• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
no dvojčata se nezapřou :grinning:
10. lis 2008 v 17:25  • Odpověz
no něco na tom bude :grinning:
10. lis 2008 v 17:26  • Odpověz
autor
nevím, co se furt divíš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2008 v 17:27  • Odpověz
:grinning: no se nedivím :grinning: jen mě vrtá hlavou,že jsme dvojčátka,ale né z jedný maminky a i přesto to jde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
10. lis 2008 v 17:27  • Odpověz
sem dneska koupila Péťulkoj úúúúúúúžasnej dárek k Vánocům :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jsou to takový kostky od Fisher Price a z každý strany je něco třeba točícího,skládácího,otevíracího,zvukovýho prostě boží :dizzy_face:
10. lis 2008 v 17:29  • Odpověz
autor
hoď odkaz:slight_smile:
10. lis 2008 v 17:29  • Odpověz
Evi- jo, máme studenou dlažbu, akorát v ložnici máme plovoučku, tak myslíš, že jí mám pouštět aspoň na chvíli tam? bez koberce je to studený a hlavně nebezpečný, je to fakt tvrdý :angry:
10. lis 2008 v 17:30  • Odpověz
jéé toto mám jít hledat na net tu moji hračku jo? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: já ho kupovala u Nás v Chiccu :grinning:
10. lis 2008 v 17:33  • Odpověz
autor
no na plavču nám říkala, že aby se dítko líp rozlezlo, tak je lepší studená podlaha:slight_smile: plovoučku nedoporučujou, pže je klouzavá
zkus jí vypustit na plovoučku :wink:
ale jdu se kouknout jestli to neobjevím :slight_smile:
autor
Zuzo, tak nehledej, nooo :grinning:
musím jít Venda se nudííí
nenašla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Jani vypusť ji :sweat_smile:
10. lis 2008 v 17:40  • Odpověz
Ahoj
Zuzo teda to je hrůza, jak to tu čtu o malým bobíkovi :pensive: :cry: teda to je strašný, tý kámošce bych nakopala zadnici :angry: :angry: :angry: :angry: No po ATB bude líp, vydrž tak ty 3 dny a je zase dobřeeeee :dizzy_face: :dizzy_face:

Evi, Vašík je šikula, že pápá říká :dizzy_face: to je neskutečný :dizzy_face: u nás teda mluva nehrozí :sweat_smile: :sweat_smile:

Jani, no na zemi by bát měla!!!Ale musíte koupit nějaký ten koberec, třeba ten dětský, neměla by být na studeném, zvlášť holka ne!!!!Jako kvůli močáku a tak...

Ahoj Olí, co Jája a jeho koulení?? :grinning:

U kámošky super, Daník byl opět nejvzornější mimi na světě :dizzy_face: jen co jsme přijeli domů, začal blbnout, lítat, vejskat atd :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2008 v 17:48  • Odpověz
Míšo- toho se právě bojí, protože já na močák trpím, viz těhotenství, 2x v nemocnici :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak zkusím tu plovoučku, koberec budeme muset koupit, ale náš tatínek je hroznej, už asi 3 měsíce mu to říkám a on že to bude peněz atd, takže je to hrůza s ním, hlavně že musíme mít nový auto, ale na koberec pro Kačku dát nechce :confused:
10. lis 2008 v 17:52  • Odpověz
autor
jani, ten dětskej stojí kolem 500, je ho kousek, ale zatím to stačí:slight_smile: s tím studeným jsem to myslela na chvilůku:slight_smile:
MIšííí, mně to taky překvapilo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale dělá to 3 dny , po tom, co mu to ukážu, packou nemávne, ale zopakuje to :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. lis 2008 v 17:57  • Odpověz
Jani :cry: :cry: no comment.. :cry: :cry: tak alespoň deky, no :sweat_smile:

Evi, tak nám to doufám příští týden ukáže :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. lis 2008 v 18:09  • Odpověz
Míšo- jo no comment :confounded:

Tak jsem vypustila Kačku v ložinici, ta podlaha není studená ani, ale dám tam ještě deku a budeme vegetit tam tedy :wink: než bude koberec :confounded: Kačka byla spokojená, ani jsem nevěřila, že tak rychle lezeme, pozadu teda, popředu moc ne, ale potěšilo mě to a jí asi taky :slight_smile:
holky kolik dáváte kašičky na noc, my jsme měly 120, 130 a teď už 150ml a v pohodě to sní :sweat_smile:
10. lis 2008 v 18:49  • Odpověz
ahojky,

Jani je dobře, že může být aspoň na té dece v ložnici. Já kdybych dala J. na gauč, tak bych asi musela u něho sedět, pr by se mi hned skoulel dolů.

Jinak k té plovoučce, kámošce se po plovoučce holčička plazila, i když uměla lézt, pr jí to prostě klouzalo.

Miško, koulíme se koulíme, akorát pořád na jednu stranu, teda z břicha na obě, ale ze zad jen na jednu. Je s ním sranda. :grinning:
10. lis 2008 v 19:04  • Odpověz
kolco- já taky na gauči musím u kačky být, je taky mrštná :slight_smile:
a na tý úplovoučce jí to jde, nenypadá to, že by jí to klouzalo :wink: prominte za chyby, mám jí na klíně :astonished:
10. lis 2008 v 19:12  • Odpověz
Holky my taky máme dřevěnou podlhu, ono jim to klouže, ale stejnak se snažej a lezli jsme velmi rychle, po tom, co se začal plazit a vůbec mu to nevadilo!!!I si stoupá a ťape kolem nábytku a to má třeba jen ponožky(s protiskluzem)takže je jedno jaký materiál, hlavně, aby to nebylo leodvý no :sweat_smile:
10. lis 2008 v 19:36  • Odpověz
A kaše nám pije 200ml už od začátku ,tj od 7 měsíce :sunglasses:
10. lis 2008 v 19:55  • Odpověz
čauky...

tak dneska jsem KO..lítání po úřadech..masak ,rono nemůže být vše v jedné budově..ne proč :angry:
No a pak mě nasrala kámoška..ale jako neřeším..ale to už jste si určo vyšpehovali v únoru :grinning: hihi tam jsem to už psala!

No koukám,že tu nikdo neni....tak pá
10. lis 2008 ve 20:31  • Odpověz
200ml jo? tak to je pašák :wink:
Míšo- to jsi asi taky vedle malýho pořád, aby neupadl, když si stoupá, co? ježíš to bude síla, takhle jí musím mít pořád na očích, a až bude pořádně lézt a chodit..už jsem řekla, že letos nepeču cukroví, maximálně rohlíčky a linecký a prdím na to, už jsem od jedné paní objednala :wink: příští rok se do toho zase dám :slight_smile:
10. lis 2008 ve 21:23  • Odpověz
Ahojky zlatíčka :dizzy_face:
Tak musím říct,že dnešní noc byla už mnohem lepší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: malej se nedusil a mohl dýchat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vzbudil se jen třikrát,ale naeplakal :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: taky jsem včera pořád odsávala a vysála jsem večer ty ošklivý hleny táhlý co mu vadily v krčku při kašlání a kvůli kterým se dusil :dizzy_face: kašel má teda strašnej :frowning2: se tu dusí teď :frowning2: ale snad už bude líp a líp :slight_smile:
Jani my teda kaši nedáváme,dáváme mlíko,ale vypijeme 180-210 a to už hoooodně dlouho :slight_smile:
11. lis 2008 v 09:08  • Odpověz
autor
no nám právě říkala na plavču, že už se o tý plovoučce a plazení/lezení říká, něco jako syndrom plovoucí podlahy....Daník je totiž neskutečnej šikula, ten by se naučil lézt i po ledový ploše:grinning:Každopádně pořád lepší plovoučka než nic:slight_smile:
kaše mi sní 120kaše+100ovoce(když udělám víc kaše a dám míň ovoce, tak to milostpánovi nejede :wink: ), ale po kaši (cca za hodinu)si ještě dá prso a 120ml mlíka :wink:
Verůůů, proč by to běhání po úřadech lidem zlehčovali?není přece nic krásnějšího než oblítávat celý město :grinning: :grinning: :grinning:
Zuzííí, to je bomba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dneska už zas bude o kus líp:slight_smile:
Oloušku, jak jde papání? už jste zkoušeli další zeleninku? a spinká už líp?
11. lis 2008 v 10:25  • Odpověz
Ahojky
tak zpět z plavča, ještě 4x a finýýýto :grinning: :grinning:

Jani, hele nehlídám :sweat_smile: on je fakt asi šikobnej nebo na sebe strašně opatrný(což je teda výsada kozorohů!!) takže od začátku co si stoupá si i opatrně sedá, kleká a tak, takže pohoda, horší je to plazení po nohách při vaření a tak...

Evi, co to je ten syndrom??? :confused:

Zuzo super, že bylo lépe, to ráda slyším!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Veru, no jo úřady :angry: to je vopruz!!!!!!!!!!Co Ti udělala kámoška???? :fearful:
11. lis 2008 v 10:47  • Odpověz
autor
Syndrom je soubor příznaků.....prý dítka, co maj doma jen plovoučku, tak se nenaučí lézt nebo mnohem později(než by to zvládly, kdyby měly doma jinou podlahu).Nevím, ale u Daníka to nehrozí:grinning:
no Venda se klidně obama rukama pustí, ale padat zatím neumí :stuck_out_tongue_closed_eyes: někdy si klekne...on to umí, ale občas prostě trumetovi nedojde, že se nemůže pouštět :sweat_smile:
11. lis 2008 v 10:54  • Odpověz
Evi ahá, tak vidíš, my dřevo(dlažba a dobrý :dizzy_face: naštětstí!!!
Tak Dáda taky občas spadne, špatně odhadne, jak se má chytit, ale padá dobře, takže se mu nic nestalo..jedině z trouby, to padá, to jo :sweat_smile: chytne se za to madlo a dvířka se otevřou :grinning: :sweat_smile: a to už 2x spadl rovnou na záda a prd dozadu do hlavy na to dřevo :sweat_smile: ale žije :grinning: :grinning: teď ho tím straším, když je u nich, prudce je otevřu a on je vyjukanej a zatím se u nich už dlouho nestavěl:slight_smile:
11. lis 2008 v 11:28  • Odpověz
já chci mít taky nějakej snydrom :sweat_smile: třeba menstruační :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: hlásím,že dnes přišel :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: první od revize,tak uvidíme :slight_smile:
11. lis 2008 v 11:47  • Odpověz
autor
Zůzo, ty máš zas MS? :sweat_smile: mně přijde, že furt jen menstruuješ :sweat_smile:
Mišííí, dyť říkám, že D. by se naučil lézt i kdybyste doma měli kluziště :grinning: je to šikulín :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
no Venda se nejradši zvedá o židli u kompu, je točící :sweat_smile: když na ní sedím tak dobrý, ale zrovna dopo se sním otočila :cry: naštěstí měl za zádama sušák, takže nespadl, ale vzápětí si k ní stoupal zas :angry: trotl jeden :grinning:
11. lis 2008 v 11:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.