• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
juu, se máte. My jdem až později, pr Jajdovi obuvám papučky a řev, dám mu meďana dál od talíře a řev.... tak jsem mu namazala dásně a držel a papulu otevřenou a eťe eťe :sweat_smile: , brouček. Tak rozpouštím homeo, a pak půjdem.
25. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz
nemáš cvičit :grinning: ne kecám, to bude dobrý, svaly si zvyknou..

mě zase sere rýma, nemůžu se jí zbavit, mám novej čaj, tak se zase kurýruju,kačí je venku..jinak k obědu jsme taky měly rybu, abysme netrhaly partu teda spíš já kačí záhadně nechce jíst, nevím proč :astonished:
25. lis 2009 v 15:23  • Odpověz
Ahoj holky,

omlouvám se, že vás zanedbávám,ale Petr má dovču, takže PC skoro ani nezapínám. Zítra mi přijede mamka, my jdeme večer s Petrem na muzikál a v pátek jedu na pár dnů s mamkou. Takže se teď nějakou dobu neozvu a vrátim se cca za týden :wink:

Tak se tu mějte a nezlobte.

Jo a Kačence vše nej k svátku :wink:
25. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz
díky Baru a opatruj se!! na co jdete, já bych docela chtěla vidět ten novej muzikál s písničkama M.Davida.
25. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz
Kačenko naše jediná malinká, všechno nejlepší k svátečku,kupu zdravíčka,hodně lásky a spousty krásných chvil s maminkou a tatínkem.Pusinku Tobě :dizzy_face:
25. lis 2009 ve 20:55  • Odpověz
Olí, byla tam kamínková beruška...no moje chyba, házela jsem jí tam na poslední chvíli a ne do té igelitky :cry: tak já teda byla doteď s ČP velice spokojená, ale tímhle mě teda nasrali!!!!!
Tak musíš brzo objednat další věci a třeba přijde další beruška :grinning: :grinning:
25. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz
Tak dnes mám super málo :confused: večer jsem pekla himaláje, tak jsem si kousek vzala, když jsem viděla, že jsem dnes fakt málo jedla..ale v seznamu tomu nebylo nic podobnýho, tak jsem si zapsala tvaroh.koláček
5 342kJ 70,93g 193,30g 23,53g 5mg
Dnes jsem fakt neměla nějak hlad, nějak se mi asi smrskl žaludek :fearful:

Jinak dnes máme spotřebu plín na čísle 2 :dizzy_face: :dizzy_face: ráno bez plíny, dopo na ven plínu, která byla netknutá, takže jí dostal na po O spaní, šel s ní i ven odpo, pak zase doma bez a na noc ta druhá :sunglasses: to je pohodka :sunglasses: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz
dobré ránko,
juuu Miško, sakryš, to je škoda. Máš je krásný. JJ objednám :wink: , až budeš mít, hoď nabídku .

To je paráda s plínama. Daník i Vašík jsou velcí šikulové.
5 427kJ 50,47g 186,50g 39,20g. Já mám taky jaksi málo, dokonce i bílkovin :confused:

Jajda dnes vstával v šest. V noci byl vzhůru asi desetkrát, jsem mrtvola. Pořád brečel, zuby zasr....
26. lis 2009 v 07:18  • Odpověz
autor
ahojky, jen nakukuju:slight_smile: zrovna jsem se narychlo domluvila s kámoškou, že jdem do zoo:slight_smile: takže pa
26. lis 2009 v 09:08  • Odpověz
Tak asi naposledy nakukuju. Vařim a čekám mamku. Měla tady už skoro být, ale vlak mě víc jak hodinu zpoždění :frowning2:

Jani mi právě jdeme na ten muzikál s písničkama Michala Davida...Děti ráje. Petr tyto písničky má moc rád a já docela taky. Takže se moc těšíme, snad to bude ok :wink:

Tak papa
26. lis 2009 v 10:31  • Odpověz
zuzi díky :dizzy_face:
evi- užijte si zoo, taky bych šla :wink:
my tede došly z mateřskýho centra, pořád mi není moc dobře, mám vypotřebovaný jedny kapky, pojedu už druhý a pořád mám brutál rýmu, nejradši bych si šla lehnout, ale musím vytřít a udělat na zítra bebe řezy, musí se rozležet, jsem hotová!
26. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz
Ahojky

co ta dnešní účast :confused: :grinning:

Já zapomněla včera hodit omluvenku, měli jsme tu klučíka z prosince, Evča zná - Haníka :wink:
Teď šel ufňukanec s babí ven, celý dopo jak beránek a jak odjel Ríša, hned začal :frowning2: nic nechce jíst, vzteká se...doufám, že je to tím zubem, v noci se i dost budil...

Olí, včera jsi teda měla málo, jukala jsem na to, tyty :grinning: :grinning: :grinning: Já dnes ani psát nebudu, pže jsme byli v restauraci na obědě, Danovi jsem obj.malou porci rýže a masa na žampionech a já si dala salát, ale :angry: psali, že s bylinkovým dresinkem, přitom to bylo cítit majonézou, bylo to slaný, kyselý no fuj a nešlo to moc odhrnout, takže jsem jí musela kus sníst.Do toho kuř.maso obalené v jakési sezamové strouhance, no nic moc a ještě čekám, zda se po tom pose*u :grinning: :grinning: ¨

Baru jsem zvědavá, jak se vám bude divadlo líbit, taky na to mám celkem zálusk, je to v Holešovicích, viď???
U mamky si to moc užijte!!!!!!!

Jani, se Tě taky ta rýma drží, viď :unamused: ať už máš klid holka!!!!!!
26. lis 2009 v 16:41  • Odpověz
Ještě jsem chtěla toto, abyste si pročetly :frowning2: :frowning2: chudák ženská, strašný tohle všechno zažít!!!
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=118926&vGroupOffset=40&vOffset=0
26. lis 2009 v 16:55  • Odpověz
já ted dodělávám brambory dělala jsem jindrovi koprovku mám už na zítra v ledničce nepečený moučník z bebe řezů a dělám tyčinky z listovýho těsta,ale ty mám ráda, tak si je možná někam schovám a spapám sama s jindrou koupila jsem kačí k svátku ještě leporelo říkanky od babičky, měla papírový hodně četla a jak dopadlo tak dostane ještě leporelo a punčochy a od táty- dědy kačky jsem vyhrála na MMB na aukci svetr jakoby od NExtu ale není to přímo tak dostane to a za měsíc jsou tu vánoce hurá!! zase vymejšlení co od koho dostane
26. lis 2009 v 16:56  • Odpověz
autor
Kuk:slight_smile:

před chvilkou jsme dorazili:grinning: ještě jsem byla u tý kámošky na kávě:slight_smile:
musím kluky pochválit :dizzy_face: ani jenda jsme nebrala kočár( jen my měli motorku) a kluci krásně pochodovali po zoo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Kamarád se prospal v autě a ten můj rarach ani to :sweat_smile: :grinning: počásko bylo úžasný!!!u nás docela foukalo, ale v zoo po větru ani památky, takže to bylo až jarní počasí:grinning:

Jani, tak vyraž :grinning: :grinning: :grinning: rýma je otraná, ale ještě pár dní vydrž!!§pak už zas bude dobře:slight_smile:

Mišííí, jééé ty máš teda s těma hospama pech :sweat_smile: se mnou hnusný rizoto a s Hanikem hnusnej salát :grinning: :grinning: :grinning:

Baru, krásně si to užijte:slight_smile: muzikál i u mamky :dizzy_face: a ve čt se na vás těším:wink:

Olíku, co Jajda? jak jste přežili den?
26. lis 2009 v 16:59  • Odpověz
autor
Miško, četla jsem to včera :cry: :cry: :cry:
26. lis 2009 v 17:00  • Odpověz
tak jsem ted kačce nechala jen punčochy s tím,že čůr čůr se dělá na nočníček,tak udělala čůr čůr do punčoch a šla pro hadr aby vytřela a na nočník čůr čůr dělat nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2009 v 17:09  • Odpověz
ahojky,
nakukuju jen na chvilku. Záda bolí jak sviňa :cry: , manža je nasr... že prý na něj štěkám, ale mě to fakt bolí a on se furt blbě ptá co je...
dopo jsme byli s kamarádkou v PV venku a v Lidlu jsme kupovali v akci kostky pro Jajdu a pro neteř k vánocům, a pak děcka běhali po parku apod. tak se Jajda zabavil. ALe po jedenácté už se vztekal,tak jsme si u kamarádky ohřáli obídek a jeli domů. Chrupal tři hodinky a odpo už byl zlatej. Dokonce jsme s polu upekli perníčky, teda on pořád chodil, že mňam mňam, a že chce :grinning:
Teď jak sedím, tak už je to se zádama v prd.... když chodím, tak se to jaksi rozchodí a dobrý, ale jak sednu lehnu, tak hotovo. :frowning2:
26. lis 2009 v 17:24  • Odpověz
je Olí to mě mrzí vem si nějakej prášek a z čeho tě to bolí jestli jsi to psala tak se omlouvám :astonished:
26. lis 2009 v 18:02  • Odpověz
Ahoj holky

jen se chci zeptat,minulý rok jsme většina dávali dárečky s miminkama(kalendáře apod s fotkama)
budete i letos všichni dávat nějakej dárek s malýma?
26. lis 2009 v 18:50  • Odpověz
autor
tak už se čtvrt hodiny spí:grinning: byl fakt ztahanej :grinning: :grinning: :grinning:
Zuzííí, jak je? jj, budu:slight_smile: mám hotový kalendáře a ještě chcem nechat zvětšit fotku( z profifocení ) a zarámovat:slight_smile:
26. lis 2009 v 19:05  • Odpověz
já nebudu dělat nic s kačkou, už tak nějak všechno mám :wink:

Evi- kolik tak stojí zvětšení fota a zarámování nebo jak to uděláte, to jsem taky nejdřív myslela..
26. lis 2009 v 19:23  • Odpověz
autor
jani, netuším, pže jsme se ještě nedohodli na velikosti :grinning: :grinning: :grinning:
jinak ceny např. zde http://foto-sberna.fotolab.cz/fotoobrazy-a-plakaty.html
26. lis 2009 v 19:26  • Odpověz
Evičko jsem nachlazená,jde to,ale dnes se necítím moc ok,ale spíš psychicky.Dneska jsem měla depku kvůli financím,je jich málo,tak jsem to obrečela.Děkuju za optání.Mám prostě nemoc na konci nosu:slight_smile:

Jani co to je za větu,s Kačkou nebudu dělat nic,všechno mám....jak ty??Sem se ptala jestli druhým dáš........si zas splácla dvě věty různých akci dohromady,že?.....jako: S Kačkou nebudu dělat nic(dávat ji jako dárek) a už mám všechny dárky nakoupené...tak nějak,že?No ještě,že ti rozumim,bych se mi jinak chlupy z toho jak píšeš ježili:slight_smile:
26. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
no já to po sobě chápala :sweat_smile:
26. lis 2009 ve 20:56  • Odpověz
Eví, kluci v zoo bezvadní :dizzy_face: , to bych si nelajsla bez kočáru!!!!!!

Zuzi, nesmutni, my jsme taky s financema na dně..spoléhala jsem na tu mou práci a nevyšlo to :frowning2: od ledna to nevidím líp :cry: dokud je co jíst, tak to ještě není tak špatný!!!!!!!

Olísku, to je mi líto, že tě zase chytla záda!!!!!!!!!Nechceš si s tím zajít někam k fyzioterapeutovi????!!!!

Holky tak večerní story :grinning: šli jsme nahoru na koupání a před tím jdeme na Pc a pouštíme si na youtube písničky...Daník hlásil, že čůat, tak jsme šli na velký záchod, postavila jsem ho nohama na prkýnko, zadeček měl napůl opřený o mě, chytla jsem mu pinďu a nic...tak jsme šli zase na PC..za chvíli, že zase čůat :grinning: zase to samé na velkém záchodě, držím pinďu a zase nic, najednou cítím smrad :sweat_smile: :sweat_smile: tak mi to došlo :grinning: :grinning: :grinning: moje tepláky od ho... a bobek v jeho teplákách :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dostali jsme oba záchvat smíchu, až se z toho Daník rozškytal :grinning: to je prdlinka...ale pochválila jsem ho, že si řekl a vysvětlila, že příště má říct kakat :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz
to je krásný Mišulko :dizzy_face: až dojemný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
to je prdelka rozkošná šikovná :dizzy_face: bobínek :dizzy_face: pusinku :dizzy_face:

máš pravdu.Jen mě to nějak dostalo to uvědomnění,že rezervy došli a nejsou.My dle Péti to v pohodě zvládáme při normálním chodu se "máme dobře" Prostě normálně,ale při výdeji mimo Nás....Vánoce 12 lidí,narozky od ledna do dubna celá rodina a i,kdyby jsme to zvládli udělat,že se budeme vejít do 5tis. na vánoce,tak to pro nás bude znamenat,že pro nás stejně penízky už nezbydou :cry:
26. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz
:grinning: Zuzi, sice hroznej zážitek, ale bylo to fakt vtipný :grinning: :grinning: až na ten smrad :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hele je mi to jasný s těma penězma a dárkama :frowning2: no tohle je bohužel fakt, když to držíte a dárky si dáváte i dospělí, že to fakt trochu do peněz leze :frowning2: :frowning2: já bych letos dárky nedala s mým zůstatkem na účtu :sweat_smile: :sweat_smile: ještě, že pro Dáňu jsme to kupovali ještě před dokončením spodku, když jsem ty prachy ještě měla!!!!!
26. lis 2009 ve 22:18  • Odpověz
autor
Dobré ranko,

Zuzanko, nesmutni:wink: u nás taky rezervy došly (no můžu si za to sama, když jsem si v létě poručila nový auto:grinning: a na podzim novej vysavač :sweat_smile: )
já se právě ptala jak ti je, kvůli tomu, žes tuhle psala, že tě škrábe v krku:wink:

Olí, co záda?pomohl krám+prášek?

Mišulí, story boží :grinning: :grinning: :grinning: jinak s tim kočárem v zoo:slight_smile: kdyby kluci nezvládali, tak bychom doběhly pro takovej ten dřevěnej vozejček, aby si odpočali :wink: Ale oba kluci jsou nezmaři :grinning: :grinning: :grinning: bylo to výrazně lepší než když jsem v létě tahala kočár a po zoo naháněla Vendu :grinning:

u nás dnes hrůza noc:frowning2: kolem půlnoci nám do oken začal svítit hnusnej bílej puchejř:frowning2:, kterej probral úplně zmatenýho Vendu:frowning2: ten si myslel, že je ráno a chtěl vstávat :sweat_smile: nedokázal pochopit, že tolik světla může být i v noci :grinning:
27. lis 2009 v 08:36  • Odpověz
holky tak já sem fakt nemocná:frowning2:
ucpaný dutiny a ode dneška mě zas bolí v krku a začíná tak jako předtím u angíny:frowning2: to nechápu,co mi jako je,že se mi to takhle vrátilo,chjo a to zrovna teďka,když příští týden Péťa slaví ty narozky..se budu klepat,aby to nedostali kluci ode mě :frowning2:

Mišulko my jsme Péťulkovi taky právě nakoupily ještě,když ty penízky byli:slight_smile:díky bohu
27. lis 2009 v 08:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.