• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
jj, koukala jsem na ten první:grinning: ten si Olí musí pustit až si vezme prášek :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 17:52  • Odpověz
nekecéééééjj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: že joooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: coldplay je moje nej to ví každej,ale,že i tvoje? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: juhůůůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tak a tady máš pro zasmání a vem i Vašíčka,Péťulka klip miluje :sweat_smile:

http://www.youtube.com/watch?v=FCn-A9zYjyc
1. pro 2009 v 17:52  • Odpověz
autor
Zuzííí, nedělej si srandu, že jsi na to přišla až teď:grinning: já to vím už asi 3 roky :grinning: :grinning: :grinning:

néééé vašíčkovi už dneska nic nepouštím, ještě pořád mi hraje chňapík s bobíkem v hlavě :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 17:54  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Olíííííííííí pusť si ho a popiš se :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

a pokračujeme v udělání radosti pro Evičku :dizzy_face:

http://www.youtube.com/watch?v=73YjnOPM324&feature=channel
1. pro 2009 v 17:56  • Odpověz
autor
chyba:grinning: hrošík puštěn:grinning: Venda trsá:grinning: takže já už mám asi smolíka :sweat_smile:
no fakt,to nevííííím!!!Nevim o nikom kdo je poslouchá,jen já :grinning: :grinning: :grinning: a já je miluju :grinning: sem je měla i na svatbě :grinning:
autor
já vím :grinning: :grinning: :grinning: vždyť jsem Ti skoro poslala jejich cd(ale tys ho sehnala ryhlejc :grinning: :grinning: :grinning: )
1. pro 2009 v 17:58  • Odpověz
autor
as fix you mám ještě od Tebe na mailu:slight_smile:
1. pro 2009 v 18:01  • Odpověz
týýýjooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: fakt jo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: juhůůůůůůůů :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: sem dojatá,že je obě milujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
autor
a ještě je poslouchá jedna moje kámoška, s tou jsem Ti je překládala :wink:
to je tak pěkný :dizzy_face:

a co by ti udělalo ještě radost za hudbu?
1. pro 2009 v 18:03  • Odpověz
autor
připomněla jsi mi coldplay a to už jsem si fakt dlouho nepouštěla, takže dík:slight_smile: máš to u mně :wink:
1. pro 2009 v 18:05  • Odpověz
já si říkala,že je určitě máš a už si je sjíždíš:grinning: tak mám ti je dávat dál?:grinning:
1. pro 2009 v 18:09  • Odpověz
1. pro 2009 v 18:10  • Odpověz
autor
jj, šla jsem vyhrabat mp3 a už tu jedou:grinning: takže nemusíš

:grinning:
1. pro 2009 v 18:11  • Odpověz
1. pro 2009 v 18:18  • Odpověz
kuk, tady to jede, dočtu a poslechnu až bude manža spát u zpráv nebo zítra :wink:
1. pro 2009 v 18:22  • Odpověz
vypni coldplay:grinning: tohle ti stopro udělá radost :sweat_smile:

http://www.youtube.com/watch?v=BQOds0kCgOk
1. pro 2009 v 18:23  • Odpověz
autor
juknu zítra, kluci chtěj jíst:slight_smile: a já vlastně taky :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 18:51  • Odpověz
holky mamka psala,že Péťulka od rána rýmu :cry: :cry: :cry: sem ho nakazila a sobota je v řiti :cry: měl spát u babiny a my na véču,tak jestli bude nemocnej necháme si ho doma :cry:
2. pro 2009 v 11:29  • Odpověz
autor
ahojky,
večer mi psala Míša, že Beny má Gabrielku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Zuzíí, chjo:frowning2:
2. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz
juuuu, holčička. Musím písnout Beny gratulaci.

Zuzí třeba to bude jen malá rýma. Uvidíš, ještě neházej flintu do žita.

Tak jsem upekla tři druhy zdravého cukroví, tak jsem zvědavá co dědeček na to. Manžel prohlásil, že je to hnusný :frowning2: ALe mě to docela chutná :sweat_smile:
2. pro 2009 v 17:45  • Odpověz
Oli :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: třeba to bude chutnat i ostatním :sweat_smile:

holky no Péťulka vypadá zatim docela dobře,jen je dneska takovej...nejí,nechce spát,brečí :fearful: to neznám :unamused:
navíc nevim jak to mám zítra vyřešit,Péťa celej den v práci a malej musí ven aspoň na chvilku a mě zakazujou,abych ještě chodila ven,že se mi to vrátí.....zrovna zítra na hlídání není nikdo volnej...co s tim?Mám jít ven?

velká gratulace Peťce ke Gabrielce :dizzy_face: kráááááásné jméno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a Miška mě pěkně sere :zipper_mouth: :sweat_smile: že tu zrovna není od včerejška zrovna když vedeme takový vášnivý debaty a že se nezapojila do diskuze se svym vyjádřením ke všemu:grinning: bych se určitě natlemila :sweat_smile:
2. pro 2009 v 18:00  • Odpověz
autor
Olí, jsi šikulka:slight_smile: no ono to nezdravé je vždycky chutnější :grinning: :grinning: :grinning:
Zuzíku, uvidíš zítra....já bych asi ven nešla-kvůli Tobě :sweat_smile:
2. pro 2009 v 19:22  • Odpověz
Ahojky jsme doma

Zuzí, prosím počkej chvilku... tak do půl 10,musím vykoupat Daníka a pak mám Přešlapy, pak si vše přečtu a napíšu...jo a dík za IP :sweat_smile: :sweat_smile: supeeer :dizzy_face: :dizzy_face:
2. pro 2009 v 19:44  • Odpověz
Tak jsem tu :grinning: hezké debaty jste tu vedly..teď už moje reakce stejnak nebudou zrovna nej, to mě vždy ty kydy moje napadají on -line :grinning: takhle zpětně to není ono

ALe pobavila mě Zuza, že vlastně včerejší šukando grande způsobil Dr.House :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: doufám, že sis ho nepředstavovala večer v posteli vedle sebe :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: ...mě se House taky celkem líbí, má charisma, to určitě, akorát je už teda na mě dost starej :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to já spíš toho šišlouna Bendíííka :sweat_smile: :sweat_smile: to šišlání je fakt hrozný to má Evís svatou pravdu!!!ale jinak je sladkej,moc, moc..jsem ráda, že nejsem pedofílek sama Zuzi :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:

No a k chlapům...můj typ je právě spíš snědý, hnědooký, nejlépe hodně vysoký, udělaný, žádný blonďatý, modrooký,hubený a natož vlasáč, to neberůůů :grinning: :grinning: :grinning: ´Tak mě se Petr nejdřív vůbec nelíbil na 1.randěti, ale pak jsem se mohla z něj zbláznit..dnes už to bohužel vyprchalo a strašně mi chybí takový to čerstvý zamilování a ta zblázněnost :dizzy_face: ty hormony rozbouřený, tlak v žaludku a neustálé myšlenky jen na toho jednoho..no bohužel tohle asi už nikdy nezažiju :pensive: Ještě, že jsem si to "mládí" užila a těch lásek jsem měla tolik :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:

Olí, Tvá váha je super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak až budu mít přesně, co Ty, tak budu nejšťastnější na světě a budu téměř vychrtlo :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zuzí, moc mě mrzí, že je dnes Petíček v nepohodě :cry: :cry: já moc doufám, že bude do sobotky dobrej!!!!!! :pensive: :pensive:

S těma písněma jsi zrovna mě Zuzi moc nenadchla :grinning: :grinning:ty první to vůbec a Coldplay jen některý písně..ale já ač jsem z muzikantský rodiny a hudební sluch mám celkem veliký, tak mám ráda úplně jiný styl styl muziky :grinning: :grinning: :grinning:tak se nelekejte :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: http://www.youtube.com/watch?v=-fefd2rxl68 toto byl jeden čas můj nej hit, to jsem jela v autě pořád dokola na plný pecky a v práci jsem byla asi za 10 min. normálně 18-20 :sweat_smile: :sweat_smile: ale to je už tak 5 let zpět...
no jinak tohle taky můžu http://www.youtube.com/user/officialtiesto?blend=1&ob=4#p/u/10/mdZTRKBPzSA

ale abyste si nemyslely, že jsem jen technař apod.tak např.toto je moje srdcovka :dizzy_face: http://www.youtube.com/watch?v=FhA3zfoLjv8&feature=related
takový dva protipóly :grinning:
jdu se vyspršit, vy tu stejnak nejste :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2009 ve 22:03  • Odpověz
Miško řeknu hned,že technař né:grinning: i,když Tiesto je tranc:slight_smile: mimochodem tenhle set mám taky doma:grinning:
tak to se Ti líbí Paul van Dyk apod. že?
Já sem byla vyloženě technař odjakživa:grinning: od 15-18 jsem jezdila do L-ka do Pardubic,na párty do Vrchlabí,na Summer of Love v létě atd:grinning: no pak tak do 20 jsem už nejdezila tak pravidelně jako před tím,v té době jsem jezdila dvakrát do měsíce na párty,ale pak do tý dvacky tak jednou za čas,měsíc dva:slight_smile: no a pak pač Péťa zas byl odjakživa bigbíťák a jezdil na rockový fesťáčky,jsme si spolu dali ještě pár techno párty a já začla procházet dalším obdobím a začla poslouchat víc věcí než je techno a haus,no a teď poslouchám všechni:grinning: je fakt že na párty už nejdezdime,ani si ho už jen tak nepustim,ale třeba na jungle párty nebo drumm n basse si zajdu i teď.-) takže já fakt vše,od junglu,trancu-ten radši Péťa spíš, přes house,drumík,rock,bigbít apod prostě teď vše:D

no a co já....:grinning: já takhle až:grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=eUAQzNH4BeU
2. pro 2009 ve 22:15  • Odpověz
jinak no právě,měla jsi tu bejt zrovna online a házet ty svoje hlody :sweat_smile:
2. pro 2009 ve 22:16  • Odpověz
a teďka místo kdysi techna si občas poslechnu spíš něco takovýho :dizzy_face:

http://www.youtube.com/watch?v=iBMlKV-VDvo&feature=PlayList&p=F5AC32FC2C72AE53&playnext=1&playnext_from=PL&index=14

tak brou papa
2. pro 2009 ve 22:25  • Odpověz
jj dj orbith taky dobrý :sunglasses: paul van dyk takýýý :slight_smile:
Tak je fakt, že teď to vůbec neposlouchám, když jedu v autě tak s Danem a tomu nechci vymývat mozek tímhle :grinning: ale mě se líbí taky téměř vše - ale nemám vyhraněnou kapelu, nikdy se mi nelíbily všechny písničky od jedný kapely...teď mě baví spíš ty starý hity, připomíná mi to dětství :wink: Queeni, Aha, Sandra...a tak, ale ty tuc tuc, to je pro mě takovej relax :sweat_smile: ještě travku k tomu a je to max.pohoda :grinning:
2. pro 2009 ve 22:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.