• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Jo to jsem četla Miško,je drsnej teda.
Mě se navíc nelíbí, že zpívá fakt tak pořád stejně. Má ten svůj styl a nic jinýho neukáže.
8. pro 2009 ve 13:44  • Odpověz
No mě taky právě tohle vadí, to první, druhý, třetí kolo jsem byla nadšená i zněj, ale postupem času jak zpíval furt stejně, mě prostě přestal bavit..jako talent má, to je jasný, ale prostě pro mě je mega talent Honza, kterej zazpívá Celine Dion, Annie Lenox, Mariu Carey úplně s přehledem i se mi to snad líbí od něj víc, dokáže dát šťávu písničce od Gotta - dám dělovou ránu a v neposlední řadě zazpívá tak nádherně, jinak úplný propadák pro mě od Nedvěda ten Podvod!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Prostě Honza je pro mě nej, nej a až vydá CD.koupím si ho!!!!! :dizzy_face:
8. pro 2009 ve 13:48  • Odpověz
JJ je fakt dobrej, manža taky včera nechápal, že ho vyhodili. Se těšil, že vyšoupnou mého miláčka :grinning:
Jajda už je vzhůru, spal jen hodku a čtvrt :confused:
8. pro 2009 ve 13:51  • Odpověz
autor
kuk:slight_smile:

Miško, článek jsem četla, ale nevěřím tomu ani kapku...je to určo vytržený z kontextu, aby měli o čem psát...minulý týden psali, že Bagárová vypadla, pže má romskej původ :grinning: :grinning: :grinning: Jo a jestli to Chodúr řekl, tak měl dost pravdu :sweat_smile:
mně Chodúr nebaví, ale jako suchar mi nepřijde (to bych sucharem mohla označit i Toma) a vůbecmi nevadí, že tam kvůli tomu, že postoupil nebulí a nehroutí se :pensive:
a Honzík sice krásně zpívá(o tom pochyb nemám), ale ta výslovnost....možná když párkrát navštíví logopeda, tak mu přijdu na chuť :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 v 15:49  • Odpověz
autor
Olí, ten prst mně mrzí!!!k dr. určo zajdi!!! a s těma gatěma je to super!!!
Zuzíí, klidně pořádně zapař, co hrdlo ráčí :grinning: :grinning: :grinning: já půjdu "pařit" :grinning: v jednom týdnu asi dvakrát :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 v 15:53  • Odpověz
autor
hmm a ještě jsem určo něco chtěla,ale už nevím co :sweat_smile:
8. pro 2009 v 15:54  • Odpověz
tak jako helééééééééééééééééé :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: já pořád nechápu co máte s tim logopedem...proč to každej říká jako nechápu:sweat_smile: já sem ho ani jednou neslyšela si šlápnout na jazyk!!! :slight_smile:

ohledně těch lidí co jsou třeba romslé národnosti,tak ano Vlasta vyhrál,ale Balogová vypadla mezi prvníma,no někde v půlce byla,druhá ne Mišul a u tý se to jednoznačně říkalo,tak nevi no....hlas měla jak nikdo tam ,tak kdoví jak to je :slight_smile:
8. pro 2009 v 16:39  • Odpověz
holky já jsem tak ráda za ty vaše názory ohledně mejdanů :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
8. pro 2009 v 16:40  • Odpověz
autor
Zuzíí, on si nešlape na jazyk (nemůže s tím předkusem), ale divně vyslovuje...při mluvení to tolik neslyším, ale při zpívání jo :sweat_smile: třeba při zpívání dělový rány zpíval místo bum, bum bum něco, co nejde ani napsat :sweat_smile:

a Balogováv byla strašná :sweat_smile: :grinning:
8. pro 2009 v 16:47  • Odpověz
tak dr. je domluvenej, zítra v poledne, auwááá :frowning2:
Balogová mi taky nějak skvělá nepřišla.

Jinak Jajda byl poslední dobou hodňoučkej, ale dnes mě dostal. On prostě nemá pud sebezáchovy ještě.
Venku byla louže, přišel na to, že se v ní dá ťapat, měl holinky, tak jsem mu to nezakazovala, pr jako děcka jsme to taky milovaly.
No a stála jsem od něj asi tři metry od té louže a lákala ho, že se půjdem kouknout, jesti nejede tatínek. A on místo aby šel za mnou, tak se otočil na druhou stranu a šel z toho svahu co tam máme. ALe nezastavil se jako dycky, ani se na mě nepodíval... prostě tam běžel vesele...no je dost strmej, takže po chvilce se začal dolů koulet, sprintovala jsem za ním co nejrychleji ale chytila jsem ho až v půlce. On teda vysmátej jak lečo, takže se mu nic nestalo. Hysterák proběhl až posléze, když jsem mu nedovolila tam běžet znova. Já šok, že si moh něco udělat, on vztek, že tam nemůže znova běže. Super kombinace. :confused: :frowning2:

Ještě jsem si venku libovala předtím, že je hodnej, že chodí i za ruku se mnou. A že tohle období válení a běhání ze svahu je pryč. No to mám za to.
8. pro 2009 v 17:04  • Odpověz
no mě se taky nelíbila,ale hlas měla jako sviň :sweat_smile:

tyjo Olí to je mazec ty děcka viď?Já teď taky bojuju s malym tak 14 dní a je to hrůza!!!KLidně bych ho na týden někomu dala,protože mě tak strašně,ale strašně psychicky vycucává tím jak mi 24 hodin denně visí na krku a dělá rád rád,že už je to fakt strašný :unamused:

tyjo Evi ty jsi taková kecka to svět neviděl :sweat_smile: to není vůbec pravda!!!Mluví a zpíví úplně normálně!!! :grinning:
8. pro 2009 v 17:15  • Odpověz
autor
Olí, tak držím zítra palce!!!
u nás taky je největší zábava, když ho honím :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 v 17:18  • Odpověz
kují.

Můj dnešek: 5 899,02kJ 79,36g 201,49g 34,52g 6,00mg
8. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz
autor
Zuzííí, nejsem kecka:grinning: já to fakt slyším :sweat_smile: a Habera to taky slyší:grinning: vždyť říkal, že má zvláštní češtinu :grinning: :grinning: :grinning:
snad to Peťulku brzo přejde...abys nebyla vysátá :frowning2: doufám, že půjdeš pařit brzo, to Tě nabije :wink:

holkýýý Venda si dneska konečně začal říkat jménem :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: hustim to do něj denodenně xkrát a furt nic a dneska mu říkám:kdo to tady rozsypal ty hračky? a odpověď zněla Fašíííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz
Eví to je dobrý, Fašííí :grinning:
8. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz
autor
jj, Fašííí :grinning: :grinning: :grinning: , ale on nevyslovuje v ve víc slovech :sweat_smile: máme fosu(vosu), odu(vodu)..ale když je v uprostřed slova, tak to zvládá :grinning: :grinning: :grinning: tak je snad normální :grinning:
8. pro 2009 ve 21:13  • Odpověz
to potrenuje, Jája měl takhle problém s t, říkal místo táta aa, ale jinak mu t šlo :grinning:
8. pro 2009 ve 21:15  • Odpověz
autor
no snad to potrénuje:grinning: v nejhorším mu necháme na matrice přepsat jméno va Fáclaf :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Péťula zas říká na jak se jmenuješ....Pépa:sweat_smile:

Evičko příští týden v sobotu 19tého jdu!!!!!!!!!Já už to asi nevydržim!!!Potřebuju to fakt jako už sůl pořádný mejdlo :slight_smile:
8. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz
Tak jsem tu :fearful:

Jak si Evís furt brání toho Choďoura :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak to, že Honzik nějak šmatlá tu češtinu, to Zuzo slyším teda taky :pensive: sice nevím, co slyší Evís místo bum, bum, bum, jdu si to hned pustit :grinning:
No na Balogovou jsem už nějak pozapomněla, vypadala strašně, ale hlas měla teda taky strašně pěknej!!!!!To jo...no mě se teda v této star líbila ta Leona, to byl taky hlas...ale holt je to o hlasech puberťaček(i když i přes to nechápu, proč Benďa nepostoupil) já nemohla vydýchat to, jak se tam držel ten černoch Ben, vždyť ten neuměl absolutně zpívat!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Venda si říká hezky teda :grinning: Daník si říká Dáda už asi od roka a čtvrt, mě říkal Mio, ale už umí říct krásně Míša :dizzy_face: a vůbec už opakuje taková složitá slova, např.buldozer :wink: je to šikula!!!Ale celé věty ještě zdaleka nee u nás :frowning2:

Olí, výsledky máš krásné!!!!Já asi budu muset zase vážit jídlo, pže od doby, co nevážím mi váha stojí(jako myslím váha mého těla) :grinning: :grinning: :grinning: A držím pěst na zítra na Dr :pensive: !!!!!
8. pro 2009 ve 21:51  • Odpověz
já taky držim pěstičky u dr Oloušku:dizzy_face:

holky já toho Honzika fakt divně neslyšela mluvit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:

a Balogová teda byl zjev,to teda jooo :sweat_smile: ale hlas hustej :slight_smile:

holky já pořád hubnu:sweat_smile: sem asi nemocná nebo co...mám dole 3 kg za 4 dny :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: já do sebe prostě od těch stresů nemůžu nic dostat :unamused: ale dneska už byl aspoň po čtyrech dnech hlad,tak sem si dala asi dvě brambůrky a dva karbanátky.....moje dnešní jídlo :confounded: ale tři dny předtím sem nedala ani sousto ničeho,prostě jsem to do sebe nedostala a asi se mi srskl žaludek nebo to nechápu :confounded:
8. pro 2009 ve 22:02  • Odpověz
Zuzi, ty jo 3kg za 4 dny :fearful: :fearful: ale já to mám taky tak, jak je stres, tak do sebe prd dostanu a kilča jdou dolů, já takhle krásně zhubla před svatbou, to jsem byla fakt krásně hubená :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak poslouchám toho Honzika a nic strašnýho neslyším na tom bum, bum :sweat_smile: jinak v těch písničkách se to šlapání na jazky ztrácí, ale když mluvil, tak jsem to slyšela..i když on moc nemluvil, když se ho na něco zeptali, tak často nevěděl, co má říct :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 ve 22:08  • Odpověz
Jo a Zuzi, já s tou svou grupou, jdeme den po Tobě :grinning: 20.12, se taky těším jak malá...zítra jdu na tu véču, ani semi nějak moc nechce :unamused: ale to je spíš těma lidma, co tam budou :pensive:
8. pro 2009 ve 22:11  • Odpověz
pořádně si to užijeme Mišuuuuuuuulkoooooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. pro 2009 ve 22:17  • Odpověz
No jasný..něco pro Tebe http://archiv.nova.cz/multimedia//sok-v-siedmom-kole-pohorel-jan-bendig.html
jsem koukala na ten jeho postup soutěží a když ho neměli v parádě vizážisti, tak vypadal vážně dost cikánsky :sweat_smile: :sweat_smile: oni ho teď asi dost bělili :grinning: :sweat_smile: :grinning: pže vypadá jinak, než když byl na castingu :sweat_smile:
8. pro 2009 ve 22:29  • Odpověz
8. pro 2009 ve 22:38  • Odpověz
tyjo mě ten net dneska tak blbne a furt se vypíná,to seru s nim tady zápasit.....to se směju tomu cos napsala ty...mi to nejde rozbalit :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak zítra se juknu jestli bude net ok už.....to je děs,jednou zaprší a už jim to nefunguje :sweat_smile:
tak jdu spinkat,pusinku papapaaaaa lásky moje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. pro 2009 ve 22:40  • Odpověz
8. pro 2009 ve 22:40  • Odpověz
Zuzi, mě taky PC teď sere :angry: už jsem ho restartovala, lezlo to tak pomalu a ty stránky z novy mi taky nešly...ale už to jede, tak zítra si to pusť pápá
8. pro 2009 ve 22:42  • Odpověz
8. pro 2009 ve 22:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.