• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Jani já ho tam nosím v kombinéze, normálně přes bundu mojí
12. lis 2008 v 16:27  • Odpověz
autor
Olíí, no manža jí kupoval se mnou :sunglasses: to bude asi to proč mám petrolej :grinning: :grinning: :grinning:
já mám Vaška normoš oblečenýho a zapnutýho v mojí mikině(později v bundě) a zatím nikdy nebyl zmrzlej, spíš spocenej:slight_smile: teda oba:grinning:
neboj byli jsme oblečený, ale já jsem seděla, tak mi málem zmrzla prdka :grinning:
12. lis 2008 v 16:30  • Odpověz
Eví no tak to je jasné :grinning: , my jsme ji byli jen půjčovat spolu a ukazovala nám na živo ty barvy,ale paní byla rozumná a o ceně nemluvila :grinning:
12. lis 2008 v 16:34  • Odpověz
no to se nedivím :grinning:
olí- já si to chtěla pořídit, jak Kačka nechtěla být v kočárku, teď už to není aktuální, jak máme sporťák, tak je to pohoda, akorát chce vidět ven :wink:
Holky do čeho oblíknete děti na štědrý den? já pořád nic nemám, v tescu mají prý ty čepky santový, tak tu asi koupíme, na overálek prdím, myslela jsem nějaký šatičky, no to vy asi ne, co? :grinning: a nevím, v čem udělá maminka parádu :astonished:
jinak na ty vánoce půjdeme k těm tchánovcům, ale tak na půl4, abychom po 6 byli doma a kačka mohla v klidu papat , tak to máme vymyšlený, tak jsem zvědavá, jak to dopadne, protože s naším tátou to je na dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2008 v 16:36  • Odpověz
Jani a za kolik maj ty čepky santový? já chtěla J. v tom nafotit a udělat vánoční přání.
12. lis 2008 v 16:39  • Odpověz
autor
to se máš:slight_smile: budu tiše závidět :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
já jsem si manducu kupovala s tím, že budem nocit občas:grinning: no a začínám pomalinku nosit víc než jezdit s kočíkem :grinning:
12. lis 2008 v 16:39  • Odpověz
autor
Jani, ne šatičky muý dávat nebudu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: asi ho oblíknu normoš :wink:
12. lis 2008 v 16:41  • Odpověz
Hodím pak nějaké fotečky :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: . No já si ji právě nejdřív jen půjčila, abych věděla, že to má cenu. No a J. v ní byl včera i dnes, zítra jedem na ledvinky, takže tam bude zas.... :grinning: . Jsem hlavně ráda, že tam jsou ty kyčličky ve správné poloze, že to není jak ty klokanky, že tam děcko visí..
12. lis 2008 v 16:42  • Odpověz
autor
mno já věděla, že jí využiju,VĚDĚLA JSEM, ŽE vENDA BUDE SPOKOJENEJ:slight_smile:, ALE NETUŠILA JSEM, ŽE SE TO TOLIK ZALÍBÍ MNĚ :wink: TO JE TAK ÚŽASNÝ, JAK se ke mně přitulí a čučí ven:slight_smile:
12. lis 2008 v 16:45  • Odpověz
Jéé Vašík je námořník :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Oli, gratulejšn k zápočtům, šikovná mamina :dizzy_face: :dizzy_face:

Jani, díky za mail - hezké :wink: , hele ale já tak co znám mamky s dětma, tak spíš jich víc špatně spí, než dobře, takže malá útěcha :grinning: :grinning: Já D oblíknu do fraku :grinning: :grinning: néé, normoš bude v teplákách jako vždy :grinning: :wink:

Zuzo, ty vole 2 ibáče a ještě algifen :confused: tak to jsi trochu zfetlá, ne?? :confused: :sweat_smile:

Holky, Daník umí dávat pusinky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Máme knížku se zvířátky a jak jsem psala, pořád je prohlížíme a v jedné jsou dvě opičky a dávají si pusinky, takže to slyší asi tak 10x za den, že si opičky dávají pusinky a taky mu dám jednu na tvář..a dnes prohlížíme, zase to komentuju a on vystřelil na kolínkách a s otevřenou pusou se mi hrnul k obličeji :dizzy_face: :dizzy_face: a oblizoval mi tvář, pak to udělal ještě 3x, takže to nebyla náhoda, to mě až dojalo, jak krásně už rozumí!!!!!
12. lis 2008 v 16:46  • Odpověz
autor
Mišííí, Vašík je taky dává, sám od sebe :wink: , ale někdy u toho použije zuby :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2008 v 16:48  • Odpověz
Hm, tak my zuby nemáme, tak jsem zvědavá, co mě čeká :grinning:
12. lis 2008 v 16:51  • Odpověz
autor
Mišííí, neboj on Ti to Venda příští týden ukáže:grinning:
12. lis 2008 v 16:54  • Odpověz
:grinning: :grinning: jsem Ti zrovna chtěla navrhnout PO, ale pak jsem zjistila, že je svátek..no v út plavčo, to jsem pak hotová až do večera, tak nevím, který den... :fearful: :fearful:
12. lis 2008 v 17:03  • Odpověz
autor
no my ,áme plavčo až odpo, takže út+čt ne:slight_smile:, co středa?
12. lis 2008 v 17:04  • Odpověz
Míšo- to je hezký :slight_smile:
Olí- asi okolo 70,- já se tam musím taky vypravit. :slight_smile:
taky jsem myslela, že bych udělala fotečky :dizzy_face:
12. lis 2008 v 17:07  • Odpověz
Ahoj holky je tu ještě některá z roku 2007 která se ještě snaží jako já??
12. lis 2008 v 17:07  • Odpověz
jůůůůůůůůůůůůůůů Daneček dává pusinkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
mě se Péťulka dycky přitiskne ke mě a saje mi krk nebo tvář,tak to mi taky dává určitě pusinky,že joooooooooooooo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face:
vy jste toho nakecaly sotva vystrčím paty z baráku :angry: :angry: myslim tím odsud :sweat_smile:
Jani tak ty Vánoce si neuhájila? :fearful:
12. lis 2008 v 17:11  • Odpověz
kelly když se koukneš do pasu,tak asi už né :grinning:
12. lis 2008 v 17:12  • Odpověz
jůůůůůůůůů Vašíček v baráčkuuuuuuu a Vašíček s kostičkou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ten je božííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. lis 2008 v 17:14  • Odpověz
Jani sem nevěděla,že vy jste doma undatry dvě :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. lis 2008 v 17:14  • Odpověz
tak,ale jako dělejet má na Vás 3 minuty joo,pak mizim do sprchy ponořit julču :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2008 v 17:15  • Odpověz
autor
jsem tu, ale odbíhám:grinning:

kelly, jedna tu je, ale z rodinných důvodů už sem nechodí...
12. lis 2008 v 17:17  • Odpověz
jo a holky Vám du něco říct :sweat_smile:
víte u Nás ta jedna matka s kterou byl ten spor ohledně jídla mezi námi a jak se s ní nebavím od té doby,tak ona teď hází hlášky na nejmenovanou maminnku,aby si užila noc a za tím dycky píše jak oni spěj až do bůhví kolikati :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jsme se bavili z holkama a ta hláška je stopro na mě :sweat_smile: si říká má nemocný miminko,nevyspí se juchů :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to mám dost že? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. lis 2008 v 17:18  • Odpověz
autor
Zuzííí, to jsou ale starý fotky :grinning: :grinning: :grinning: nějak jsem dlouho neaktualizovala albíčko :zipper_mouth:
12. lis 2008 v 17:18  • Odpověz
dvě minuty máš na to,abys mě potěšila,pak zas můžeš odběhnout :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. lis 2008 v 17:19  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nojoo dyť víš jak to se mnou je :sweat_smile: nevidím když tu jsem na přední straně,tak nestíhám koukat :sweat_smile:
12. lis 2008 v 17:19  • Odpověz
ten Ibuprofen je super :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. lis 2008 v 17:20  • Odpověz
já sem taky dlouho nehodila fotky,tak jsem včera hodila jen tak aby se neřeklo,ale nic extra :grinning:
12. lis 2008 v 17:20  • Odpověz
jen můj ksicht,aby jste nezapoměli svý lásky obličej :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. lis 2008 v 17:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.