• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
týýýýýýýýýýýýýýývogooooooooo supeeeeeerrrrrrrr!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:

holky čauves jedu ke kadeřníkoj,ale pak...to budete čumět:sweat_smile: mě neuvidíte aspoň rok než vlasy dorostou:sweat_smile: chci si s tim nechat fakt něco udělat:sweat_smile:

tak pa miluju Vás :dizzy_face:
18. lis 2009 ve 13:43  • Odpověz
autor
hurrrááááá venouš spíííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je tento týden prvně :grinning:
a spí bez dudana :grinning: netuším, kam ho v noci zandal :grinning:
18. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz
autor
Zuzííí, tak pak pošli fotku:grinning::grinning::grinning:
Taky tě milujem :dizzy_face:
18. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz
Ahoj Zuzi, šťávu bych neřešila a z vododu bych nalila, s mlíkem bych to asi dělala z převařené..ale já nemám ráda vodu z kohoutku, my kupujeme pořád Aquily apod.a pijeme to i my z lahve :sweat_smile: Z kohoutku fakt minimálně!!!!

Evi, to je nespavec :grinning: tak alespoň dnes máš klídek :sunglasses: no u nás je to s dudu už taky mnohem lepší, např. k mamce ho vůbec neberu a vůbec se na něj neptá a usne bez něj :sunglasses: a čůrání se nám teda taky rapidně zlepšilo, večer je jen v teplákách, 4 dny je prochcajdil, ale 5.den si už říkal-) :dizzy_face: dokonce kolikrát má plínu a stejně letí na nočník :dizzy_face: takže jsem ráda, že jsem to nehrotila a počkala, až na to bude zralý!!!!!!

Zuzííí, držím palec na kadeřnici :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pak koukej hodit foto do mailu!!!!!!
18. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz
autor
Mišíí, mám :grinning: :grinning: :grinning: on prostě teď 4x spí a 3x ne, chjo musím si zvyknout, že prostě nespí a budu mile překvapena jako dnes :grinning: :grinning: :grinning:
jééé, to je fajn, že už Daník přišel na to, že nočník není nepřítel:slight_smile:
u nás je to tak ob den nehoda, na ven mu plínu dávám, ale často je suchá a někdy venku čůráme :grinning: když jsme na návštěvě, tak se víc ptám na záchod, páč v zápalu boje zapomíná hlásit :grinning: nebo hlásí pozdě :sunglasses:
18. lis 2009 ve 13:56  • Odpověz
autor
jo a večer přijede FF :grinning: :grinning: :grinning: to se hodí, páč v so je oslava, tak koupím nějakou zmrzku :grinning: a mám chuť na ty játrový knedlíčky :grinning:
18. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz
Jé tak super, že jsi se zaregistrovala!!!!!
Já jsem s nima spokojená, beru pizzy, kup tu plněnou kuř.rolku!!!!!!!!!!!!!!!!!!vynikající!!!!!!mraž.zeleninu, chtěla jsem teď lososa v list.tstě, ale nebyl...mám nějaký bramborový úsměvy a bagety plněný, do trouby - ty jsem ještě nezkoušela.
18. lis 2009 ve 14:49  • Odpověz
autor
jsem debil:grinning: FF přijede zítra :grinning: :grinning: :grinning: a já se tááák těšila :grinning:
ok, píšu si na seznam i rolku :grinning: , losůska v těstě a okusím bagety(tchýně nějaký někde kupuje a jsou vynikající)
18. lis 2009 ve 14:59  • Odpověz
ahojky,
tak jsme doma.
Jajda teplotky už nemá, včera odpo už neměl ani rýmu, respektivě nešlo nic vytáhnout, ale dnes už zase soplí sakra. Velkej je furt mrtvola, ale do práce jde, mě štve, by se to tam bez něj nepotento...no a jako bonus už jsem marod i já. :frowning2:
Eví co myslíš, Sinupret dát Jajdovi? když má tu rýmečku hustou?
Zuzí taky cu foto.
Eví, Miško supr, že takhle hezky nočníkujete, my na to teď prdíme, pr on mu to mozeček zatím nebere, nebo dělá, že nebere :grinning:. Ale kámoška má holčičku stejně starou jak Daník, minulý týden si najednou řekla a už je přes den bez plíny, prostě ze dne na den - tak doufám, že u nás to bude taky tak.
Jani- Jindra no comment - na to se fakt nedá už nic napsat, jen to co jsme psaly už mockrát...
18. lis 2009 v 15:52  • Odpověz
Jo a Jajda se u tchýně ještě naučil -ach jo, tak jo, necíííí :grinning:
18. lis 2009 v 15:52  • Odpověz
holkýýýýýýýýý :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :zipper_mouth:

http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/photo.php?pid=530434&id=1612357842

hrůza děs běs nebo to jde??? :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :sweat_smile:
18. lis 2009 v 15:55  • Odpověz
autor
Zuzííí, super:slight_smile: jsem čekala větší odvaz :wink:
Olíí, já bych začala jitrocelovým sirupem:wink:, ale sinupret taky dobrej:wink:
vždyť má Jajda čas na nočník:slight_smile: jen ho nech v klidu :grinning:
u nás jede tocíííí :wink: :grinning: (to chci)
no čekala jsem, kdy to od těch svých kluků čapneš :sweat_smile:
18. lis 2009 v 16:04  • Odpověz
co že bys čekala???????????:sweat_smile:
ono to není vidět kvůli barvě vlasů,ale já mám všude krátký vlasy cca 3cm!!!!A dlouhý jenom na boku!!!To bych musela do hola! :confused:
18. lis 2009 v 16:07  • Odpověz
autor
dobře, dobře:grinning:
já je nemám o moc delší :wink:
18. lis 2009 v 16:10  • Odpověz
18. lis 2009 v 16:14  • Odpověz
autor
no když jsi nás tak připravovala, tak jsem čekala, že bude nejmíň blond ježour :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 v 16:16  • Odpověz
no tak blond teda fakt nééééé:grinning: o barvě sem nemluvila jako:grinning:
ale jažour by možná šel:sweat_smile:
18. lis 2009 v 16:20  • Odpověz
autor
no já vím, žes o barvě nemluvila :grinning:
ježoura mi neber:grinning: toho si nechám udělat, jestli budu stále vypadat jak naježenej dikobraz :angry: :sweat_smile:
18. lis 2009 v 16:23  • Odpověz
Zuzí krásný :wink:
eví a jitrocelovej sirup mu taky spustí tu hustou rýmu?
18. lis 2009 v 16:31  • Odpověz
autor
jitrocel taky zkapalňuje, takže by měl pomoct i při spuštění rýmy:slight_smile:
18. lis 2009 v 16:33  • Odpověz
aháá, kujííí
18. lis 2009 v 16:38  • Odpověz
Zuzí, super :dizzy_face: To máš jak já...máš vzadu tu podkovu nebo jak je to vzadu?????Je to parádní :dizzy_face:

Eví :grinning: tak zítra...máš alespoň čas si vypsat sakra dlouhej seznam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Olí :confounded: no bezva s maroděním :confounded: tak ať jste brzo všichni fit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
18. lis 2009 v 17:14  • Odpověz
Olí děkuju,ať jste brzy zdravoučký!!!A jak váme teda teď je?

Mišulko děkuju :dizzy_face: podkovu né,mám to střižený jako tu dýlku,ale vzadu komplet sestříhaný:slight_smile:
18. lis 2009 v 17:41  • Odpověz
Olí :sweat_smile: tak dnes jsem to trochu nezvládla :frowning2: vůbec nevím, co to bylo..ale po cvičení jsem byla úplně vycuclá, jako strašně vysílená a měla jsem šílenou chuť na sladký,šla jsem si udělat zeleninový salát :grinning:nepomohlo to, takže jsem si vzala sušený brusinky, že to jako zaženu, zase nic, takže jsem se vrhla na dva bonbony z bonboniery, ještě, že byly poslední, jinak by jich padlo víc :pensive:
Sice výsledky nejsou tak strašný, překročený mám dnes jen bílkoviny 8 337kJ 83,21g 335,89g 33,54g 246mg
Ty když naházíš ty svoje jídla, tak Ti taky kalorie, bílkoviny, tuky...svítí modře, jakože pod denní limit?????Mě jo, vždy to mám tak +- vše na 60% ddd nemůže pak být problém v tom, že mám v sobě tak málo všeho, co by mělo za den být???Aby to pak nemělo nějaký opačný vliv na to hubnutí :fearful: a hlavně ty nezvladatelný chutě...
18. lis 2009 ve 21:31  • Odpověz
Čauky

hmm skvělý sem si přečetla od Mišule o tom Pangaciu,já sem před třemi týdny koupila 3 kila do mražáku pro Péťulu :unamused: to je jako fakt jo? :unamused:
19. lis 2009 v 08:43  • Odpověz
tak sem si ještě přečetla tady ten odkaz a ty zas,že není nebezpečný,tak si vyber :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2009 v 08:48  • Odpověz
dobré ránko,
Miško svítí modře, bílkoviny někdy zeleně, pr ty se snažím. Já mám pocit, že těch 100 % je na těch 8000 nehubnoucích KJ, ale ještě na to kuknu.
Jinak já si dnes nadávám do slabochů atd. pr mám po pěti dnech u tchýně kg nahoře. No ale není se co divit, ten jeden den co jsem si zapsala...130 % tuku no fuuuj. Ale bylo mi to fakt blbý, už jen ty ovocný knedlíky, který jsem si nedala...ale taky bramborový salát, ten jsem si dala, atd... a tchýně se tvářila...ona je supr, ale je ráda, když jí vaření někdo pochválí. Takže jsem se sice pak krotila, ale i tak, ona vaří hodně dost tučně a je to znát holt. Ale příště na to kašlu, rovnou jí řeknu, ať se nezlobí, a dovezu si svoje zdravé papání.
Jo a tuk na váze mám dnes error - a mám MS, fakt na tom něco je tyjo. :confused:

Jinak dnes noc katastrofa - muž chrčel a chrápal jak měl plný nos a nemohl dýchat, dítko co chvíli mručelo, tak jsem si k němu nakonec lehla a spala u něho v posteli a nakonec vstával v osm.

Já jsem už minulý týden,když jsem jedla zdravě chutě vůbec neměla, ani se mi nechtěla jíst druhá večeře, ale jsem se snažila i ji. Ono to chce fakt vyváženě, jako sacharidy a tak - nemáš jich až moc málo?

Jinak já jsem celekem ok, malej zdá se taky. Jen trochu chrčí.
Jdem nakoupit, nakoukno po o.
19. lis 2009 v 08:48  • Odpověz
to je dobře OLí že je malýmu líp! kačí pořád hrozně kašle, už máme třetí sirup, tak snad zabere a já to chytla asi od ní prskám už taky..
19. lis 2009 v 09:06  • Odpověz
autor
ahojky,

Olíku, myslím, že přibrat 1kg/týden v době ms, je ale úplně normální!!!proto Ti nefunguje ta váha :wink: , když zadržuješ vodu:wink:

Zuzíí, o ten pangas je hoax:wink: tj. blbost :wink:

Jani, neboj brzo sirup zabere!!!

Miško, seznámek je dlouhej :grinning: mám toho za cca 600 a doufám, že to nacpu do mrazáku :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.