy
9. lis 2009 ve 14:14  • Odpověz
Evi, přesně tuhle jsem myslela, prostě se tam nevejde no :sweat_smile: :sweat_smile: ani do té 15-36kg, kde jsou jen pásy z auta, je strašně úzká...on fakt jedině Maxi Cosi nebo Chicco Neptune ta jediná má i sedačkové pásy, ještě ta Storchenmule byla celkem ok.Asi vyhraje ta Maxi Cosi rovnou s pásem z auta a budu se modlit, aby se nic na cestě nestalo :sweat_smile: ale když řekly dvě ženský, že má ten pás v pořádku, tak snad by nekecaly, ne??
9. lis 2009 ve 14:14  • Odpověz
Miško nevím no, ale tak snad vědí co prodávaj. Spíš hlavně ty jak to cejtíš.
9. lis 2009 ve 14:19  • Odpověz
autor
Zuzííí, nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Olí :grinning: :grinning: :grinning:
Miško, počkej na odpověď od spuntíka :wink: , ale myslím, že by ty ženský nekecaly :wink:
9. lis 2009 v 15:05  • Odpověz
autor
v únorovkách máme ode dneška další dablmamku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. lis 2009 v 17:36  • Odpověz
Míšo jako naschvál teď soused byl někde mimo, ale snad ho brzo potkám a zeptám se ho na tu sedačku. :wink:
9. lis 2009 v 19:07  • Odpověz
Holky přijdu večer, jen házím info od Špuntíka :wink:
Dobrý den,
autosedačky jsou kategorizovány dle hmotnosti dětí, ne podle věku -
takže jestliže má dítě hmotnost nad 15kg, může cestovat v sedačce
15-36. Hodně záleží na tom, jestli jezdíte často a jestli v sedačce
syn spí, sedačky kategorie od 15kg nejsou polohovací sed/leh, takže by
to neměl pohodlné, v tom případě by byla lepší sedačka od 9kg, ty se
polohovat dají (např Recaro Sport nebo Storchenmuhle Starlight).
9. lis 2009 v 19:32  • Odpověz
Holky já teď koukám na nějaké mléko pro Ondru. Pořád používám Bebu, ale je docela drahá, tak koukám po něčem jiném.My totiž mlíko i kaše pořád papáme, tak bych docela brala už něco levnějšího :grinning: . Myslim, že vitamíny už dostává hlavně v jídle, takže bych zkusila něco jiného. Třeba mléka Humana.Nemáte s nima zkušenosti? Teď je zrovna v lekarnadomu.cz mají v akci :wink: Je to akce do konce listopadu, tak se asi juknu v DM či v lékárně zda je mají a obkouknu ceny.
9. lis 2009 v 19:50  • Odpověz
Holky dnes byl nějaký divoký den, ale krásně to uteklo, Petr má odpolku, tak jsem na Daníka sama, proto tu moc nejsem a tchýně má taky odpolku :unamused:

Tak Olí, dnes jsem teda neměla n sebe moc čas, takže to taky podle toho vypadá 4 037kJ 44,45g 141,94g 25,87g 406mg a takhle to bylo i jiné dny, pže dnes mám šílený hlad a tohle byla má doba, kdy jsem to šla dohnat a nacpala so sebe pátý přes devátý...dnes se musím držet a to jdu ještě na rotoped a nechce se mi a je už taky pozdě, ale já se zničím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Baru, my díky laktozový intoleranci kupujeme pořád stejný mlíko, naštěstí je levný 120,- za pikslu asi 400g

Zuzanko, stále jsem neměla čas to skouknout, zítra lásko

Tk dobrou ženský moje :grinning:
9. lis 2009 ve 21:33  • Odpověz
Miško já dnes zas vůbec neměla hlad a přemýšlela jsem,c o teda ještě sním, abych neměla tak málo :slight_smile:
9. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz
4 969,16kJ 51,14g 165,24g 37,26g 45,00mg
9. lis 2009 ve 21:39  • Odpověz
Oli, hm taky dost málo!!!!!!Já mám zase vylítlý cholesterol - byly zapeč.brambory ze soboty :grinning: :grinning: na cvíčo seru, jsem se rozhodla :grinning: mám hlad jak vlk a ještě bych byla rozpumpovaná a neusnula :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2009 ve 21:43  • Odpověz
No dnes nebyl závinek k snídani, tak je to hned poznat :grinning: , ale takhle málo to asi taky není dobrý, ale já fakt nemám hlad tyjo.
9. lis 2009 ve 21:53  • Odpověz
Asi se Ti už natolik smrsknul žaludek :grinning: :grinning: já mám ukrutný hlad, už mám mandarinku :grinning:
9. lis 2009 ve 22:00  • Odpověz
sakra, zítra jdem na lampion. průvod, kámoška koupila lampion, ještě musíme kupit svíčky, a teď jsme zjistili,ž e potřebujem ještě tyčky. A přemýšlíme, kde kupit elektrické svíčky, ať nám děti neshořej - to bude akce s Jajdou... :confused: :grinning:
9. lis 2009 ve 22:13  • Odpověz
tak nikde nikdo, tak jdu chrupat. dobrou
9. lis 2009 ve 22:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.