• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
no joo mám :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale teď sem náhodou snad 14 dní nemenstruovala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a to ti nepříjde....to je fakt :grinning:
hele a co je vůbec s Vladunkou? :fearful: a taky k nám chodila táááá jedna no jak se jmenuje?Ta už taky nechodí :fearful:
tyjo ještě.že se mu nic nestalo bobkoj viď :fearful:
11. lis 2008 ve 12:35  • Odpověz
tak,ale :angry: :angry: :angry: :angry:
já to tady zavřu tu diskuzi :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: vy to tady fláááááákáte to je hrůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůza :sweat_smile: :sweat_smile: :angry:
11. lis 2008 ve 12:47  • Odpověz
autor
jsem uspávala :wink: Vaška mi vzbudila pošťačka :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
o vladunce nevím, a tou druhou nevím ¨koho myslíš :sweat_smile:
11. lis 2008 ve 12:52  • Odpověz
autor
hmmm, pak kdo to tu fláká :grinning:
11. lis 2008 ve 13:04  • Odpověz
já věšela prádlo :grinning:
no to mě vždycky táááááááááááák naserou jak zvoněj jak idioti stokrát :angry: :angry: :angry: :angry:
no tááááááá já nevim joooooooo Jana.no měla nick myslim :slight_smile:
11. lis 2008 ve 13:27  • Odpověz
autor
:grinning:
naše pošťačka zvoní jen jednou :grinning: , ale zato tůůůůůze dlouze :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
Janču občas zahlídnu na icq- už se přestěhovala, je v nové práci...víc nevím, nestihly jsme pokecat :frowning2:
11. lis 2008 ve 13:34  • Odpověz
autor
juchůůů, T. šéf je novopečenej děda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: juchůůůůůů, po plavču vyrazím koupit něco pro píďouska :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2008 ve 13:38  • Odpověz
tak to je super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. lis 2008 ve 14:01  • Odpověz
Ahojky
my byli venku :sunglasses:
Evi, židle u PC je taky v kurzu :grinning: má jí místo chodítka, vozí jí před sebou a jde, jsem to dnes vyfotila, tak pak hodím do alba :grinning:

Jana.no--no ta tu naposledy byla, když jsem nějak porodila, nějak jí přeci šmírovala kolegyně tady na koni...
11. lis 2008 ve 14:59  • Odpověz
kuk,

Eví no my se vrátili zas zpět jen ke koju. Po mrkvi byla děsná zácpa a já nemohla koukat na to jak je rudej a tlačí a nic. Tak jsme zkusili jen kojit, a spí do třech až čtyřech, tak to ještě chvíli zkoušíme bez zeleniny. A pak zkusím rovnou mrkev s bramborou, at ho to nezabetonuje chudáka.
11. lis 2008 v 19:31  • Odpověz
čau bobci :dizzy_face:
Tak Péťulka se zas v noci dusil holky :frowning2: chudínek malinkej :frowning2: ale pak dýl v noci byl vzhůru jen třikrát a neplakal :dizzy_face:
zato maminka si musela jít třikrát nakapat algifen,pač mám bolesti jak prase :stuck_out_tongue_closed_eyes: sem včera dostala první MS od operace a teda jako drsný a ještě navíc krvácím jak kdybych sto let nekrvácela :unamused: přitom sem nekrvácela jen 14 dní :sweat_smile:
12. lis 2008 v 09:50  • Odpověz
Ahoj Zuzo
teda vy si to vyžíráte oba :angry: :angry: chudinky moje!!!!!!
Hele to Tvoje krvácení se mi teda vůbec nelíbí :pensive: i když teda já bez prášků jsem to měla taky silný a i přes prášky nic moc :frowning2: no od prosince je neberu, tak pak povím, zda to bude zase silný, jako kráva..fakt teda porod je opravdu skvělá věc pro ženskou a ty změny potom :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
12. lis 2008 v 11:19  • Odpověz
no já jsem chodící následek komplikací po porodu :sweat_smile: :sweat_smile:
Proč se Ti nelíbí?Teď mám jako normální MS ale teda pořádnou MS :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem zrovna včera Péťoj říkala,že jak jsem od porodu neměla žádný bolesti menstruační,tak,že to bylo asi tou chybou kterou mi teˇodstranili a teď zas budu mít asi normální MS a bolesti jak prase :unamused:
12. lis 2008 v 11:23  • Odpověz
No nelíbí se mi, že to už zase máš a ještě k tomu silné!!!
Hele, MS bolesti taky nemám a říká to každá, že po porodu je nemá..takže Ti je spíš tím zákrokem zase vrátily :sweat_smile: :confounded:
12. lis 2008 ve 12:09  • Odpověz
no jasně,že vrátily :unamused: odstranily problém a vrátili bolesti :unamused: :sweat_smile:
no já to teď mám mít,sem dojedla HA :slight_smile:
12. lis 2008 ve 12:41  • Odpověz
Aha, tak to jóó, když jsi dozobala, ale Ty jsi pšeci menstruovala i přes ty prášky, že?? :confused:
Jdeme ven, sice mrholí, ale jdu, se mi chce :frowning2:
12. lis 2008 ve 12:52  • Odpověz
jj pořád prášky neprášky :slight_smile: celkem to dělalo 85 dní :slight_smile:
ale vypadá to snad zatím dobře,že to přišlo tak jak mělo :sweat_smile:
tady prší,bych nešla :sweat_smile:
12. lis 2008 ve 12:57  • Odpověz
Zuzi- ať už je ta nemoc za vámi, chudínek malej, ještě že nepláče a je tak statečnej :slight_smile:
ty to máš taky na pytel, jakto, že máš takový bolesti, ale on to někdo má, bohužel. Já jsem to dostala 2x zatím a poprvé jsem taky měla bolesti, ale spíš jsem měla špatnou náladu, hormony plašily jako v šestinedělí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

u nás taky prší, byly jsme venku dopo a teď šla Kačka s babičkou :wink:

byly jsme u dr, má červenöu prdelku a pipinku a horší se to, tak tam má zánětíček, dala nám mast, tak snad pomůže :wink:

jinak noc byla hrozná, opět čumákovala asi hodinu a půl, usnula tak v půl 1 a pak se asi tak 10x vzbudila, to jsem si jí vzala k sobě, tam spí líp a prd platný, nechtěla spát vůbec :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale poprvé se sama posadila, má sílu v loktech, tak jak byla v posteli u mě, tak se nadzvedla a smála se tomu, to bylo hezký, ale od té doby nic :confounded:
jo a lezeme v tý ložncici a moc nás to baví :dizzy_face: :dizzy_face:

Olí- tak mu tu mrkev teď nedávej, zkus to přerušit úplně, my nemohly ze začátku květák a brokolici, a může se na pár dní přestat a pak to zkusit znovu :wink:
12. lis 2008 ve 14:30  • Odpověz
No u nás se taky rozpršelo, ale my jezdili a jezdili jak o závod :grinning:

Jani, to je hrozný s tím nespaním, měla ses jít teď natáhnout :wink: Káťa je šikula, počkej až na to přijde, bude se Ti zvedat/sedat pořád!!To je dobře, že jí lezení baví :dizzy_face: a už i dopředu?? :grinning:

Olčo, jj taky jsme mrkev nemohli a teď mrkev nemrkev, zácpa je fuč :sunglasses:
12. lis 2008 ve 14:35  • Odpověz
Míšo- moc nee dopředu, ona je vyčůraná, radši si vezme hračku jinou, nebo zatáhne za deku a podá si jí :grinning:
já nemám čas na spaní, udělalal jsem si kafe, vařím, ale půjdu aspoň do vany na chvíli, to se těším, babička chodí tak na hodku, někdy ani ne, takže to mě moc nevytrhne!
12. lis 2008 ve 14:48  • Odpověz
kuk,

tak jsem byla včera ve škole na dvou zápočtech a hurá. Povedlo se. Teda jeden určitě, druhej si zatím jen myslím, že jo. Tak ještě příští týden dva a pak ještě nějaké před vánoci.
holky a asi si nadělím od ježucha Manducu. Včera jsme si jí na 10 dní půjčili a J. je tam hrozně rád, šátek je sice fajn, ale když je hnusně, tak se mi nechce courat ho po zemi, když ho vážu na parkovišti třeba.
http://www.slune.eu/index.php?main_page=product_info&products_id=1059 a tuhle barvičku si asi koupím. Cena teda děsná, ale je krásná a hlavně bude plnit dobrou službu.

Spaní - včera jsem J. přechválila, dnes v noci kojo v 1,v 5 a v 6 vstával, já odmítla, tak jsem si ho vzala do postele, kde do půl osmé vykládal a pak na půl hoďky vytuhnul. No ale doufám, že to byla zas jen výjimka a nahodí zas to své celkem pohodové spaní.

Jo a koupila jsem J. nádherné svítivě oranžové plavečky. :slight_smile:
12. lis 2008 v 15:26  • Odpověz
Jani, Kačenka je šikulka.
Zuzi léčivou pusinku Peťulkovi posíláme
12. lis 2008 v 15:27  • Odpověz
Jani tak aspoň díky tomu nespaní umí novou věc :sweat_smile: :grinning: :grinning:
Oloušku Péťulka děkuje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jani no já jí před těhu měla dycky bolestivou jak kráva,ale od porodu po bolesti ani památky,ale asi mi jí vrátily tou operací :sweat_smile: :cry:
12. lis 2008 v 15:48  • Odpověz
kurvy :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :sweat_smile:
12. lis 2008 v 15:49  • Odpověz
murííííííííííny od Jaňuli to jsou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
a undatry to taky jsou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. lis 2008 v 15:50  • Odpověz
ach jo, třeba se ty bolesti zmírní, ne?
já nevím, že některé děti spí dobře a jiné děs běs a zrovna ta naše, dneska říkal jindra že to slyšel až do obýváku, jak byla vzhůru a ten chrápe jako pařez, to už je co říct :confused:
12. lis 2008 v 15:50  • Odpověz
jo už se zmírnily po dvou Ibuprofenech a třikrát po 15ti kapkách algifenu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
já mám bolesti jak murýna :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
a krvácím jak undatra :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. lis 2008 v 15:52  • Odpověz
autor
Zůůůzooooo, fůůůůůůůů ať je bolest pryč
Jani a nemůže byt Kačka v noci neklidná z toho jak má červenou prdýlku?
Olouši, manduca je úplně boží, mám petrolejovou:slight_smile:, a tu tvou jsem taky viděla a je kouzelná, chvilku jsem nad ní uvažovala, ale pak ve mně zvítězil skrblík :zipper_mouth: :grinning:

jsem byla dneska v práci, zas mně tam pár měsíců neuviděj :zipper_mouth: holky poho, ale účetní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale Vašík dnes jel prvně lodí :grinning: :grinning: :grinning: já jsem málem zmrzla, ale Vašík byl nadšenej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: až z toho usnul :grinning: u nás teď místo tramvaje v jednom místě jezdí loď:slight_smile:
12. lis 2008 v 16:13  • Odpověz
Eví my máme tu petrolejovou půjčenou. Taky jsem si říkala, že neutratím tolik peněz jen kvůli kytičkám na hnědém podkladu... ale když i manžovi se líbila a nevadilo mu, že bude nosit kytičky... akorát teda jsem mu neříkala, že je dražší, to by bylo hned jasno :grinning:
12. lis 2008 v 16:25  • Odpověz
Evi- to nee, já si myslím, že jí to nebolí :zipper_mouth: někdy prostě nechce spát undatra jedna :grinning:
vašík jel lodí, jo, ten se měl, no ale byla pěkná kláda teda, doufám, že jste byli pěkně navlečený :confused:
já chtěla taky manduku nebo tak něco, ale už na to prdím, protože nevím, jak bych kačku tahala už a teď když je zima :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2008 v 16:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.