• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahojky :dizzy_face:
21. lis 2009 v 18:45  • Odpověz
ahoj Vladu, jak se máš?
Miško vidíš, to jsem si ani nevšimla. Jo a 3400 Ti teda nepošlu :confused: :grinning:
21. lis 2009 v 18:47  • Odpověz
Jo docela to jde..nějak jsem teď nestíhala nakouknout za vámi :unamused:
21. lis 2009 v 18:48  • Odpověz
no říkal, že chrnět nepůjde, ale vzhledem k tomu, že v po jde zas do práce, tak se obávám, že půjde :frowning2:
ale zas říkal, že od 14tého prosince bude mít asi do konce roku dovolenou - to si až polezem na nervy :sweat_smile:
21. lis 2009 v 18:50  • Odpověz
Hm, tak já Ti taky nic nepošlu :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Hele tak já dnes toto 6 414kJ 72,30g 196,80g 43,96g 104mg dnes jsem s tukem jako Ty :wink:
Hele ale já toho dnes snědla!!!!!!Snídaně Knuspi se sýrem, dopo kus banánu, oběd to kuřecí a brambory v alobalu + zelenina, odpo kus jablka, mandarinky, trochu sojovýho dezertu(většinu mi snědl Dan) v 5 Knuspi s lučinou a kuř.šunkou a kedlubnu, a před chvílí jsem dělala klukům borůvkové tvarohové knedle a tak jsem si dva malé dala :sweat_smile: ale stejnak jsem v normě :slight_smile: takže fakt, aby se hublo vůbec to neznamená hladovět, ale používat trochu hlavu a hlavně váhu na jídlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ahoj Vladuu, japakto, že nejsi v Pze?????!!!!
21. lis 2009 v 18:52  • Odpověz
No, to bude pěkná dovča :sunglasses: Bude hlídat malýho a Ty se půjdeš někam odreagovat s kámoškama :sunglasses: :dizzy_face: tak jdu dolů, za dravou zvěří :grinning:
21. lis 2009 v 18:53  • Odpověz
Miško já měla o 10 g víc tuku včera. Ale dnes možná budu mít pro změnu míň, jestli mě nechytne žravá. Já totiž k večeři dojídám oběd :grinning:, který už v tabulce mám :slight_smile:
to je škoda, že mi nepřijde balíček :frowning2: tak vyndej překvapení a pošlu Ti 340 :grinning:
21. lis 2009 v 18:55  • Odpověz
:grinning: Dobře, já Ti to pošlu i za ten pakatel teda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: i s překvapením :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. lis 2009 v 18:57  • Odpověz
tak jo, a bylo to teda 340 jo? nebo ještě poštovný? Hele fakt ale, kolik.
21. lis 2009 v 19:00  • Odpověz
6 119kJ 79,39g 198,60g 37,60g
tak můj dnešek, pokud kromě ovotvarohu který mě ještě čeká nezbodnu něco jiného ještě
21. lis 2009 v 19:39  • Odpověz
holky ve Dvoře je prasečí chřipka!!!!!!!!
21. lis 2009 v 19:49  • Odpověz
to je někde u vás? :confused:
21. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz
Zuzo, no potěš prdel :confused: :fearful: :rolling_eyes: :cry: tak moc nikam nechoďte mezi lidi...i když to je rada na prd, když nakoupit mezi lidi musíš :confounded:

Oli, no jasný, že 340,- poštovný jsem nikdy nechtěla :wink:

Sněženky po 25 letech jsou teda pěkná píčovina :rolling_eyes: :sweat_smile: alespoň mě to nic neříká....tak dobrou

jo a zítra jedeme na celý den do Phy, moje babi měla v pátek narozky, tak jedeme slavit...to nebude Olí zítra pod 7000kJ :sweat_smile: :sweat_smile: k obědu krůta a nádivka, po O štrůdlík ouvejs :grinning: :grinning: :grinning:

tak dobrou
21. lis 2009 ve 21:46  • Odpověz
Jani :confused: :confused: :confused: já ve Dvoře bydlim!!!!!!!!!!!!!!!

to je drsný viď Mišul :fearful: takový malý město jsme......to bude za chvili celý město nakažený :confused: :confused: :fearful:
tak co s tim tyjo :confused: zkusit jezdit nakupovat bez malýho nějak nebo nevim,nakoupit musíme :confused: :frowning2:
ale snad se nám to vyhne!!!!!!!!!!!Držte nám palce!!!!!!!!!!!!!!!
21. lis 2009 ve 21:53  • Odpověz
autor
kuk:slight_smile:

jen jukám, dočtu zítra.-D za dvhvilku letíme na obídek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Zuzíí, my jí už máme v baráku :stuck_out_tongue_closed_eyes: svini chrochtací :unamused:
pak Ti písnu sms nebo Ti brnknu :wink:
22. lis 2009 v 09:54  • Odpověz
ahoj holky,
tak jestli dnešek přežijeme ve zdraví, tak to bude zázrak:
od rána - seděl na křesle, stoupnul si a schválně padal po zádech na zem, stihla jsem ho chytit za ruku, takže dobrý, ale lekla jsem se teda fest, bo to by byla šlupka a doktor jasnej
- venku - stál u svahu a koukal dolů, podíval se na mě, začal se smát a pádil dolů -stihla jsem ho chytnout - bo jinak by válel dolů sudy...
- venku - běží a sedne si a lehne si - do toho bahna a hnusu mokrýho....a směje se
:frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
holky poraďte,jak mu to vysvětlit, na zadek nepomáhá :cry:
Miško s.o.s.

právě jsem naházela do pračky jeho kombinézu, čepici, rukavice, mojí bundu, kalhoty.... a odpo s ním půjde tatínek
22. lis 2009 v 10:09  • Odpověz
Olí pdle mě zkouší co mu dovolíš, ale já můžu tak radit, podívej se na nás :astonished: každý dítě má asi takový období, to přejde, kačí chce zase pořád sedět na stole nebo na okně na parapetu a nemůžu jí vysvětlit, že by se jí mohlo něco stát!

Zuzi- to jsem nevěděla, že jsi ze Dvora, prominˇ! :sweat_smile: tohle je fakt na pytel, taky se toho začínám bát, někdo ti radit na FB jsem koukala antibakteriální gel na ruce, když někam půjdete, nechodit asi mezi větší společnost dětí, my jsme měly jít na miküláše k nám do sokola jak chodíme cvičit, ale ruším to, tam bude naprskanejch dětí,taky se toho bojím, tak tam nejdeme, to je nejhorší když jsou takhle skupinky lidí, těch se asi nejspíš vyvarovat,netahat tam malýho, nakupovat chodit nejllíp sama, to mi radila i dr, nebrat dítě do supermarketu, tam je to taky jeden velkej bacil a jíst vitamíny, ovoce, předcházet nachlazení správnou životosprávou.
22. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz
Ahoj holky,

tak já mám super víkend. Včera bylo krásně a tak jsme vyrazili do ZOO a bylo to super. Petr měl volno, tak to byl rodinný výlet. Dneska je v práci a já jsem byla tak pilná a šikovná, že jsem i s Ondráškem umyla okna! :grinning: Takže jsem fakt nadšená, že to mám za sebou. Ondra byl zlatej, hrál si a koukal co to dělám. Občas mi teda házel hračky do vody, ale vždy jsem reagovala včas :grinning: :grinning: :grinning:

Odpol půjdeme na prochajdu. Petr má od zítra dovču, tak si budeme užívat. Ve čtvrtek přijede mamka, my jdeme večer na muzikál a v pátek jedu s mamkou na pár dnů do Děčína. Tak bude aspoň nějaká změna :wink:

Míšo díky za mailik. Olí mi toho fakt moc nenechala :grinning: Každopádně jsem navštívila sekáč, takže jsem nějaké tepláky už sehnala. Takže díky moc :wink:
22. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz
Ahojky

jen před koupáním načuhuju :grinning:

Zuzi, určitě bych jezdila nakoupit bez malýho!!!!Sice to můžete chytit vy..ale jistější to bude, když nebude mezi lidma, zvlášť před Vánocema budou bláznit a všichni budou nahrnutý v nákupáku :angry: :confounded:

Olí :unamused: :frowning2: :unamused: nevííím, podle mě taky zkouší, co může zkusit...fakt nevím, vidím to, že prostě z Tebe nemá respekt a z nějakého plácance si zjevně nic nedělá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :cry: nevím, nevím...tohle neznám....

Dnešek asi +- nevážila jsem 7 410kJ 70,04g 262,23g 42,29g 129mg štrůdlu jsem neodolala

Daník fat začíná házet bobek na spaní po O, dnes to trvalo půl hodky než zabral a za půl hodky vyhajaný :cry:

dobrou :wink:
22. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz
6 583,50kJ 94,34g 190,18g 47,46g 293,50mg tak já mám dnes toto, ale mám o trochu mín, bo salát s tunákem jsem nesnědla celý, ale půl.

Objednala jsem si knížku Nejšťastnější batele v okolí. Tak třeba se něco dočtu. Pr fakt nevím co už, no myslím, že by ho dostalo, kdybych se vyválela taky :grinning: ale asi by ho to neodradilo od opakování :sweat_smile:
22. lis 2009 ve 20:44  • Odpověz
Teda s tím spaním to je škoda. Doufám, že Jajda se nebude po Dáňovi v tomhle opičit. Dnes dal dvě hoďky :slight_smile:
22. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz
dobré ránko, týdenní hlášení úbytků: díky žranici u tchýně jen 0,5 kg.
Měsíční hlášení úbytků: přesně za 4 týdny 3,5 kg dole. Ještě 1,5 kg a už nebude nadváha :slight_smile:
23. lis 2009 v 08:40  • Odpověz
no vidíš Olí :dizzy_face:
23. lis 2009 v 11:16  • Odpověz
Ahoj holky

dneska jsem teda neměla vůbec čas na PC :frowning2: Daňula usnul už v 12 a spal slabou hodku, petr má odpo, takže tu strašil a tak jsem se věnovala jemu, aby zase neměl keci, že jsem víc na Pc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

Tak jsme teď zašli s Daníkem nahoru a musím alespoň juknout, než půjdeme ven.Dnes je venku tak krásně :dizzy_face: Sice hodně fouká, ale je jasno, no balada na nervy :dizzy_face: :dizzy_face:

Olísku, úbytek pěkný :dizzy_face: :dizzy_face: kilo a půl je dole za chvíli :sunglasses: :sunglasses: a uvidíš, co knížka...dle mě je pozdě na změnu výchovy :pensive: ale třeba se pletu :wink: a pomůže to!!!!!!
23. lis 2009 ve 14:35  • Odpověz
autor
Ahojky,

no Sněženky a machři byli tak otřesní, že jsem neusnula a vydržela až dokonce :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: čuměla jsem jako puk a stále čekala až se začne něco dít :sweat_smile:

Zuzííí, toto není lék v pravém smyslu slova,takže Ti neporadím :sweat_smile:
Olí, vidíš, že váha jde dolů a přebytky byla voda :wink: jsi šikula :dizzy_face: a s Jájou neporadím, snad poradí kniha :slight_smile:
Miško, tak vítejte v klubu nespavců :sweat_smile: a taky gratuluju k úbytkům :dizzy_face: Zbylo něco po Olí? :grinning:

Miško, tady fučí tak, že Vendu málem odnesl vítr :grinning: :grinning: :grinning: byli jksme v té solné jeskyni :dizzy_face: kluci si krásně hráli, takže byl hodinu relax :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. lis 2009 ve 14:38  • Odpověz
Miško neděs mě, to jako bude do konce života neposlouchat?
Já dokonce sklouzla k prostudování poznatků na netu o Respektovat a být respektován - ale prostě tam se nemůžu najít a i jsem se dočetla, že je to pro starší děti, že tyhle malé to nechápou.
U té co chci se mi líbí, že to berou tak, že dítě je jako "neandrtálec", že se musí naučit ty hranice atd... je to od 12 měsíců do 48 měsíců. Tož uvidím.
Počasí super, dopo jsme byli hoďku a půl - a dokonce se ani nevyválel, hrál si se sousedovic kokříkem a předtím jsme prochajdili, možná se na tom dvoře se mnou nudí. Ale balon ho nebaví, tak já nevím co v tomhle počasí. :frowning2:
Miško co vy venku děláte všecko?
23. lis 2009 ve 14:41  • Odpověz
Eví já taky čuměla na Sněženky do konce a nadšení 0,0 teda :frowning2: fakt to bylo o ničem, jít na to do kina, tak jsem nasr...
23. lis 2009 ve 14:42  • Odpověz
autor
no kdybych na tom byla v kině, tak mně asi omejou :grinning: :grinning: :grinning:
olí, my berem ven motorku a stou se vyblbne dost!:slight_smile: ujíždí mi nebo mně honí....
23. lis 2009 ve 14:46  • Odpověz
Jajdu právě odrážedlo nějak nebere :frowning2:
23. lis 2009 ve 14:48  • Odpověz
kámoška mi doveze ve st tříkolku, tak doufám v novou zábavu :sweat_smile:
23. lis 2009 ve 14:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.