• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
holky to je bolest polykat :cry: že už si vůbec nejsem jistá,jestli to je od toho zubu.Jede mi moudrák pořád,ale ta bolest při polykání au :cry:
10. lis 2009 v 07:46  • Odpověz
Zuzáčku sakyrš, že by bacil. Tak šup cucat Strepsils. :wink:
Naše dítko má dnes hysáčkový den - třikrát se venku vyválel v tom hnusu - dostal na zadek a stejně to udělal znova. Prevítek malej. :angry:
10. lis 2009 v 11:17  • Odpověz
autor
ahojky,

Zuzáčku, vycucej si nějakou meducínu:slight_smile:(strepsils, septisan, tantum verde) nebo si vykloktej!!!
Baru, kupuju Sunar a jsme spokojený oba:slight_smile:(teď ho v Kauflandu měli za 165Kč/800g :sunglasses: ), ale normoš ho kupuju za 200
Olí, lampionovej průvod, jo? :grinning: oslavy VŘSR,ale už byly ne? :grinning: :grinning: :grinning:
Miško, to jsem si přesně myslela, že odpoví :slight_smile:
10. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz
Ahojky

Evi, to je dobrá cena toho Sunaru :sunglasses: :sunglasses: Já bych Dádovi taky kupovala sunar, kdyby mohl mléko obyč...jestli bude druhé dítko a bez těchto problémů, bude jedině na Sunaru :wink: žádný Nutrilony apod.nechutný mlíka :stuck_out_tongue_closed_eyes: a předražený!!!!!

Olí, včera jsme byli večer na návštěvě u sousedky, má Zitušku(nar.29.1.08) a ta mi říkala, že dnes odpo taky jedou na lampionový průvod do čelákovic :grinning: :grinning: a ukazovala mi lampion, tyčku se světlem koupila prý v Hornbachu a obal udělala ze svačinového pytlíku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzu, to vážně nevypadá na zub :unamused: snad se Ti nerozjede nějaká angína :confounded: :confounded:
10. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz
Eví to víš, zvyky se vrací :grinning:
Tak nakonec neshoříme - kámoška sehnala tyčku s tím el. světýlkem. Tak snad nezačne chc....
10. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz
autor
Zvyky možná:grinning:, ale oslavy vřsr byly cca před týdnem ne? :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz
autor
místo modrýho koně mám spíš modrýho šneka :angry:
10. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz
taky mám šneka :frowning2: a neba mě to, tak si jdu číst.
10. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz
Já už ani nevím, kdy byly ty oslavy :grinning: :grinning: to šlo nějak mimo nás, jestli to ještě bylo v dobách našeho dětství, naši byli silní antikomunisti, já nemohla chodit ani na Jiskřičky a ani cvičit na spartakiádu :cry: :cry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz
já mám taky šneka,vůbec to nejede :unamused:

holky já už si fakt něco vezmu,to je bolest:frowning2: každej říká,že to zná,že to je od zubů,tak snad,ale je to děs,takhle mě naposled bolelo polykat,když jsem přijela do Ostravy za babi a dědou,tak jak je tam inverze vzduch hnus,tak sem tam dycky měla mega hnisavou angínu a takhle to bolelo polykat a to,že sem jich pak měla nespočetně,ale takhle to nikdy nebolelo:frowning2: bolí mě za tím zubem úplně celá ta stěna v krku,no je to drsný:frowning2:

když už jsme u toho,tak Vám napíšu zážitek zas s tou moji babinou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
holky ale,to nepochopíte nebo já už sem totální debil,že se pouštim a přu se svoji babičkou

byli jsme teď za mamkou,přijeli na týden babi s dědou s Ostravy,děda je milionovej člověk,ale babina jako my si nikdy nějak moc nerozuměli co jsem byla malá,k Vánocům jsem od ni dostávala kalhotky pro babičky a to bylo všechno apod. Nikdy nic sem od ní nedostala a její názory sem fakt nechápala a když se dozvěděla,že sem v 18ti začla kouřit,tak řekla,že peníze,který pro mě měla dá mímu bratránkovi protože on je sportovec a nekuřák.No a prostě má babča názory pro mě fakt nepochopitelný,vim jiná generace,ale ona je fakt z jiný doby.To až já sem jiná např. Pé´tovi babičky jsou v pohodě chápete,no,ale,když jsem vyrostla začla sama žít a vdala se,tak se vše uklidnilo,upravilo,začli jsme se spolu bavit a taky už jsem přeci jen dospělá a už se nad některými názory nepozastavuju,takže už vycházíme,ale dnes zas by jsme se snad pohádali nebo nevim

ona,že v televizi bylo něco s Paroubkem a jeho ženou a že ta jeho manželka těhotná byla tak strašně oblíklá,že jí to bříško úplně obepínala ta věc co měla na sobě,že se za ní úplně styděla,že prej dřív se nosily volný věci a elegantní a né to měla na sobě a já jí říkám,že se přece nikdo nemusí stydět za svoje bříško,když je těhu a ona na mě,že to je pohoršující,že ho nemá co takhle ukazovat,že to už hraničí s tím,že to je až sprostý nebo co,že prej tys snad takhle nechodila měla jsi volný věci né?A já říkám neměla,nosila jsem tuniky,který mě bříško krásně obepínaly a já byla hrdá,že ho můžu ukázat a ona na mamku,no Zuzano,tys jí měla domluvit a říct jí,že takhle chodit nesmí,že mě máma měla říkat co mám nosit v těhu chápete?A že sem teda chodila strašně.Pak zas že jak byli u moře s dědou,že před ní šla žena v pokročilým stádiu těhu,chvíli před pordem a ona že šla jen v plavkách!!!Prej tam neměla co dělat vystrkovat takhle to břicho,opět to bylo strašný,pohoršující a ona se za ní styděla!Chápete to?A já,že bych taky šla,přece nebudu v létě doma a ona že se měla zahalit a nevystrkovat ho a nejlíp být doma!No sem měla dost jako,pak řešila,že nějaká kantorka měla výstřih až ke kozám,že jíé skoro lezly a jak si ty děcka pak nemaj odvolovat na učitele nebejt sprostý,nebrat drogy,když viděj skoro nahou učitelku.No sem šla do kytek,co řeší a ještě jak se rozčilovala a že pujde za hejtmanem v Ostravě kam vezme ten článek s fotkou a řekne mu to,no to sem už koukala jinam a značně jevila nezájem s ní ten rozhovor vést.Tak já nevim co mám koupit Pé´tuloj k 30kám,co koupit k Vánocům všem a hlavně kde na to ušetřit a budu svůj život věnovat tomu kde kdo a jak né?Mě fakt hlava nebere
10. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz
jo Oloušku,abych nezapoměla.tak my ty holinky schováme k ostatním věcem na druhý ju,tak pardon,od nás nebudou:slight_smile:
10. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz
:grinning: :grinning: Zuzo babička je dobrej exeplář :grinning: :grinning: trochu zastydla v době Marie Terezie, ne :grinning: :grinning: hele to nemá cenu se s ní o tom dohadovat!!!Prostě bude věst svojí, ale chápu Tě, že zrovna ty kydy o těhu bříšku Tě nadzvedly :angry: taky bych to asi nedokázala jen tak přejít!!!!!!

No hele, sice bolest od zubu znám, ale u mě to nemělo souvislost s krkem!!!!!Já nemohla polykat, pže mě bolel ten zub a dáseň, ne v krku!!!!!!!

Taky mám šneka, ale jsem zvyklá z našeho super PC :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz
holky bílej jazyk znamená dycky nemoc nebo ho máme i někdy normálně bílej???Já ho mám od včerejška úplně povlíklej snad milimetr bíle
10. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz
Zuzo to vážně vypadá na angínu, či jinou srágoru :frowning2: jazyk nemá bejt bílej!!!!!!Ale krásně růžovej :grinning: :sweat_smile:
10. lis 2009 ve 14:13  • Odpověz
se právě obávám,že to bude nějaká brutální angína,pač já hodně trpěla od 15-18 na hnisavý angíny pak na zápaly průdušek,ale takhle mě to naposled bolelo před deseti lety v tý Ově:frowning2: i ta bolest při polykání je jiná než při normální bolesti v krku:(

a růžovej hoo já určitě nikdy nemám :sweat_smile:
10. lis 2009 ve 14:19  • Odpověz
Ahojky,

Evi díky za tip, já teda vidim všude tak 600 g a ceny nic moc. Ale juknu schválně někde na 800g Sunar jaká bude cena. Blbý je, že do Kauflandu vůbec nechodim. Já dnes koupila Hami 600g za 200 Kč, tak taky o něco lepší. Beba je asi fakt zbytečně drahá :frowning2:

My tu dnes měli toho finančního poradce, tak jsem zvědavá co u nás vykoumá a s čím případně pomůže :slight_smile: Znělo to vše moc dobře.Jelikož to je můj bývalý šéf, tak mu plně věřim :grinning:
10. lis 2009 v 18:24  • Odpověz
Baru Hami pil Jajda a je fajn a cena právě super.
10. lis 2009 v 18:26  • Odpověz
My ho už měli taky a ok. Ondra je na tohle naštěstí ok, že mu změny nevadí. Měl 2x při průjmu i dietní mlíko a vypil vše :wink: Tak musim občíhnout ty ceny 800g mlík a něco začít kupovat, ať mu to moc neměnim. To je hrozný jak na dítěti šetřim, ale nedá se nic dělat. Teď začal nějak pít i v noci, tak mlíko ubývá a já fakt na to nemám :unamused:
10. lis 2009 v 18:29  • Odpověz
Evi ani jsi nepsala jak sedí Vendovi ty kalhoty zateplený :wink: ...čistě ze zvědavosti!
10. lis 2009 v 18:34  • Odpověz
autor
kuk:slight_smile:

Lásko, já taky růžovej jazyk nemám:slight_smile:, ale radši skákni k dr!
Baru, teď přemýšlím, jestli Sunar je 800 nebo 600g :sweat_smile: já taky do kaufu nechodím, ale psaly to holky únorovky, tak jsem tam poslala manžu :grinning: kaufland opravdu nesnáším :sweat_smile: :grinning:
volala Ti fotografka? poslala jsem jí na Tebe číslo, doufám, že Ti to neva...
kalhoty :grinning: :grinning: :grinning: no kdybych měla dva Vašíky, tak by oběma naráz byly super :grinning: :grinning: :grinning: Veru je zkusí Honzinovi:slight_smile:...
hele napadlo nás, že bychom v po po cvíču chodili do solný jeskyně...nechcete taky?(ještě písnu Lucce a Zuzce)
10. lis 2009 v 18:39  • Odpověz
autor
Zuzííí, babča je fakt nějaká zamrzlá v názorech :sweat_smile: jak radí Míša, nehádat se a myslet si své :wink: taky chápu, že Tě to mrzí!!!
10. lis 2009 v 18:41  • Odpověz
Evi tak až tě to napadne tak jukni zda je to 800 či 600. Já bych řekla 600 :wink: ALe je to asi jedno. Já jen pro srovnání cen.

Tak třeba budou kalhoty Honzíkovi, i když ten taky není hubenďour. :slight_smile: Ondrovi jsou, ale nechci aby mu mačkali bříško.
Fotografka mi volala, zrovna jsem si říkala jestli jsem jí posílala číslo....že si to ani nepamatuju :grinning: Ale ok, díky. Nakonec na focení nejdeme, Petr maká...a hlavně řešim korunky.

Co se týká solné jeskyně, tak jediný problém jsou zase asi opět jen peníze :angry: Kolik stojí jedna návštěva?
10. lis 2009 v 18:49  • Odpověz
Evi právě kvůli tomu mě to trochu mrzí,že přijede jednou za rok dva a já se nechám yvtočit a div se s ní nepohádám,mohla jsem bejt ticho a nepřít se s ní a myslet si svoje,že jo:frowning2: a já to neudělala:frowning2: tak snad to nebude všechny mrzet:frowning2:

k dr. zatim nejdu,uvidím jak se to bude vyvíjet :sunglasses:
10. lis 2009 v 19:11  • Odpověz
No jo Zuzák opět nechá doktory až bude umírat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: babče jsi řekla svůj názor, zase nemůžeš být ušláplá a nereagovat na takový kydy :sweat_smile: zabojovala jsi za všechny těhule :grinning: sice babča bude i nadále pohoržená, ale zkusila jsi to, to se počítá :wink:

Baru, u nás stojí jeskyně 150,- za hodku pro dospělého, žádná sranda to není..chtěli jsme tam jít s Petrem, Daníkem se tam nenchám vyrušovat :grinning: akorát, že jsme dorazili na hodinu pro děti :angry: takže jsme se obrátili..když jsme doma nechali našeho pisklouna, tak jsme nechtěli poslouchat cizí pisklouny :grinning: :grinning:
Na poradce jsem zvědavá, to co dávají v Tv, zní vždy velmi zajímavě :slight_smile: i když u nás je poradce moje babi :grinning: , ta je v tom machr, takže mi např.s úvěrama radí ona :wink:

Oli, tak co dnes????Já toto 6 885kJ 51,96g 294,99g 28,77g 51mg akorát bych měla mít asi víc, měla jsem uzenou polívku, ta v seznamu nebyla, takže jsem zadala vývar :wink:
10. lis 2009 ve 22:01  • Odpověz
no jo,když mamka na mě mrkala,koulela očima,abych toho nechala,abych jí neodpovídala,jako,že vim jaká babička je,ale já jí držka musela odpovídat,že:sweat_smile: tak se teď trošku trápim jestli se kvůli mě netrápí teď třeba mamka,děda a všichni co byli u toho,chápeš :slight_smile:

holky to je bolest to polykání!!!Za chvíli polezu po zdi.Jsem si odpo vzala teda první prášek,brufen,sem si říkala,když se mi rozjede bolest znovu i po brufenu,tak je to jasný-krk a je to v řiti,no a fakt jo,chvíli to bylo takový utlumený ta bolest,ale i přesto to bolelo,ale teď zas,to je síla teda :cry: :cry: :cry: :cry:

a chodí se jen se samotnou bolestí v krku k dr?jako myslim bez kašle a rýmy
10. lis 2009 ve 22:37  • Odpověz
auvauvau :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
11. lis 2009 v 07:12  • Odpověz
holky já chci k doktoroj :cry: Péťa mi to ráno říkal ať jdu a já frajerka,že ne,že to vydržim,že to bude určitě lepší,tak šel spát po noční,ale já to nevydržíííííím,to je bolest :cry: :cry: :cry: tak sem teď volala babičce a nemůže,nemám komu říct,budu tu trpět :sweat_smile: :cry: :cry:
11. lis 2009 v 08:12  • Odpověz
Ahojky,

Míšo no právě, že ty jeskyně jsou drahé, takže mám asi smůlu. Pro nás je teď drahé vše navíc...bohužel :grinning: Jinak jsem psala včera sousedovi na ICQ, ale je marod a tak mi jen vzkázal po manželce, že to je debata na delší dobu. Rozhodně je prý taky pro lepší sedačku, než ve které se poutá pásem.

Zuzi posílám pofoukání na bolístku, měla by jsi si fakt zajít k doktorovi!
11. lis 2009 v 09:01  • Odpověz
Zuzi mazej k dr, to víš, že se tam chodí i když nemáš kašel a rýmu, tak běž až se tatka vzbudí..něco ti dá uleví se ti!!

Míšo- tak včera jsem byla na tom semináři mě se to líbilo akorát to bylo krátký teda..potřebovala bych opakování, abych se tak začla i chovat je toho hodně člověku to nepřijde ale je to těžký se začít chovat efektivně- dle jejich slov :grinning: takže ve zkratce, každé dítě je osobnost a my jí nemáme potlačovat, to, že kačí bije děti plácne jim, ne že by bila- tak je to její vývojová etapa, kterou prochází, čilli jsme normální to mě polichotilo :grinning: , s tím plácáním dětí- děti mají mít hranice, musí vědět, kdo je určuje, mají pak pocit bezpečí, s plácáním dětí opatrně, nemělo by se, dítě se má odvést jinam, na něco jinýho pozornost když se vzteká, nebo ho nechat chvíli vyvztekat, ale ot když je to ¨zlobení cílený u starších dětí- nám to někdy pomáhá i ted teda..

je toho fakt hodně,to je na dlouho, ale mě se to líbilo a Olí tobě doporučuju dát knížce ještě šanci, jak jsi psala že tě to nebaví, já tam s tím souhlasím co píšou vesměs,akorát se mi moc nezdá že by se děti neměli chválit, říkat ty jsi šikulka atd..když vím, že to udělá kačí radost i mě když mě někdo chválí, tak z toho jsem nesvá teda :pensive:
11. lis 2009 v 09:04  • Odpověz
Jinak finanční poradce fakt super, koukal třeba na Petrovi životní pojistku a říkal, že kdyby se s ním nedejbože něco stalo, tak dostanu fakt málo a nepokreje mi to ani hypotéku. Takže by to prý chtěla vymyslet nějakou jinou, kde bych platila měsíčně stejně, nebo o malinkooo víc, ale konečný výsledek by byl lepší. Taky nám poradil jak se by se případně dala vzít další půjčka, kterou by se zaplatily ty dvě naše debilní. Ta půjčka by byla na delší roky sice, ale na nižší splátky. Každopádně si všechny smlouvy odnesl a uvidíme. :slight_smile:

Já takovéhle ty finanční poradce atd moc nemusim, ale když se člověk fakt odhodlá a poslechne si je, tak je to fakt super. Když by jste měly nějaká pražská zájem, tak ho můžu dohodit.Třeba fakt jen na informativní schůzku :wink: Je to můj bývalý šéf, takže fakt někdo komu věřim a proto můžu doporučit.

Jinak my už druhý den vstáváme v 6hod, takže večer padám doslova na hubu :confounded:

Zuzi co vlastně ten přivýdělek jak děláš jako já? Jde ti to nějak? Mě tak nějak nárazově, potřebovala bych to rozjet. :grinning:
11. lis 2009 v 09:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.