• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Zuzo, jo jsem zapomněla :grinning: jsi fakt praseeee :grinning: :grinning: :grinning: tak tohle Ti ani nezávidím, že si dopřáváš :grinning: to je fakt brutus :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

Olís, hele včerejšek nemám ještě zapsaný a dnes jsem ani nevážila, nebyl fakt čas...a vůbec už zvažuju, že vážit(jídlo) nebudu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. lis 2009 ve 21:27  • Odpověz
Raději ať Tě zestříká Petr něčím jiným, co je tatarce podobný :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: a na tatarku ser :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz
Mišule fůůůůůůůůůůůůůůůůjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. lis 2009 ve 21:33  • Odpověz
holky já jdu spát,jsem k.o. dobrouky :slight_smile:
30. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz
Já to taky nemusím, ale lepší jak tatarka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: alespoň nekalorické :grinning: :grinning: :grinning:
Hezkou noc Zuzuláčku, krásně se vyhajej!!!!

Holky sledujete vůbec superstar????Já bych se měla asi léčit :sweat_smile: mě se prostě líbí ten Bendig, ale je mu 15 :sweat_smile: jsem asi pedofil :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz
autor
taky letím do hajan:grinning:
Mišulínko, krásně si to užij v Letech a brzo se nám vrať!!!
ještě jsem si vzpomněla:slight_smile: dík za vývin diclofenaku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: párkrát mi taky dost pomohl :dizzy_face: máš za to u mně hubana :grinning:
30. lis 2009 ve 21:40  • Odpověz
Miško já se vážila dnes teda a po pěti týdnech 4,7 kg dole ale zvážím se i zítra, pr dnes ráno stres z dr, takže kapku pročištění střev.... :sweat_smile:
Já se snažím odvažovat, ale někdy to taky střelím od oka :wink:

Zuzí dobrou
30. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz
autor
fůůůj jste prasata obě :grinning: :grinning: :grinning:

Miško sleduju, Bendig zpívá pěkně, ale nemůžu se na něj koukat :sweat_smile: no a když promluví :sweat_smile: mně zaujala Dominika
30. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz
já miluju Šmajdu - sice ze začátku zpět nic moc, ale je sladkej. ALe nejlíp zpívá Bendig a Stará. CHodur se mi už nějak oposloucha.

jo a taky díky za vývin diclof... nebo jak se to jmenuje :wink:
30. lis 2009 ve 21:44  • Odpověz
autor
tak a já jdu fakt do pelechu :grinning: brou noc ať vás všechny blešky štípou celou noc :grinning:
30. lis 2009 ve 21:45  • Odpověz
Ježiš já neumím psát už, asi mě uspává Dorsiflex :grinning: :rolling_eyes: :confused:
zpěv, oposlouchal
30. lis 2009 ve 21:45  • Odpověz
...tak já ho nevymyslela :grinning: :grinning: :grinning: my děláme vše obšlehlé..ale řeknu vám, že je to pěkný štiplavý svinstvo :sweat_smile: měla jsem z něj pěkný exemky na rukách :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak mě se bendig teda líbí jako..no chlap říct nemůžu :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: jako kluk :grinning: no ale když mluví, to je hrůza to jo, za prvé IQ tykve a za druhé je to na 99% bukvice :sweat_smile: :sweat_smile:

Moje neděle..6 432kJ 74,69g 159,81g 69,22g 126mg mám určo míň, pže jsem zadala smažený vepř.řízek a měla jsem kuřecí a ještě vyždímaný z oleje :grinning: :grinning: :grinning:

Tak já Šmajďulína nemusím, ten se zase nelíbí mě, serou mě ty vlasy :sweat_smile: jak když proletěl křovinama :grinning: :grinning: ale včerejší Guns n roses - nebo jak se to píše :sweat_smile: to bylo perfektní a Gott minule mu taky seděl :sunglasses:
A Chdúr mě už taky vůbec nebaví :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Eví díky moc..vy se tu taky mějte hezky a všechny se opatrujte!!!každá máte proč!!!! :wink: :wink: :wink:

dobroooou
30. lis 2009 ve 21:55  • Odpověz
Olí, hezký úbytek :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
30. lis 2009 ve 21:57  • Odpověz
dobrouu.. mě se právě líbí ty vlasy :grinning: :grinning: :grinning: za mých pubertálních let, jsem byla na takovéhle típky.
Můj první kluk měl dlouhé vlasy :sweat_smile: :grinning:
30. lis 2009 ve 21:59  • Odpověz
:grinning: Aha Olí :grinning: já na dlouhý vlasy nikdy nebyla
A to jsi připomněla i mě první lásky a objasnění, proč se mi líbí Bendig, moji z prvních kluků (7.třída :grinning: )byl modrooký cikánek :sweat_smile: máma bílá, táta rom a hned po něm míšenec, máma češka otec Řek :sweat_smile: já jsem na ty tmavý no :sweat_smile: mě se teda hooodně líbil na záčátku superstar ten muslimák, už nevím, jak se jmenoval..

tak jsem ještě objednala tu autosedajdu Daníkovi a jdu si vyfoukat vlasy a je tu Petr pan :stuck_out_tongue_closed_eyes: tady je takový klid, když má tu odpolku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

dobrou
30. lis 2009 ve 22:34  • Odpověz
A ještě něcooo :grinning: :grinning: Petra Beny jde zítra na vyvolání :unamused: tak na ní myslete :wink:
pa
30. lis 2009 ve 22:35  • Odpověz
Ahojky:slight_smile:

holkýýý jupííííííí nebolí mě v krku!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
teď už jen ten zbytek a je too :dizzy_face: do soboty jsem určitě zdravá :dizzy_face:
dneska budu celej den ležet,koukat na telku v pelíšku a zítra to bude zase určitě lepší :dizzy_face:

jinak nejsi v tom sama Miško.....můj kůň od začátku je Bendik :grinning: :grinning: :grinning:
mě se prostě líbí,je to takovej jak je malej,tak takovej medvídek :sweat_smile: a ještě jak krásně zpívá :dizzy_face: je to prostě můj kůň :sweat_smile: mě se fakt líbí jako celek...takovej plyšáček malej :sweat_smile:
1. pro 2009 v 09:33  • Odpověz
Zuzí super :wink:
Tak můj včerejšek 5 542,58 73,46 183,89 32,67 0,00
A dnešní váha 67,5. Takže včera to bylo fakt jen díky pročištění. No ale půl kila taky dobrý. :slight_smile:
Na Peťu myslíme, ať je to rychlovka.

No a vidíte z vlasáčů jsem přešla na plešouny :grinning:
1. pro 2009 v 09:46  • Odpověz
Ondráškům dodatečně všechno nejlepší k svátečku:dizzy_face:

na Péťu samozřejmě myslim,ať to má co nejdřív za sebou...bude to rychlovka to je jasný:slight_smile: vyvolávačka je v poho:sweat_smile:

Oli a jak je tobě?
1. pro 2009 v 10:01  • Odpověz
autor
ahojky,

Mišulí a já se ještě chtěla včera zeptat, co peťa a nějak jsem zapomněla:frowning2: samo na ní budu myslet!!!
Zuzííí, to je bezva zpráva :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Olí, co prášky?zabraly?
mně se nelíbí, jak Bendík šišlá :zipper_mouth: :sweat_smile: já to slyším i při tom zpívání a hrozně mně to irituje :sweat_smile: ale je fakt, že na to jakej je "chcípáček" má hlas super!!!
ten muslim se mi taky líbil :grinning: , ale doma bych ho nechtěla :grinning: :grinning: :grinning:
já vlastně ani nevím jakej je můj typ chlapa :grinning: mně se líbej vysoký ramenatý(proto mám svýho drobka Toma):D, ale třeba i typy jako je dr. House...prostě chlap, kterej má nějaký kouzlo :grinning: :grinning: :grinning: , ale popsat to neumím :grinning:

dneska na výtvarce to bylo super!!!byli jsme tam 3 (teda s dětma 6).Kreslili jsme Mikuláše(minule čerta:grinning:), mělo to bejt prstovejma barvama, ale ten můj estét si ty ruce fakt nenamočí :sweat_smile: :grinning:
1. pro 2009 v 11:50  • Odpověz
tak můj typ chlapa je já nevim jakej:sweat_smile: asi ten co mám doma:sweat_smile:
ale ovšem do té doby byli mí vzory a životní styl atak skejťáci:grinning::slight_smile:

House má charizma to je jasný:grinning: ten musí bejt v posteli tak vášnovej holky :zipper_mouth: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz
autor
souhlasím :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 ve 12:08  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

no dál radši komentovat k Hausovi nebudem nebo se to zvrtne :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

hele sem si volala s mamkou a představte si,že oni spolu spali do 10!!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: mě picne :sweat_smile: on tam dycky spí tak do 9 dřív nevstává,teď dokonce toto a já s nim každej den vstávám buď v 5 ale pak ještě spinkáme do 8 nebo vstává v 6 a už se nespí:sweat_smile:

a mamka jak si ho holky užívá,jak je šťastná :dizzy_face: je to fakt dojemný jak je z něho vyplesklá :dizzy_face: že ho má,že jsou spolu :dizzy_face: vyloženě si to užívá pokaždý a navíc je ten zájem z mamčiny strany větší a větší a vůči malýmu fakt úplně super :dizzy_face: musim říct,že taková dřív nebyla,ale teďka tak od toho roku malýho je to supr :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: fakt :dizzy_face:
1. pro 2009 ve 12:12  • Odpověz
autor
to je dobře!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
teda Peťulka spící do 10 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. pro 2009 ve 12:20  • Odpověz
Zuzi tak to je paráda, vidíš, mamka si ho aspoň užije :wink:
Hmmm Housíček by šééél :sweat_smile:
1. pro 2009 ve 12:20  • Odpověz
autor
teda to jsme se sešly :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 ve 12:22  • Odpověz
jo a jak mi je - no je to určo o moc lepší :slight_smile: , jsem to kapku rozchodila a dá se to. Po obídku se těším na prášeček :sweat_smile:
1. pro 2009 ve 12:28  • Odpověz
autor
olí, to je ¨super, že je ti líp:slight_smile:

holky, já mám hroznou chuť na vánočku (nemáme jí ) a kakajíčko:grinning:
1. pro 2009 ve 12:31  • Odpověz
Eví nemoř mě. Já přemýšlím, že upeču mužovi perník, ale zas vím, že nevydržím a dám si taky :cry: , tak možná neupeču nic :sweat_smile:
1. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz
autor
Olí, sorry :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. pro 2009 ve 12:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.