• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
a já už se těším na večer!!!! :grinning:
19. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz
Eví myslím, že to 1 kg není jen MS, no ale najela jsem na svůj starý režim a uvidíme :slight_smile:
Hele holky a jak to funguje to FF? jsem koukala do katalogu a maj fakt fajn věci...
Eví večer máš tu akci jo?
Jo Miško schválně jsem naházela mrtě jídla na floru a 100 % dop. denní dávky mi to ukázalo až při 10 000 KJ, což je myslím dávka pro chlapa ne?

http://www.flora.cz/edenicek/do_formy_target.php?tpl=redukce_0.html v té zelené tabulce je doporuč. denní dávka při hubnutí - bílkovin atd...
19. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz
autor
Olí, netvrdím, že je to jen voda, ale hlavně voda :wink: :grinning:
FF funguje, tak, že se zaregistruješ a pak k Tobě jezdí dle dohodnutýho intervalu...zavolej na tu jejich infolinku a domluv se:slight_smile:
jj, dnes mám tu "chlastačku"(tak to označil Tom :grinning: :grinning: :grinning: )
19. lis 2009 ve 12:40  • Odpověz
Eví tak jo, tak hlavně voda, ale po té žranici u tchýně... :sweat_smile: no uvidím za týden :grinning:
19. lis 2009 ve 12:42  • Odpověz
takže jedeš mhd? :wink:
19. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz
autor
ne, jedu autem+mhd :grinning: večer mi jede autobus po 30min a čekala bych v pustoprázdný tmě
:sweat_smile: jsem srab, takže si toto čekání ráda odepřu :grinning: a tím i skleničku :grinning: jsem eráda, že uvidím holky z práce :dizzy_face:
uvidíš za týden, ale tipuju, že už to nebude +kg :wink:
19. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz
hele tak to se nedivím, to bych taky jela busem.
Ty jo, kukám na ten svůj prst a on se mi ten nehet jaksi vychýlil do boku, ty jo, to mi odpadne...nebo budu navždy znetvořena :confused: :confused: :confused: jak říká můj muž :sweat_smile:
19. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz
autor
snad nebudeš znetvořena :grinning: :grinning:
19. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz
Ahojky

Oli, jsi skvělá s tou tabulkou, kde to lovíš, já to pořád projíždím, ale na toto jsem nenarazila :dizzy_face: díky moc, už to mám uložené, pak kouknu na ty sacharidy, možná, že jsem jich jedla mnohem míň!!!!!

Eví, téda moc si to dnes užij!!!!!!A seznámek za 600,- to je bomba :dizzy_face: to Tě budou mít rádi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Oli s tou MS...mě to taky nefungovalo přeci při MS!!!!A určitě jsi nenabrala kilo!!!!!!Jestli tak 0,5 zbytek je určo voda :grinning: já se vždy u MS teda strašně nafouknu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak jsem ráda, že je Ti jakštakš!!!!!Chrápající manžel :confused: hrůza, my už spíme odděleně a jsem max.spokojená, pže Petr chrápe každou noc, ať má rýmu nebo ne :grinning:

Zuzí, neboj Pamgas je v poho...ale taky mě to dost vyděsilo, co za srajdy jím a hlavně Daník :pensive:

Daník dnes nechutně spadl :cry: koukal ze stoličky z okna, já myla nádobí, byla jsem k němu zády, najednou slyším ránu a on ležel na zemi i hlavu měl na dlažbě, takže si myslím, že ani nestačil hlavu zvednou a řachnul se.Ta stolička se s ním zvrhla a sletěl..teď spí, tak doufám, že mu nic není :pensive: :pensive:
19. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz
autor
Mišíí, to nebude pokaždé takovej seznámek:grinning:
hele a kde spí Petr? v obýváku? :confused:
Daník bude určo ok!!!posíláme pofoukání :slight_smile:
19. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz
Petr spí nahoře :grinning: :grinning:
Daník mě přečůral, volal na mě už po 40 min., tak jsem tam šla, ať ještě spí..usnul a já se kradla pryč :grinning: a on se vzbudil a že mám být u něj :sweat_smile: to samé ještě jenou :grinning: až teď na potřetí, tak snad se za 5 min.nevzbudí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Děkujeme za pofoukání, snad je to ok...nemá ani bouli :confused:
19. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz
autor
až tak moc Petr chrápe? :grinning: :grinning: :grinning: žes ho vyhostila nahoru :grinning: :grinning: :grinning:
ad boule- tuhle jsem dala Vendu večer spát, bouli neměl :grinning: ráno, když vstal, tak měl na čele šlic a bouli jak jednorožec roh :sweat_smile: :grinning: nevím o co se praštil :sunglasses:
19. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz
Jo chrápe strašně, měl kdysi úraz nosu, na vojně a od tý doby má s rypákem problémy...mě to dřív nebudilo, ale od tý doby, co je Dan a spím jak na vodě, tak mě to fakt budí...já ho nevyhostila, on byl vždy nasranej, že do něj v noci x krát strkám a tak se odsunul sám :grinning: a máme klid oba..mamka furt rýpe, že to není dobrý blabla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale my se alespoň nehádáme, když spal s náma, tak jsme byli oba na sebe nasr..já, že mě budí a jsem přes den jak praštěná, on, že do něj v noci kopu a nadávám :grinning: :grinning:

No kde k tomu venda přišel :confused: :grinning:

Oli, tak jsem to skoukla..vše dobrý, tuky pod 50, sacharidy v normě, jediný bílkoviny mám o dost nižší :pensive: :pensive: takže to bude asi ono...ale já právě jak nemůžu mlíko, tak mléčný výrobky jím minimálně :cry: musím alespoň najet na nějaký tvaroh, ten mi nevadí...
19. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz
čus bus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2009 ve 13:59  • Odpověz
Mišuláčku chudáček malej,to musela být rána :pensive: hlavně ať je v pořádku,chudínek malinkej
19. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz
autor
čus Zuzáčku, co ten smajlík s vyplazeným jazykem?
19. lis 2009 ve 14:07  • Odpověz
taky posíláme pofoukání, bude to dobrý určo.
Já se tu se... ještě s tím kalendářem a teď přišlo dítko, takže jdem svačit.
19. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz
nevim,sem nějaká divná :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
19. lis 2009 ve 14:24  • Odpověz
Miško jojo to budou bílkoviny, já jich právě jím celkem dost, pr jogurty a tak mám dost ráda. Já mám problém nasoukat do sebe víc masa, ale snažím se. Jo myslím, že bílkoviny jsou dost i v oříšcích.
19. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz
jé Míšo chüdinka Daník prosímtě jak s ním jen tak může spadnout židlička, posíláme pofoukání :dizzy_face: ještě že se mu nic nestalo, jindra taky chrápe a tak spí v obýváku a mě to ani nevadí my se s kačkou rozvalujeme v posteli :grinning:
19. lis 2009 ve 14:35  • Odpověz
autor
Zuzííí, a copak se děje?zas depina?
Mišíí, u nás je to tak, že chrápu já :pensive: , takže budu asi vyhoštěna do obýváku :sweat_smile: :grinning: plánuju navštívit orl, jestli se s tím u mně nedá něco dělat, pže to otravuje i mně :pensive: chrápu v jakýkoli poloze:frowning2:
19. lis 2009 v 16:50  • Odpověz
já nevim Evičko :unamused:
19. lis 2009 v 18:25  • Odpověz
Eví, Ty jsi ale bezva žena :dizzy_face: :dizzy_face: když se zmíním o orl já, ať si tam zajde, tak hodí kxicht :stuck_out_tongue_closed_eyes: blboun jeden, tak ať si spí třeba v garáži, když s tím nechce nic dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani, no úplně jednoduše, je to takový plastový stupínek z Ikei a prostě stoupnul na kraj a převrhlo se to s ním...ale je úplně ok, ani tu bouli nemá, má hlavu jak šutr naštěstí :grinning: já se nechci rouhat, ale stejně máme teda kliku na nějaké úrazy apod.a ťukám na dřevo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zuzíí, nesmutni, zase nějaká depka??? :unamused: :unamused: už jste si vrzli?????Asi bys to už potřebovala, jak prase drbání :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Olí, já jogurty a mlíko prostě moc nemusím a zvlášť, když mám tu intoler.laktozy.Koupila jsem si pár "mých" jogurtů ve zdrav.výživě, ale nemůžu ho mít každý den, to by mě přišlo na 660 za měsíc :pensive: :pensive: to je trochu moc!!!!takže jsem si dnes udělala zase pangase, ten je bílkovinama nadupanej :grinning: i když teda taky není zrovna levný :cry: :cry: k tomu uvařenou brokolici a nadlábla jsem se k prasknutí :grinning: mňam
19. lis 2009 v 18:28  • Odpověz
Tak já dnes trochu zase ulítla, ale díky špagetům, který měly 3700kJ :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7 639kJ 91,28g 297,44g 28,64g 35mg bílkovin mám dnes 122% :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: večer si dám už jen mandarinku

Zuzí, jsem Ti ještě nenapsala to jídlo :sweat_smile: tak snad zítra :slight_smile: Olí Ti to už psala????Jestli ne, tak Olí i mě to pošli, dík :wink: :wink: :wink:
19. lis 2009 v 18:38  • Odpověz
prej jestli si šoupla :grinning: ty seš péro Míšo ale taky mě to napadlo že ani nedala echo :grinning: kačí má taky tvrdou hlavu to je dobře aspon se jim jen tak něco nestane :wink:
19. lis 2009 v 18:46  • Odpověz
Ahooojky,

tak jsem vás nějak zanedbávala, se omlouvám. Ale měla jsem toho nějak hodně :wink:

Taky posíláme Danečkovi pofoukání na bebíčko. Ještě že se fakt nic nestalo, kolikrát si fakt říkám, že mají opravdu štěstí při těch .

My jsme dnes byli celé dopoledne v Človíčkově a bylo to super. Jak je Ondra větší tak si krásně hrál.A vůbec tam nebylo hodně lidí, tak paráda. Příští týden vyrazíme asi zase. :grinning:
19. lis 2009 v 18:50  • Odpověz
Miško jojo je mi to jasný. S tou intolerancí je to naprd.
Díky za připomenutí, jídelníček zkopčím a pošlu oboum tedy.
Sumu jídla hodím později. Ještě tam musím přihodit druhou véču a nevím co budu mít :slight_smile:
19. lis 2009 v 19:24  • Odpověz
Mišuláčku depka asi vyloženě né,ale nemám na nic náladu no:frowning2:

sex samozřejmě nic,chuť se ještě nedostavila :pensive: je to se mnou na hovno:frowning2: já si i říkám a snažim se navodit si chuť jako myšlením,ale nic:frowning2:

jo jídleníčky jste mi fakt neposlali ani jedna,hlavně,že mě jebeš,že sem sem o jídelníček prosila jen Olču :sweat_smile:
19. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz
Zuzáčku jídelníček před minutou odeslán.
19. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz
6 335,74kJ 89,17g 218,80g 32,19g 75,00mg
tak můj dnešek
19. lis 2009 ve 20:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.