• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Oloušku děkuju
19. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz
Zuzí, já Tě nejebůůů, taky na to nemám pomyšlení :grinning: :grinning: já to napíšu, co nejdříve :wink:

baru, čáááu ve Človíčkově na Buďárně???Bychom se někdy přidali :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Olí, pěkné hodnoty :sunglasses:
19. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz
EVI ,BARU už od doby, co jste byli u nás, vám chci říct, že jste tu některá zapomněla lžíci na papů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to píšu brzo, po měsíci a kus, že :sweat_smile:
19. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz
Olí, Ty voe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ten Tvůj jídelníček, to je hotová bakalářka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to já vám jen napíšu jídla do mailu, žádný tabulky a natož energetické hodnoty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pa
19. lis 2009 ve 21:19  • Odpověz
sem si teď přečetla jídelníček od Olí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
jako seš fakt masérka Oli :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
mazec jako :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Oloušek je hustá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
mě by stačilo,kdyby jste napsali např....br. knedlik vepř. maso zelí.....
rohlík se sýrem.....apod :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Vám nápíšu co jsem měla já teď za poslední dvě hodiny..........kolínka s mákem v 8,před chvílí 10 topinek s tatarákem a ledňáčka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :zipper_mouth:
19. lis 2009 ve 21:41  • Odpověz
Zuzo, nech toho :angry: tak co jsi tak pracně dala dolů, zase nabereš, není to škoda :frowning2: :frowning2: ale závidím, bych se nažrala hned teda :grinning: :grinning: :grinning:
jo Olí je hustá, to bere fakt bere smrtelně vážně :grinning:
Zuzí, vždyť já Ti taky napíšu, rohlík s paštikou, pizzu apod :grinning: :grinning: :grinning:

Hele tak jsem konečně vybrala sedačku, mám vybranou barvu, bude až od 1.12. to bude za chvíli...a prdel je, že na detskymraji.cz najednou mají u těch sedaček psáno, že teda 15-36kg, cca3-12 let :grinning: :grinning: 100-150cm :grinning: :grinning: :grinning: najednou to jde, udat i min.výšku :angry: tak Dan má 97 takže do toho prosince metr mít bude :sunglasses:
http://www.malvik.cz/Autosedacky/autosedacky-15-36kg/Cybex-Solution-X-fix-isofix-2010
19. lis 2009 ve 21:51  • Odpověz
Barva Carribean ne ta šedivá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz
hele holky, já to nepsala, já to zkopčila z flory - takže klííííííííííííííííííííííííd :wink: :grinning:
19. lis 2009 ve 21:56  • Odpověz
Mišul,když já si nemůžu pomoc:frowning2: večer,klíde,pohoda a zas žeru v noci :pensive: jako já budu muset hubnout ještě jednou,to vim už teď :unamused:

sedačka je krásná :dizzy_face:
19. lis 2009 ve 21:57  • Odpověz
Sedačka super, i barva :wink:
19. lis 2009 ve 21:58  • Odpověz
kde stéé?
19. lis 2009 ve 22:08  • Odpověz
já jdu spinkat:slight_smile: pa
19. lis 2009 ve 22:16  • Odpověz
tak já taky, dobrou
19. lis 2009 ve 22:19  • Odpověz
Čááu:slight_smile:

už mám zas na chviličku náladu:grinning:
20. lis 2009 v 10:09  • Odpověz
čauuu tak to je super. :wink:
20. lis 2009 v 10:13  • Odpověz
autor
ahojky:slight_smile:

Zuzíí, tak to je super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Mišulko, sedačka pěkná!!!a ta barva je luxusní :dizzy_face: :dizzy_face:
a jaká je ta lžička? my stále někde necháváme lžičky:grinning: máme jich dost, takže ani nevím, jestli nám nějaká chybí :zipper_mouth: :grinning:
Baru, taky jsem pro sraz v člobrdově :grinning:
no a k mému včerejšímu jídelníčku se ani vyjadřovat nebudu :sweat_smile: by se to do tabulky ani nevešlo :sweat_smile: :pensive: jsem spráskala večer celou!!!ohromnou pizzu :pensive: a pak mi bylo v noci pěkně blbě z přežrání :pensive: :pensive: :pensive: spala jsem asi 2 hodiny :sweat_smile: a to jsem dorazila domu před půlnocí :grinning: Venda vstával v půl sedmý, asi by se normálně jen převalil a spal dál, ale zaujalo ho, že jsem doma :grinning: tak mně musel obejmout a pusinkovat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: byl hrozně roztomilej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: budu vyrážet pryč častěji, když mně pak čeká takovýhle uvítání :dizzy_face:
20. lis 2009 v 10:33  • Odpověz
autor
jo a FF měl včera radost :grinning: hlavně, když jsem se vytasila s dvoulitrem :grinning: :grinning: :grinning: (žebračenkama jsem pak platila v hospě :grinning: ), no já taky měla radost, páč se mi to nevlezlo do mrazáku :sweat_smile: :grinning: no zmrzky na oslavu si tchýně odvezla, takže bylo po problému :grinning:
20. lis 2009 v 10:35  • Odpověz
juuuu, mě takhle mazlinká Jajda, když pro něj jdu do školky. :grinning:
20. lis 2009 v 10:44  • Odpověz
autor
Olí, a že je to hrozně příjemný, viď? :dizzy_face:
20. lis 2009 v 10:50  • Odpověz
to jo, mocinky moc. :slight_smile:
20. lis 2009 v 11:05  • Odpověz
jo holky nevíím jestli jsem se už chlubila, že Jajda jí sám polívku lžičkou :slight_smile: je to sranda, jak si dává pozor aby nevylil :grinning:
20. lis 2009 v 11:07  • Odpověz
kačí se taky snaží ale já mám nervy jako špagáty kolikrát teda :grinning:

v tom človíčkově to musí bejt hezký taky jsem o tom slyšela :dizzy_face:

holky na kolínsku na konovi máme novou těhulku kámošku, závidím!! :dizzy_face:

co vy Olí už manža obměkl,já když to vidím, jak je někdo novej těhu tak závidím :dizzy_face:
20. lis 2009 v 11:20  • Odpověz
autor
Olí, já to říkám furt, že Jajda je šikulka :dizzy_face:
Venda polívky nerad(jí jen tu zeleninu a nudličky, ale vodu ani náhodou)
20. lis 2009 v 11:33  • Odpověz
malý mmnt
20. lis 2009 v 11:41  • Odpověz
já dělám hustou právě, bo on tu vodu taky moc ne. Ale tchýně dělá řídký a to jsem čučela, jak tam tu vodu lupal. No asi mu moje nechutná :frowning2:
Jani zatím neobměkl, ale má na to rok, takže obměkne určo. Tchýně do něj hučela též :grinning: :grinning:
20. lis 2009 v 11:52  • Odpověz
autor
Zuzííí, čekáme:grinning:
Olí, Vašek nejí ani polívku od tchýně, takže to mým (ne)vařením není :grinning:
20. lis 2009 v 11:54  • Odpověz
Eví Jajda je prevítek, u kámošky, když tam jíme tak zbodne všechno a doma dělá cavyky. No asi se budu muset naučit vařit :grinning:
Dítko spí, tak jdu stříhat nehty
20. lis 2009 v 11:57  • Odpověz
autor
Olí, to je u dětí normální:grinning: v létě mi Barča říkala, že Ondrulovi nemám nabízet ovoce, páč to stejnak nejí :grinning: a pak s Vendou napůl zbodli celou hrušku a 2 broskve :grinning: padalo to do nich jak do sudu :grinning: :grinning: :grinning:
no a sváču na cvíčo beru dvojitou :grinning: jednou jí Vašík Honzíkovu a pak si to prohoděj :grinning: a někdy jedi společně :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 ve 12:01  • Odpověz
no je fakt, že když máme my jídlo, tak nám ho půlku "sežere" :grinning: prostě co není jeho je lepší
20. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz
autor
no jeho mu nikdo nesní:grinning:
20. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.