• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Zuzí, jj hajej, ať jsi zase brzo čilá!!!Hlavně, ať se drží malej Péťa a nemarodí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak Daníkovi zase roste zuban :frowning2: přišel z venku a totál posranej, zase břečka s kyselým smradem :pensive:

Ale musím vám říct, že ráno byl bez plínky a řekl si i na kakání(to byl ještě normoš bobek :grinning: ) sice volal, čůat, čůat, ale byl z toho boban :wink: jsem moc ráda a čekala jsem to učení na nočník teda o 100% dramatičtější!!!!!Tohle u nás je brnkačka, 3 dny počůrný tepláky a od tý doby si krásně říká a neucvrnkne!!!!!
24. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz
fakt jo, a chodíte na nočník nebo na záchod, to je dobrej, já se bojím mokrejch kalhot zase tady není takový teplo aby chodila s mokrejma, já vím, hned to uvidím, ale stejně..my dneska byly 2x na prkýnku na záchodě, ale neudělá nic, jen sedí a čteme knížku, a na nočník nece :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zuzi- kurýruj se, dělej si čajíčky, dělám taky.nemáš nějakou slabou imunitu, bereš vitamínky preventivně?
24. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz
dočítám a četla jsem i sebe a fuuuj, taková hrubice. :sweat_smile:

Jajdovi taky rostou zuby, jeden špičák prořízlej ostatní tři boule jako blázen
24. lis 2009 ve 14:54  • Odpověz
autor
Zuzíí, pořádně se vylež!!!!
Mišíí, gatulace k nočníku:slight_smile: u nás se zas volá jen kaká, kaká :grinning: i když chce čůrat:slight_smile: kterej zoubek se Daníkovi klube? :confused:
24. lis 2009 v 18:42  • Odpověz
baf, byla jsem na cvičení a kupit si kalhoty.
Holky normálně mě na tom cvíču přeměřili, měřili mě před dvěma měsíci a přes špek na břiše o 6 cm míň a přes pas o 4 cm míň :grinning: , boky prý stejně. Juchuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
24. lis 2009 ve 20:37  • Odpověz
Olííí, no paráda :dizzy_face: :dizzy_face: tak oni ty boky jsou taky roztažený z těhu a porodu, takže to nikdy nebude jako dřív!!!Ale přes břuchouna je to paráda!!!!Já už mám v kalhotech taky dost vůli a na zadku mi dnes trochu plandaly :sweat_smile:
Opět jsem dnes snědla tolik papů, vůbec nemám pocit hladu, nemám chutě, mám dobrou náladu(až na slabé chvilky) :grinning: takže já jsem Ti moc vděčná, žes mě dovedla do tajů Flory.cz :grinning: a konečně jsem se sebou něco udělala!!!!Akorát tento týden necvičím, když tu večer není Petr :cry:
5 709kJ 64,49g 211,42g 32,04g 55mg

Jani, čůrá na nočník, máme ho v obýváku, přeci jenom je to rychlejší, než běžet až na záchod :wink: tak mokrý tepláky přeci hned vidíš, ne..mě teda ani Dan v mokrých nechtěl být, ihned začal hysterčit a že "nový" :grinning: :grinning: toho bych se teda nebála...u nás stejnak byla nehoda fakt jen první 3 dny, dnes má ten průjmík a chudina si prdl a trochu mu vylítnul ten průjem a jak to cítil, hned zase že čůat :grinning: schytaly to teda tepláky, ale je dobrej, že jak to cítil, že něco vyjíždí z dírky, že hned chtěl na nočník :grinning:

Evi, díky :wink: no klube se poslední trojka a pak zbývají všechny pětky :angry: :angry:
24. lis 2009 ve 21:41  • Odpověz
6328kJ 46,53g 226,29g 48,76g 7mg
Tak můj včerejšek, nic moc, projevilo se to, že jsem se před cvičením nestihla najíst a pak jsem samo měla hlad a chutě...ale zas si říkám, že jsem byla cvičit, tak jsem ty sacharidy určo vycvičila :grinning:

No já právě měla pocit, že přes břuchouna nic - doma se měřím dycky nějak blbě...a že přes boky a zadek jo, bo mi padaly bokové kalhoty trošku. Ale asi jsem zhubla takové ty bochánky jak se mi v těhu udělaly nad boky a a ten dolní břišní špek teda dle cenťáků taky, tak mi na něm asi už kalhoty nedržej :grinning:

Jinak s tou dobrou náladou to taky mívám tak - jednak jak vím, že jsem zhubla a asi i jak jím správně - relativně - tak je to tělo spokojený. Pokud teda nejsem vytočená z Jajdy. Mě prostě štve to jeho padání dozadu schválně a nevím co s tím. Dělá to ze srandy. Ani se už tolik nevzteká... jen to padání...

A neděkuj za floru. Já jsem ráda, že mám "sparing partnera" a že to pomohlo i někomu jinému, však víš, jak dlouho já hledala něco, co na mě bude fungovat..

Dnes Jajda vstával v 5.40. Asi by ještě usnul, kdyby manža nesvítil v 3/4 bytě a spravil rozbité zavírání dveří v ložnici...takhle bude den úplně přetočený. Usne mi určitě za chvíli v obýváku, nevydrží ani do desíti počítám. Je protivnej už teď. Ale v posteli ležet nechce.
Jinak už máme tříkolajdu, kámoška mi ji za 300 Kč prodala, takže supééér. Hned dnes vyjedeme. :grinning:
25. lis 2009 v 08:01  • Odpověz
jééé menší román :sweat_smile:
25. lis 2009 v 08:02  • Odpověz
autor
Dobré ranko,

Zuzí, jak je?

Olí, to jsou super zprávy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
hele a nebaví Jáju, že ho chytáš?proto schválně padá? asi bych si vyhlídla nějakej jeho pád(takovej u kterýho si nemůže ublížit, ale přece jen se trochu praští) a nechytla ho....ono by ho to mohlo přestat bavit, když zjistí, že ho maminka nechytá a ještě se praští....

Mišulko, nemáš zač:slight_smile: já jsem právě nepostřehla, že ještě nemá trojky:grinning: už jsem myslela, že nás nakonec s počtem zubů předběhne :grinning: :grinning: :grinning: (ne,že by to byla soutěž :grinning: )
25. lis 2009 v 08:22  • Odpověz
autor
jo a taky se pochlubím :sunglasses: Venda si sám oblékne "sipy" a "tyko" :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jen ty slipy neumí pořádně vytáhnout :grinning: :grinning: :grinning: pinďu schová, ale prdelka mu čouhá :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 v 08:30  • Odpověz
no OLí to ti nezávidím snad za chvíli usne a můžeš se jít taky natáhnout, dneska je počasí na h.....a chce se mi spát taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já jdu vymýšlet co na oslavu naší madam mám udělat, dneska jí asi popřejeme my a v pá a v so bude oslava s babičkama atd..

Evi- šikulka malej :dizzy_face:
25. lis 2009 v 08:39  • Odpověz
autor
Jani, zrovna jsem koukla na kalendář a šla Kačce popřát vše nej!!!
25. lis 2009 v 08:40  • Odpověz
jé taky vše nej Kačence.
Eví já myslím, že ho to určo baví. Jednou jsem to vyzkoušela, nechala ho spadnout a dělala, že nic a pak to nedělal. Jenže druhý den to zkusil znova a vybírá si takový nebezpečný místa :frowning2: že se prostě bojím ho nechat spadnout.
25. lis 2009 v 10:38  • Odpověz
Miško přišel balíček, tak jdu rozbalovat, bojím :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 v 10:58  • Odpověz
Miško děkujeme za ponožky :slight_smile:
Balík přišel potrhanej s dopisem z pošty, se zápisem,ž e to bylo roztrhlé, ale je tam všecko, ta igelitka byla potrhaná nebyla :slight_smile:
25. lis 2009 v 11:35  • Odpověz
autor
Olí, šak to byl jen nápad...tak budem doufat, že ho to brzo přestane bavit :grinning:

tady normoš sekaj trávu :confused: v listopadu :sweat_smile: to vidím prvně :grinning:
25. lis 2009 v 11:59  • Odpověz
holky díky za přáníčka, pak vyřídím :grinning:

jdu se natáhnout, mám pořád rýmu jako prase, už mě to dere :angry:
25. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz
autor
tak vašík se láduje tou "jedovatou" rybou :grinning: prohlásil, že má "dybu"(nepamatuju se, že bych někdy řekla, že je to ryba :grinning:) a ptal se na "koti"(fak nevím, kde zjistil, že ryba může mít kosti :sweat_smile:asi si to pamatuje z léta, kdy mu babí vyndavala z kapra kostičky :astonished: )
já taky měla kus:slight_smile: dneska se mi fakt povedl :dizzy_face:
25. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz
my měli taky "jedouvatou" rybu :grinning:
25. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz
Ahoj holky

tak dnes jsem neměla svou po O siestu :confounded: byla tady moje babi, přivezla mi udělané záclony.Daník je už vzhůru, ale leží si tam sám a babi taky konečně odešla :sweat_smile: :grinning: :grinning: tak jen zdravím a přijdu večer :wink:
25. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz
autor
Mišíí, tak pá večír:grinning:
Olíku :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz
Olí :angry: takže beruška tam nebyla, že???!!! :angry: :angry: :angry: :angry: ´Tak to mě nasrali teda :angry: :angry:
Byla tak pěkná :unamused: :frowning2:

My s Daníkem jsme měi taky jedovatou rybu :grinning: Babi s Petrem tu smradlavou kachnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kačence taky přejeme vše nej k svátečku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vašík šikula s oblíkáním, Daník si chce taky vše nandavat a sundavat sám, moje nervy :confounded: :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz
autor
jsem si myslela, že i Mišulí měla jedurybu :grinning: :grinning: :grinning:
Miško, u nás začíná být oblíbený slovo sám :sweat_smile: :grinning: no zatím to není tak hrozný :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz
jé beruška tam měla být jo? :frowning2: nebyla v igelitce jo? hm, tak to jí někdo sebral. Oni psali původní váha 1.060 a zjištěná váha 1.030. Takže 30 gramů berušky není :cry:
A jaká beruška? ať můžu smutnit
25. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz
autor
nojo čeká pošta :angry: :angry: :angry: to snad nemyslej vážně, že se jim ztratí 30g a neřešej to!:frowning2:

napadlo mně, že už tu dlouho nebyla Lenča :confused: myslím, že má koncem listopadu narozky (nepamatuju si přesné datum)...Takže Leni, jestli nakoukneš, tak vše nej k narozeninám :dizzy_face:
25. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz
no oni poslali zápis na A4, že obal byl potrhaný a volně přístupný....no ale jak se asi potrhal že jo....jejich blbou manipulací :angry:
25. lis 2009 ve 13:56  • Odpověz
autor
no když si budeš stěžovat, tak Ti řeknou, že balík má bez újmy vydržet pád z 1m :sweat_smile: :grinning:
no Miška určo podala balík s potrhaným obalem :angry: to by jí fakt na poště přijali :unamused:

málem jsem zapomněla na odečet plynu :sweat_smile: už jsme chtěli vyrazit ven(říkala jsem si, že je důvod, proč máme jít pozdějc, ale nemohla jsem si na něj vzpomenout :sweat_smile: ) Měli přijít mezi 14-16 a už je 10 skoro 10 min hotovo:grinning:
tak se mi to líbí :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz
no pád by vydržel, to vypadá, že v tom fakt někdo hrabal, pr to bylo celý rozervaný :confused: co už no. Škoda berušky, ale snad někomu udělá radost.

Eví to je dobrý, hlavně že sis vzpomněla :grinning:
Jajda se vzbudil protivnej, ach jo. Zuby :cry: :cry: :cry:
25. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz
bolí mě břuch po cvičení, auwa :frowning2:
25. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz
autor
Olí, nevzpomněla :grinning: paní tu zvonila :grinning: :grinning: :grinning:
tak my jdem ven:slight_smile: pojedem se projet busem :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 ve 14:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.