• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahojky

Olí, tak jste měli nakonec napilno u mamky, co :wink: Hele já to taky flákám od té doby, co nevážím jídlo :sweat_smile: za min.týden jsem zkubla jen 0,5 kg, ale teda cm v pase se zase změnšily, to je pro mě důležité :wink: už mám dole přes břicho 5,5 cm :dizzy_face: :dizzy_face:

Zuzi, to je bezva, že jsi byla na kafču :dizzy_face: v 11 není vůbec pozdě :dizzy_face: já např.šla včera spát až v 01 :fearful: koukala jsem na primě na velmi zajímavý film!!!!

Baru, jj to je taky ono, teď konečně se může jet s dětma na nějakou dofču, něco si užít a do toho zase mimčo :sweat_smile: hodí to prostě člověka zase na začátek :frowning2: i když u náš dovolená někde u moře stejnak nehrozí :frowning2: :frowning2: na baráku je toho ještě potřeba hodně, po Novém roce mi bude mamka kupovat to auto, takže jí ho musím splatit...no je toho na placení kurevsky moc :angry: :frowning2:

No mě se Šmajdulín taky líbil, i ty vlasy :grinning: poslední dobou se dost zlepšuje :dizzy_face: mě tam prostě jediný nesedí ten Chodúr, jinak se mi líbí i Dominika :wink:
7. pro 2009 ve 13:41  • Odpověz
Kde se nám toulá paní Evís??? :confused: :confused: Doufám, že jsem zase nepřehlédla nějakou omluvenku :sweat_smile: :sweat_smile:
7. pro 2009 ve 13:57  • Odpověz
holky a jak to máte vy,když jdete na kávičku??Jdete třeba v 7 a v kolik příjdete?Na jak dlouho?Potřebujeme si už s kámoškou pořádně vorazit,tak mezi svátkama se kávička zřejmě zvrtne na mejdánek:grinning: tak v koliki přijít domů,aby to nebylo blbý? :sweat_smile:
7. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz
jj Dominika je taky fajn. Chodur je furt takovej stejnej, až skoro se zhrošil bych řekla.
My zrovna teďka řešili, že moře příští rok taky nebude, jednak chcem jet sami na moto do Rakouska na pár dní, a pak chce jet Jára i s malým na vodu, takže nebude dovča. A nejspíš ani prašule. Takže k moři pojedem až někdy s dvěma dětmi, asi teda. Pr jestli budu těhu, tak další léto je pasé. No uvidíme.

Já dnes poctivě vážím a svačím atd..tak snad se to projeví. Musím zabrat, ještě nemám sázku vyhranou. Ale u našich jsem se koukala na sebe do zrcadla, maj na celou postavu, my jen do půlky a usoudila jsem, že to vůbec není už tak hrozný, že je to vidět. Sice teda naši mě zklamali, bo mě dlouho neviděli a zas až taková změna jim to nepřišla, ale manža chválí a to je pro mě moc důležitý :slight_smile: Chystám se zkusit si kalhoty co my nebyly, jestli je pokrok, ale nechci být zklamaná :sweat_smile:
7. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz
Zuzí prosímtě, bych přišla v kolik chceš ty ne? jednou je mejdánek... :wink:
7. pro 2009 ve 14:15  • Odpověz
Zuzo, já jsem nebyla klíďo i přes noc doma :grinning: spala jsem u mamky a ráno jsem dorazila za klukama, až jsem se vyspala :stuck_out_tongue_closed_eyes: proč by to jako bylo blbý, tím, že máš dítě snad není daný, že musíš být neustále jen doma na zadku, ne!!!!! :angry:

Olí, to je hlavní, že chválí manžel :dizzy_face: já se taky chystám na jedny dřívější džíny a taky se bojím...džíny, co jsem nosila poslední půl rok mi šíleně plandaj i na zadku a přes stehna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. pro 2009 ve 14:18  • Odpověz
právě, mě jsou taky velké, ale obávám se, že přece jen ty bývalé jsou ještě malé. No ale zkusím asi večer. Nebo ráno, to budu mít menší břicho :grinning:
7. pro 2009 ve 14:22  • Odpověz
nikde nikdo,d ítko vyspaný a po svačině, tak jdem ven. budu večer
7. pro 2009 ve 14:54  • Odpověz
hojky čučím od maminy, jsem jak bez ruky, doufám, že už budeme mít v týdnu net :angry:

já už dělám vánoční úklid dělala jsem folie na okna, barvila jsem a docela dobrý, kačce jsem udělala obrázek na špachtle, objevuju v sobě skytý vlohy :grinning: a baví mě to..dneska jsem kačí koupila medvídka tak budu ještě barvit to..dneska jsem dělala linecký ale s naší číčou to jaksi nejde, udělala jsem plech a půl..tak nevím jak budu péct ale bez netu mám jako zázrakem víc času :grinning:

doufám, že ho už budeme mít, jsem u maminy, už mi to začíná vadit teda..

v sobotu jsme byli na řepařský dráze, kačí byla unavená nespala ale ve vláčku se jí líbilo pusinkovala tam miminko :dizzy_face:

mějte se hezky zase někdy juknu papa pusinky miminkům :dizzy_face:
7. pro 2009 v 15:49  • Odpověz
já bych taky chtěla někdy ještě zapařit tak,že nebudu spát přes noc doma :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

myslíte si,že my vdaný máme ještě na tohle ještě šanci???Jít na mejdan a spát u kámošky třeba?? :sweat_smile:
7. pro 2009 v 17:57  • Odpověz
Zuzi co řešíš, domluvíš s Peťou a přijdeš ráno ne :wink:
7. pro 2009 v 18:11  • Odpověz
zrovna mu to tady říkám a prej lážo plážo pohoda :grinning: :grinning: :dizzy_face:
7. pro 2009 v 18:48  • Odpověz
No Zuzo, nás už odepisuješ nebo co???? :grinning: :grinning: A zrovna Ty jsi tu s Janinou nejmladší!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já myslím, že pařit můžeme klíďo!!Vždyť já minulý rok, jak jsem se zhulila travkou, že´mi málem kámoš volal sanitku, jak mi bylo z toho blbě :sweat_smile: :grinning: :grinning:

Jani, chápu jaký je to šílený, být odříznutá :frowning2: snad ho brzo budete mít v pořádku - PC :wink:
7. pro 2009 v 18:55  • Odpověz
no já sem přišla teda až teď na to,že to tak asi nemá být:sweat_smile: že manželstvím nekončí nic takovýho...že můžu dál jít ven s kýmkoli kdykoli a můžu přijít kdy chci přeci,že joooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: juhůůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. pro 2009 v 19:30  • Odpověz
hele a co ta Evička??? :fearful:
7. pro 2009 v 19:31  • Odpověz
autor
ahojky,

Evička zapomněla v pá hodit omluvenku -dopo jsme byli na svých klasických aktivitách :grinning: cvíčo, cukroška, jeskyně:grinning: a pak jsem dala Vendu mamce a jela s dědou na kontrolu k dr:slight_smile: přijeli jsme těsně před půl 8 :grinning:
a rovnou házím omluvku na zítra:grinning: dopo jedem na výtvarku a pak máme spicha s jednou maminou z porodky( u druhý maminy řádí nějaká virozka, takže spicha zrušila :frowning2: )

dočtu zítra(no spíš asi pozítří)...
7. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz
kuk, tak Bendiga je škoda :frowning2: , asi si to víc zasloužil Šmajdík ( i když je sladkej) :sweat_smile:
7. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz
týjjoooooo Mišůůůůůůůůlllllll kůň nám vypadl :cry: :cry: :cry: :cry: to není možný tohle :cry: to už pro mě skončilo teda,ty lidi maj úplně vyjeblo :cry:
vyhraje ten trapnej suchar s jednou polohou hlasu :frowning2:
je to tak no,Náš národ není stavěnej na malý a černý...protože žijeme ve státě kde jsou lidi rasistický kuuuuuuuu :cry:
7. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz
autor
nene vyhraje mi Dominika:grinning:
jako bendik mně mrzí, ale pro mně prostě superstar není....
nebudu provokovat a jdu radši spát :wink:
7. pro 2009 ve 21:15  • Odpověz
tak poctivě hlásím svůj dnešek. 5 997,50kJ 68,26g 167,52g 48,07g 128,50mg
7. pro 2009 ve 21:15  • Odpověz
Evi jak bys mohla provokovaT?
7. pro 2009 ve 21:16  • Odpověz
autor
no tím, že nesdílím Tvůj smutek po bendikovi....
7. pro 2009 ve 21:17  • Odpověz
to nic,každej máme svýho koně.-)
7. pro 2009 ve 21:18  • Odpověz
autor
a chodůr mi nepřije jako suchar...mně přijde, že není kontaktní a neumí projevït emoce...
7. pro 2009 ve 21:18  • Odpověz
autor
lásko, já jsem tak ráda, že Tě mám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. pro 2009 ve 21:23  • Odpověz
si to chceš vyžehlit viď :grinning: :grinning: :grinning:
já taky :dizzy_face:
7. pro 2009 ve 21:24  • Odpověz
autor
nééé, nějak jsem měla potřebu, Ti to říct :dizzy_face: :grinning:
7. pro 2009 ve 21:25  • Odpověz
kecko:grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
7. pro 2009 ve 21:25  • Odpověz
autor
fááákt nekecám :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 21:26  • Odpověz
7. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.