• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Dobré ranko,

tak já od rána peču buchtu, protože má přijít odpol kolegyně a ona mi teď napsala, že nedorazí :angry: No to je děs.

Koukám, že se stále řeší superstar. Já jsem dnes spíš zvědavá jak dopadne Dům snů. Snad to vyhrajou ty mladší :sunglasses:

Jinak u nás se nemluví vůbec, Ondra je děsný lenoch. Má tak 3 slůvka a to mu stačí. Mele teda pořád něco, živě mi něco vypráví a u toho gestikuluje rukama, ale čeština to fakt není :grinning: Tak nevim, ale myslim, že má ještě čas.

Evi koukala jsi do meiliku? Lucka může jen zítra, tak nevim zda to svoláme na zítra a nebo to uděláme holt bez Lucky. :unamused:
9. pro 2009 v 10:00  • Odpověz
ahoj Baru,

Já včera obětovala 9 Kč a modrým jsem poslala hlas :sweat_smile: , pr šedým to fakt nepřeju.

Baru nám dr. na 18 měs. říkala, že by měl umět tak 20 slov - máma, táta atd. Ale každé dítě je jiné, takže bych se nestresovala. :wink:
9. pro 2009 v 10:02  • Odpověz
Ahoj Oli, taky asi pošlu hlas, šedým to taky nepřeju, děsně se mi zprotivila Dana jak prosila o hlasy :grinning: A tak vůbec celkově jsou ti modrý fajn a sympatičtí.

No tak 20 slov jo :grinning: ...to u nás fakt nehrozí. Mě doktorka nic neříkala, jen se ptala zda rozumí co mu říkám a to prý je hlavní. On se prý rozkecá a budu vzpomínat na doby klidu :grinning:
9. pro 2009 v 10:24  • Odpověz
autor
ahojky,

Olí, my obětovali 18Kč pro modré :grinning: poslali jsme hlas oba :grinning: :grinning: :grinning: taky mně nas*ala šedá jak prosila o hlasy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:už před tím mi nepřišla sympatická, ale tohle vážně pohnojila :sweat_smile:
Miško, nebráním SI Chodúra :grinning: :grinning: :grinning: jen ho bráním, páč mi prostě nepřijde, že by byl tak namyšlenej :sweat_smile: já vítězství přeju Dominice :grinning:
Baru, na mail jsem odpovídala včera, nic od té doby mi nepřišlo...já zítra můžu, ale někdo(myslím, že Veru) psal, že jedině v nejhorším...
jj, važ si klidu :grinning: :grinning: :grinning: ještě nedávno Fašííí nechtěl mluvit, taky jsem smutnila a teď bych mu tu klapačku :grinning: občas s chutí zalepila :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning: (samo to nemyslím špatně :wink: )
u nás jinak taky jedou slova jako bagí(bagr), maší(mašinka), tákor(traktor), auto -medes(mercedes), pežooo, koda(škoda), fod(ford) a ondáááá(honda) :grinning: :grinning: :grinning:

jo a jsem na*raná na dpd :angry: :angry: v pátek mi měl přijít balíček a stále nic(měl přijít k T. do práce)..ráno tam volám a maj v tom pekelnej zmatek, páč na to koukala a balíček každé ráno odejde z depa a už se večer nevrátí, ale potvrzení o převzetí nemaj ...chudák můj balíček :grinning: odcupitá, nevrátí se, ale ráno zas odcupitá :sweat_smile: no tak to operátorka prověřuje na depu(už 3 hodiny :sweat_smile: )No třeba do Vánoc dostanu :sweat_smile:
9. pro 2009 v 10:44  • Odpověz
autor
Baru, tak teď maily dorazily :grinning:
9. pro 2009 v 10:45  • Odpověz
Evi super, jde ti volat Verča :grinning:
9. pro 2009 v 10:54  • Odpověz
autor
už volala:grinning: dorazil mi mail jen od tebe a Zuzky, jinak nic...ještěže zavolala :wink:
9. pro 2009 v 10:57  • Odpověz
No vidíš, nějaká chyba spojení. Tak hlavně že jsme se domluvily a můžeme všechny. Jen ještě nevím čas a pak tam budu volat. Snad nemají plno!
9. pro 2009 v 10:59  • Odpověz
autor
chyba je určo u mně, nejde mi ani icq...já bych preferovala 20..snad plno nebude:grinning:
9. pro 2009 v 11:03  • Odpověz
Evi tak to je asi problém v síti, neboť mě ICQ nejde od rána taky!
9. pro 2009 v 11:04  • Odpověz
tak jsem zpět od dr, a nějak mám pocit, že jsem tam asi nemusela. Píchl mi do toho jehlou, nic nevyteklo, boule je asi vazivo, bolí asi to vazivo...mám na tom překvapivě višňák, a když se to nezhorší, tak chodit už nemusím. Ale kdy se to zlepší teda nevím. :frowning2: Sestra nebyla moc příjemná, jsem chtěla menší bakuli (kvůli Jajdovi, ať můžu fungovat, pr ta velká pak překáží, i když prst nepoužívám), a že toho višňáku se musí dát hodně,a jak jsem si to vázala já doma...byla nějaká chytrá.
No tak doufám, že už se to tedy bude jen zlepšovat. Navečer to namočím zas do toho heřmánku, u toho mám pocit, že ten aspoň pomáhá.
9. pro 2009 ve 13:36  • Odpověz
jinak se omlouvám za výlev :sweat_smile:

Eví s tím balíkem je to dost dobrý :confused:
9. pro 2009 ve 13:37  • Odpověz
autor
Olí, hmmm to Ti teda poradili :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: heřmámek schvaluju :wink:
a balík stále nic :sweat_smile: prostě není :angry:
9. pro 2009 ve 13:42  • Odpověz
AHojky

Olí, tak snad to bude vážně už dobrý!!!!Co přelítlo sestře přes nos? :confused:

Eví, no balíčkovi se k Tobě nějak nechce :cry: :sweat_smile: :sweat_smile:

Já jsem si umyla kebuli a musím se namalovat, abych byla k světu na dnešek :grinning: ale pořád se mi tam nějak moc nechce, hlavně to cestování...

Já taky modrým hlas poslala, mě zase dost sejří ten Robert :angry: namachrovanej je až to není hezký..takže ač jsem to nějak nesledovala a je mi většinou jedno, kdo co vyhraje, tak teď jsem taky hlasovala!!!!
A ti modří jsou naši skoro sousedé :wink: bydlí v Počernicích, kámoška je tenhle týden potkala v Globusu na čerňáku
9. pro 2009 ve 13:47  • Odpověz
autor
Miško, ono to vypadá, že ten balík Ti mamlasové ztratili :sweat_smile: :cry: :cry: :cry:
jako Robert taky moc sympatií nerozdává, ale ta jeho stará je fakt pipka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hmm tak to modří od nás možná dostanou ještě jeden hlas(od toma, firma to zaplatí :zipper_mouth: :grinning: )
9. pro 2009 ve 13:53  • Odpověz
tak než zareaguju všechno zapomenu božííííííí:grinning::grinning::grinning:

ale pamatuju Olouška!!!Olinko tak ať je co nejdřív po trápeníčku a jsi už brzy fit!!!:slight_smile:

Mišuláčku mě to furt nejde:sweat_smile:

koukej si to dneska pořádně užít:dizzy_face:ale ten hlavní mejdan nás teprve čekááá:grinning: nezapomeň:grinning:

Evičko jak Ti je?:dizzy_face:
9. pro 2009 ve 13:55  • Odpověz
Eví :grinning: hele já myslím, že to modří vyhrají, pže kam nakouknu tady na koni, tak tohle řeší skoro všechny, takže dostanou určo hlasů dost :grinning: :dizzy_face:
No a co se v tomhle případě dělá, když to ztratili??Co to bylo???
9. pro 2009 ve 13:55  • Odpověz
autor
Zuzíí, když jím pravidelně(tj. skoro furt) tak je to ok :grinning: , ale na druhou stranu se nesmím přežrat:grinning: jinak je zle :grinning:
9. pro 2009 ve 13:56  • Odpověz
autor
Miško, nevím...zatím hledaj a a já čekám na jejich vyjádření :sweat_smile: takže čekám a děsím se toho, že to nenajdou ajá budu muset platit fakturu za něco, co jsem nedostala :sweat_smile:
v balíku byla kosmetika
9. pro 2009 ve 13:58  • Odpověz
Evi tak se zítra večer nesmíš přejíst...my na tebe dohlídneme :slight_smile: Už se na večírek těšim!
9. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz
autor
Baru, dík za dohled:grinning: budu to potřebovat:grinning:
9. pro 2009 ve 14:02  • Odpověz
tak papejte papejte :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
9. pro 2009 ve 14:10  • Odpověz
hele Eví, ale když oni to ztratili, tak ty bys to platit neměla ne, když to nedoručili?

Jo ještě jsem vám zapomněla napstat, že mě blejskli policajti radarem -ale teda netuším proč :cry:, bo jsem jela fakt pade (ledaže by opravář na servisní prohlídce seřídil jinak tachometr :confused:)
Auto je psaný na Járu, tak možná půjde uplatnit osoba blízká :sweat_smile:, uvidím no jestli něco přijde

Modrým bych to fakt přála, Robert mě štval od začátku, Dana mi přišla v poho, ale ke konci se změnila fakt na proradnou mrchu. Modrý jsou takový prostě furt oba ve stejný pohodě.

Juju Mišu pořádně si to užij :wink:
Manža má příští týden dovču, tak já půjdu na masáž, se těším
9. pro 2009 ve 14:13  • Odpověz
Zuzí, Ty máš snad ještě horší PC než my :grinning: to už ani snad nejde :sweat_smile: mě už to dnes jede krásně!!!!Nemáš na liště otevřeno víc stránek??Jestli jo, tak zkus mít jen koníka, to mi včera trochu pomohlo...
9. pro 2009 ve 14:13  • Odpověz
autor
budem, budem:grinning:
9. pro 2009 ve 14:14  • Odpověz
autor
Olí, čistě teoreticky ne...doufám, že je balík pojištěnej...nebyla to dobírka, ale faktura je uvnitř balíku...

třeba nic nepošlou, ale bacha maj na to asi rok :grinning:
9. pro 2009 ve 14:17  • Odpověz
Mišul dyť mám novýho noťase k narozkám:grinning:
akorát od včerejška jak chcalo je to nějaký pomalý a pomalu se vše načítá,tak chvíli čekám a pak balim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. pro 2009 ve 14:29  • Odpověz
Já taky myslím, že když to ztratili, že Ty nic platit nebudeš, nepodepsala jsi převzetí balíku, tak ať si to vyžadují po tom PPL!!!!!! :angry:

Hele já jsem zjistila, že Bendík je nar.26.12. :sweat_smile: snad bude Dáňa taky jednou takovej citlivka, sladkej :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: no a geny by mohl po pradědovi zdědit taky a za 13 let ho máme taky v Superstar :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2009 ve 14:29  • Odpověz
autor
a až bude Daník v superstar tak mu budu posílat hlasy o 106:grinning: i kdyby si šlapal na jazyk :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 ve 14:31  • Odpověz
No jestli bude mít zuby po Petrovi, tak si taky na jazyk šlapat bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: tak dík, já si to budu pamatovat a za těch 13 let uvidíme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzo, aha to jsem úplně už zapomněla, tak to bude tím netem :wink: :wink: u nás je to PC, máme malou paměť či co :confused:

Tak holky jdu se namalovat, zítra jedeme dopo do Phy, mám tam zubařku - novou, tak nevím, kdy se ukážu..ale ještě dnes večer juknu :wink: pa
9. pro 2009 ve 14:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.