• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
5 503,05 79,50 166,28 36,07 100,00
tak já včera toto. Udělala jsem nějak hodně masa, tak jsem měla jen těstoviny co zbyly po Jajdovi k tomu.

Dnes vůbec nevím co vařit.

Zuzí tak to je naprd teda. To je nějakej odolnej bacil. Moc na tebe myslíme.
Janince posíláme pusu, ať je brzo líp. A Zuze taky. :wink:

To moje dítě je vážně potvora - jak mě dopo vyšťavil, tak odpo byl venku zlaťouch největší. Trénovali jsme na pátek, jdeme do PV na rozsvícení stromečku a čekali jsme na taťku venku i když přijel až v pět. Tak jsme koukali na měsíc a na svítící lampy a Jajda mi je pořád ukazoval.

Holky to je prča, on přijde a řekne pusu a dá mi ji. Nebo chce namalovat kočičku, řekne pusu a dá ji kočičce. On to říká tak hezky. :slight_smile:
24. lis 2009 v 08:18  • Odpověz
Péťula mě zas pokaždý líbá nohu a břicho,když je vidí:grinning:
on ty nohy teda líbá všem :grinning:
24. lis 2009 v 08:20  • Odpověz
no Jája mě dává pusu na pupík :sweat_smile: se mu divím, na ten špek :grinning: neštassutně volá pupu pupu a když mu ho ukážu, tak letí a pusu a mlask :sweat_smile:
24. lis 2009 v 08:22  • Odpověz
jj Péťula taky nejdřív řekne pupík a pak dá pusu:grinning:
je to rozkošný:slight_smile: akorát ty nohy každýmu jen co je vidí by líbat nemusel teda :grinning:
24. lis 2009 v 08:24  • Odpověz
jé koukám, že neumím psát už po ránu. Nojo to by nemusel, to asi koukaj všichni :grinning:
24. lis 2009 v 08:25  • Odpověz
Jajda je nasnídanej a zas tu vyžaduje ham mojí snídani :angry:
24. lis 2009 v 08:25  • Odpověz
no nic,asi jdu udělat hají na gauč,Péťulka si hezky hraje,taťku máme na shcůzi,tak dokuď to jde udělám hají,ale sere mě to teda,protože potřebuju dnes oběhat město :rolling_eyes:
24. lis 2009 v 08:26  • Odpověz
no všichni se tomu smějou,jako by to byla děsná sranda:grinning: jako není,že jo líbat smradlavý nohy celý rodině :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
24. lis 2009 v 08:26  • Odpověz
jj běž odpočívat, my jdem nakoupit a pak budem venku čekat na poštu, mají nám přijít dárečky na Vánoce.
24. lis 2009 v 08:27  • Odpověz
a jaký dárečky?
24. lis 2009 v 08:28  • Odpověz
kreslící podložka, podobná jak má Evča a lego.
24. lis 2009 v 08:30  • Odpověz
a ještě vyhraná aukce za 146 vkládačka se zvuky + 8 knížeček :grinning:
24. lis 2009 v 08:30  • Odpověz
a co máš mamce tchýnce atak?
24. lis 2009 v 08:31  • Odpověz
mamka si objednala chladící tašku, tak jí dám penízky a ještě kupím nové skleničky do kuchyně a společně s taťkou dostanou kalendář s Jajdou. Taťka dostane kožený pásek a ještě stolní kalendář s Jajdou do práce. Tchyňka dostane cd 4tet, kalendář s Jajdou a ještě mě snad něco napadne nějaká drobnost. Vůbec ale nevím co bráchovii a jeho přítelkyni - něco malého chci - ale nic mě nenapadá. :frowning2:
Nejmladší švagr 20 let, dostane peníze. Další švagr asi mikinu nebo košili - kupuji dycky v akci v Kenvelu nebo Takku :sweat_smile: další švagr už má děti, takže dáváme jen dětem. Babičky dostanou překvapivě kalendář s Jajdou a pražská babička s dědou k tomu ještě víno a nějakou dobrůtku. Manža chce za 3,5 tisíce karbonový kryt na motor motorky, což fakt nechci kupovat, ale je jak šílenej s tím, ale to je peněz za píč....
24. lis 2009 v 08:38  • Odpověz
to máte hezky zařízené a hezký rozumný dárečky pro všechny :slight_smile:

tak já jdu dělat hají dadý ju,hezký den papa
24. lis 2009 v 08:41  • Odpověz
holkýýý :confused: :confused: :confused: :confused:

to vůbec nechápu :confused: jdu na záchod a čumim MS aniž bych něco tušila :confused: :confused: :confused: jakto???
Naposled jsem to měla 2.11 a když jsem bez HA taky cyklus 28 dní,že jo,sem to měla dostat někde 29 a dostala jsem to už teď o týden dřív :confused: ...?
24. lis 2009 v 08:56  • Odpověz
zuzi já nedávno taky, ono to může být i po těch ATB ne? at je ti lílp! mě trochu je, včera to nebyl žádnej zázrak, ale stejně jsem šla s kačí ven, piju pořád čaje, ten hot drink si hodně chválí já to nikdy nepila,mám cucací bonbony na krk, a čaj s medem a citronem.

Olí- a kde jsi koupila tu podložku taky na mmb nemáš odkaz, kolik stála? to by se kačí taky líbíilo :dizzy_face: koukám že všichni dostanou kalendáře :grinning: taky jsem chtěla jenže máme posratej pc a fotky v něm,takže nic.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2009 v 09:29  • Odpověz
olí koukni na www.maminčinyrecepty.cz- tam jsou dobrý recepty, taky podle toho vařím, dneska mám dělat brambory ve smetanový omáčce...
24. lis 2009 v 09:34  • Odpověz
24. lis 2009 v 09:34  • Odpověz
24. lis 2009 v 10:56  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28656911&tab=4 teda tady
Prodávají ji normálně za 1500 :confused:
24. lis 2009 v 10:57  • Odpověz
díky za tip na recepty, kuknu. Nakonec jsem udělala rajskou, mám od našich rajčatovou šťávu co zavařovali takovou super hustou.
24. lis 2009 v 11:13  • Odpověz
autor
ahojky,

Olíku, já dnes nevařím :grinning: za mně dnes uvařila hospoda, která je kousek od mc, kam chodíme na výtvarku :grinning: takže máme španělskou hovězí pečeni s rýží, je to moc velká mňamka(už jsem ochutnávala, pže jsem to nemohla vydržet, když to v autě tak vonělo :pensive: )

Zuzííí, to je maras, že zas nějaká choroba :unamused: jinak ms- moje první po vysazení hak byla 21dní :wink: jseš holt dvojče :dizzy_face: jen mně to štve, páč podle koho se teď budu řídit? :confused:
24. lis 2009 v 11:33  • Odpověz
Ahojky

tak vyjímečně nkukuju, byli jsme s Daníkem nakoupit v Albertu a teď venku s Petrem zametají schody a zámkovku :slight_smile:

Já dnes upekla kuř.stehna, udělám dušenou zeleninu a br.kaši, zítra mě a Danovi pangase se zel. a Petrovi upeču večer kachnu, se zelím a br.knedlíkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: fůj, to nemám ráda kachnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Olí, včera ráno jsme poslali balík, takže do zítra by mohl přijít!!!!!

Zuzo, to je pech s tou nemocí, kuwa :angry: a MS může být fakt z ATB....

Daník má taky rád můj špek :grinning: asi vědí, že tam dřív leželi :grinning: my s D.děláme břišní sex :grinning: vyhrne mě i sobě triko a pak mě svým pupíčkem zaléhá tu mojí mišelínu :grinning:
24. lis 2009 v 11:34  • Odpověz
autor
u nás se taky furt líbá "papík" a tahá se ta "pek" :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 v 11:40  • Odpověz
autor
Miško, kachýnka je mňam :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 v 11:41  • Odpověz
Kachna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: smrdí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Už jsou tu, tak odpo :dizzy_face:
24. lis 2009 v 11:42  • Odpověz
tak to já ráda kachýnku :grinning:takhkle v týdnu vy se teda máte :grinning: rybu taky zítra budu dělat.

Olí- ta podložka je super, ale ty prachy jsou děs stejně, co?
24. lis 2009 v 11:56  • Odpověz
ty prachy jsou masakr. Dělaj i menší ale ne barevné. A k téhle jsou dva fixy na vodu, tři razítka a ještě váleček s miskou. Jsou to prevíti, v Anglii se to dá koupit za 800 Kč, a tady za to někteří chtěj dvojnásobek. Hnus.
Ale já doufám, že si s tím Jajda hodně vyhraje, pr fakt maluje každou chvíli.

Já udělala nakonec rajskou. A Jajda jí kupodivu zbodl, až jsem koukala, většinou my na to co nevařím často kašle.

Večer jdu po dlouhé době cvičit, se těším.

Miško super, se budem těšit i zítra na pošťáka.

Dnes jsme sprintovali do kopce, pr jsme viděli, že stojí u baráku auto. A stihli jsme ho. Akorát dnes došla jen podložka, lego asi zítra. A nebo ho donese baba jaga, to bude mít radost :grinning:
24. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz
holky co přijel Péťa z porady tak sem vytuhla v obýváku doteď a teď jsme jen uložili dítě a jdu spát k němu:frowning2:jsem mrtvá :frowning2: tak papa ať jste zdraví :frowning2:
24. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.