• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
sem tuu,sem ukládala kluky ke spánku:grinning:

díky díky,že jste rádi,že jsem zas chvíli v pohodě:grinning: snad mě to aspoň pro dnešní den neopustí:grinning:
20. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz
autor
snad neopustí :dizzy_face:
20. lis 2009 ve 12:13  • Odpověz
sem si přečetla jak bylo,super,že se líbilo,ikdyž ten spánek no nic moc viď,musíš bejt k.o. ale uvítání krásný :dizzy_face:
20. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz
autor
jsem dost k.o. těším se až přijde Tom(i když on nespal o moc líp :grinning: ), kdybych nečekala návštěvu a nemusela dělat oběd, tak spím s Venoušem, ale mám smolíka :frowning2:
20. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz
autor
no moje chyba, nemám se přežírat :grinning:
20. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz
já teď prostě kolísám s těma náladama...
jestli jak neberu tu HA a třeba mi nějakej hormon chybí nebo nevim,ale snad se to srovná časem a snad brzy:slight_smile:
každopádně příčina a podstata celého problému je asi ta jak říkala Miška.......
potřebovala bych vojet ze všech stran :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning:
já jsem taky náladová, ale to je rodinej rys :grinning:
20. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz
no teď jen,abych se ještě někdy vojet nechala :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: by to moje tělo potřebovalo pořádně dostat za vyučenou za to co předvádí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jenže tu jsem ještě já,ta vevnitř a ta si k sobě prostě toho Pé´tulu nepustí :slight_smile:
hele ale už je to 14 dní 3 týdny co neberu HA,neměla se už chuť dostavit?Kdy se to obnovilo u Vás?
20. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz
autor
hned :grinning: :grinning: :grinning:
tak tu vevnitř pošli na prochajdu :grinning: a tělo ať si s Peťulou užije :grinning:
20. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz
to nejde:sweat_smile: já se nehnu z místa:grinning: musela bych u toho být:grinning: a já u ničeho nechci být :grinning: :zipper_mouth:
20. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz
autor
tak holt budeš muset dělat, že tam nejsi:grinning:
20. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz
vezmu si časopis a budu si číst :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 ve 12:55  • Odpověz
Zuzi ty jsi éro :grinning:
20. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz
vytrhám si u toho obočí a nalakuju nehty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz
sex mě vyloženě baví :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz
Ahojky

Eví, tak oslavička koukám dobrá, až na tu celou pizzu :grinning: :grinning: :grinning: a uvítání super :dizzy_face: Daník mě nemuchluje, jen ke mě letí a volá mámo, mámo :grinning:

Zuzí, no mělo by se to po Ha zlepšit už ten měsíc po vysazení..ale hele, jak jsem už psala, já nemám na sex moc chuť ani nez HA, akorát kolem ovulky a hlenu :grinning: to jo.....

Eví, jak dopadla rolka?????

Holky mám jedny super kalhoty na zimu!!!!!Dnes je měl Daník po prvé, ale jsou mu krátký, má je na Havla :grinning: jsou úplně super vyteplený - to je druhá věc, že v nich vypadal jak tlustoprd :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: na délku mají 48 cm, dají se i ohrnout, kdyby byly dlouhé a co je hlavní, pro hubeňoury Adámky :grinning: :grinning: že v klidové poloze :grinning: mají v pase jen 17cm, po roztažení až 32cm, tak kdybyste měl někdo zájem, hodím foto :wink: a mám tu už i další věci 92 hodně tepláků,2 trika s dl.ruk a dvě mikči :wink:
20. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz
autor
Zuzíí :grinning: :grinning: :grinning:

Mišíí, já jí nechutnala, je mi furt šoufl :sweat_smile: Venda se mohl utlouct :dizzy_face:
hmm, to mně štveš :grinning: já akorát nakoupila tepláky i trička :sweat_smile:
20. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz
Miško tepláky foto prosím :wink:
20. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz
no už jen ty tepláky mi můžete tak poslat...koupím si vytahanej svetr k tomu obří bačkory a v klidu si dožiju ten svůj krásnej život plnej zábavnýho sexu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz
Dobrá, dobrá, tak snad odpo :grinning: znáte mě..to mi připomíná, že musím napsat ten jídelníček, jdu na to hned :grinning: :grinning: nebo mě Zuza zase sjede :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz
Zuza je tady :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 ve 13:38  • Odpověz
Zuza Tě nesjede,Zůza by potřebovala sama sjed :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
20. lis 2009 ve 13:38  • Odpověz
holky jak dlouho to ten Péťa může vydržet ještě? :sweat_smile: :sweat_smile: :zipper_mouth:
20. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz
Ahojky,

jojo holky byli jsme v Človíčkově na Budějárně, ale hned ráno od 9hod.To je tam naprostá paráda! Takže se tam s váma taky někdy rádi sejdeme :wink:

Míšo já nemám odkaz na tvoje album na MMB, určitě bych na nějaké tepláky mrkla :wink: Velikost 92 je u nás aktuální!

Já jsem dnes byla u sestřenky a u miminka a bylo to super. Je úžasný si chovat takového prcka :grinning:
20. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz
Zuzi to nevím čéče. Abys nebyla jak švagrová, která řekla švagrovi ať si klíďo najde milenku :confused:
20. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz
no milenku mu nestrpim,ale už jsem mu to taky nabízela:sweat_smile: kvůli svýmu vysvobození:grinning: ale samozřejmě myšleno s rezzervou:slight_smile:
ale co mu jinýho zbyde?To víte,že si ji najde s takovou manželkou doma :pensive: jenže mě to holky fakt nejde,fakt to nejde!!!!!!!!! :pensive: já prostě nemám sebemenší chuť,ani nic kolem mi nic neříká,právě naopak,když se o tom jen zmíníme,chytám třesavku :sweat_smile: :unamused:
co s tim?????
Já chci bejt normální a dopřát svému manželovi aspoň jedno trtknutí měsíčně :pensive: dyť jsme jinak tak šťastný.Byla by škoda,kdyby naše manželství ztroskotalo na sexu :pensive:
20. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz
Zůzo, nechápu, že to vůbec vydržel tak dlouho, takže já říkám, že už moc dlouho asi nee :grinning: :grinning: :grinning:

Mail poslán :wink:

Baru, na MMb nic nemám, pže to nemám placený a serou mě, že to vždy za 3 měs.smažou, takže posílám vždy mé věrné Olí :grinning: nafocené na mail..takže když Olí něco neveme, tak to pošlu Tobě, ju :wink:

Jinak ta lžička holky byla od Hipp křiklavě žlutá/zelená a trochu průhledná :wink:
20. lis 2009 ve 13:55  • Odpověz
hm skvělý Mišul.......a co to znamená???že si najde milenku?

Olí Mišul díky za recptíky!!!!! :dizzy_face:
20. lis 2009 ve 13:56  • Odpověz
Zuzáčku nevím jak poradit, já teda to se sexováním taky nepřeháním - bo někdy není chuť a někdy jsem unavená, ale někdy chut je.
20. lis 2009 ve 13:56  • Odpověz
manža mě nejvíc ochmatává když to mám a to zuřím, bo pak nic z toho jaksi...
20. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.