• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahojky,

tak sestřenka stále nepsala, tak nevím zda už je Tomášek na světě. Ještě asi chudák stále rodí :confounded:

Míšo poradce ti fakt ráda dohodim a buď v klidu. On pracuje pro klienty naprosto zdarma!! On je dobře placený bankama se kterýma spolupracuje atd. Opravdu je hrozně fajn a můžeš mu věřit. Znám ho léta. Má k nám dorazit v pondělí, tak bych mu o vás řekla. Nejlepší bude, když mi třeba do IP napíšeš mobil na sebe a on ti zavolá :wink: Vlastně jako taková odměna pro něj je to, že mu doporučíme dalšího klienta. Což je jasný :wink:
Životní pojistku by naši chlapi opravdu měli mít, neboť jsou naši živitelé. On ti poradí tu nejlepší a nejvýhodnější. Né třeba jako obchodní zástupce jedné pojišťovny, co ti vnutí hlavně to z čeho má největší provizi!
12. lis 2009 v 09:36  • Odpověz
autor
Miško, dík za vysvětlení toho chválení:slight_smile: a proč se nemá říkat "jsi šikula"? většinou používám oboje spojení:grinning: pěkně jsi to zvládl, jsi můj šikula :grinning:
fíha, jsi toho snědla ještě míň než já :grinning: :grinning: :grinning: teda kalorií :grinning:

Zuzíí, jak je?
Olí, a nemáš náhodou těhu příznaky krátce po ovulaci? :grinning:
Baru, sestřence držím palce:slight_smile: v únorovkách se tuhle rodilo 36h a stejnak to skončilo akutním císařem...
12. lis 2009 v 10:15  • Odpověz
Holky dorazím až bude Daník spát, jen házím další brouky, nedávno jste se na ně některá ptala :grinning: http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3525306#navigator
musím dolů, akorát přišli s babi z venku...
12. lis 2009 v 11:10  • Odpověz
juuu Miško broučci krásní.
U nás se sabotuje spaní, chjo, doufám, že brzy vytuhne.
Zuzí test byl negativní a vím, že byla ovu, takže těhu nejsem :grinning:
12. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz
autor
Olí, zas sis mně spletla s dvojčátkem :grinning:
12. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz
Eví no vidíš to, jste holt dvojčata no, se nediv :grinning:
12. lis 2009 ve 12:40  • Odpověz
autor
nedivím :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz
jo Míšo přesně tak asi jsem to špatně napsala má se chválit, ale ve formě vlastností ne osoby pže když ta osoba když to tak řeknu udělá něco špatnýho co by neměla tak si může říkat že je zlá že nedělá mamince radost..a já taky říkám šikulka odnauč se to že jo? :grinning:

dneska jsem koupila na záchod prkýnko a kaíč je unesená zkoušíme čůr čůr, jenže sedí tam jakou dobu a tak se jí to líbí že nechce ven :grinning: jenže sundala si plínku a udělala čůr čůr stejně na křeslo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz
Olí, dík :grinning: jsou to moje druhé děti, ty broučci :grinning:

Eví, já nevím, proč se nemá říkat jsi šikulka :pensive: ale je tu právě téma na tu knížku Respektovat a být respektován a tam to psali, možná tam bylo psaný proč ne, ale asi jsem to zapomněla..já to teda říkám a vůbec mi to nejde říkat jinak :grinning: občas si to uvědomím, tak to řeknu jinak, ale málokdy...

Olí, u nás se taky nespí :angry: už jsem tam byla 2x a žulí se na mě :grinning: tak ho tam nechám zavřenýho a když neusne do půl 3, tak má dnes smolíka, alespoň usne dobře večer :sunglasses:

Baru, tak jsem říkala Petrovi o poradci, byl rád, ale teď prý ho nechce.Určitě ne do konce roku, pže výpisy ze spoření chodí až během ledna.A za druhé nemáme žádnou volnou korunu, aby jsme si udělali nějaký pojištění, či životní pojistku.Takže určitě si Ti o něj řekneme, ale ne teď hned :slight_smile: moc děkujeme!!!A v té Tv to taky říkají, že jsou poradci zadara, ale nechápu to proč???Vždyť tím určitě zabere hodně svého času, tak kdo ho platí???? :confused:
12. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz
Miško oni maj provize od bank atd za uzavření těch pojistek :wink:
12. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz
Tak u nás se chrupe od jedné. Ale po druhé ho asi vzbudím, pr kdyby chrupal do tří tak by večer v osm nechtěl spát a taky nechci jít ven za tmy :sweat_smile: :grinning:
Ty jo tenhle týd. nějak nestíhám, furt jsme někde nebo je někdo u nás, a už jsem jaksi k.o. z toho. Zítra musím do PV ještě nakoupit něco ke tchýni, ale vůbec se mi nechce, ale nakonec jsem to spojila s kadeřnicí bo už vypadám zas děsně, ale musím Jajdu šupnout na chvíli do školky. To se mi ta kadeřnice prodraží...no ale co už, Jára by měl čas na pohlídání buhví kdy a ještě by mi to neřekl dopředu tak abych se mohla objednat. Tak aspoň budu krásná až dojede ze cvičení :slight_smile: I když to asi moc neocení, pr jak prší tak jsou totál mokrý, tak budu ráda, když to neodmarodí. :confused: A to máme zítra s mamčama s PV dámskou jízdu, snad nebude manža úplně mrtev a bude moc hlídat.
12. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz
Akorát jsem zjistila, že vlastně do soboty dopoledne musím ještě zabalit, no ale ráno po flámu to nevím jestli zvládnu... takže budu muset zítra odpo. Budu celý den lítat jak fretka a večer na flám - to tam v deset usnu :sweat_smile:
12. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz
Olí, no máš to hezky rozlítaný, ale snad lepší, než se nudit a být celý dny jen doma nebo po venku kolem baráku :rolling_eyes: to jsem pak vždy zpruzelá :angry:

Taky musím ke kadeřnici, čekala jsem, až mi odpadne strup po druhé hlavě :grinning: ale drží jak přibitej :grinning: tak tam půjdu i se strupem, zítra se objednám.Chtěla jsem i melír, ale na to fakt počkám, až po vyloupnutí strupu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Danda už taky spí, ale musela jsem mu dát dudu :angry: včera tak pěkně u mamky usnul bez něj!!A vůbec ho už má přes den tak málo :dizzy_face: :dizzy_face:

Aha, tak tak je tos těma poradcema :wink:
12. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz
Olí, sorry za otázku, ale od té doby, co jísš "zdravě" :grinning: :grinning: chodíš míň na WC a dobře????Já mám trochu zácpu :sweat_smile: :sweat_smile: Přitom jím tolik zeleniny a ovoce :confused: :confused: :confused: asi to dělá těch míň tuků, že to neklouže :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 ve 14:04  • Odpověz
Miško jojo mám stejný problém :grinning: :frowning2:
12. lis 2009 ve 14:10  • Odpověz
Hm, to je zajímavé??? :confused: Tak asi si střeva musí zvyknout na jiný složení..jinak to nechápu, když vlákniny máme dost!!!!!!!!
12. lis 2009 ve 14:15  • Odpověz
nevím :frowning2: snad se to upraví
Já když sedím na pr v Lešanech a nejedu aspoń jednou dvakrát do PV, tak mě to tu taky točí. Ale min. týden jsem jela 4 x kvůli tomu prstu, tak se mi to kapku zajedlo, pr sbalit dítě, naložit dítě, vyložit dítě, stihnout to do oběda, spaní atd. Jsem dycky za to dopo děsně unavená.
12. lis 2009 v 16:00  • Odpověz
umírám:sweat_smile:to je bolest holky,že zdechnu :frowning2:
ještě,že mám rodinu,Péťa má díky bohu včera a dnes volno,a tak chodí s malym ven a teď se stavila babička,že si zítra vezme malýho ven,tak jsem ráda
ATB zatím nezabíraj,nemůžu polknout svoji vlastní slinu natož čaj
12. lis 2009 v 16:18  • Odpověz
autor
Miško, já vím, že je to v tý knížce:slight_smile: jsem myslela, jestli nevíš...jsem se včera ptala Janiny, ale ta mi neodpověděla :wink:

Zuzíí, to mně mrzí, že to není lepší:frowning2: zkusila jsi polykat něco studenýho?

u nás se dnes zas nespalo vůbec:frowning2:, tak jsme se zbalili a šli s mojí mamkou po vánočních nákupech
:dizzy_face: byl moc hodnej( a to byl v golfkách :grinning: )
12. lis 2009 v 17:04  • Odpověz
zkoušela jsem jakoukoli teplotu nápoje bobi :frowning2:
12. lis 2009 v 17:06  • Odpověz
autor
dej si něco fakt studenýho..třeba zmrzku, fakt bude líp! :wink:
12. lis 2009 v 17:11  • Odpověz
Ahojky,

Míšo tak ok, zatím to nebudeme řešit a až budete chtít tak ti dám kontakt. Ale můj názor je ten, že se životkou by se nemělo otálet :wink: A opravdu je provizně platí ty banky, klient naprosto nic!

Jinak máme v rodině dalšího chlapa, dnes se Tomášek narodil v 6.10hod ráno, po 27hod, kdy se sestřenka otevřela na 4cm porodila císařem. Zítra tam jdu juknout dopoledne na mimíska!!! :wink:
12. lis 2009 v 18:37  • Odpověz
Baru, teto :slight_smile: gratulujeme k Tomáškovi :dizzy_face: chudák si teda sestřenka taky vytrpěla svý :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Zuzíku, Ty taky pěkně trpíš, ještě, že to tak hezky vyšlo a máš Petra doma aže babi je hodná a pomůže!!!ta Atb by měla za ty tři dny už být znát, alespoň trochu!!!Mysím na Tebe...

Tak Oli kolik dnes :grinning: Já toto 6 464kJ 56,53g 249,58g 29,89g 57mg

Dnes se loučím, jdu se vyspršit a pak musím napsat seznam na nákup a na primě je Jste to, co jíte...ráda koukám, dnes je to teda maso, holka přibrala po porodu 50kg :fearful: :fearful: ta musela mít nervy, že se tak cpala :sweat_smile: :zipper_mouth: :sweat_smile:
12. lis 2009 ve 21:47  • Odpověz
Ahojky
bolest v krku je stejná jak včera,předevčírem,předtím :cry: ATB ještě nezabrali ani trochu :cry: já myslela,že dnes už příjde aspoň malinká úleva...nic :cry: studený,ledový nepomáhá.Péťa mě včera byl koupit zmrzku,nic,ani trošku se mi neulevilo,nic nefunguje :cry: tak pa a hezký den mějte
já myslela,že zítra budu ready,měli jsme jít se podívat na Péťovýho brášku Jířu do tanečních a kvůli mě nepujdeme :cry:
13. lis 2009 v 07:29  • Odpověz
tak před chvílí se mi značně ulevilo od bolesti juchůů:dizzy_face: asi zabírají ATB :dizzy_face:
13. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz
ahojky,
tak jsme doma z města, uf jsem ulítaná... a nevím teda jestli to ostříhání byl dobrý nápad. :pensive: Sice teda mě jakýsi dealer na ulici zastavil a cosi nabízel a říkal čau prosímtě...tak asi vypadám jak puboška :sweat_smile:
13. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz
Ahojky

Zuzí, no vidíš, to je super zpráva!!!!! :dizzy_face: Alespoň abys mohla polykat a trochu se najíst o víkendu to už bude znatelně lepší!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Do tanečních ho,t nepůjdeš no :cry: musíš to ze sebe rychle dostat!!!! :slight_smile:

Olí, Ty naše puboško :grinning: tak jestli budeš mít chvilku, vyfoť se :dizzy_face: kdy že to jedete ke tchánům???
13. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz
Miško jedeme zítra, dnes máme tu pařbu s mamčama. Pošlu mejlem.
13. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz
Olí, jak dlouho vlastně držíš tu "dietu"???A kolik jsi dala dolů kg.Psala jsi, že jsi pod 70, ale nějak nevím, na kolik jsi začínala????
Já dnes měla v džínech dobrej pocit :grinning: mám je malinko volnější, tak jsem šla měřit a mám za týden o cenťák míň a o kg na váze.Kolik se má vlastně za týden hubnout, víc jak to kilo asi ne, že jo??!!
13. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz
Miško za týd. by se mělo hubnout 0,5 až 1 kg. Já 16.tého v pondělí budu mít za sebou třetí týden. Výchozí váha 71,5 :rolling_eyes: a ke dnešku, 68,8.
13. lis 2009 ve 14:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.