• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
hm, možná upeču a dám tam míň cukru :grinning:
1. pro 2009 ve 12:33  • Odpověz
kakajíčko bych si taky dala, to jsme snídali s bráchou celou základku a o víkendech i střední :grinning:
1. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz
brácha s přítelkou to teda snídaj i teď, a ještě si k tomu namažou na rohlík neutelu :confused:
1. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz
autor
brrr rohlík s nutelou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já kakaíčko nepiju, cítím z toho mlíko a po tom mi je zle :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz
no taky to nechápu, když už nutelu , tak samotnou, ale tu už jsem taky neměla mrtě let
1. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz
autor
já jí nejím ani samotnou a na rohlíku my to přijde ještě víc eklovatý :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz
prej Housíček by šeeel :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

njn to jeho charizma :grinning:

jj Péťulka je žůžovej miláček můj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ho miluju broučka jak je moc hodnej :dizzy_face:
1. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz
Tak perník se peče, dala jsem tam místo cukru fruktozu, tak snad to nepozná :sweat_smile:
1. pro 2009 ve 13:36  • Odpověz
tak kde jsté????
se děsně,ale opravdu děsně nudím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 ve 14:28  • Odpověz
holky pozor!!!!!!!

Mám chuť!!!Vojela bych Péťu :zipper_mouth: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: on mě,ale nechce :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: že sem prý nemocná :sweat_smile:
1. pro 2009 ve 14:30  • Odpověz
autor
Zuzííí, tak to je další dobrá dnešní zpráva :grinning: :grinning: :grinning: vyřiď Péťovi, že nej meducína je vypotit se na cizím těle :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning: takže když máš být rychle fit, tak Ti musí pomoct, ne:grinning:
1. pro 2009 ve 14:45  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

holky jen,aby to nebyl jen nějakej záchvěj chuti zrovna,když je jasný,že nemůžu :sweat_smile: a až budu moc,tak zas při starým :sweat_smile:

ale já mám chuuuuuuuuuuuuuuuťťť!!!!!!!!Pozor na měěěěěě!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: mám radost,i,když z toho nic nebude :sweat_smile:

prej sem infekční :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: sem mu totiž řekla před chvílí,že si říkala,že po 3 dnech už infekční nejsem a pak až na něj,že ho chci votrtkat :sweat_smile: no a on si vypočítla,že sem ještě infekční :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

jj měl by se na mě vypotit :grinning: :grinning: :grinning: ale jak to udělám?Tak,aby to nechytil??Mám se koukat na druhou stranu přitom? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a co líbačka?To asi nemůžu co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ale já ho stejně nezlomim,leda,že bych ho něčím omámila :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. pro 2009 ve 14:52  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: rohypnol do pití :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning: roušku před pusu :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 ve 14:54  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jj roušku mi už říkal dr že musim nosit :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak ono to je i pro tyhle účely :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 ve 14:57  • Odpověz
autor
no vidíš, máš prozíravého dr. :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 15:03  • Odpověz
:grinning: myslíš,že myslela i na to,když mi to říkal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

holky já sem tak šťastná :dizzy_face: je mi líp a mám chuť na sex :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. pro 2009 v 15:24  • Odpověz
holky nedočítám, hlásím že nemáme net, píšu od maminy z práce, nevím kdy se sem dostanu zase, máme nemocnýho kluka co nám ho dělá, tak počítám cca 2 týdny že tu nebudu mrknu jen vyjímečně když budu mít odkud :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem dyžtak na mobilu..

zuzi- at je ti líp a hezkou oslavu předem..
olí- tobě taky přeju at je ti líp\§
evi- tobě at roste mimísek v bříšku..

ozvu se až budu moci..to bude pech bez netu..v pá jdu dělat asi věnec a začnu pomalu péct cukroví to je v pytli ráno jsem vlezla na net a prd..tak se mějte a zase někdy papa
1. pro 2009 v 15:38  • Odpověz
autor
myslím, že na to nemyslel:grinning::grinning::grinning:
1. pro 2009 v 16:24  • Odpověz
Jani tak ať jsi zase brzy připojená:slight_smile:

Evi nenechávám se odbýt:grinning: nabízím už i polohu ze zadu,abych ho nenakazila s návrhem líbání zad místo úst :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

holky povině pochlesnout,dneska mám náladu na kreativní písničky a Portishead je opravdu krásný umělecký zážitek,poslouchala jsem je před osmi lety:grinning:jsou úúúžasný:dizzy_face:
http://www.youtube.com/watch?v=1PnNrtUTwa4&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=vozNQX6Ye1A&feature=related
1. pro 2009 v 17:28  • Odpověz
autor
no poslechla jsem si jen úryvky, páč by mně zas přepadla paní depka :sweat_smile: :pensive:
1. pro 2009 v 17:32  • Odpověz
no je fakt,že tuhle hudbu musíš poslouchat,když jsi šli v pohodě:slight_smile:jinak z toho člověk může mít depku

tak co by sis chtěla poslechnout a co by ti udělalo radost???:dizzy_face:
zkusim něco veselšího:slight_smile:
1. pro 2009 v 17:38  • Odpověz
1. pro 2009 v 17:42  • Odpověz
jéé sem si s tim klipem spletla písničku!!!Omyl:grinning: tak to nekoukej,to není ono:grinning:
1. pro 2009 v 17:45  • Odpověz
1. pro 2009 v 17:46  • Odpověz
autor
oči mně z klipu přecházejí :grinning: mít v sobě Dorsiflex, co má Oli:grinning: tak si myslím, že jsem sjetá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

hele po dnešním poslouchání Mňam,mňam bobíka a Chňapíka už mně udělá radost skoro vše :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 17:47  • Odpověz
super:sweat_smile:

tak tady ještě od Zuzanky pro tu radost :dizzy_face:

http://www.youtube.com/watch?v=XbI1FpLd4Vk
1. pro 2009 v 17:48  • Odpověz
autor
ahááá, už mám puštěnej ten správnej :grinning:
jééé tam je mimííí :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 17:49  • Odpověz
autor
no tak coldplay mi zlepší náladu vždy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. pro 2009 v 17:49  • Odpověz
jo tys koukala na ten první klip :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: proto píšeš o Dorsiflexu a sjetí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

ten druhej je správnej:grinning: :grinning: :grinning: já myslela,že si tak reagovala na mimííí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. pro 2009 v 17:50  • Odpověz
autor
doufám, že ¨teď nedorazí Tom, jsem jak cvok:grinning: mám puštěnou telku na kompu a do toho mi tu vyhrávaj coldplay :grinning: :grinning: :grinning: trochu jako u kolotočářů :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 17:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.