• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
6 406kJ 57,20g 183,27g 66,10g 110mg tak můj dnešek. Děs běs ty tuky, taky jsem byla teď už jen o salátu a jogurtu.

Gratulace k úbytkům. :wink:

Já fakt nakonec budu muset k dr. s těmi zády, pr je to zas nějaké horší. Včera to bolelo míň, tak jsem si říkala, fajn, zlepšuje se to... a kulový :frowning2:
28. lis 2009 v 19:07  • Odpověz
právě Miško,kvůli tomu :pensive:

to jsme ale měli dneska po ránu všichni krásnouz IP,že??? :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

holky já jsem furt v řiti :pensive: od včerejška jim Nurofen stop grip,včera přišlo totál ucpání dutin,dnes polevilo,ale chystá se na mě můj nejlepší oblíbený přítel zápal průdušek,to už poznám dle začínajícího kašle :cry: no a včera jsem sežrala prášky 3 a dneska od rána už 4,pač dycky,když přestane působit mě začne bolet v krku :cry:

a víte co ???Péťa přišel teďka z práce,že četl článěk na netu,že lidi trpící na zápaly průdušek patří do nejrizikovějších skupin,že prý ty co na to trpí jsou prostě v řiti,že když chytnou prasečí, je to tak rychly,že druhej den nemocnice jak je to skolí:frowning2: takže já se na nějakej čas odřezávám od světa pač na zápaly průdušek už trpim x let:pensive: je to jediný co můžu udělat :unamused:
28. lis 2009 v 19:14  • Odpověz
Zuzi snad to bude dobrý, zkus se vyležet, když bude manža doma, a jak jsem ti psala na netu vyhýbání se skupin lidí je dobrej nápad, taky se bojím, je toho ted hodně..je to z toho debilního teplýho počasí stejně, ale má se ochladit, tak třeba to na ty viry pomůže..opatruj se, at je ti líp kočičko!!
28. lis 2009 v 19:45  • Odpověz
Jani děkuju,akorát,že my jsme teď 3 dny sami doma ode dneška:frowning2:
28. lis 2009 v 19:51  • Odpověz
autor
právě jsme dorazili z rozvěcení stromu :dizzy_face: fuj tam bylo lidu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale rovnou hlásám, že kočár uklízím a už s ním nejezdím :grinning: :grinning: :grinning: Venda je úžasnej :dizzy_face:

Miško, krásný úbytky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Olí, doufám, že jsi nemyla ty okna!!! k dr. určo běž!!!
Zuzííí, budem odříznutý spolu, jo? :wink: mrzí mně, žes nachcípaná:frowning2: snad se to nerozjede!!!
28. lis 2009 v 19:53  • Odpověz
aha, tak to mě mrzí!! :confounded: tak aspon čajíčkuj, dej si paralen na noc na vypocení, to taky trochu pomůže..já taky sedím se šálou kolem krku ale je mi už teda líp!!s tím davem lidí je to naprd někam chodit, taky se toho bojím, chodiíme na cvičení a taky přemýšlím, jestli to nemám odpískat, už nejdeme na besídku,tak bude přelidněno, z toho nemám dobrej pocit, tkay se snažím nechodit mezi masy lidí, to je asi to jediný kromě vitamínků a zdravý životosprávy co můžeme dělat :pensive:

my jsme taky sami, jindra má trénink, zítra zápas, jsme pořád sami :angry:
28. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz
tak jo Evičko :cry:
děkuju holky :frowning2: miluju Vás
28. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz
my tebe taky :dizzy_face:
28. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz
Holky kuwa :sweat_smile: co se tu snažíte naznačovat :fearful: :fearful: :fearful: ????Zuza - hezká Ip po ránu, Evča o naskakujících kilech????Nechce nám tu někdo náhodou sdělit něco hezkého??? :grinning: :grinning: Nebo jsem paranoidní?? :grinning: :grinning: :grinning:

Olís, hele ty záda se mi nelíběj :unamused: fakt si někam zajdi!!!!!!Pak uděláš nějaký blbý pohyb a nehneš se vůbec :confounded:

Zuzo, no to je teda bezva zpráva s těma průduškama :unamused: :confounded: :rolling_eyes: fakt na sebe dávej pozor a na nákupu se zdržuj co nejmíň...lidi už začínají bláznit před Vánocema, odpo jsme byli v Hornbachu, totál plno..nevím, co schánějí :sweat_smile: ale už kupují živý stromky na Vánoce :sweat_smile: :confused: :confused:

A v Globusu to samé - já jela jen pro příborník do šuplete, ale tolika lidu jsem už dlouho nezažila :angry:

Eví, já kočár uklízím zítra!!!!!!Taky ho absolutně nepotřebujeme!!!!Odjede vše na motorce nebo chodí po svých.V autě nechám golfky, kdyby něco...a jak jste zvládli vy strom???Jen pěšmo????
28. lis 2009 ve 20:56  • Odpověz
Mišuláčku poposedni si :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

joooooooo přecííííííííííííííííííííííííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz
tak s tou IP to taky nechápu teda
28. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz
Ty voléééééééééééééééé, proč s tím ta Evča dělá takový caviky, sakra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ty brďoooooooooooooooo, Eví gratuluju mockrát, moc :dizzy_face: moc :dizzy_face: moc :dizzy_face: a teda máš u mne vrubek, že Zuza ví a já ne :cry: :angry: :cry:
Hele a jak dlouho užžžžžžžžžžžžžž :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jani Ip jsi nedostala, pže Evča to podala tak, že hezky hubneme(což Ty nehubneš :grinning: )a že jak ona hezky pozoruje naše hubnutí, že my budeme přihlížet na její narůstající kila, nějak v tomhle smyslu to bylo, víš :wink:
28. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz
holky to mě chcete říct,že jsem jediná kdo to pochopil a ještě hned???????? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :sweat_smile:

no comment :sweat_smile: jděte spát vy muríny :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. lis 2009 ve 21:12  • Odpověz
Zuzo, nedělej tu chytrou jo :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to se Ti to chápe, když Ti to určo Evča volala už dávno, vždyť ona už určo za 2 měsíce rodí a my nic nevíme :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz
Mišul IP dostala i Jaňule!!! :sweat_smile:

vy nerozumět česky? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nebo co jste na tom jako nepochopily ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a jako ten komentář,že má u Tebe Evča vroubek....to teda nemá!!!Protože já se tozvěděla úplně stejným způsobem jako vy všichni ostatní :grinning: :grinning: :grinning:dns ráno přes IP :grinning:akorát,že mě to došlo hned jak sem si to přečetla :sweat_smile:narozdíl od Vás :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:

Evííííííííííííííííííí uškrť je!!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:ještě budu nejhorší já za to,že jsem prudce inteligentní :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. lis 2009 ve 21:16  • Odpověz
No já na Ip reagovala..zda chce Evča přibrat nějaká kila :confused: :confused: a udivení smajlíci, pže mi ta IP přišla jakás divná...až po další Evčině odpovědi a pak té "Tvojí" hezké IP, mi to teda konečně secvakloooooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2009 ve 21:16  • Odpověz
já teda ale fakt nic nedostala neměla jsem tam žádnou zprávu takže na mě jste se vyprdly muríny :confused:

ale Evi odpouštím ti :grinning: a moc moc gratuluju, to je krásná zpráva :dizzy_face: :dizzy_face: ale nějak mi uniklo, že jste se snažili..
28. lis 2009 ve 21:18  • Odpověz
tyvole Mišul di si lehnout fakt :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: prej sem se divila,že chce přibrat nějaký kila :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: mám dost :sweat_smile: a přísahám na svoje dítě,že sem se to dozvěděla dneska ráno přes IP jak vy,vy vy vy vy telata :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:

vy jste lamy to není možný :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
Zuzooo, no nekecej, tak to Ti fakt nevěřím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ne věřím :pensive: Hele, ale je teda fakt, že jsem zrovna včera večer myslela na to, kdy se vlastně Evča hodlá snažit o druhé, že jsme se o tom nějak dlouho nebavily.A říkala jsem si, že se musím zeptat, na kdy to plánují...takže já něco tušila už včera asi :grinning: :grinning: to je ten můj 7.smysl, který já se prostě nenaučím asi už nikdy poslouchat!!!!
Janča fakt nic nedostala, to vidím v té IP!!!Ta je v tom nevinně, i když by to určo taky nepochopila, co Jani??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ale jak mi to může secvaknout, když ani nevím, že každý večer útočí Tomovi spermošky na Evči vajíčko :fearful: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže jako zase ze mě nedělej tele, jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2009 ve 21:21  • Odpověz
věř mi prosím tě,fakt to tak je:grinning: na svýho mimuše sem nikdy nepřísahala,ale tady sem musela,pač bych tě jinak nedokázala přesvědčit o opaku a pravda je fakt ta,že to vim ode dneška.......chápala Mišulka??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

jinak Evička přece říkala,že se chtěj začít snažit v zimě,to si pamatuju i se svoji sklerozou mimochodem,takže já mám mega obří plus u Evičky a ty mega brutální mínus :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: škyšk škyš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
tak se zadařilo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jinak,že se snažili už teď,to sem taky nevěděla :grinning: ale tak to dopadá,když používáme všichni antikoncepci alá strč ho do mě a pak hned vystrč :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

néé Evička si to tak přeci přála :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jani tys fakt nedostala IP jo? :confused: já myslela,že jsem tě viděla v kolonce komu všemu to bylo :fearful:
28. lis 2009 ve 21:25  • Odpověz
Mišule to sem já,ale taky nevěděla,tak se nedělej jo :sweat_smile: prostě seš lama no :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

ale já taky,mě tak zas říká Péťa doma no :sweat_smile: ale ty seš teda megaobří :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. lis 2009 ve 21:27  • Odpověz
ajooo Jáni tam nééjni :fearful: :sweat_smile:
28. lis 2009 ve 21:27  • Odpověz
Lama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak to už si teda vážně nepamatuju, že chtěli od zimy :pensive: a i kdyby tak je stále podzim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže mám právo na udivenost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: to jsem zvědavá na Olču, jestli je taky lama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak Zuzi, teda Ty jsi vážně krasavice nejinteligentnější, vzdávám Ti poklonu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

A hele prej "když všichni používáme antikoncepci alá...."Ty snad používáš úplně jinou antikonc.ne :grinning: :grinning: :grinning:sorry, blbá sranda :sweat_smile:už máš ten Arginmax?? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

No tak mě by vomyli, kdybych zjistila, že jsem těhu...už mockrát jsem uvažovala, že bych si měla koupit ten spermicidní krém , pže fakt mimí nechci, teda teď NE!!!!!!!
28. lis 2009 ve 21:32  • Odpověz
to říkám vyprdly se na mě kamarádky :grinning:
28. lis 2009 ve 21:34  • Odpověz
no tak teď ses fakt předvedla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
28. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz
a kdy jo MIšul?

normálně mě už druhej den nespí kačka, je vzhůru svítí si tam povídá si občas mě zavolá a nechce chrápat asi jí roste zoubek zase, dala jsem jí medicínku a je to prd platný je stejně vzhůru to bude noc, už ta dnešní byla za vyliž kapsu achjo..už se ozývá jdu jí přkrejt
28. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz
Já???A s čím??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz
já používám nejmodernější způsob antikoncepce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nic nebude,udělej si sám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: teda né já,ale manžel :sweat_smile:

jinak tou vyseklou poklonou s moji takřka nasprůměrnou inteligencí sis teda trochu šplhla no :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
28. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz
argimax nejní a sex taky pořád nejni,kdyby si chtěla náhodou být v obrzae teda:grinning: pořád nic nic nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ani na ptáčka sem si nešáhla ještě :zipper_mouth:
28. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.