• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Mišuláčku jj udělali jsme si hezký den:slight_smile:

i,když jsem pak říkala,že řešení nebylo odvézt malého,ale já,abych vypadla,měla jsem jet k někomu na kafe a kluci by byli doma a my nemuseli nikam Péťulku vozit,že o to nešlo,ale nakonec jsme si aspoň chvilku odpočinuli a užily chvíle klidu a svobody no:slight_smile:
17. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz
kuk holky, díky. Snad to bude lepší. Teplotku už má menší, ale rýmu pořád a trochu kašel a je teda fest protivka. Velkej ten je totál hotovej, takže si ty bacily ještě pomíchaj. Takže si to tu moc neužíváme. Ale aspoň je tu víc lidí,že se Jajda doma zabaví.
Ale i tak je sranda. Naučil se říkat Co to je? a má u toho takovej parádní udivenej výraz :grinning:
A taky má nová slova další - např. myš a nos :grinning:
Tak zatím papa, zas nakouknu.

Jo a Miško, dietu tu flákám, bo to se nedá. Dala jsem si místo ovocných knedlíků brambory s masem... a tchýně byla smutná..
V sobotu jsem se málem vybulila - naházela jsem to do tabulky a měla jsem sice asi 6600 Kj ale 130 % tuku, tak si aspoň dávám pozor na ten tuk. A každý den lezu na váhu :grinning:
17. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz
já bych taky ZUzi někam vypadla s jindrou, jenže my to hlídání nemáme, respektive měli bysme ale on prostě nechce aby kačí někde spala a mám ho nutit? máma se pak v noci nemá jak dostat domů a sama ve tmě nepůjde, takže je to blbý :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky bych někam šla s ním sama, mám zase nějaký depky, jsme pořád s kačou sämi, jidnra je pořád v práci maká i ve svátek, včera jsem chtěla na pohotovost ani nás tam neodvezl pže maká, pak se teda kačí udělalo líp ale tohle mě mrzelo :confused: prostě pořád honí prachy a pak má svůj hokej..
17. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz
autor
Ahojky,

zdravím po dlouhé době :grinning: o víkendu jsme byli na chalupě(už je zazimovaná, takže až zas na jaře :grinning: ) v po mi nešel net a včera jsme byli na výletě :dizzy_face:

lásko, jsem celý víkend měla zapnutý mobil (a lovila signál:grinning:) a čekala sms o tom, jak Ti je :confused:
Olí, jak je Jájovi?je to šikulka:slight_smile:
Jani, bych Jindrovi pěkně nabančila :zipper_mouth: by T. zkusil jednou neodvézt mně na pohotovost....
pečení dost omezím, pže ve většině cukroví je kakao, ořechy, který ještě Vendovi nedávám a nechci ho trápit tím, že ru bude ležet něco, co mu nedám k jídlu(beztak by si to asi v nestřeženým okamžiku vzal)
Miško, dík za recepis na játrový knedlíčky :grinning: :grinning: :grinning: jdu zjistit, jak se registruje u FF :grinning:
18. lis 2009 v 10:58  • Odpověz
tak jsme doma kačí má virozku nemáme tak 2-3 dny chodit ven, tak budeme pořád zavřený achjo aspon jsme se prošly ted..má zarudlej krček,máme další medicínku,takže sirupy už máme 3 ale máme používat ten novej,ještě že to můžeme brát i my..

taky jsme probíraly mikulášskou chodíme cvičit do sokola, ale bude tam hodně dětí a budou nachípaný a já mám strach z tý debilní chřipky, tak to ais necháme stejně z toho nemá rozum, a je to spíš pro rodiče, půjdeme do mateřskýho centra na mikuláše tam bude mín dětí :sweat_smile:
18. lis 2009 v 11:06  • Odpověz
Ahojky:slight_smile:
Evi sem nepsala,pač mi je dobře:slight_smile: jen depka o víkendu proběhla,ale už je to v poho:grinning:
Jani Péťa je taky pořád v práci a nemůže si jen tak kdykoli odskočit,často mi nese i svačinu domů,že se nestíhá najíst,za něj tam nikdo nením,ale v životě by se nestalo,když bych jela s malym na pohotovost,že by nejel se mnou.To by prostě nedopustil a myslim si,že na zařizování to má stokrát těžší,aby mohl odjet,ale odvezl by Nás,tomu věř,to bych asi neskousla,jo neříkám,kdybych věděla,že o nic nejde,tak si tam nějak sjedu sama a ani po něm nechci,aby jel,ale,kdybych se bála,s malym to bylo špatné,jel by prostě vždycky
18. lis 2009 v 11:41  • Odpověz
autor
jani, to je dobře, že je to jen virozka:slight_smile: i když pod to slovo se dá schovat i chřipka :grinning:
Zuzíí, to je fajn, že je Ti dobře:grinning: kdybys mně viděla, jak jsem chodila s mobilem a lovïla signál :grinning: :grinning: :grinning: vypadala jsem jako magor :grinning: :grinning: :grinning: Tchánovci se mi smáli :grinning: a Tom se ptal, koho furt vyhlížím :grinning: fakt jsem o Tebe měla starost!!!!
jinak naprosto souhlasím s tím, cos napsala Janině!!!
18. lis 2009 v 11:48  • Odpověz
bych napsala,kdyby nebylo dobře,sem věděla,že na sms čekáš néé:grinning: :dizzy_face:
18. lis 2009 v 11:53  • Odpověz
mimochcodem mi chodíme doteď všichni i na obyč kontroly k dr. kdyyž je Péťa doma:grinning:
18. lis 2009 v 11:54  • Odpověz
autor
no tak jsi ze mně udělala totálního magora :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 v 11:54  • Odpověz
nenéé :slight_smile:
18. lis 2009 v 11:58  • Odpověz
autor
jojoooo :grinning: :grinning: :grinning:

já teda sVendou chodím na kontroly sama :slight_smile:
18. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz
nenééé:grinning:

já,když sem sama tak taky,ale,když je Péťa doma,chce jít s náma:slight_smile:
18. lis 2009 ve 12:01  • Odpověz
autor
jooooooooo :grinning:

no já T. mám doma přes den málokdy :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz
nenééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

hlavně,že jindy,když si na chalupě signal nelovíš a já píšu:grinning:
18. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz
autor
jooooooooooooooooo :grinning:
no jindy nečekám, že mi napíšeš, jak Ti je :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 12:05  • Odpověz
autor
jdu dodělat oběd, ozývá se tu papááát :grinning:
18. lis 2009 ve 12:05  • Odpověz
Ahojky kočky

Jani, ať je Kačuldě brzo dobře!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Já se pořád modlím, ať na nás něco neskočí, pže sedět celý den doma, to si jaksi nedovedu představit :confounded: :confounded:

Co Jajda???????????????

Zuzi, u nás už taky dobrý, asi byl nějaký špatný den ta sobota!!!!!!!

Jinak Petr s náma taky k Dr.jezdí, když má noční nebo odpolku a je ráno doma :wink:
18. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz
autor
čuuus Mišuleeee :grinning:
18. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz
Ahoj Evík

hele s tím FF, počítej, že to mají celkem drahý, ten sortiment :sweat_smile: já platím stravenkama, takže mě to nebolí..alespoň je nějak upotřebím!!!!
18. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz
autor
Mišííí, počítám s tím:slight_smile: koukala jsem na katalog :wink: taky hodlám platit žebračenkama, co mi zavazej v peněžence :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz
žebračenkama :grinning: :grinning: :grinning:
Jak bylo na chalupě????Jste fakt odvahy, ještě v tuto dobu, u nás je už zazimováno skoro měsíc :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz
autor
no tchán potřeboval ještě uříznout jeden strom (stál na skále a hrozilo, že až by napadl sníh, tak by strom spadl na chalupu)..no celý léto se k tomu nemohli dokopat, tak to řešili tento víkend :sweat_smile:
vždyť bylo venku teplíčko:grinning: tchánovci jeli už v pá večer a pěkně topili :dizzy_face: takže my přijeli do "tepla" :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz
Už jsem tu, musela jsem pročistit mail, taky jsem vám něco poslala :grinning: :grinning:
No je fakt, že bylo teplo a vlastně v Již.čechách bylo nejtepleji, prý až 18 st. :confused:
njn, to jsou ty práce na rychlo :grinning:
18. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz
autor
koukám, žes dělala čistku:grinning:
no ten pangas mně docela nemile překvapil :sweat_smile:
18. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz
čuuus Mišul,jsem si říkala kde jsi:dizzy_face:

holky od kdy se může dělat šťáva pro malýho z normální vody z kohoutku?Já jí zalejvám furt kojeneckou a nevim kdy už bude moc normoš a ráno mlíko kdy můžu dělat z obyč vody a nepřevařovat?
18. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz
Hele teď jsme to řešily na prosinci a jedna holka(dělá v telce) psala, že to chodilo už min.rok a že je to poplašná zpráva!!!!Asi konkurenční boj...mě je to taky divný, že by se takový svinstvo prodávalo :fearful:
18. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz
autor
Zuzíí, už dlouho dělám z normoš vody:slight_smile:
Miško, tak to jsem si oddechla:grinning: mně ta ryba totiž chutná :grinning: jiný ryby skoro nejím, páč smrděj, atd :pensive:
18. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz
Evi fakt?????????????Normoš zaleješ šťávu vodou z vodovodu???I mlíko ráno???Ale to asi pořád převařuješ né?To mlíko myslim
18. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz
autor
jj, fakt:slight_smile: už mně nebavilo pořád kupovat kojo vodu(tu kupuju jen na chalupu:slight_smile:, kde z ní vařím i čaj...)
sunar dělám z normoš vody taky:slight_smile: prostě natočím vodu, ohřeju jí v mikrovlnce a pak nasypu mlíko:slight_smile:
18. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.