• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
já jí nemám Oli nikdy....prostě nikdy,ani chvíli za půl roku nepřišla :pensive:
20. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz
No tak milenku si nenajde, neboť je to bezva chlap..ale buď si ho klátí sám ve sprše :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: nebo nevím... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hele a proč mu ho aspoň nevykouříš :sweat_smile: ??Omlouvám se Evče, je určo červená až na tepláky :grinning: :grinning: :grinning:
Dan zase bulí :angry: :angry:
20. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz
Míšo já jsem si právě zaplatila členství na 3 měsíce a prodalo se mi toho hodně. Jinak to je fakt naprd. Tak kdyžtak na meilik pošli, písnu ti ho do IP. Nevim zda ho máš.

Jo a lžička naše není :wink:
20. lis 2009 ve 13:59  • Odpověz
a nejsou na to nějaké prášky?
20. lis 2009 ve 13:59  • Odpověz
právě,že si ho fakt ani sám neklátí ve sprše :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kdyby si ho aspoň klátil :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: jenže on fakt drží půst se mnou....jako by se mnou hrál hru kdo je v tom lepší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: já mu říkala,ať si ho jde aspoň pohonit na záchod,on prostě nejde,já už nevim co s nim :unamused:
kouřit mu ho nebudu,nemůžu o tom mluvit,pač utíkám natož TO vzít do ruky :pensive:
taky se omlouvám Evče :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Oloušku já nevim jestli jsou...myslíte,že josu???Pomozte mi holky prosím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :cry:
20. lis 2009 ve 14:02  • Odpověz
Zuzi já se z tebe picnu, jsi mě pobavila :grinning: To jsou věci co se na koníkovi fakt řeší :grinning:
20. lis 2009 ve 14:04  • Odpověz
jéé dítě,holky musim,tak něco vymyslete zatim pro mě na mě juuuuu?????:sweat_smile: dííííííííkkkk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: čekám pomoc podpůrné od skupiny :sunglasses:

tak papa

Baru hmmmm :unamused: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 ve 14:07  • Odpověz
Zuzo, jak jako, že utíkáš??? :confused: :confused: to nechápu???

No asi na to něco je, nějaký Arginmax - jestli není jen pro chlapi teda :grinning: :grinning:

Koukám, že u nás se nějak podezřele krátí po O spánek :cry: teď to bylo sotva 55 min.ale zase teda spí v noci 12 no :sweat_smile: tak bych chtěla asi moc, aby ještě chrněl 2 hodky odpo!!!
20. lis 2009 ve 14:16  • Odpověz
Míšo u nás je to se spánkem špatný druhý den. Včera nespal vůbec a dnes taky ještě nespí a to je v postýlce už hodinu :angry: Tak snad to je jen nějaký záchvěv a zase bude spát.
20. lis 2009 ve 14:17  • Odpověz
Holky neznáte Šmakouna????Včera jsem to viděla v krámě...prý je to náhrada za maso a je to s minimem tuku a hodně bílkovin..byla to taková bílá hmota, jako bílek :confused: měli i uzený..nejedla jste to některá????
20. lis 2009 ve 14:30  • Odpověz
Tak to já neznám :fearful:
20. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz
Miško kupuje to kamarádka, ale jak to chutná netuším.
20. lis 2009 ve 14:32  • Odpověz
já to dávala do salátu Mišul,když sem hubla nebo si to můžeš i osmažit jak plátek,chuť nic moc,ale nic hroznýho to taky není

utíkám jako,že mi stojej chlupy na pomyšlení kolem sexu
20. lis 2009 ve 14:50  • Odpověz
autor
Evča se nečervená, Evča byla s Vendou už tou dobou venku :grinning:

Miško, křiklavě žlutá lžička je naše:grinning: jsem si to myslela, páč já je fakt furt někde nechávám :sweat_smile: že Baru:wink:
rolka je úplně skvělá:slight_smile: po dvou hodinách venku mi lehce vyhládlo, tak jsem ochutnala :grinning: kdybych dnešek spočítala, tak mi vyjde fakt hodně nízký číslo :sweat_smile: :grinning: vím, že to není dobře....
šmakouna jsem jednou ochutnávala a nic mi to neříká :sweat_smile:přišlo mi to, jako bych si ukousla divnou věc bez chuti :sweat_smile: něco jako tofu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zuzííí, neporadím:frowning2: jedině mně napadá přemoct se :sweat_smile: Peťa je super chlap a ví, že má skvělou ženu:slight_smile: nebude Tě měnit jen kvůli tomu, že dočasně nemáš chuť na sex :wink: Arginmax je i pro ženy:grinning: :grinning: :grinning:

holkýýý Venda byl fááákt sladkej :grinning: :grinning: :grinning: zmerčil na knihovně položenou stříkačku od nurofenu, nejdřiv zamlaskal a pak začal: cotojééé, cotojééé,hmmm cotojééé... a různě mhouřil oči, kroutil hlavičkou a nakláněl jí :grinning: :grinning: :grinning: když jsem mu jí podala tak prohlásil ahááá ňami,ňami a upaloval k přebalováku, kde je nurofen schovanej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. lis 2009 v 16:22  • Odpověz
Evi tak ty těm medikamentům rozumíš,nenapadá Tě teda něco pro navození chuti?A prodávaj vůbec něco takovýho?A co mám v lékárně říct?A pomáhá to?

Venoušek je šikulka rozkošná :dizzy_face:
20. lis 2009 v 18:54  • Odpověz
Zuzo, vždyť píšeme Arginmax :grinning: asi to funguje, ale vyzkoušený to nemám...

Oli, můj dnešek, je to dnes úplně ukázkové :sunglasses: hlavně ty tuky, ale dnes jsme měli k obědu kuř.křídla pečená na medu, zel.salát a měla jsem krajíc fit chleba k tomu a večer opět pangas a brokolice...6 000,24kJ 81,50g 211,50g tuky -22,62 :sunglasses: :sunglasses: g 80,55mg a bílkoviny na 111% ddd
20. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
6 212kJ 67,46g 188,84g 53,32g 420mg tot můj dnešek. Já měla kus vaječné omelety, tak zas ten choesterol...

Jo poslala jsem Ti mejlíka s objednávkou :wink:
20. lis 2009 ve 20:52  • Odpověz
Taky dobrý :sunglasses: akorát koukám, že máš pořád o dost vyšší tuky :fearful: čím to???
Už jdu balit objednávku, díky :wink:
20. lis 2009 ve 21:39  • Odpověz
no já snídám makový závin a tam dost tuku, asi 10 g na tu moji dávečku, a dnes jsem čučela, kolik ho je v soje :angry: no a pak vajíčková omeleta. Ale jsem v normě, na hubnutí má být 51 g :slight_smile:
zítra zkusím snídat ovesnou kaši :confused:
20. lis 2009 ve 21:55  • Odpověz
dobré ránko,
juch, tak jsem odvodněná a vážím stejně jako před návštěvou tchýně :slight_smile:
21. lis 2009 v 08:31  • Odpověz
kuk, nikde nikdo, všichni si užívaj tatínků :wink:
u nás opět mlha a hnus. Jajda si dopo celkem vyhrál sám a když mě viděl kmitat a ne psát na koníka, tak mě ani nevyžadoval a já provedla další část debordelizace. Ty jo stydím se ale, přerovnávala jsem kumbál a mám dvě igelitky věcí do sklepa a jednu na vyhození. Tam je najednou místa....a těch věcí co jsem nemohla najít.

Sabotér dnes sabotuje spaní, hopsá v posteli, mořil by mě furt. Tak jsem ho vypustila zpět a uvidím za chvíli.
A to jsem si naplánovala ten binec vynést, kuknout ven jak tam je, jestli nepůjdem aspoň na chvíli ven, vysát, setřít, dodělat kalendář - no a vypadá to, že neudělám nic.
21. lis 2009 ve 12:40  • Odpověz
pořád nespí, uáááá
21. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz
Ahojky

já Oli přeci ráno nechodím :slight_smile: já ráno vařila a pak jsme byli přes hodinu venku, je krásně :dizzy_face:

No makový závinek je bomba, taky jsem ho minulý týden měla :grinning: já dnes měla vážící den a mám tedy o dvě kila míň za 2 týdny a o 3% tuku míň, přes břicho 2 cm a přes boky 1,5cm...tak snad to půjde dál tak hezky :dizzy_face: :dizzy_face:
Dnes jsem si dokonce vařila něco jinýho k obědu než klukům :sweat_smile: oni měli kuřecí na paprice a těstoviny a já jsem si udělala v trubě kuřecí v alobalu a brambory taky v alobalu :wink:

Jsem ani včera nereagovala na tu polívku, to je Jája moc šikovný, že tak zvládá polívečku :dizzy_face: :dizzy_face: u nás to jedení nic moc, natož polívku :fearful: to by byla všude :grinning: :grinning:
21. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz
Miško paráda, gratulace k úbytkům. TO je pocit viď? :wink:

Polívka - samo, že bryndá atd. Ale snaží se co nejmíň :slight_smile:

Krásně? to je teda provokace. Tu je pořád ta mlha, to není možný už. Já jsem se v půl druhé už nasr... a šli jsme ven. On snad dnes fakt spát nebude...a ještě mě točí, schválně padá - sbírala jsem prádlo ve sklepě, a on házel šipky na beton, ale ze srandy, vysmátej jak lečo, jsem fakt nechápala, dostal a stejně to nepomáhá, směje se mi, doma dělal to samý. Tak jsem si ho nevšímala, a doufala, že si nedá do hlavy, díky bohu, ho to přestalo bavit, když jsem dělala, že nic.

Jestli neusne, tak dnes zhřeším, bo to je na blázinec. Místo sváči bude nějaká sladkůstka asi, nebo to nedám do večera :grinning:
21. lis 2009 ve 14:35  • Odpověz
tak konečně, ve tři vytuhnul. Večer bude nejspíš strašit u Sněženek :frowning2: . Zkusím ho o půl páté vzbudit.
21. lis 2009 v 15:52  • Odpověz
Olí, tak ho nech jen do 4!!!Ta hodka mu stačí ne????
Ty jsi sama doma????
Chtěla jsem se Ti moc omluvit...balila jsem večer pod světlem ty věci a ty plátěný kalhoty a oboje ty levné tepláky se mi zdají nějaké lehce šmudlané :unamused: asi jak jsme se stěhovali dolů, tak jsem to prostě hodila do krabice bez vyprání....je mi jasný, že si věci určo přepíráš, než je Jajdovi dáváš, ale stejnak je mi to blbý :cry: tak se nezlob.Něco jsme vám zase přidali a asi na Tebe něco při vybalování vypadne, tak se nelekej :grinning: :grinning:
21. lis 2009 v 16:28  • Odpověz
Miško vůbec se neomlouvej, to se stane. V pohodě, stejně to půjde do pračky. Jéje, vyskakovací čertík :confused: že by :grinning:

Ta hodina by mu asi nestačila, bo byl fakt děsně unavenej. Jednou jsem ho takhle vzbudila a měl příšernej hysterák.
Vzbudila jsem ho o té půlpáté, tak uvidíme večer. No v osm nejspíš nepůjde. :frowning2:
Jsme sami doma, velkej je ve službě od rána do zítřka do deseti dopo :frowning2:
21. lis 2009 v 17:01  • Odpověz
Jo Miško kolik to bylo celkem Kč? 340?
21. lis 2009 v 17:02  • Odpověz
jinak předem děkujeme za překvápko.

Jo a k těm věcem - zrovna jsem skládala vyprané prádlo a koukám, že se na mě z Jajdovo tepláků sype z kapsičky písek. Tchýně mu je teďka koupila v sekáči, s pískem donesla domů, já s pískem vyprala :grinning: a až vypranej písek vysypala z kapsičky - :grinning: :grinning:
21. lis 2009 v 17:14  • Odpověz
Olí :grinning: jsem Ti psala v půl 5, že máš budit ve 4 :grinning: jsem se teda zasmála svojí blbosti :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
Hm a to přijde Jarda domů a půjde chrnět, ne??? :pensive:
Jo je to 3400,- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
21. lis 2009 v 18:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.