• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
ahááá, tak třeba něco za sebou tahat nebo před sebou tlačit (nějaký auto)
23. lis 2009 ve 14:49  • Odpověz
autor
jakou tříkolku?
23. lis 2009 ve 14:50  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26370978&tab=2 Podobnou téhle.

k vánocům dostane od bráchy tohle: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27628332&tab=0 u kámošky se s tím vyblbne..no jo, ale vánoce daleko... dám mu na špagát auto nějaký.
Doma vodí dřevěnou kočku, to ho taky baví.
23. lis 2009 ve 14:55  • Odpověz
Čauves:slight_smile:

sem jen chtěla Mišuli něco....že poznámka o dnešním krásným slunečným dnu je vyloženě trapná Mišule vochechuchule :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
tady je vyloženě zataženě černo hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes:

gratuluju vám k váze holky šikovný
23. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz
autor
no tak jsem to myslela :slight_smile:
snad tříkolka a auto na provaze zabere:slight_smile:
23. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz
Zuzí čauky, beztak jste měli sluníčko, když my mlhu viď? tak teď je řada na vás no :wink: :zipper_mouth:
23. lis 2009 ve 14:58  • Odpověz
autor
Zuzííí, promiň, že jsem večer už neodpověděla, ale chcípl mi mobil :sweat_smile:
ta částka se těžko vyčísluje, když nevím, jaký ceny jsou mimo Phu :sweat_smile:
23. lis 2009 ve 14:58  • Odpověz
Olišu vůbec nevim o čem to mluvíš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
23. lis 2009 ve 14:59  • Odpověz
Zuzí o tom, že my taky máme slunečno :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. lis 2009 v 15:00  • Odpověz
autor
mně tu mezi černýma mrakama občas vykoukne sluníčko:slight_smile:
23. lis 2009 v 15:01  • Odpověz
ale kdy jste měli tu mlhu nevim :grinning:
23. lis 2009 v 15:01  • Odpověz
ahá, no minulý týden :wink:
23. lis 2009 v 15:03  • Odpověz
ahá no to už nevim......:grinning:
víš jak to mám s tou pamětí :sweat_smile:
23. lis 2009 v 15:06  • Odpověz
a seš nějaká vážná Oli né? :sweat_smile: :grinning: :grinning:

jako nebuď jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

jdu pryč,když jste tady tak vážný :sunglasses: :sweat_smile: :zipper_mouth:
23. lis 2009 v 15:07  • Odpověz
Olí, to asi ne, že už nebude poslouchat vůbec :grinning: jen jsem myslela, že už mu to jakési blbé období začalo a postavila jsem k tomu nějak a on si z toho nic nedělá..takže to jsem myslela, že to asi nepomůže, když už vlastně v té rozběhlé blbé fázi budeš něco měnit :grinning: Do dvou let se snad uklidní :grinning: :grinning: :grinning:
My jezdíme na motorce, kočár už neberu..bere ven tatru, veze jí za provaz nebo já jeho na ní, máme menší uto na provázku, tak to taky vozí.Odpo chodíme s kámošem, dnes berem i kámošku, to je hned lepší, když má parťáka :wink:

Eví, ještě, že Ti Venda neulítnul :grinning: fučí tam vážně dost :angry:

Tak jdeme pá
23. lis 2009 v 15:09  • Odpověz
ještě jsem zaskočila,sem zapoměla Evičce......Eví to je jedno jaký tu jsou ceny,napiš kolik :grinning: :dizzy_face:

tak čau
23. lis 2009 v 15:12  • Odpověz
Zuzí nojo, dnes mám depku já holt :frowning2:
23. lis 2009 v 15:15  • Odpověz
autor
fíííha a já už málem měla stíhu, že se mnou nemluvíš :grinning: :grinning: :grinning: ještě to promyslím a písnu:wink:

Mišulí, no v jednu chvilku se do nás opřel vítr tak, že Venda skoro upadl, pak jsem ho vzala na ruku a už to s náma tak nemlátilo :grinning:
23. lis 2009 v 15:17  • Odpověz
autor
Olí, z čeho depíš?
23. lis 2009 v 15:17  • Odpověz
Eví ze své neschopnosti :sweat_smile:
23. lis 2009 v 15:20  • Odpověz
mě to tak úřišlo Olí a sem ráda,žes to napsala!!!Jinak bych si měla divnej pocit z toho jak si to vzala,že to měl bejt vtip na Mišuli a tys to vzala tak vážně.Tak sem ráda,že to taky píšeš.Já sem to taky napsala Mišul tak jak mi to lítalo od huby,taky dnes nejsem zrovna v náladě :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak i proto jsem psala,že jdu,ale já už fakt musim,takže stejně jdu,jdem ven

od toho tu Oli jsme,klidně napiš IP já ti večer odepíšu,vypovídej se a bude líp jestli tě něco trápí :dizzy_face: a drž se!!!Bude zítra zase dobře :pensive:
23. lis 2009 v 15:21  • Odpověz
Evi sem přesně věděla a říkala si u mytí nádobí,že sem tobě nevěnovala žádnej příspěvek,že si zas budeš domejšlet pipkoviny :angry: :angry: :angry: tak sem šla napsat a ejhle mám pravdu :grinning: jako bych tě neznala :angry: :angry: :angry:
23. lis 2009 v 15:22  • Odpověz
autor
Zuzííí, se divíš? už mně přece jen pár let znáš :grinning: :grinning: :grinning:
ale fakt jsem zrovna chtěla napsat, že odcházím, když se mnou nemluvíte :grinning: :grinning: :grinning:

Olí, jak z neschopnosti? jak jsi neschopná? :frowning2: prosím Tě, chmury vyžeň z hlavy!!!
23. lis 2009 v 15:25  • Odpověz
Zuzí ježiš né, já to psala jak vtip taky, že teď je řada na vás se špatným počasím.
23. lis 2009 v 15:29  • Odpověz
dík holky, jdeme ven, třeba bude Jajda vzornej a mě přejdou chmury. :wink:
23. lis 2009 v 15:37  • Odpověz
holky holky žádný depky jasný? u nás se zase marůdkuje, kačí už je dobrá, ted pro změnu já mám rýmu jako bejk, bolí mě v krku, to je pech, do pá musím fungovat máme oslavu kačky, snad to bude dobrý, jsem nějaká unavená :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished:
23. lis 2009 v 17:04  • Odpověz
Oli tak co,už je líp?

Jani ať jste co nejdřív v pořádku!!!

holky já to snad ani nemůžu říct.....týden nejím ATB a teď večer se mi zas začlo něco dít v krku :unamused:
typická začínající nemoc,něco v krku a pálení v něm,se na to vyseru.Já budu zas nemocná
23. lis 2009 ve 21:44  • Odpověz
kuk

Olí nesmutni...dnes je vážně divný den, jak začalo foukat jsem taky nějaká divná a i Dan byl od odpo dost divný....

Zuzo, no to snad ne :confounded: že by ATB nezabraly pořádně, chjo :cry: :angry:

Jani, taky na Tebe myslíme, ať je rýmka pryč, hlavně, že Kačůd je ok :wink:

Já dnes toto 5 903,22 68,41 196,40 34,64 72,75 spokojenost :sunglasses:k obědu jsem měla kuřecí s duš.zeleninou, žádnou přílohu, proto je to tak nízké :wink:a přitom jsem toho zase tóólik snědla!!!!
23. lis 2009 ve 22:00  • Odpověz
Bré ránko

nemoc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2009 v 08:02  • Odpověz
fuj coldrex hot drink med a citron hnus největší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale zítra sem určo fit:slight_smile:

to je nuda pojďte séééém :dizzy_face:
24. lis 2009 v 08:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.