• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Míšo-no jako mímo další kdy by se ti hodilo? :grinning:

Zuzi- a co na to Péta vůbec že takhle abstinujete, ani ptáčka nevezmeš do ruky chudák :grinning:
28. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz
nic,trpí a doufá,že jednou :sweat_smile:
28. lis 2009 ve 21:43  • Odpověz
Díky :wink: ještě si nějak musím šplhnout u Evči :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

No tak to mě pobavilo...nic nebude, udělej si sám :grinning: :grinning: :grinning: ...chudák chlap :grinning: :grinning: ani na ptáčka sis nešáhla :sweat_smile:

Holky končím, manžel dole taky možná praktikuje"nic nebude, udělej...." :grinning: :grinning: :grinning: tak ho jdu raději pohlídat a kdyžtak šáhnout na ptáčka...co na ptáčka, na PTÁKA , na pěknýho papoucha :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak dobrou a Zuzi ať je Ti zítra líííípppp!!!!!!!!!!!!!!!!!!
28. lis 2009 ve 21:43  • Odpověz
Mišul :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

tak papa a dobrouky,taky pujdu :dizzy_face: pusu a díky :dizzy_face:
28. lis 2009 ve 21:44  • Odpověz
Pa dobrou

Jani, já mám v plánu oplodnění léto 2012 :sweat_smile: :sweat_smile: ale na důvod se neptejte, pže byste si myslely, že jsem degen..teda ještě větší, než si myslíte :sweat_smile:

papa
28. lis 2009 ve 21:48  • Odpověz
no to zní zajímavě, proč? :grinning: a papoucha,jo, tak to utíkej, já ho doma nemám,mě uletěl :confused:
28. lis 2009 ve 21:53  • Odpověz
dobré ránko,
tak hlásím, že jsem taky tupoň, že mi to fakt nedocvaklo :sweat_smile: Eví gratulace veliká, supééééééééééér :wink: :slight_smile:
Taky jsem přemýšlela, že Eví je přeci hubeňour, tak co blbne s přibývajícími kily :sweat_smile:

Hele holky a mám jít k obvoďákovi? Kámoška říkala, ať jdu k neurologovi, no ale já vím prd co tam je, nejspíš něco skříplý, ale to si jen myslím...
ach jo, já tak nesnáším doktory :frowning2:
29. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
jo a okna jsem nemyla, to bych fakt nedala. Kluci jedou za chvilku na výlet, a já udělám hají, protože teď to nejmíň bolí když ležím pro změnu, předtím pomáhal pohyb. Ach jo.
Papouch - pustili jsme ráno Jajdovi pohádku a v rámci procvičení zad... :grinning: ale v nejlepším dítko přišlo, takže záchvat smíchu a bylo po :grinning: jsme teda pro jistotu byli schovaní pod peřinou, no ale pokračovat se pak nedalo že jo. No ale je zvláštní, že mě při tom záda nebolea :grinning:
29. lis 2009 v 09:34  • Odpověz
holky já mám zas angínu :unamused:
to je v řiti tohle fakt

Oli ať je brzy líp :unamused:
29. lis 2009 v 09:40  • Odpověz
Zuzi to je naprd, ať je také brzo líp. Pusinku od Jajdy posílám
29. lis 2009 v 10:04  • Odpověz
olí asi k obvodákovi,ne? zavolej tam ráno a zeptej se, to je na prd, třeba zase budeš chodit na nějaký obstřiky,nebo musíte hodně papouchovat, aby to pomohlo :grinning: jdu vařit, jindra jel s kačí na plavečák.
29. lis 2009 v 10:41  • Odpověz
Ahojky holčiny,

zdravím Vás zase po sto letech. Obdivuju Vás, že máte tolik času sem chodit. Já sem ráda, že zvládnu domácnost, Ondru, věci do práce a ještě chodit s Ondrou na plavčo, do mateřského centra na kroužek, sem tam nějakou návštěvu a už mi skoro žádný čas nezbývá. A když jo, tak si lehnu na gauč a relaxuju, neno si zajezdím na rotopedu, protože se už na sebe nemůžu dívat, jak jsem tlustá. Občas Vás čtu. Všimla jsem si, že tu hromadně hubnete a držím Vám palce. Občas mě to taky chytne a dám se do hubnutí - jezdím na rotopedu jako zběsilá, jíém zdravěji, ale pak stejně uklouznu a nacpu se sladkým. No prostě nemám pevnou vůli a tak kila dolů nejdou. Ne že bych byla vyloženě tlustá, ale mám špeky tam, kde sem je nikdy neměla - boky, a zadek (tam teda byly už trochu předtím, ale teď je to katastrofa).

Míšo: Jak to jde v práci? Chodíš vůbec do té práce, jak si nedávno psala? A co Daník? Koukala jsem, že už jste si rozšířili bydleníčko a musím Vám to pochválit. Jste šikulky a máte to doma moc hezké.

Evi: Včera u mě byla Adéla, tak říkala, že jste se cca před 14 dny viděli u nich doma a že Vašík je opravdu zlatíčko. Že si prý jsou s naším Ondrou podobní - oba blonďáčci, zhruba stejně velcí a hodní - prostě samá nej.

A co Vy ostatní ( Jani, Olčo, Zuzko)? Není u Vás něco nového? Koukala jsem, že Maruška, co sem dřív chodila, už čeká druhé a Péťa je těsně před porodem. Nebo už porodila?
29. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz
Ahojky

Oli, asi k obvoďákovi no, ten Tě kdyžtak někam doporučí!!!!!!Teda ty zkoušíš, když je prst ok, tak zase záda :confounded: a papouchování pomohlo, jo :grinning: To je divný, že Tě to nebolelo :grinning: tak Jajdu k sousedce a papouchovat celý den :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning:

Zuzo :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: no to je teda dobrý :frowning2: jdeš hned zítra zase k Dr.????Co Ti to dali za ATB, že se to nedoléčilo?? :angry: :angry:

Jani, jsem říkala, ať se neptáte :grinning: Takže řeknu jeden z těch normálních důvodů :grinning: , budu cca 2 roky v práci, takže si myslím tak akorát zase práci opustit :grinning: :grinning: nerada bych nastoupila a třeba za půl roku zase hlásila, že jsem v tom, by mě to přišlo blbý vůči kolegům!!!!!

Leni ahojky, no práce je na h..... :frowning2: Nově nás vlastněj Francouzi a ty dali stop stav!!!!!Smějí se vrátit akorát mamky po mateřský, nikdo jiný!!!takže se čeká, co bude dál a až zase povolí nástupy..jestli je povolí :cry: :cry:

Jinak já čas na koně teda taky moc nemám, ale jsem tu každý den, neumím si představit si nepřijít alespoň na chvilku pokecat!!Chodím, když Dan spí nebo když je s ním babi nebo Petr venku, v nejkrajnější nouzi, si tu nahoře hraje s autama a já jen nakouknu :wink:
Děkujeme za pochvalu bydlení, jj jsme už dole a je to bomba :dizzy_face: :dizzy_face: Jsem spokojená, že už nemusíme tahat malýho nahoru a hlavně ta ložnice, že zavřu dveře a má Dan klid na spaní :dizzy_face:
Jinak koukám, že se snažíte :fearful: tak přeju, ať to brzo vyjde :dizzy_face:
29. lis 2009 v 18:43  • Odpověz
Jo a Peťka měla TP 26.11, ale stále nic :frowning2: mimču se nějak nechce ven!!!
29. lis 2009 v 18:45  • Odpověz
Ahojky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

proč se tlemim,nevim:sweat_smile: asi že vidím Mišelínku a včerejší den tady :grinning: :sweat_smile:

Leni tééda snažilka jo?Klobouk dolů :grinning: :dizzy_face:

no zrovna u nás třech vyjmenovaných Jani Oli já nic novýho :grinning:

Mišul jj zrovna se tu s Péťou o tom bavíme,ten krk je den ode dne horší a jestli to zítra bude stejný nebo horší,tak pujdu,aŤ to podchytim za včas,i,když si myslim,že stejně zas už angína a atb mě neminou,tak nemá smysl s tim tady zapásit,pač na angínu nic jinýho než atb nepomůže stejně,ale třeba bude zítra líp!!!Já potřebuju bejt do soboty zdravá!!Péťula bude slavit těch 30 :dizzy_face:
29. lis 2009 v 18:56  • Odpověz
autor
kuk:slight_smile:

nestíhám tak jen rychlovka:grinning: víc napíšu až přijdem zítra ze solnice:grinning:

Olí, běž k obvoďákovi- ten Ti nejsíš píchne něco proti bolesti a dá Ti žádanku na neurologii...
Zuzííí, běž k dr, když Ti dá zítra atb, tak jsi v so ok!!!
Leni, jsem ráda, že ses objevila:slight_smile: myslela jsem na Tebe:slight_smile: kolik má Ondra cm a kg? No Adéle Venda přišel hrozně hodnej :grinning: :grinning: :grinning: ona se mu zalíbila, takže jí dokonale zaměstnal :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2009 v 19:22  • Odpověz
kuk,
tak holky zítra na mě myslete. Jsem zvědavá co mi s tím provedou, jestli mě budou nějak napravovat nebo něco, tak se počurám bolestí.
Ju Leňa je snažilka a Maru těhu. Téda, tak to je paráda.
My otěhu plánujem tak za rok asi. No ale když se vidím v jakém jsem rozkladu, tak do té doby ty záda musím nějak posílit, bo to druhé mega břicho by asi nezvládly.
Dnes už jsem ani nezkoušela ibalgin, pr to bolí stejně s i bez. :frowning2:
Tak zatím papa, možná večer ještě nakuknu, jdu své kosti uspořádat do pozice, kdy to nejmíň bolí.
Zuzáčku ty si taky dojdi k dr., ať ti daj atb a jsi co nejdřív fit.
Jo a zítřejší převážení se bojím bude nic moc, bo kuchtit si ty své zdravé obědy nějak nezvládám. Ale včera po tom smažáku, jsem teda dnes kuchtila. Jak jsem před chvílí myla nádobí, tak jsem zas vzpomínala na myčku...že u té by ta záda taky bolela míň :grinning:
Ještěže zítra a v út má manža dovču, snad do té doby budou ty záda aspoň trochu lepší.
Tak páček zatím
29. lis 2009 v 19:25  • Odpověz
Olí držím pěstičky u dr :wink:
Zuzi tobě at je líp nebo si dojdi pro ty ATB ty zaberou hned a bude ti určo líp :wink:
já ted zase odeslala x mailů na domácí práci to je v pytli nikde není nic pro lidi kteří chtějí opravdu něco dělat jen samý podvody :astonished:
29. lis 2009 v 19:59  • Odpověz
5 623kJ 67,99g 189,68g 35,00g 0mg tak ještě házím můj dnešek, jsem se polepšila proti včerejšku :slight_smile:

Jani díky. Já se obávám, že většina domácích prací je podvod, kromě nějaké kompletace šperků apod.
Jo a já jsem registrovaná na těch dotaznících a zatím mi přišel jeden, a vidělala jsem 30 Kč :sweat_smile: výplata se koná až když se nastřádá 250 Kč.
29. lis 2009 ve 20:31  • Odpověz
Ahojky:slight_smile:

tak jsem byla u dr. pač jsem včera večer začla dunivě kašlat,bylo mi fakt mizerně a bolest v krku je už téměř nesnesitelná........mám angínu,zápal průdušek:frowning2: schytala jsem další atb a pěkně velký hnusný :cry: ale co je nejhorší,je,že je mám brát přes Péťovu oslavu:frowning2: holky já mám vymyšlený,že Péťulka bude spát u babičky,odpo má přijít rodina,pak si ho vezmou,my pujdeme s Péťou na véču,to neví a pak si uděláme hezký večer ve dvou,no a myslela jsem,že se příjemně naladíme,dáme sklenku vína,dobrou véču a pak,že se třeba pomilujeme,to by pro něj byl nejhezčí dáreček a já budu brát ještě atb :cry: :cry: :cry: :cry: všechno zkazím :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: tak sem to měla hezky vymyšlený :cry:

Oloušku snad ty dopadneš líp :cry:
30. lis 2009 v 08:57  • Odpověz
a mám ležet ležet ležet a nosit roušku,abych nenakazila malýho :cry:
30. lis 2009 v 08:58  • Odpověz
Zuzi to je mi líto tak se snaž trochu ležet, at je ti líp! můžou chodit babičky s pétou ven aspon někdy ne? mě taky není pořád nejlíp ale k dr jít nechci, co pomáhá na krk? mě v něm vyloženě nebolí, ale cítím že je tam asi nějakej čep nebo co za parchanta a to mi tam vadí,už jsem vycucala 2x pastilky millerovi a pořád to cítím,co byste doporučovaly? rýmu mám pořád taky, je to na h....
30. lis 2009 v 11:18  • Odpověz
autor
ahojky:slight_smile:

oběma Ondráškům přeju vše nej k svátku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Zuzíí, nesmutni, tak si nedáš jen to vínko...zbytek lze zrealizovat i při atb :wink: v so už Ti bude dobře!!!!
Olí, jak jsi dopadlau dr?
Miško, na ten staromák jsme jeli bez kočárku, naprosto ok!!! na staromáku byl teda na koníku, pže by nic neviděl a lidi by ho zadupali do země :wink: , ale jinak capkal a byl spokojenej :dizzy_face: a unavenej :wink: :dizzy_face:
jinak golfky taky mám v autě :wink: :grinning: pro sichr nebo do nákupního centra, abych ho nemusela lovit pod regálama :grinning: :grinning: :grinning:
Leni, já mám většinu dne zapnutý komp (kvůli komunikaci s T. v práci:wink:), takže vesměs nakukuju:wink:
Jani, zkus si koupit v lékárně Septisan (stojí pár korun a pomáhá)
30. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz
Jojo holky, už necháváme dalšímu miminku volnou cestu. Před měsícem jsem Ondru konečně odstavila od kojení, pár dní na to jsem dostala první menstruaci od porodu, takže teď už jsem snad konečně zase plodná. Antikoncepci neberu už od konce září. Ale nesnažíme se nějak intenzivně. Myslím, že s naší frekvencí se dalšího děcka dočkám tak nejdřív za rok. Vlastně sni nevím, jestli už to další děcko chci. Jednou si říkám, že ještě počkáme, že Ondra ještě sám nechodí, já si delší dobu odpočinu a budu si užívat života jako teď, ale pak si zase říkám, že chci, aby děti měly k sobě blízko, mohli si spolu hrát a já si tu mateřskou užila jedním vrzem. No všechno má svá pro i proti. Dneska mi mamka řekla, že můj bratranec s manželkou čekají v dubnu mimčo, tak se ve mě zase probudily mateřský city, ale pak si zase řeknu, že bych se chtěla oběma dětem věnovat individuláně, chodit s oběma na plavčo, kroužky a mít na obě děti dostatek času a že bych nechtěla být totálně vyčerpaná, což při dvou dětech, které u sebe budou blízko věkově, určitě budu.
30. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz
ahoj holky,
Zuzi to je naprd s těma atb, ale hlavní je, aby jsi byla zdravá a oslavu s vínečkem si uděláte třeba později, za to přece nemůžeš a manža to pochopí.

Jinak já u dr. - nevím jestli dobře - pr jsem dostala akorát prášky - Dorsiflex a Diclofenac :frowning2: , když se to do pátku nezlepší, tak mám přijít.
Jenom jsem se já blbec zapomněla zeptat, jak dlouho to mám brát. Ten Dorsiflex asi dobrat, co Eví? :confused: Je tam 30 tablet a mám 4 denně, tak to je na 8 dní.
30. lis 2009 ve 14:55  • Odpověz
autor
Olí, brala bych to do toho pátku:wink: dorsiflex je suprovej!!! dobírat ho nemusíš, uvidíš, jak Ti bude:wink:
30. lis 2009 v 15:27  • Odpověz
Eví kuji, snad nebudu moc zfetlá :sweat_smile:
30. lis 2009 v 16:29  • Odpověz
přišlo na nejhorší :cry: právě si poprvé mamka odvezla malýho k sobě až do středy!A kvůli tomu,že jsem nemocná,tak,aby to nechytil :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: co tu budu sama dělat???Péťa dnes na noční,zítra dopoledne sama :cry: je mi teda fakt hrozně,opravdu se to nelepší a opravdu se to horší :cry: odpoledne jsem neudržela holky hrníček jak se mi klepaly ruce,celáý sem se třásla,musela jsem si lehnout,trvalo to hoďku,teď už je zas normálně,ten krk,to snad už horší bejt ani nemůže a ten můj průduškovej kašel,to je taky lahůdka :cry: takže jsem malýho opravdu dobrovolně,ač nerada,pač se z toho zbláznim,ale pro jeho dobro a věřim,že kvůli němu je to nejlepší co jsem pro něj mohla udělat,aby to nechytil,tak ho tý mamce dát.mamka,že si ho nechá do pátka,no to ani náhodou,už takhle z toho sem v prdeli,že spolu nebudeme a první dva dny myslim budou nejhorší,pak už to bude dobrý a budu ho moc mít u sebe né?Ale opravdu jsem to tak chtěla,né kvůli sobě,ale kvůli němu,aby to nechytil,z toho mám hroznej strach :cry: a teď tu budu sama,bez něj trpět,vykoupení no,ale aspoň bude snad zdravej!!!

Evičko já to taky tak říkala,jenže Péťa už,že to nebude oslava,že to k tomu patří,že to nebude mejdan,když nemůžu pít,tak sem mu říkala,že to bude v pohodě,že hlavně,že budu zdravá,všichni budou moc přijít a my si otevřeme lahvinku spolu ve středu,sice to už nebude ono jako v den oslavy otevřít si jen tak flašku,ale aspoň,že tak :cry: jenže on to samozřejmě chápe,jenže o to vůbec nejse,jde o to,že si myslí,že se nevyléčim stejně,že sem stejně nebude moc přijet malej Honzik apod a že by to přesunul,jenže on příští víkend nemá volno a nevim kdy jindy to oslavit,navíc máme jít na tu večeři,o tom neví.No uvidíme,o něj a chápání prostě vůbec nejde,já se bojim,že se do soboty neudzravim,já si teda myslim,že jo,že za tři dny jsem fit....kdybych byla fit,tak to sem Honzik může Evi???Když beru atb do pondělka,ale byla bych už dobrá,co myslíš??? no a když se neuzdravim,tak se kvůli mě oslava ruší,všichni se na to těšej a já to všem zkazim :cry: kvůli mě nebude moc Péťova rodina přijít :cry: Péťa je v poho,ale co oni...budou smutný,naštvaný....všechno zkazim fakt :cry: :cry: :cry: :cry:
30. lis 2009 v 16:29  • Odpověz
Zuzáčku udělala jsi dobře, budeš moct hajat a léčit se a Peťulka to u mamky zvládne. Netrap se.
A z tou oslavou taky ne, proč by jako měli být naštvaní? Že jsi nemocná? to se přece stává ne, to musej pochopit.
Drž se Zuzí, bude líp.
30. lis 2009 v 16:32  • Odpověz
Evi díky už to mám koupený a cucám, snad to pomůže :wink:

JInak přejeme Ondráškům vše nej,hlavně zdravíčko!

Zuzi udělala jsi dobře, bude ti líp poležíš si a malej to takhle opravdu nechytí je to těžký nemít ho u sebe, já vím,ale ted mysli na sebe,aby tobě bylo dobře a byla bys pro Pétulku zdravá maminka,to potřebuje ze všeho nejvíc :dizzy_face: :dizzy_face:

Olí- tobě přeju at prášky zaberou a jsi fit :slight_smile:
30. lis 2009 v 16:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.