• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
a co děláte holky, já ci taky :grinning:
11. lis 2009 v 09:23  • Odpověz
Jani děláme takový byznys s kosmetikou, analýzy pleti, domácíma prostředkama atd atd
11. lis 2009 v 09:27  • Odpověz
autor
Zuzííí, co krček? vykloktala sis? sehnala sis hlídání?
Jani, proč se nemaj chválit? :confused:
Baru, šly bychom sem http://www.solnajeskyne.net/cenik-sluzeb.html
11. lis 2009 v 10:49  • Odpověz
Evi je to moc hezký, ale pochybuju, že budeme chodit :unamused:
11. lis 2009 v 11:02  • Odpověz
autor
ok Baru:slight_smile:

jo a přemohla jsem se a sečetla včerejší kalorie:grinning: 5090
11. lis 2009 v 11:11  • Odpověz
No ok to Evi není,ráda bych šla, ale bohužel ještě nekradu :grinning: Kdyby měl Ondra zdravotní problémy, tak bych to do toho dala, ale takhle mě to nenutí.
11. lis 2009 v 11:13  • Odpověz
Jo dneska jedeme na Zbraslav pro boty, tak jsem zvědavá. Pak chci zajet k vám na Polikliniku, jestli už tam není ten stánek.Ale Zuzka tam koupila dobrou čepici v nějakém stálém krámku. A musim koupit prckovi tyčinky ve zdravé výživě :grinning:
11. lis 2009 v 11:15  • Odpověz
autor
Baru, já myslela, že beru na vědomí:slight_smile:
paní jsem viděla v hyperce v Průhonicích...na poliklinice nevím, tchýně jí tam neviděla...
:sweat_smile:
11. lis 2009 v 11:33  • Odpověz
Já to Evi pochopila, jen jsem myslela, že to pro mě není ok :grinning: že nemůžu chodit :grinning:
11. lis 2009 v 11:43  • Odpověz
autor
ÁÁÁCH JOOO, já mám lenoooru:grinning::grinning::grinning: umyla jsem půl koupelny a zbytek se mi necéééé :zipper_mouth: :sweat_smile:
11. lis 2009 v 11:56  • Odpověz
Evičko nesehnala,trpííím :frowning2:

ale už jeno hoďku a mám k dispozici manžela a skočim si k dr
11. lis 2009 v 11:59  • Odpověz
kuk,

dopo byl J. ve školce, cestou domů mi usnul v autě, když jsem ho přenesla a položila na postel, tak se probral. Doufala jsem, že ještě usne. Tak si tak vařím v kuchyni a najednou dítě v obýváku, jsem se tak lekla...je to nezvyk ty jo, když si tak přijde sám :grinning:
Teď přišel, ať mu sundám mikinu, ty jo a teď i bodýčko chce, no ale to má smůlu, nahej tu běhat nebude.

Jani jak říkám, knížku jsem nečetla, ale četla pár článků o ní, a prostě se s ní nestotožňuji.
I podle toho co říkáš - to by si fakt Jajda dělal co chtěl, a to chválení zrovna si myslím, že je důležitý chválit, aby dítě mělo sebevědomí. A plácat ostatní děti bych J. nenechala, když to udělá plácnu ho taky. Když měl kousací období, kousla jsem ho taky a jak rychle přestal...Tchýně dělá ve školce, takže výchovu probírám s ní, když mám pocit, že na Jajdu nic nefunguje...a ona taky preferuje plácnutí, než vysvětlování atd. Navíc má 4 syny a všichni jsou supr hodní, fakt dobře vychovaní kluci, takže já věřím a doufám, že to dělám dobře.
Ale tím ti samozřejmě mou výchovu nevnucuju.
11. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz
Zuzí vydrž, za chvíli bude doma manža a šup k doktorovi a koukej to vyležet ju. A´t je brzo líp.
S holinkama nevadí, já nakonec sehnala zateplený :slight_smile:
11. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz
autor
Zuzíí, tak vydrž!!!a pak dej vědět!!!
Olí, to mi připomíná včerejšek :grinning: :grinning: :grinning: Venda mi usnul v autě(asi na 2 minuty), vzbudil se už při vyndavání z auta, ale byl vláčnej:grinning:naivně jsem ho dala do postele a do 10 min byl u mně :grinning: čilej a svěží :grinning:
pak teda usnul ve 3, tak jsem ho v 16:15 budila :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vůbec se mu nechtělo vstávat :sunglasses: kupodivu šel ochotně spát v obvyklou dobu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz
Eví já se obávám, že se bude opakovat minulý týden, kdy jsem to odpo zkoušela co hodinu a prostě neusnul, protivnej byl teda příšerně...no uvidíme :sweat_smile:
Eví tak je jasné proč jsi hubeňour, když tak málo papkáš :wink:

Holky já včera: 5 893,02 57,42 213,54 37,69 64,00
11. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz
Oli mě Ondra usnul až teď o hodině a půl řevu v postýlce :confounded: Nevim co se dělo. A to vstával v 6 hod, takže musel být unavený.
11. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz
autor
Olí, já nejsem hubeňour :grinning: včera jsem neměla večer hlad, takže jsem si k véče dala obří jablko, proto mám tak málo :wink: dnes to bude horší:grinning: Tom mi slíbil udělat palačinky :dizzy_face:
já se divila, že se mi ho podařilo uspat, ale byla jsem unavená, tak jsme si šli lehnout spolu :grinning: Venda usnul a já ne :sweat_smile:
11. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz
angína:((((((

tak brouky brou to seru :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :unamused:
11. lis 2009 v 15:14  • Odpověz
bůůů béééé aaaaauuuuuuuuu :cry: :cry: :cry: :sweat_smile: :frowning2:
11. lis 2009 v 16:34  • Odpověz
autor
neplač lásko!!!
sorry, za nemluvnost při telefonování, ale byla jsem va utě a jen jsem ledabyle zaparkovala...
11. lis 2009 v 17:08  • Odpověz
autor
kde máme Mišulí? :confused:
11. lis 2009 v 17:08  • Odpověz
auvauvau to tak bólí :frowning2: já nemůžu polknout ani čaj,to je fakt bolest,přestanu nejspíš pít a jíst :frowning2: aspoň zhubnu :sweat_smile:

si měla říct,zavolali by jsme si dýl

nevim kde je Mišulka
11. lis 2009 v 17:21  • Odpověz
autor
zkus něco studenýho, třeba zmrzku :wink: a pít musíš!!!
já s Tebou chtěla mluvit hned!:grinning: jsem si zapomněla zapnout hadsfree :sweat_smile:
11. lis 2009 v 18:14  • Odpověz
autor
Tom dělá palačinky, tak se jdu natřísknout :grinning: zítra teda kalorie nepočítám :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 18:15  • Odpověz
Ahojky,

tak jsem si dnes na doporučení jedné kamarádky koupila novou Tinu. Je tam naše společná kamarádka, která hupla se STOBEM a zhubla 39kg! To je úžasný! Chci takyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :grinning:

Jinak moje sestřenka dnes rodí, tak asi nebudu nervozitou v noci spát :grinning:
11. lis 2009 v 18:41  • Odpověz
Olí to asi každá mamka nechce aby její dítě plácalo ostatní :frowning2:
já mám pocit, že mi Kačí právě nerozumí, ani proč děti plácá ani proč jim má udělat malá ,to je rpávě ono kdybych byla přesvědčená že to dělá naschvál dělá jí radost někohoho plácat tak jí dám, ale ona tomu nerozumí prostě, a když jsem jí ze začátku tkay plácla tak to žádný efekt nepřineslo, akorát zub za zub, tak jsem přestala, ale je to pro mě těžký, každá mamča reaguje jinak, pro některý z ní dělám spratka, že jí nedám taky je to fakt těžký, já se snažím jí vychovávat dobře a ze všech svých sil, prostě nevidím efekt že jí taky plácnu, podle mě tomu fakt nerozumí a když jí plácnu tak je ještě agresivnější moje máma mi třeba říká at jí plácnu..jindra se mnou docela teda ztotožnuje,ale je fakt že když jí mám na starosti on tak je hodnější, z něho má prostě vítr a ze mě ne,, to je taky kámen úrazu..
11. lis 2009 v 19:11  • Odpověz
Dobrý večer lásky moje

já se omlouvám, ale včera jsem úplně zapomněla hodit na dnešek omluvenku, byli jsme celý den v Pze u mamky, babi a dědy :wink: chtěla jsem juknout v půl 8 před D koupáním, ale kůň zase belhal, tak jsem to vzdala.Od osmi mi nemohly uniknout Přešlapy a pak jsem cvičila, jdu spočítat kalorie :grinning: a hned vás dočtu :dizzy_face:
11. lis 2009 ve 22:01  • Odpověz
TakOli, dnes jsem spokojená a to jsem měla za den hodně věcí a dokonce jahody s tvarohem, mňáááám
4 878kJ 71,35g 174,70g 20,06g 3mg

Eví, no hezký výsledek kalorií :sunglasses: :sunglasses: šikula!!!

Zuzanko, kočko, jsem ráda, že sis k Dr.skočila, to už jsi musela fakt trpět, když jsi šla :pensive: angína jedna podělaná :angry: :angry:

Baru, super s poradcem, my bychom teda zájem měli!!!kolik by nás to stálo?????Petr měl taky životní pojistku na ho... a zrušil jí :sweat_smile: tak snad se mu nic nestane!!!!
11. lis 2009 ve 22:22  • Odpověz
Baru díky se sousedem!!!Ještě jsme jí nejeli koupit..já fakt nevím, hlavně jsem zjistila, že jediná, která má ještě pětibodový pás a Dan se do ní vejde je Chicco a ta vyšla v testech úplně špatně:stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry:

Jani, tak beva se školením...já teda pro plácání jsem, akorát ve Tvém případě bych teda taky nevěděla, jako že trestat kačí za plácnutí, plácnutím se mi taky trochu příčí, že jí trestáš za to, co vlastně ty pak uděláš taky :unamused: jinak s tím chválením je to trochu jinak..samo, že se chválit má, ale nemá se používat to spojení "jsi šikulka" :grinning: já to používám asi 100x denně :grinning: má se zvolit něco jinýho, jako např."ty jsi to dobře zvládnul, jsi už velký kluk" apod.

Tak slyším parkovat mužíka, jdu si vyfoukat hlavu a zítra pápá

Zuzi, myslím na tebe kočko :pensive:
11. lis 2009 ve 22:29  • Odpověz
dobré ránko,
Miško no jo to my vlastně nedošlo, že když ji Jani taky plácne, že vlastně dělá jakoby to samé co Kačí dětem. No je to složitý s těma našema andílkama.
Tak já používám, ty jsi šikovnej - kurňa, takže to asi ne :sweat_smile:

Miško super. Já hodím včerejšek, ale nic moc - pr jse dopo nebyla doma, tak jsem měla toust v kavárně a odpo tady byla kámoška až do večera, tak jsem jedla tak naprd a ve výsledku hodně:
6 292,10 48,72 189,48 57,20 0,00

Jinak dnes mi je jaksi divně zase,tak nevím jestli to nesouvisí s tím, že když jeden den nejím pravidelně, že to tomu žaludku, resp. střevům vadí. No dnes nikam nejedem, tak pravidelnost bude.

Jajda včera vydržel do půl páté a vytuhnul, jsem ho chtěla za chvíli vzbudit, ale nebyla šance, v polospánku vypil mlíko a spal do půl sedmé do rána :confused: :grinning: No ale samo odpo už byl protivnej, ale spát ne a ne a pak najednou jo a do minuty spal.
12. lis 2009 v 07:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.