• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Tak dobrou
2. pro 2009 ve 22:35  • Odpověz
dobré ránko,

teda ja nemám ještě poslechle ty předvčerejší hity a včera další :grinning: , odpi jestli bude hnusně, tak si trsnem s Jájouškem.

Tady je obrovsky nechutně hnusná mlha a zima. :cry:
3. pro 2009 v 08:30  • Odpověz
autor
kuk:grinning:

jako já taky netvrdím, že poslouchám jen coldplay :grinning: :grinning: :grinning: orbith a paul van dyk, ale hrajou spíš Tomovi :grinning: , ale Míšinu jízdu autem chápu :grinning: :grinning: :grinning: jednou jsem si to zapla v autě a taky jsem se nestačila divit, jak rychle jsem byla z práce doma:grinning::grinning::grinning:
a queeni jsou nepřekonatelný :grinning: :grinning: :grinning: , ale tak stará nejsem moje "mládí" je 2unlimited a nebo tohle http://www.youtube.com/watch?v=ANRfrabgW98&feature=PlayList&p=1C2CC27670302255&playnext=1&playnext_from=PL&index=1 :grinning:
3. pro 2009 v 08:51  • Odpověz
jo jako mladá jsem taky poslouchala 2 anlimited v době jejich slávy:sweat_smile:

no já sem si mimochodem nedávno našla úžasnej set od Michael C a sjížděla sem ho v autě s Péťulou snad měsíc :sweat_smile:
3. pro 2009 v 09:17  • Odpověz
jinak my dneska budeme celej den doma,Péťulka v noci kašlal jak děs:( ale teďka zatim dobrý :slight_smile:
3. pro 2009 v 09:17  • Odpověz
unlimited:grinning:
3. pro 2009 v 09:18  • Odpověz
autor
kdo je Michal C? :confused:
jak je Peťulkovi?

mám vyžehlenou tunu prádla :grinning: venda spí, je uvaříno :sunglasses: takže relááááx :grinning: :grinning: :grinning: odpo jdem na Mikulášskou, tak jsem zvědavá, jak se To vendovi bude líbit:slight_smile:
3. pro 2009 ve 12:28  • Odpověz
Evi, tak si Mikulášskou hezky užijte. My jdeme na Mikulášskou zítra do místního mateřského centra, tak jsem taky zvědavá, jak to Ondra bude prožívat. Ale měli jsme možnost výběru a já zvolila Mikulášskou jen s Mikulášem, bez čerta. Čerta objednáme až příští rok.

Jinak jak si se ptala na ty míry Ondry, tak já přesně nevím, jak je teď na tom, ale má okolo 90cm ( v roce měl 85 cm) a něco nad 12 kg ( v roce měl 11400 g). Za měsíc jdeme na prohlídku v roce a půl, tak budu mít přesnější info. A co Vašík? Kolik měří a váží on? A kdy mu vůbec chcete pořídit sourozence?
3. pro 2009 ve 12:57  • Odpověz
autor
My jdem taky na Mikulášskou jen s Mikulášem:slight_smile:
tak to měla Adél pravdu:grinning: Nedávno jsem doma Vendu měřila a měl 89cm a 10,7kg(no v roce to bylo 8,08kg a 73cm:grinning:)
3. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz
Ahojky

Eví :grinning: já taky nepsala, že Queeni jsou moje mládí, ale dětství :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: jj Twenty 4 seven, to jsem taky trsala, to je hudba mé puberty 13/14let :wink:

Zuzí, Petíka máš teda už doma, že???Od včera??

Tak my jdeme v sobotu někam na Prosek, je tam nějaká akce od autosalonu :grinning: i pro děti a večer půjde Petr s malým ven a budou hledat čerta s Mikulášem :wink:

My odpo jedeme ke kámošce s klučíkem, tak budu asi až večer, ale až Daník usne musím vytřít a poklidit, zítra odpo mi pro změnu dorazí kolegyně, tento týden jsme měli teda mega akční :wink:
3. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz
kuk, nestíhám, dnes jsme byli na 18 měsíční kontrole. Musela jsem to zkloubit s Jajdovi spaním, takže jsem v tom hnusohnusu venku korzovala hodinu, aby se vyspal před kontrolou...
Takže na 18 měs. má 12 kg a 85 cm. Tradičně se dr. rozplývala nad jeho faldíkama a buclatýma tvářema a vláskama :sweat_smile: dycky nevím jak na to reagovat. Protože samo je boží, že jo. ALe sladký je každý batolátko.

Jo a máme fimozu pořád. Sice už to kousek jde, stáhnout pindík, ale málo, tak m áme mastičku.

Eví co si o ní myslíš - Triamcinolon :frowning2: 6 týdnů 2 x denně mazat :cry:
Jo a taky ještě nemá zarostlou fontanelu, takže Vigantol.
3. pro 2009 v 15:15  • Odpověz
Ták jsem tu a tu nikdo :cry:
Odpoledne bylo úžasný, byli jsme u kámošky, je to manželka nej kámoše Petra z práce, mají kluka rok a sedm měsíců, no něco jako Jajda :wink: a bylo to super, už jednou tu byli u nás a padla mi do oka a dnes se to ještě potvrdilo, máme dost podobné názory na vše, podobný vkus a dokonce i podobné "nemoci" :grinning: :grinning: taky byla na operaci s okem a taky nemůže mlíko a jogurty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to mě vážně pobavilo.Kluci si krásně pohráli s autama a prostě to bylo takové klidné, příjemné odpoledne :dizzy_face:

Já od devíti do teď uklíízela, jen zítra setřu ložnici a pak musím přichystat na odpo nějaké pohoštění a dorazí mi ta kolegyně.

Olí, Jajda je teda hubeňourek :grinning: :grinning: teda a zaráží mě, že ještě nemá srostlou tu fontanelku :confused: :confused: s pindíkem nevím..Triamcinolon, to jsou kortikoidy, že????Já kdyžtak vím o jedné super mastičce(taky teda kortikoidy) a ta zatím pomohla už hodně kloučkům od obřízky :pensive: název teda už nevím, ale kdyžtak ho seženu od mamky, její kolegyně ho taky mazala klukovi.Je to jen na předpis.
My pindíka děláme od narození a ťuk, ťuk snad je to ok, stáhneme do 3/4 žaludu, tak snad to stačí!!!uvidíme na 2 leté kontrole
3. pro 2009 ve 22:04  • Odpověz
Ahojky,

Miško joju hubeňourek baculatej - no celá maminka :grinning:
On měl tu fontanelu větší už když se narodil, na půl roce ji měl jako novorozenec...takže já se nedivím,ale už jen trošku to má, máme ten Vigantol dvě kapky, tak snad to sroste brzo.
Na tu mastičku se zeptej, díky. Myslím, že to bude ta samá, co maže ta kolegyně. Ta naše jsou taky kortikoidy. Nevím no, oproti roku to má lepší, předtím to nešlo vůbec. A na netu je pár článků o tom, že není kam spěchat. Dr. říkala 6 týdnů mazat a když se to nezlepší, tak to zatím řešit nebudem. No ale na urologii aby mu to servali násilím pak taky nechci. Tak snad lepší ta mastička. Nevím prostě.

Jinak holky já asi odjíždím do nejbližšího blázince - natekl mi prst a bolí :confused: , si připadám opravdu už jako magor. No višňák ještě mám, smrdí furt stejně, tak snad není zkaženej, tak jsem namazala, zavázala...

Po o už nebudu, bo Jára si vzal půl dne dovču a jedem aby spal Jája v autě. Ale od našich nakouknu, pr tam bude nuda, není tam co dělat...
4. pro 2009 v 08:30  • Odpověz
autor
ahojky,

Miškulᚨská byla včera vcelku dobrá:grinning: až na to, že Vendu Mikulda absolutně nezajímal :sweat_smile: :grinning: měli tam autíčka, takže ty byly důležitější :sweat_smile: balíček mně hodně mile překvapil- bylo tam ovoce,musli tyčinka, jogurt a pidi čoko (čekala jsem bonbony a čoko pro mně :grinning: :grinning: :grinning: )

Miško, my venku honit čerty nebudem- hodně tu lítaj dělbuchy a tak :angry: , takže by to bylo ke škodě :pensive:

Olíku, s tím triamcinolonem nevím, nemám zkušenost...asi bych mazala, určo mu to nic nezhorší, ale nejsem si jistá, jestli to pomůže :pensive: u nás tohoto naštěstí netřeba:slight_smile: přetahujem od roku a jde to krásně, vykoukne celej :grinning:
jinak míry pěkný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: s fontanelou si starost nedělej, ještě má čas :wink: většina dětí jí má v 18měsících uzavřenou, ale do 2 let není problém :wink:
višňák se nezkazí:slight_smile: držím palce, aby brzo pomohl!!!

Zuzííí, co peťuláček a jeho rýmka? co vůbec odpověděla Katka?
4. pro 2009 v 09:00  • Odpověz
Ahojky

Olí, no s prstem je to teda na ho... :angry: :angry: co se zase zbláznil :cry: :cry: Já se na tu mast zeptám...taky bych raději zkusila vše možné, než to nechat násilím strhnout :confounded: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Eví, jj já úplně už za ty roky zapomněla, jak to vypadá v Pze na Mikuláše :angry: no zkouška petard na Silvestra, taky mě to vždy sralo, pže jsem ani nemohla pořádně od Mikuláše až do konce prosince chodit se psema ven, pořád někdo práskal :angry: :angry: bych to zakázala!!!!!!
To je fajn, že jste si Mikulášskou užili :dizzy_face: S fontanelou jsem to ani nevěděla, že ještě nemusí být ve 2 letech srostlá :fearful: Dáda jí měl strašně brzo ok...

Jinak u nás čuju nějakou nemoc :frowning2: Daník je od rána protivný, pořád říká, že au nos :confounded: a v noci v něm chrčelo, takže minimálně rýma se na nás chystá..i když mě je dnes taky divně a myslím, že od počasí, je vážně nechutně :angry:

Jo a včera večer v 7 přijel PPL :dizzy_face: a přivezl autosedajdu, no barvy v reálu krásné :dizzy_face: :dizzy_face: už je v autě, ale zkoušet jí budeme až zítra :wink:
4. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz
autor
Venda má taky fontanelu už ok:slight_smile:, ale ze školy si pamatuju, že může zarůst až kolem toho 2.roku

držím palec, aby se z toho vyklubala jen rýma:frowning2:
4. pro 2009 ve 13:57  • Odpověz
holky já už nemůžu :cry: :cry: :cry: :cry: velkej úklid,pečení na zítřek a ještě toho spousty není:frowning2: nemám šanci napsat:frowning2:až bude písnu :frowning2:
4. pro 2009 v 15:54  • Odpověz
tak sem tu na chvíli

holky Péťuláček je v pohodě!!!Včera byl teda ještě divnej,polehával a brečel,ale dneska už pohoda.Tak snad to bude už dobrý
no a já mám ještě malej kašel,ale už taky ok
Oloušku co máš s prstem???To je v řiti jak se to sype co:frowning2:
holky Péťula měl na roce 11 kg a 82cm,tak já nevim jestli je Jája drobeček,pač Péťula má pořád 11kg,nehnul se z místa a do vejšky teda roste,ale nevim kolik má.On je to hroznej divoch,takže jak je furt v pohybu tak asi nepřibírá nebo nevim:sweat_smile:
Mišuláčku jakto???:frowning2:((((((((to je v prdeli ta zkurvená chřipka:frowning2: a jak mu je teď?Snad se to nerozjede,držim palce!!!
Evičko jak ti je?
Jinak jj Péťulka je doma od středy:slight_smile:
4. pro 2009 v 16:25  • Odpověz
Zuzí, Ty kmitáš jak šroub :frowning2: hned bych Ti pomohla!!!!Tak ať vše stihneš!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
Teda, to mám radost, že je petík v pořádku!!! :dizzy_face: :dizzy_face: Vidíš, jak to hezky vyšlo a jak ses toho bála, že oslava nebude :wink:

Tak u nás to bude jen rýma jak trám, od probuzení je ok, měli jsme tu mou kolegyni, tak byl úžasnej, hrál si sám nebo koukal na krtka, no bomba, dvě a půl hodky mě nechal být!!!! :dizzy_face: A nic mu není no, jen nemůže dýchat :frowning2: ale to je prd, to přežijem :sunglasses:
4. pro 2009 v 19:38  • Odpověz
Olí - Betacorton U :wink:
4. pro 2009 v 19:41  • Odpověz
Mišuláčku nA FB je tanyny pro Teebe pro krásné ránko:grinning::dizzy_face:

jinak hola všem:slight_smile:

holky se asi poseru co se mi stalo!!!
5. pro 2009 v 07:55  • Odpověz
a další věc,Péťula mě pěkně točí :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
asi před čtrnácit dny jsem mu řekla,že příjde bubák a zabouchala tak ze zadu do postele,aby mě neviděl,pač zlobil a měl jít už spát a on od tý doby při sebemenšim zvuku se rozeřve,vypískne a běží ke mě a dělá rád rád,jenže on rád rád dělá celej den,nekecám,celej den po mě leze,nehraje si s ničim jiným,jen po mě musí pořád lízt,nemůžu si jen tak lejnout,protože hned po mě leze a rád rád....vim,že sem to posrala já,že sem ho vylekala a teď se bojí,jenže jak mám ten blok odtsranit nevim :cry: to,ale neznamená,že p=o mě bude celej den jak klíště nalapenej a dělat mi pořád rád rád a jinak žít neumí než od rána rád rád,pištění a držení jak klíště :cry: jako ze začátku to bylo rozkošný a milý a užívala sem si,že je takovej mazlik,ale dneska mě to třeba teda vadí neskutečně jak je na mě pořád nalepenej :cry: :cry: :cry: :rolling_eyes: fakt mě to sere :pensive:

měli jste to taky taky tak nějaký období?On je úplně posedlej,běcda jak na tebe nemůže vylízt začne strašně brečet,on se prostě všeho strašně bojí :cry:
5. pro 2009 v 09:09  • Odpověz
Ahojky Zuzí

díky za píseň :wink: kouknu na ní odpoledne :slight_smile:
Hele tohle já zaplať pán Bůh neuznám :rolling_eyes: Daník je samostatný, jak jsem psala např.včera, když jsem tu měla návštěvu, hrál si 2 a půl hodky sám a byl klid.Když jsme sami doma, tak si taky hraje sám nebo koukáme na telku a hrajeme si, taky má samo potřebu kontaktu, ale teda trochu jiného než Péťa :grinning: leze po mě a morduje mě, pereme se, on mě kouše, lízá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale řeknu dost a přestane a jde si zase třeba hrát.Vůbec nevím, jak tohle řešit, fakt ne....
5. pro 2009 ve 14:48  • Odpověz
Tak Mikulajdu jsme venku viděli jen jednoho se dvěma čertama, ale alespoň to, bála jsem se, že neuvidíme žádnýho.Dan se vůbec, ale vůbec čerta nebál, takže si myslím, že by klíďo ustál čerta i domů :grinning: no tak příští rok :stuck_out_tongue_closed_eyes: dostal toho tak na tři roky dopředu :sweat_smile: zase tchýně no :pensive:

A Petr dnes juchů zprovoznil dole vanu, nejdřív jsme říkali, že budeme koupat jen nahoře, pže dole není obklad, ale už usoudil, že je to celkem dřina a nebezpečný, že Dana tahám v ručníku z těch strmých schodů dolů, takže jsme koupili baterii a dnes to namontoval, udělal odpad a koupeme malýho dole :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to mám radost!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
5. pro 2009 v 19:41  • Odpověz
Ahoj holky,

jsme zpět od mamky. Bylo to fajn.Jen v rychlosti jsem vás dočetla a jestli jsem to dobře pochopila tak Evička je těhotnááááááááááááá???? To je super a mooc gratuluju.

Já o druhém pořád tak přemýšlim a dumám. Každopádně jsem došla k takovému závěru, že se mi do druhého nechce. Chci si užívat Ondráška a né být začátkem roku těhotná, mít narušené léto a tak vůbec. Pořád mám v živé paměti svoje né moc hezké těhotenství a tak se tomu dalšímu krapet bránim. A ani zatím nevíme zda druhý prcek bude. Jelikož se nemám kam vrátit do práce, tak bych musela porodit než budou Ondrovi 3 roky a to je fakt otěhotnět co nejdřív. A to je děsná představa :grinning: Tak si říkám, že to zatím asi nechám, pak bych si našla nějakou práci, něco odmakala a pak šla na další mateřskou. A nebo pak vůbec, fakt teď nevim :confounded:
6. pro 2009 v 19:46  • Odpověz
Ahojky

no holky, kde jste??Olís psala, že od mamky nakoukne a taky nic :cry:

Baru, vítej doma :slight_smile: no koukám, že my dvě tu budeme mít to druhé dítko až na starý kolena :grinning: co???Já jsem o tom zrovna dnes uvažovala..mám asi nějaké slabé chvilky, ale i by mi to další těhu zase tak moc nevadilo :sweat_smile: u nás je teď největší problém s penězma :pensive: kdyby byl Petr ve vatě a uživil nás v pohodě 4, tak bych asi do toho i šla!!!!Bohužel tomu tak není, takže musím zůstat u své původní verze, jít za rok makat a začít se snažit někdy v to léto 2012....a Petr má asi taky slabé chvilky :sweat_smile:pže o tom poslední dobou taky mluví :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:

Zuzo, viděls Bendika???Ta druhá píseň, to bylo bezva, co :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krása!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. pro 2009 ve 21:54  • Odpověz
dobré ránko,
Miško on nějak nebyl čas. Jsme vstávali s mužem v deset :sweat_smile: a v sobotu Jajda spal po o jen půl hodiny, takže jsem počítač zas brzo vypla, ani úkol Járovi do školy jsem nestihla dodělat.
Minulý týden jsem to pěkně flákala, měla jsem i míň než 5 tis. Kj, prostě jsem nějak nestíhala svačit atd. No a taky jsem kulový zhubla. Prostě to chce kolem těch 6ti a pravidelně jíst a pít. Takže jdu do sebe :wink:
Holky ale Šmajdík taky zpíval krásně a měl boží ty vlasy :grinning:

K druhému mimi, já plánuju začít tak v Jajdovo 2,5 letech se snažit, abych byla těhu, než bude mít tři. Ale teda zatím si nedovedu představit, že k našemu dráčeti máme ještě mimi. :confused: :slight_smile:
7. pro 2009 v 08:28  • Odpověz
Dobré ranko,

Míšo tak to jsme na tom naprosto stejně. U nás je to taky hlavně kvůĺi penězům. Petr se honí jak blázen, řešíme každou korunu, jsme z toho vyřízený a bude to tak než splatíme auto..a to je ještě na 4 roky. Takže další příjem by byl fajn. A druhá věc je právě ta, že se mi těhotná být nechce, třeba by to těhotenství bylo jiné, ale kdyby mi mělo být blbě skoro celé dny jako při prvním těhu, tak to nevim jak bych zvládala. A fakt si Ondru užívám, už se s ním dá něco podnikat, v létě chceme někam vyrazit atd, takže fakt nevim. Je to těžký rozhodnutí :frowning2:
7. pro 2009 v 08:40  • Odpověz
Dobré ránečko buchty moje :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:

Mišuláčku miláčku neviděla,já nebyla doma,ale na kafíčku :dizzy_face: :grinning: přišla jsem před 11 :fearful: :grinning: :slight_smile: to není pozdě né? :grinning: šla jsem v 6 :grinning: pohoda,že? :dizzy_face:

ohledně Vašeho hubnutí holky,tak ač bych chtěla,tak já taky zhubla :grinning: 2 kg za 2 dny :grinning: mám svých 62-63 :dizzy_face:
měla jsem teď nějaké nervy,tak sem vůbec do sebe nemohla nic dostat:slight_smile:ale už to bude dobré myslim a do dvou dnů to mám zase zpátky :grinning:

ohledně míma se přidávám k těm co budou mít druhé nejspíš v roce 2030 :sweat_smile: mám slabé chvilky,ale teď momentálně nechci,ani za rok,Péťa začal zlobit :wink:
7. pro 2009 v 09:22  • Odpověz
Zuzo no vidíš, 63 by mi stačilo,to je moje dřívější váha :cry:
7. pro 2009 ve 13:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.