• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
kde je ta Mišulína?
asi pláče v koutku po Janovi:grinning:
7. pro 2009 ve 21:28  • Odpověz
sem taky plakala :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz
autor
Ty ses přišla vyplakat sem :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 21:31  • Odpověz
kuk, už jste vyplakaný :wink:

Hele Eví za jak dlouho myslíš, že by ta mast mohla pomoct? už se to nezvětšuje, ale drobek hnisu manža ještě vymáčkl a bolí to asi míň.
7. pro 2009 ve 21:34  • Odpověz
njn co Oli naděláš :slight_smile:

jé a když se jdeš ptát na zdraví,tak sem si taky vzpoměla :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:

za a):sweat_smile: atb dobraný a já pořád takovej malej průduškovej kašel,k dr jdu zítra už jen na odběry,ale k němu né,co si mám na něj pořídit brouku?

za b):sweat_smile: co sem jedla atb se mi dělaj modřiny,takový divoký,fialovo černočervený a uprostřed barva mí kůže:sweat_smile: Péťa chce,abych to ukázala dr. já myslim,že to je blbost,prostě modřina.......co si myslíš ty?
7. pro 2009 ve 21:37  • Odpověz
autor
Olí, já nevím :sweat_smile:
co záda?
7. pro 2009 ve 21:37  • Odpověz
autor
Zuzíí, a) jitrocelovej sirup
b)ukázala bych dr, jak říká Péťa, asi to nic nebude, ale nedokážu to odhadnout takhle po netu...

Tom se ptá, jestli už se kvůli Bendíkovi houpete na lustru (jestli vás musím zachraňovat) :grinning: :grinning: :grinning: nebo mně můžete postrádat :grinning: (čeká na mně v pelechu, kde po dnešním náročným dni usnu dřív než položím hlavu na polštář :sweat_smile: :grinning: )
7. pro 2009 ve 21:42  • Odpověz
Eví záda v poho, měla jsi dobrej odhad. V pá jsem si zobla naposled :wink:
Chjo, škoda, že nevíš. No dám tomu dva dni ještě a jiank půjdu k dr. :frowning2:
7. pro 2009 ve 21:45  • Odpověz
autor
Olí, to nebyl odhad, ale vlastní zkušenost :wink: :grinning:
tak nějak bych to taky viděla...jak dlouho vlastně mažeš?(nějak mi splývaj dny...)
7. pro 2009 ve 21:47  • Odpověz
autor
všem přeju dobrou noc:slight_smile: nakouknu až zítra večer :slight_smile:
7. pro 2009 ve 21:47  • Odpověz
Eví aháá :slight_smile: :wink:
No mažu od soboty, nebo od pátku vlastně asi.
Si říkám, že když tam mám dírku, tak dr by stejně dělal to samé co já...max by v tom ještě štoural :confused:
Mamka říká, že to je divný, že se mi to furt vrací, že by to chtělo atb :confused:

Dobrou noc Eví
7. pro 2009 ve 21:52  • Odpověz
Tomovi vyřiď,že takhle by to nešlo jako,že si řekne a ty si pujdeš lehnout do postýlky:sweat_smile: co tam taky?!:sweat_smile:
tak dobrou,já pujdu taky a díky:slight_smile:
7. pro 2009 ve 21:52  • Odpověz
Zuzí taky dobrou, tož tak já půjdu taky asi teda
7. pro 2009 ve 21:53  • Odpověz
sakra, tak já čekám na Haberu ve víkendu a manža si to při reklamě přepnul na čt a chrupe u toho a koukám, víkend už skončil.
7. pro 2009 ve 21:54  • Odpověz
Ještě jsem tadyýýý Zuzoooo
7. pro 2009 ve 21:56  • Odpověz
Tak já jsem teda taky nasratá za Bendíka :pensive: :cry: :angry: :angry: :angry:
Ale nehlasovala jsem, tak nadávat nemohu :pensive: Nechápu to, já jsem teda tipovala Olčinýho vlasáče :grinning: :grinning: :grinning: možná je to tak, jak píšeš Zuzo, i když zase si vezmi, kolik má jako cikán příbuzných a ti určo hlasovali..těžko říct, co v tom je...ale zase když vzpomeneš na Vlastíka, který vyhrál superstar před lety, to byl taky cikán a v poho..tenkrát se mi taky hlasově líbil!!!!!!
Tak já nebulele, pže byl doma Petr :sweat_smile: kdybych byla sama, tak to teklo proudem, zvlˇášť, když jsem viděla Jandovou, kterou taky dost můžu!!!!!
7. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz
Já Haberu viděla, dobrý to bolo..pusť si to na netu :wink:
7. pro 2009 ve 22:00  • Odpověz
Hm, tak jste už všechny v pelechu :frowning2:

Zuzo, přidávám se, že Chodúr je vážně suchar, moc, moc, moc :unamused: a s jednou polohou hlasu jsi to taky trefila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 22:06  • Odpověz
Zuzo, já jdu zrovna "pařit" ve středu..šéf mě pozval na Vánoční večeři
:dizzy_face:
ale jedu napůl autem napůl sockou, takže pít nebudu a doma musím být do půl 10, pže to odjíždí Petr na noční, takže to teda bude pařba :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Pak jdu 20.12. se svýma 3ma nej kámošema a na to se teda už fakt těším, to mě vždy bolí v krku, jak se furt řežeme :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 22:14  • Odpověz
Tak holky, ne*e*te mě :sweat_smile: :sweat_smile: to fakt chrníte???jste jak důchodci, v pelechu se slepicema :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no tak dobrou teda no :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2009 ve 22:22  • Odpověz
Dobré ránko,
Mišu hele slepice choděj dřív :wink:
U nás dnes spinkání super, celou noc, v šest mlíko a v osm si pro mě přišel, že vstáváme. :slight_smile: Kéž by to tak bylo častěji.
Je fakt, že spravedlivé by bylo, aby vypadl Šmajdík a nebo i Chodur, pr už je fakt nudnej.
8. pro 2009 v 08:59  • Odpověz
jo a zkoušení kalhot:
1. jsou mi, můžu nosit
2. zapnu ale vyléza pneumatika, ještě pár kilo to chce...
3. nemůžu najít :grinning:
8. pro 2009 v 09:02  • Odpověz
Hola:grinning:

Mišul :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to bude teda mejdlo jak sviň :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: o půl 10 doma a bez chlastu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a těma 3ma co jdeš,tak prostě klasika,pohoda,mejdan...jedno v kolik dom atak?:dizzy_face:
a jak často mě ještě řekněte chodíte na kafíčko s holkama....jako takový to,že je jedno kdy příjdete?
8. pro 2009 v 09:12  • Odpověz
huráááááááá

v rámci hledání třetích jsem našla i čtvrté:
3. jsou
4: taky jsou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 v 09:17  • Odpověz
8. pro 2009 v 09:17  • Odpověz
Ahojky,

taky mě překvapilo teda vypadnutí Bendíka. Mě se líbí Chodur, všechny je hlasově strčí do kapsy. Spíš je taková stydlivka a neumí projevit emoce :grinning:

Teda to je počásko, to mě doma brzo klepne :angry:
8. pro 2009 v 11:57  • Odpověz
Ahojky

teda Baru jak, že je strčí do kapsy, to bys měla říct o Bendikovi tohle :grinning: Chodur rozhodně nevyzpívá to, co Honzik a taky je mu už dvacet, Honzikovi je 15, takže to je pro mě vážně talent :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
Počasí je hrozný, vy nechodíte ven v tomhle?????

Olís, no super holka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to mám radost s Tebou, že Ti kaťata jsou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já se prostě nějak neodvážím, mám tucha, že mi nebudou a nebo, že taky budou těsné a pneu ven z nich :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzo, no moc často nechodím, pže než my se všichni domluvíme, kdy má kdo čas, tak vždy uplynou 2-3 měsíce :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale jako kdyby to šlo, tak chodím klidně každý týden třebas v pátek nebo ob týden...já v tom problém nevidím!!!naopak, kdyby zkusil Petr něco říct(jako, že mu to vůbec nevadí) tak bych ho hezky odpálkovala, že on je mezi lidma v práci, pohoda, žádný ufňukaný dítě na krku doma :angry: takže mám nárok se jít odreagovat :wink:
8. pro 2009 ve 12:57  • Odpověz
kuk,
mě teda Chodur přijde celkem namyšlenej, ale třeba zdání klame.

Miško hele zkus je, já to furt odkládala, až koupila zbytečně jiný, který se navíc jaksi vytáhly bo co, tak je nemůžu nosit s páskem.

Jinak jsem volala kámošce, co dělá u vojáků, jestli mi nedomluví na zítra doktora, pr prst se nelepší ani o trochu :frowning2:
8. pro 2009 ve 13:17  • Odpověz
Ten prst zatrolenej :angry: to je dobře, jen s tím zajdi, je to divný, že to pořád zlobí :cry: :cry:

No tak já to teda zkusím, no :sweat_smile: :sweat_smile:

No holky na prosinci to taky řešily, že se jim zdá Chodúr namachrovanej, že na to, že postoupil nějak nereagoval, že se tvářil, že je to jako úplně normoš :confused: já to vyřazování včera neviděla....on taky vyhrál ve Slavíkovi, jestli to víte - talent roku nebo jak se ta kategorie jmenuje, tak jestli si je jistý díky tomu :confused: nevím, prostě mi ten kluk nesedí no :pensive:
8. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.