• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Já jsem taky takovej pařmen :grinning: :grinning: ale minule jsem měla 2x střik, ale pila jsem je asi 4 hodiny a do toho jsem ještě cucal vodu, abych to pořádně ředila :grinning: :grinning: taky nesnáším ty keci :angry:

Eví, dělám jen rychlovku z bujonu, zeleninu, játrový knedlíčky, zavařit vajíčko a nudle :grinning: žádný patlání s tím..nevíte jaká firma dělá bujony bez glutamátu???Já měla ty ze zdravé výživy, ale ta polívka není pak vůbec dobrá :unamused: takže dnes jem udělala z normálního slepičího s glutamátama :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale myslím, že byla reklama na nějakou značku bez tohohle svinstva...
13. lis 2009 v 17:26  • Odpověz
To je v řiti...http://www.novinky.cz/domaci/184311-ohrozene-rodicce-s-praseci-chripkou-v-usti-museli-provest-cisarsky-rez.html :cry:
Evi, jaký máš Ty názor tu prasečárnu??myslíš, že je to fakt nebezpečný i úplně zdravýmu člověku???Je nějaký očkování na to???Slyšela jsem, že když se necháme naočkovat na normální chřipku, že by dotyčný chrochro chřipku chytit neměl :fearful: :fearful:
13. lis 2009 v 17:34  • Odpověz
Miško já používám Bio bujon od Vitany bez glutamátu

Oli prosím tě nechceš si někam psát celý týden co jíš a pak mi to poslat na mail?Ať mám nějakou inspiraci prosíííím!!!!!!!!Budu ti vděčná jinak se nedokopu
a pošli mi prosím taky účes,díky

Baru já už to nedělám
13. lis 2009 v 17:36  • Odpověz
holky babička je zlatá,malýho přivezla až teď a zítra ráno i odpoledne si ho chce vzít i přesto,že jsem jí řekla,že to ráno tady zvládneme spolu a i přesto,že mě krk povolil a momentálněě nebolí,to bude,ale asi tím brufenem :sweat_smile:
13. lis 2009 v 17:38  • Odpověz
Zuzi já si to píšu na tu floru, můžu Ti to zkopčit. Ale jak říkám, hřeším, ale hlídám si abych nepřesáhla.
Supr, že je trošku líp.
Manža furt chrupe, asi půjdu do sprchy s Jajduškou :sweat_smile:
13. lis 2009 v 17:39  • Odpověz
zuzí asi nemám tvůj mejlík, pošli mi mejlovku.
13. lis 2009 v 17:41  • Odpověz
Oloušku budu ti nesmírně vděčná,kddyž mi pošleš jídelníček aspoň týdenní,fakt jinak se nenakopnu!!!Moc ti děkuju!!!
13. lis 2009 v 17:42  • Odpověz
jinak líp....no bylo mi pekelně,hodně krutě,proto ten brufen,asi vedlejší účinky ATB nebo nevim :unamused:
13. lis 2009 v 17:43  • Odpověz
zuzi pošlu, ale nevím jestli dnes nebo až se vrátíme od tchýně ju.
13. lis 2009 v 17:43  • Odpověz
v poho až budeš mít čas,díky moc!
13. lis 2009 v 17:44  • Odpověz
autor
Miško, taky používám Natur od Vitany:slight_smile:
jak se dělaj játrový knedlíčky? ty bych si docela dala(jinak játra nejím :sweat_smile: )

Olí, jen běž s Jájuškou:grinning:
Zuzíí, jsem ráda, že Ti je líp:slight_smile: jedem na chalupu, tak mně piš info smskou, plís:slight_smile:

no já stále nevím, jestli se bát nebo ne...já slyšela opak, když se necháš naočko proti normoš, je prasečí horší :sweat_smile: myslím, že je to dost nafouknutá bublina, páč na klasickou chřipku u nás ročně zemře kolem 2000lidí a nikdo o tom nemluví :sweat_smile: mamka už je na prasečinu alergická :grinning: furt k nim chodí zástupy lidí, že jí určo maj:slight_smile:(a to ani nemaj jedinej příznak :sweat_smile: )
no prostě stále nevím, jak se k tomu postavit:slight_smile: kdybych neměla Vendu, tak asi ani nepomyslím na to, že bych se měla bát! teď se bojím spíš o Vendu....navíc kdybych byla v práci, tak mám víc info, takhle jsem odkázaná na info od tv nova a jiných bludařů :pensive:
13. lis 2009 v 17:53  • Odpověz
kuk, to jsem rychlík co - za půl hoďky vyspršená i namalovaná :grinning: - teda namalovaná je širokej pojem, jen oči :slight_smile:
a muž je jak Růženka a spí a spí...
13. lis 2009 v 18:18  • Odpověz
Zuzí novou hlavu máš v mejlu, zbytek posléze
13. lis 2009 v 18:19  • Odpověz
Evi, no já to mám dost podobné jako Ty..taky si myslím, že je zbytečně zveličené, jak o tom všude mluví a píšou a taky se o to starám kvůli malýmu :sweat_smile: ale dnes mluvili, že nás pandemie nemine, tak jsem už trochu znejistila..taky právě nevím, jak si to tak nějak přežvejkat v tý hlavě :grinning: :grinning: tak budeme doufat, že nás to všechny mine!!!!!!!

Olí, rychlík teda jsi :sunglasses:

A Zuzu se mě na jídelníček nezeptá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Játorvé knedlíčky se dělají velice jednoduše :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to si prostě v neděli(nebo jiný den u vás) počkáš na Family Frosta a koupíš si krabičku zmrzlých knedlíčků a jen do polévky hodíš na 10 min.uvařit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Mišul to je,ale opravdu lehký recept :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

sem nevěděla,že to taky bereš vážně :sweat_smile: tak dělej,pošli celej jídelníček :sweat_smile:
13. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz
Zuzo, já to beru velmi vážně :grinning: :grinning: jako fakt, vše si vážím, hlídám si jak dlouho jsem už nejdla :grinning: dnes jsem se teda trochu rozjela, ale to je díky tchýniný vánočce :angry: :angry: jsem se prostě neudržela no :grinning:
7 116kJ 48,45g 294,53g 30,07g 92mg
13. lis 2009 ve 22:17  • Odpověz
tak můj včerejšek 6 885kJ 85,85g 201,92g 62,15g 40mg. Jsem hřešila na mejdle - ale měla jsem zeleninový salát s kuřecím masenkem :slight_smile:
Holky jsem přijela v půl jedné a jsem jak po opici a to jsem nepila. J. v noci mručel, má rýmu a vstával v půl sedmé. Jsem hotová. Muž už mi dvakrát hlásil, že je totál propocenej, doufám, že někam pojedem :confused:
14. lis 2009 v 08:42  • Odpověz
jé u nás snad už Family Frost ani nejezdí a oni prodávají knedlíčky, já ted koupila v masně a byly dobrý, ještě se s tím patlat.dneska jsem dělala kaši a sekanou, dělala jsem i pro jindry babču tak doufám,že mě nepomluví ted jí to vezl a pozval si i tátu, ale neívm zda přijde, měl jet údajně na letiště pro tchýni, která měla dojet až v noci tak nevím, byla v Nepálu tak jsem zvědavá na fotečky a vyprávění :dizzy_face:

kačí měla v noci zvýšenou teplotku chudinka, ted je už veselejší akorát papkat nechce moc snědla pár lžiček, snad jí bude líp, já mám jít večer na sraz se školou asi na chvíli půjdu uvidím jak jí bude.
14. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz
Ahojky

Olí, jak propocenej, že mu není dobře? :confused:

Jani, to víš, že Tě nepomluví, určitě jsi to měla dobré :dizzy_face: Frosťák jezdí, ale od října nehoukají!!Jezdí jen k registrovaným zákazníkům :wink:

Já dnes dělala špenátek, upekla jsem vepř.kýtu a Petr měl br.knedlík, my s Daníkem brambor :wink:
Petr teď jel do práce :angry: mají ucpaný filtry, tak mu volali...má pohotovost, tak mu nic jinýho nezbylo...

Oli, to jsi hotová asi, že jsi málo spala :pensive:
14. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz
Teď jsem našla nějaký podrobný článek o císaři a jsem pěkně nas*aná :angry: :angry: proč mi ty hovada něudělali císaře hned, jak zjistili, že má Dan skoro 4,5kg a ještě když jsem přenášela :angry:
kus z článku: Příčiny k provedení císařského řezu mohou být také na straně dítěte, příliš velký (nad 3,5 kg u prvorodičku, více než 3,8 kg u vícerodičky) nebo naopak malý plod (pod 1,5 kg),
14. lis 2009 ve 14:10  • Odpověz
holky mám brutální depku,ale hustou,od rána řvu a řvu a řvu,potřebuju vypadnout,na kafe,pokecat :cry: :cry: :cry:
15. lis 2009 v 10:13  • Odpověz
jak to?ono je ted takový hnusný počasí se ani nedivím!!

Kačí dneska začala kašlat chudák,máme sirup, k dr jí nechci tahat, když to nebude trvat dlouho, teplotka je taky zvýšená, ale nic strašnýho tak snad nebude dr potřeba

chcete tip na vaření- dneska jsem dělala rybu z vánočního speciálu a fakt mnamka teda rybu tak 600g osolíte, dáte mletou papriku, podusíte na másle, my teda dali asi půlku, dovářel jindra kačí byla mrzutá jak jí nebylo dobře a chtěla pořád mě, tak jsme zapřáhly i tatku pak rybu vyndat, usmažit cibulku,dát sterilovaný žampiony a celou kysanou smetanu 190g povařit a s bramborem a je to super!!
15. lis 2009 ve 14:35  • Odpověz
holky mě je tak líto kačky, chudák už v půl7 zavírala očička, tak šla spát, jsem zvědavá jaká bude noc, není jí moc dobře,pořád se chce chovat, nejlépe u maminky, mě je jí tak líto!! :pensive: ještě ten kašel do toho,achjo..
15. lis 2009 v 18:55  • Odpověz
kuk holky, načuhuju od tchýně. Malej je nemocnej, má rýmu, kašel, teplotku a je takovej unavenější. Ach jo.
Velkýho zatím bolí jen v krku, tak snad to cvičení neodmarodí.
Zuzáčku copak je? Jsme se mohly sejít třeba ve Dvoře, ale když je Jajda nemocnej, tak to je naprd.
15. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz
Ahojky,

tak jaký jste měli víkend?

My ok, v pátek a v neděli jsem byla za sestřenkou v porodnici. V sobotu odpol s kámoškou na prochajdě a v neděli dopoledne jsme byli u tety na chatě pomoct jí hrabat listí. Bylo fakt krásně, takže to byla paráda. Hrabali jsme jen tak ve svetru a bylo nám fajn. Škoda že to je poslední sluníčko, na to jarní si budeme muset ještě počkat :frowning2:
16. lis 2009 v 09:21  • Odpověz
Ahojky

tak už je snad dobře:slight_smile:

hezky sem se vyspinkala,venku sluníčko,depka je snad pryč a mě je zas dobře:slight_smile:

Mišulko díky za včerejšek
16. lis 2009 v 10:06  • Odpověz
tak kačí spala chvíli, ale má kašel hnusnej suchej a když kašle brečí neívm jeslti nemá bolavej krček to asi nezjistím co? zítra je svátek teplotu má zase zvýšenou jedině jet ráno na pohotovost naší dr jsem se vůbec nedovolala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. lis 2009 v 16:35  • Odpověz
holky kdy začnete péct já už štrachám recepty, píšu seznamy,co koupit to zase bude peněz minulej rok jsme objednávali od paní i já jsem pekla, jsem zvědavá jak to letos s kačí půjde, já začínám tak od mikuláše zhruba to není tak brzy,ne? co pečete, at máme předvánoční chutě :grinning: :dizzy_face:
16. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz
Ahoj kočky

my dnes byli u mamky celý den.Já jsem šla, když Daník usnul s babičkou(mojí babi) kouknout na záclony dolů.měla jsem tisícovku, že koupím záclony dvě, do ložnice i obýváku nebo do obýváku a do ložnice jen závěsy...a nakonec mám za litr jen do obýváku :confounded: :confounded: ale zase krásnou :dizzy_face: :dizzy_face:

Teda ty dětičky tu nějak marodí, chuděrky :cry: at je Kačence i Jájíkovi brzo líp!!!

Zuzi, tak nakonec jste si udělali s manžílkem hezký den co :dizzy_face: :dizzy_face: to je fajn!!!!!

Jani, já nepeču!!!vždy tu peče tchýně, ale letos jsem jí řekla že nic nechceme...já to nesmím, díky "dietě" a Petr to nejí a malýmu taky neuškodí, že to do sebe nebude cpát!!!

Tak dobrou
16. lis 2009 ve 21:45  • Odpověz
holky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

http://www.facebook.com/photo.php?pid=528866&id=1612357842&saved#/photo.php?pid=528866&id=1612357842

Jani Oli držte se,ať jsou co nejdřív bobíšci zdraví!!!Koukám jak se teď všichni střídáme v nemocech :unamused: počasí blbý :unamused:
17. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.