• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Mišul čao a užij si to:dizzy_face: akorát je to na hovno,kdyyž nebudeš moc pít:grinning: :unamused:

já dnes zas kmitám,v 5 přijedou naši pogratulovat Pé´tuloj,takže zase jednohubky,chlebíčky,znáte to..tak zase taky letím páá
9. pro 2009 ve 14:38  • Odpověz
Zuzi díky, nakonec jsem si to pěkně užila :dizzy_face: ty osoby, co jsem dvakrát nechtěla vidět, tam nebyli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: takže nakonec bezva!!!!Uteklo to rychle, domů jsem dojela jen tak, tak v 9:31 Petr akorát nesl malýho do ložnice :confused: ani jsme nestačili prohodit slovo, jen že ještě nespí :grinning: to jsem viděla a že měl bobek :grinning: a odjel do práce a já musela uspávat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale šlo to rychle

Tak jsem koula na dům snů a mám radost a trojnásobnou :dizzy_face: to že vyhráli modří, to že ty šedý totálně převálcovali, měli jen 3% hlasů ze všech, chichi :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to, že si museli šedý zbalit a teď doma vybalují :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2009 ve 22:07  • Odpověz
dobré ránko,
jo Dům snů byl super, jsem teda nečekala, že budou mít jen tak malinko, ale dobře jim tak. Modrej Honza chudák vypadal, že se složí. No ale není se co divit.

Holky já se dnes kontrolně převážila a mám 66 kg. Takže pravidelná strava a vážení zase hned zabralo. Takže ještě 0,5 kg do myčky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a v pase mám 78, konečně pod 80 cm, juchuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Schválně si musím zkusit plesové šaty, jestli mi z nich ještě leze špek. :confused: :angry: :grinning:
10. pro 2009 v 07:45  • Odpověz
My jsme dnes celý den sami, J. má seskoky. Ale dopo uteče, půjdem pro pečivo a ven a odpo až se vyspí, tak pojedem ke kamarádce.
Zítra to ovšem bude delší, J. má školu a večer jdou na pařbu, pr maj předvánoční večírek a Járovo rozlučku, jde na jiný útvar od ledna. Akorát mě kapku štve, že to platí. Je jich tam mrtě...a takhle před vánoci vyhodit třeba tři litry... :frowning2:
10. pro 2009 v 07:47  • Odpověz
Dobré ranko,

taky jsme koukali na Dům snů a jásali jak modrý totálně převálcovali šedý!!! Bylo to super a dojemný. Honza fakt vypadal, že se složí, vypadalo to jak když chce omdlít a ona ho musela podpírat :slight_smile: Moc jim to přeju.

Oli gratuluju k hubnutí, je super že ti to tak jde. Mě zatím nic moc teda :angry: A to jdu dnes s Evičkou na tah s holkama z plavča a určo si budeme dávat nějakou mňamku :grinning:

Já jsem včera jela s kámoškou do Ikei, tak jsem měla příjemné odpol. A dnes jedeme Ondrovi koupit bačkůrky, zase mu jsou malé :angry:
10. pro 2009 v 09:21  • Odpověz
autor
ahojky:slight_smile:

taky jsme koukali:-d a mám megaradost :grinning: :grinning: :grinning: jen mně mrzelo, že nezabrali zklamaný výraz šedý Dany :zipper_mouth: :grinning: na ten jsem se těšila :grinning: :grinning: :grinning: Ty % mně teda udivila, ale ve chvíli, kdy je Musil řekl, tak jsem si byla jistá, že dům je modrých :dizzy_face:

Olíí, gratulace!!!!
Mišulko, u nás se taky šlo spát až v půl 10 :confused: vypadal, že potřebuje vidět dům snů :grinning: :grinning: :grinning: jsem ráda, že sis to včera užila :dizzy_face:
Zuzíí, jak jsi to včera vše stihla?

ad balík- ač slepice z dpd včera nevolala :angry: :angry: :angry: tak asi balík je na světě :sunglasses: včera v 17:30 tu dpd bylo, ale já ne :sweat_smile: no a teď z nich nemůžu dostat, kdy teda přijedou znova :angry: :angry: :angry: takže asi budu celý den dřepět doma na prdeli :angry: :angry: :angry: jo a kdybyste nevěděli, čí je chyba, že balík nemám i když měl dorazit v pátek, tak je to moje chyba, pže jsem včera nebyla doma :sweat_smile: (hmm asi jsem měla sedět doma celý dny od pátku, jestli náááhodou mi nepřivezou balíček :sweat_smile: )
10. pro 2009 v 09:58  • Odpověz
autor
jo a protože jsem neskutečně naštvaná, tak máme upečený první cukroví(teda jedem plech je ještě v troubě) :grinning: :grinning: :grinning: takže to tu krásně voní a Venda brousí kolem plechu a krade :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2009 v 10:10  • Odpověz
Teda Evi ty jsi pilná, asi bych se taky potřebovala naštvat, abych šla něco dělat :grinning: Jsem od rána líná dělat cokoliv!
10. pro 2009 v 10:15  • Odpověz
ahojky,
píšu od kamarádky tennáš it mě štve už od po slibuje a pořád nic a už mě to nebaví! já mám už 4druhy napečený ještě 2 a od po jdu dělat nepečený, výzdobu bytu musím o víkendu udělat a jakž takž to mám, věnce jsem vyrobila tak mám všechno..doufám,že se tady nějak ukážu je to děs teda, jsem jako na trní..

mějte se já zase juknu
10. pro 2009 v 10:19  • Odpověz
Ahoj Jani, tak ať PC brzo funguje :wink:
10. pro 2009 v 10:20  • Odpověz
Jinak já mám zabalené vánoční dárky, teda pro Ondru a rodinku. Pro Petra musim zabalit, když není doma, aby to neviděl :grinning: Tak až dám Ondru spát asi se na to vrhnu :wink: Nakonec to je docela dost balíčků :grinning:
10. pro 2009 v 10:21  • Odpověz
autor
Baru, pilná jako včelička:grinning: no na další těsto už mám připraveno:grinning: zbytek počká, páč došly vejce (máme u tchýně domácí, tak pro ně musíme odpo zajet :grinning: )
10. pro 2009 v 10:23  • Odpověz
No to teda jako včelička :grinning: Mě to pečení moc nebere, jsem asi divná. :confounded:

Jo vajíček jsem zase minule dostala od taťky 100, takže mám ještě zásobu :grinning:
10. pro 2009 v 10:27  • Odpověz
autor
mně nebere vaření, peču ráda:slight_smile: jen jsem to teď dost omezila, páč ve většině cukroví je kakao a ořechy a to Vendovi dát nechci a nechci provokovat tím, že to bude ležet na stole :wink:
10. pro 2009 v 10:37  • Odpověz
autor
já ještě zabaleno nemám:grinning: ale aspoň mám nakoupeno(to jindy teprve začínám:grinning:)
10. pro 2009 v 10:38  • Odpověz
já teda cukroví peču,dárky zabalený taky nemám, nějak nestíhám..jdu mějte se papa
10. pro 2009 v 10:40  • Odpověz
Já chci upéct perníčky a zbytek mám objednaný u sousedky a kamarádky :grinning:

Byla jsem včera v Ikee a koupila stolek pod stromeček za 250 Kč, tak jsem nadšená a stromek bude stát na něm. Snad teda stromek přežije Ondrovi nálety :grinning: No třeba ho zajímat tolik nebude, tak uvidíme. Možná by ho chtěla nějak uvázat.

Mohli by jsme ještě stihnout udělat u srazík s dětičkama ne? To by se mohlo stihnout možná. Ale domluvíme se večer kdyžtak :wink:
10. pro 2009 v 10:41  • Odpověz
my máme taky objednaný jako minulej rok ale nedá mi to a peču stejně nechctěla jsem moc a budu mít šest druhů plus nepečený..
10. pro 2009 v 10:44  • Odpověz
kuk,
byli jsme venku. Teda holky, vy jste šikulky. Dárečky zabalený teda nemám ani náhodou, ještě musím nějaké koupit. Jediné, tkeré jsme zabalili, byli pro moje rodiče, aby si je mohli dát pod stromeček.
A cukroví - chystám se příští týden jak bude mít J. dovču. Zatím mám jen to zdravé.
Tak super, že se balík našel.
10. pro 2009 v 11:08  • Odpověz
no toto, slyším divné zvuky a dítko mi usnulo u pohádky :confused: , chudák malej, bez oběda chrupe. Doufám, že na něj nic neleze, pr byl protivka venku a od rána mamil.
10. pro 2009 v 11:08  • Odpověz
můj včerejšek : 6 154,16 84,30 205,59 35,58 65,00
Mišáku zdá se mi to, nebo nedodáváš info? :angry: :wink:
10. pro 2009 v 11:24  • Odpověz
autor
tak balík doma:grinning: (sic poněkud zmuchlaný, ale vše tam je a nic není rozbité) a 2 cukroví hotové:slight_smile:
Baru, domluvíme se večer:wink:
stromek přivážeme určo a taky doufám, že nebude objektem přílišného zájmu:grinning:
Olí, třeba je jen unavenej (třeba z počasí:wink:)

jo a musím pochválit Vendu, jak mi hezky pomáhal péct:grinning: přistavil si stoličku k lince a kontroloval, jestli to dělám správně:grinning:, pomáhal míchat a pak cukroví v troubě kontroloval(jen přes sklo) :grinning: :grinning: :grinning: fakt mně potěšil, pže jsem čekala, že si mně nebude všímat a nebo si mně bude všímat až moc:grinning:
10. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz
autor
týýýjooo venku je normál buřina :confused: :sweat_smile: se tu blejská a hřmí :confused: a leje jako z konve :unamused:
10. pro 2009 ve 14:37  • Odpověz
Ahojky

Olísku, ale já Ti to psala už několikrát, že jídlo nevážím!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: že mě to neba..ale asi budu muset začít, pže mi váha stojí, ale tohle jsem tu taky už psala, tyty tak dočítej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak Tvoje váha a míry super :sunglasses: jsi už pěkná hubendíra!!!!!Já mám teda v pase 92 :sweat_smile: a to už má 6 cm dole :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Eví, super že balík existuje :dizzy_face: ale teda škoda, že tě minuli :angry: :frowning2:

Tak u nás dnes usínání to samé, co včera, ale on totiž usíná bez dudu, tak to trvá holt dýl a musíme u něj být, jsem zvědavá, za jak dlouho se to naučí :pensive: :pensive:

A já dnes u zubaře ok :wink: jako vždy za 10 min.venku a jak mě chválil - byla jsem u nového, měla to být ženská, ale nakonec jsem u jejího mladého synka, celkem fešák :grinning: :sunglasses: :sweat_smile:
10. pro 2009 ve 21:51  • Odpověz
Miší no to já vím, žes psala, že nevážíš a váha stojí, proto se taky mračím :angry: , že jako stále nevážíš....

Manža mi blokuje pc, bo jde zítra do školy :angry:
10. pro 2009 ve 22:34  • Odpověz
nikde nikdo :confused: ,
tak já jdu něco dělat teda :cry:
11. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz
Ahojky

já tu jsem, ale jen nakukuju, jdu stahovat hudbu :wink:
Olí, od dneška teda zase vážím :confounded: pže ráno jsem šla na váhu a nejen že váha stojí, ale už stoupla :angry: :frowning2: takže jdu zase do toho :pensive:
Na kolika kilech jsi Ty začínala hubnout??promiň, určitě jsi to tu psala :pensive:

Tak Daník je dnes 2.den absolutně bez dudu :dizzy_face: sice v noci ho chtěl, ale řekla jsem, že neni ať chrápe a spal dál :grinning: no ale od 5-8 vzhůru a pak zacvakl do 9 :angry: teď jsou s Petrem v posteli, P.je po noční a ráno nechtěl jít spát a teď to na něj padlo..ale Dáňu slyším, že tam povídá, tak nevím, zda spát bude, bez toho dudu to prostě dlouho trvá :unamused:
11. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz
autor
kuk:slight_smile: jsem čistila koberec, tak nakukuju až teď:slight_smile: nějak je mi dnes blivno, chtěla bych, spát a ten můj rarach je proti spaní :unamused:no nemám ponocovat :grinning:
Miško, držím palce, aby dnešní usínání bez dudu už bylo lepší:slight_smile:
11. pro 2009 ve 13:24  • Odpověz
já obědvám, ale za chvíli mizím, pr se mi vzbudí dítě asi.

Začínala jsem na 71,5. A neomlouvej se :wink: No ono to vážení má holt něco do sebe, když to flákám, tak je to hned poznat :frowning2: asi nemáme ten odhad a neuvědomíme si, co ještě sníme...

To Jáju teď dudání chytlo :angry: , viz fota na facebooku, nemůže bez něj být. Děs.
11. pro 2009 ve 13:26  • Odpověz
na čištění koberce se taky chystám, vzali jsme ho k našim a čistili párou -"úžasný super vysvač".... no bílá je šedivá, ostatní barvy se teda vyčistili, ale kapku je ten koberec plstnatej :cry:
Čím čistíš Eví?
11. pro 2009 ve 13:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.