• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
Olí, já po něm teda byla dost spavá:zipper_mouth:, ale Járu máš doma, viď?

Zuzíí, po třech dnech braní atb už bys neměla být infekční, takže v so by klidně mohl dorazit Honzík :wink:(spíš bych měla obavu o tbe, páč atb oslabujou, takže bys mohla chytit jinýho hnusáka baciláka) jsem ráda, že si Peťuláčka vzala babička, to by bylo fakt blbý, kdyby to chytl...Navíc se pořádně vyležíš a natrhneš bacilům p*del!!! a budeš dřív fit!!!a co budeš dělat? spinkat, odpočívat, kurýrovat se,...No to už je slušnej plán:slight_smile: navíc si můžeš vzít noutbůčka do pelíšku a být s náma:slight_smile:
hele když to Peťa bere takhle, tak bych si s ním v sobotu připila (půl skleničky vína nevadí ani na atb :wink: )Nechápu, proč by na tebe měli být naštvaní!!!jseš holt nemocná!!!
30. lis 2009 v 16:41  • Odpověz
jenže oni se těšej a počítaj s tim,že oslava musí bejt,když má Péťa 30 a kvůli mě nebude nic,není to pak kdy oslavit už :cry: ale děkuju Oloušku :cry:

jinak o mě nejde,já bych mohla ležet,bere si ho babča ráno,odpo Péťa,ale dnes večer a zítra dopo by jsme byli sami,on mě dělá pořá rád rád,leze po mě,tomu se neubráním a je těžký ho odstrkovat,tak takhle se snad nemoci vyhne :cry:

a co ty,cítíš se líp?
30. lis 2009 v 16:43  • Odpověz
autor
Jani, určo to zabere!!!a když ne, tak šupajdi k dr!!!jinak nemáš zač:wink:
30. lis 2009 v 16:44  • Odpověz
Zuzáčku, tak se to oslaví třeba za měsíc :wink: tohle musí každej pochopit.
Evi mám Járu doma dnes a zítra, pak už jde do práce. A ve čt musím absolvovat jízdu autem do PV na Jájovo 18měsíční prohlídku, ale to si ho dám kdyžtak až se vrátíme. Ať nespím za volantem :sweat_smile:

A jooo, Ondráškům vše nejlepší k svátečku.
30. lis 2009 v 16:47  • Odpověz
jé vy už jste tu všichni

holky děkuju,já sem na sebe fakt naštvaná,že jim možná zkazim radost :cry: :cry: :cry: jinak mám poprvé úplně neznámý atb klabax....jsou v poho Evi?

to mám dneska přesně v plánu,o p§l 6 až Péťa odjede si dát noutbůčka do postýlky a být tu s vámi :cry: ale budu brečet :sweat_smile: :cry:

je fakt,že mě to aspoň donutí bez něho ležet a nedělat nic jinýho :cry:
30. lis 2009 v 16:49  • Odpověz
autor
Olí, třeba Tě nebudou uspávat:wink: na mně léky občas působěj opačně:grinning: myslím, že už Ti zítra bude líp, takže Dorsiflex už ve čt potřebovat nebudeš:grinning:

jééé to zní jako bych byla věštkyně:grinning:

Zuzíí, spíš mi písni účinnou látku( je to pod tím nápisem drobnějším písmem) a nebeč:grinning: to Ti v kurýrování moc nepomůže :wink:
30. lis 2009 v 16:55  • Odpověz
clarithromycinum

oni to možná pochopěj,ale já budu mít výčitky stejně
30. lis 2009 v 16:59  • Odpověz
autor
Zuzíí, dobrej bude:slight_smile:

mám tu manžu:slight_smile:
30. lis 2009 v 17:04  • Odpověz
Zuzi bude to takhle lepší ty si aspon odpočineš :slight_smile: a s tou oslavou, vím, že se těšíš, že chceš Pétovi udělat hezkou oslavu, ale jeslti to ostatní nepochopí, tak jsou teda na hlavu, promin,ale snad je prioritní aby tobě bylo dobře a oslavíte to dodatečně popřípadě ne?vůbec bych na ostatní nekoukala, hled si ted sama sebe aby ti bylo dobře snad ty ATB brzy zaberou a bude líp, neboj!!
30. lis 2009 v 17:05  • Odpověz
autor
hmm, tak si kluci jdou hrát:grinning: prej mám odpočívat:grinning:

Zuzinko, zatím to neřeš!!!uvidíš ve čt, jak Ti bude :wink:
30. lis 2009 v 17:09  • Odpověz
já vím Jani,ale mě je to líto,že to možná padne a bude to pak dodatečně,to už nebude ono a bylo by to už bez spaní Péťulky jinde a véči.....v týdnu ho spát nikam dát nemůžem,všichni choděj do práce

Evi a ty si fakt myslíš,že když budu dobrá,že to 'Honzik fakt nemůže chytit???Bych potřebovala v tomhle mít naprostou jistotu:frowning2: pozvala bys je jo,i,když bys brala atb?

já za chvíli budu pořád
30. lis 2009 v 17:33  • Odpověz
a děkuju holky
30. lis 2009 v 17:33  • Odpověz
tak jsem v pelíšku a tu
30. lis 2009 v 17:44  • Odpověz
tak kde jste?
30. lis 2009 v 17:49  • Odpověz
Zuzi nemáš za co, koukáme na kluky v akci :wink:

Evi kdy jsi říkala že dlěáš tu štolu? asi to zkusím letos když vyjde časík to můžu už ted ne?
30. lis 2009 v 17:54  • Odpověz
Evička má odpočívat u noutbůčku se Zuzanakou,když je smutná a sama:frowning2:

nekoukej na kluky v akci a pojďte všichni sem :fearful:
30. lis 2009 v 17:55  • Odpověz
autor
jsme si dělali véču:slight_smile:
a už jsme jí snědli:grinning:
Zuzíí, pozvala bych i Honzíka:slight_smile: záleží i na jeho mamince, jestli pozvání přijme:slight_smile: ale fakt si myslím, že už bys infekční být neměla :slight_smile:
Jani, já jí dělám až den před štědrým dnem:slight_smile: dýl by u nás asi nevydržela, páč nám oběma moc chutná(vlastně loni už všem 3) :slight_smile:
30. lis 2009 v 18:01  • Odpověz
autor
no vlastně i tcánovcům chutná, takže nemám zkušenost s její výdrží delší než 3-4dny :grinning:
30. lis 2009 v 18:02  • Odpověz
Evi já se právě bojim Kátě říct,že beru atb,ona by určitě nepřijela a přitom by Honzik nic nechytil,ale co kdyby jo,bych si to vyčítala jak prase:frowning2:
30. lis 2009 v 18:07  • Odpověz
autor
no ztak kde jsííí?
30. lis 2009 v 18:08  • Odpověz
autor
vydrž ještě, co řekne Mišula :wink:
30. lis 2009 v 18:09  • Odpověz
tak jo,ale v tomhle je důležitější asi co řekneš ty,Mišuláček není zdravotník,že toho přeci jenom víš ze zdravotnictví víc:slight_smile:
ale přijít by už mohla:slight_smile:

já to stejně budu muset říct,pač by se stejně všichni divily,že nepiju třeba panáka :unamused:
30. lis 2009 v 18:12  • Odpověz
autor
já vím, ale Mišule má zdravý rozum :wink: a dorazit by mohla, vůbec se dnes neukázala :grinning:
30. lis 2009 v 18:14  • Odpověz
autor
ááá nejdřív mně honí, abych si povídala a teď určo už chrouní :sunglasses:
30. lis 2009 v 18:29  • Odpověz
né,já sem psala Katě jak to se mnou je:frowning2: se bojim,že nebude chtít přijet :cry:

ale jako Mišulka to fakt přehání :grinning: :slight_smile:
30. lis 2009 v 18:31  • Odpověz
mám hlad:slight_smile: co si mám dát?
30. lis 2009 v 18:32  • Odpověz
autor
asi jí Daník dnes taky nespal a nebo jela na výlet :grinning: a nic nám neřekla :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
držím palce, aby Katka přijela :slight_smile:
30. lis 2009 v 18:33  • Odpověz
zuzi tý mamince to radši řekni at máš klid jak říkáš..
počkej jak bude tobě a podle toho se pak rozhodni :slight_smile:
evi já myslela že jí právě děláš dřív, ale dělá se už takhkle ne?
30. lis 2009 v 18:37  • Odpověz
autor
Jani, já fakt nevím :wink:
Zuzíí, jestli chceš vědět, co jsem si na "hlad" dala já :grinning: :grinning: :grinning: tak to se radši neptej :sweat_smile:
30. lis 2009 v 18:39  • Odpověz
já sem to už Kátě napsala a snad to bude dobré a dobře to dopadne a všichni se sejdeme,moc se na to těšim,tak bych to nechtěla prostě všem zkazit:frowning2:

mě stačí,že sem to už zkazila Péťoj s tim jak nebudu pít,on mi nic neřekl,ale vidim jak je mu to líto,že si mysli,že to nebude ono,když nemůžu pít:frowning2: ale i tak si můžeme užít hezkej večer ne?:slight_smile:

Evi co sis dala?:grinning:
30. lis 2009 v 18:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.