• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
snědla jsem večeři, před tím jsem měla 2 tousty s topinkovou pomazánkou a završila to 2 štráfkama studentský pečetě :zipper_mouth: :pensive: :pensive: :pensive: :angry: budu jako sud :sweat_smile:
30. lis 2009 v 18:53  • Odpověz
kuk, jsme tu měli pána na pojištění a nějak mě to nenadchlo teda
30. lis 2009 v 18:59  • Odpověz
autor
Olí, jak to? chtěj moc peněz a nenabízej nic?
30. lis 2009 v 19:01  • Odpověz
no a co bylo k tý večeři???:grinning::grinning::grinning: tousty taky beru a mám,pujdu do nich:grinning: akorát na ně nemám tu pomazánku,co místo ni??
30. lis 2009 v 19:08  • Odpověz
autor
udělali jsme si doma hamburgry :grinning: :grinning: :grinning: houska, kuřecí hamburgr, hořčice, kečup+zelí :sunglasses: měla jsem 1a půl :sweat_smile:
topinková se nedá nahradit :grinning: :grinning: :grinning: mám Ti jí poslat?
30. lis 2009 v 19:10  • Odpověz
no přišel nám popovídat o Sluníčku pro Jajdu - ale mě to nepřišlo moc fajn, tak jsem chtěla jiné varianty, úrazovku pro velkého a pro malého zvlášť bez spoření - ale tuhle informaci mi pán nebyl schopen úplně sdělit - prý že u toho přeplatím hrozně moc a tečka. kolik to stojí nevím. No kouknem se ještě jinde určitě.
Holky vy máte prcky nějak pojištěné?

hmmm hamburgříček... :slight_smile: já musím vymyslet véču pro sebe, pán mě zdržel :angry:
30. lis 2009 v 19:16  • Odpověz
autor
Olí, Sluníčko fakt nebrat!!!maj hrozitánsky malý plnění... v dnešní době (fin. krize) se prý ani nevyplatí spořící pojištění
my máme všichni 3 pojištění u pojišťovny Aviva (není na ně reklama, páč za ní nehodlaj utrácet prachy :grinning: holt spořiví briti:grinning:)
30. lis 2009 v 19:20  • Odpověz
to si děláš prču néééééééééé?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!Burgříčkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý jééééééééééééééééééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak to sem v prdeli,musim si něco udělat já chci takýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý mňáááááááááááááááááááááámmmmmmmmmmm :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face:

Oloušku já my jsme všichni pojištěný u Amciga nebo jak se to píše a spokojenost největší!!!Za každýho platíme 500 a malej a já v tom máme i úrazovku,Péťa má úrazovku jinde,kvůli tomu,že v bejvalým zaměstnaní je pojistily všechny já nevim kde,tak nechtěl přestupovat,pač mu na to podnik pořád přispívá
no a Péťulka to má do 25 let,ale v 18 si to už může vybrat a my to máme do 65 a budeme pak všichni hlavně melounáři:grinning:
sem totiž předtim byla u kooperativy a za to samý bych odstala v 65letech 100 000 chápete to?A tady melouna:slight_smile:
30. lis 2009 v 19:27  • Odpověz
autor
no já měla Dynamik u čp(jedničky na trhu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a dostala bych 45tis :sweat_smile:

Zuzííí, :grinning: :grinning: :grinning: no já Ti pošlu, ale už nemáme houskx :grinning: :grinning:

jdem se mejt :grinning: a já pak asi spát s Vendou :zipper_mouth: jsem nějak znavená :sweat_smile:
30. lis 2009 v 19:33  • Odpověz
vtipný fakt,já jdu něco vařit,mám děsnej hlad po zmínce po burgříčku:grinning::sweat_smile: :dizzy_face:

to je jasný,běžte udělat hají dadý :dizzy_face: ať si odpočneš :dizzy_face: tak papa pusinku vám :dizzy_face:

já jdu jíst:sweat_smile:
30. lis 2009 v 19:35  • Odpověz
AHojky

jen letmo zdravím a nakukuju, měla jsem tu dopo a odpo kámošku s malým, pak jsem byla s Danem venku s další kámoškou odtud a pak jsme ještě k ní šli na návštěvu, jsem sama, Petr zase odpolední, takže mám honičku!!!!
Jak prcek usne, tak přijdu dočíst :wink: :wink:
30. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
dík za tipy.Kuknu na ně, pr jednička na trhu se mi fakt nelíbila :angry:
30. lis 2009 v 19:44  • Odpověz
tak já udělala rychlovku, těstovinovej salát. Jinak hlásím, že prášky zřejmě zabírají, pr záda bolej míň, ale bolí mě hlava, nevím jestli z toho... :confused:
30. lis 2009 v 19:49  • Odpověz
tak já si teď udělala vyloženě prasárnu :sweat_smile: to vám ani nemůžu napsat :sweat_smile: ale mňáááááááám :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz
Zuzí jakou :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2009 ve 20:43  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: néé :grinning: :grinning: :grinning: to nejde :grinning: :grinning: :grinning: se stydím :zipper_mouth: :sweat_smile:
30. lis 2009 ve 20:49  • Odpověz
nedělej fóry :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2009 ve 20:57  • Odpověz
néé já fakt nemůžu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: sem prase :grinning:
30. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz
autor
Zuzííí, co sis dala? :grinning: :grinning: :grinning: nestyď se, já jsem taky přiznala, co jsem se*rala :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz
autor
Miško, máš megamínus za nehození omluvenky za dnešek :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz
no jo,jenže hamburgříčky jsou proti tomuhle jako bys jedla zeleninku:grinning:

jsem dostala samozřejmě po hamburgříčkách chuť na něco smaženýho a tatarku:grinning:napadli mě hranolky,ale:grinning:
zvolila sem rychlejší způsob do sebe hodit něco stejně uspokojícího:grinning: a udělala 2 chleby,postříkala kečupem,na to nakrájela lovečák(jinej salám sem nenašla):sweat_smile: a dala plátky sýru a zapekla:grinning:po vytežení s trouby na každej křupavoučkej chleba dala asi 6 obřích lžic tatarky a papala :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :zipper_mouth:
30. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz
autor
nebýt tam ta tatarka, tak se olizuju až za ušima :grinning: :grinning: :grinning: počkej až se objeví Mišulína :grinning: :grinning: :grinning: to bude sekec mazec :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz
autor
no ale musím říct, že já jsem po tý svojí prasárně stále ještě přežraná k prasknutí :sweat_smile:
30. lis 2009 ve 21:12  • Odpověz
no však právě sem to nechtěla psát :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: MMišule ta mi dá :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

já bych si tu tvoji prasárničku dala teď jako zákusek :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. lis 2009 ve 21:16  • Odpověz
njn já tu tatarku prostě musim stříkat všude kam to jde no :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz
ty woe, Zuzo, tak to bych já nepozřela :grinning:
30. lis 2009 ve 21:18  • Odpověz
autor
no já tatarku nerada:grinning: to je mezi námi další rozdíl :grinning: :grinning: :grinning:
fuuuj to vůbec nevyslovuj, že by sis to dala jako zákusek:grinning: budeš veřejně lynčována :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2009 ve 21:21  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: njn já sem prase domácí :sweat_smile: fakt prase :sweat_smile: Péťa občas vypadá,že se mu chce občas zvracet kam všude strkám tu tatarku :sweat_smile:

boží atb sem zapoměla,půl hoďky skluz
30. lis 2009 ve 21:21  • Odpověz
Tak jsem tu, nějak dnes vážně nestíhám, ještě musím do sprchy a umýt hlavu...zítra ráno odjíždím do Letů na byt, budou nám měnit nějaký uzávěr vody kdesi v bytě :confused: přijedeme až ve středu odpo, takže nakouknu až ve stř.večer!!!!!!

Tak Zuzi, hlavně mě teda štveš těma výčitkama, že jsi vše zkazila apod :frowning2: snad za to nemůžeš né, že jsi nemocná!!!!!!!!TTohle prostě nikdo neovlivní!!!!!!Já bych to taky nehrotila, jak píše Evča...myslím, že ATb zase rychle zaberou, myslím si, že hlavní je, abys nekuckala!!!!Když nebudeš na všechny prskat - kašláním a když je nebudeš líbat apod.tak prostě nemůže hrozit nějaké nakažení!!!!!!
Jinak bezva s malým Petíkem,že je u babí :dizzy_face: Sice moc dobře chápu, jak Ti asi je :frowning2: taky bych z toho nebyla odvázaná..ale fakt musíš myslet na to, aby se nnakazil a Ty potřebuješ vážně klid a nechodit ven a kurýrovat se nebo se Ti to zase za chvíli vrátí :angry: :angry:

Olí, fajn, že Ti léky trochu pomohly...diclofenac je jeden z mých dětiček(vyvýjela jsem ho :grinning: ) a na ta záda je fakt dobrej, ten druhý lék neznám, ale to zase psala Evíš, že je fajn :wink:
Jo a Zuzo Clarithromycin je taky fajn, mě zatím vždy 100% pomohl!!!! :wink: :wink:
30. lis 2009 ve 21:25  • Odpověz
autor
hele Mišulína přišla:grinning: ještěže nestíhá, jinak by Tě zpucla :grinning: :grinning: :grinning: kam všude cpeš tatarku? :astonished: :grinning:
30. lis 2009 ve 21:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.