• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
no fuj. oprava - vysavač, barvy se vyčistilY :sweat_smile:
11. pro 2009 ve 13:29  • Odpověz
autor
Olí, máme nový vysavač, je k němu speciální čistič - prášek
koberci to prospělo-je takovej měkčí, osvěžená barva- a to je asi stolet starej :sweat_smile: :grinning: , ale některý fleky vystoupily :confused: , ale to řešit nebudu, Venda tam určo brzy nějakej přidělá :sweat_smile: a po druhým prckovi ho vyhodíme :wink:
ještě mně čeká ložnice a předsíň:slight_smile:, ale to je rychlovka :grinning:
11. pro 2009 ve 13:35  • Odpověz
aha. No já si furt říkám, že až děti vyrostou, že si koupíme novej. Bo on byl překrásnej, před třemi roky :sweat_smile: nojo ale to jsem ještě nemyslela na to, že budeme mít doma malé prasátko :grinning:
11. pro 2009 ve 13:36  • Odpověz
Jajda je vzhůru, ale povídá si, tak čekám, až zavolá :slight_smile:
11. pro 2009 ve 13:37  • Odpověz
ty jo a nevím jestli se mě manža nechce zbavit - vtip. Chtěla jsem prát, a nad pračkou máme kotel na ohřev vody a pod ním zásuvku. A koukám,že z toho kotle kape voda přímo na tu zásuvku... praní jsem pro jistotu odložila :confused:
11. pro 2009 ve 13:38  • Odpověz
autor
Olí, to vypadá, že Jára chce vyinkasovat tvou životní pojistku:grinning::grinning::grinning:
11. pro 2009 ve 13:41  • Odpověz
já žádnou nemám :sweat_smile:
11. pro 2009 ve 13:47  • Odpověz
autor
tak to teda nevím, co tím jára sleduje :grinning:
11. pro 2009 ve 13:56  • Odpověz
dobré ránko,

tak si představte, že se mi večer rozbila kuchyňská váha :cry: zuřila jsem, a asi to zabralo, přes noc si odpočinula a už zas fachá. Tak hlavně aby jí to vydrželo.

Nevím co vařit, dělám polívku zatím a čekám co mě napadne.

Muž došel v pět ráno a ani nemumlal :grinning: , jen mi hlásil, že ho bolí v krku, hlava a má rýmičku :angry: :sweat_smile:

Jajda měl večer teplotu, ale nic mu není, jen trošku funí, tak nevím jestli bude rýma nebo co. Teď teplotu nemá, tak půjdem aspoň na chvíli ven, nebo by to tu zbořil.
12. pro 2009 v 09:23  • Odpověz
dobré ránko :dizzy_face: :dizzy_face:
holky jedna velká novina...od únoru budeme bydlet ve svém :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. pro 2009 v 09:44  • Odpověz
Ahojky

Vladuu, ahoj, to je bezva!!!!! :dizzy_face: a kde??u vás nebo budete v Pze????? :dizzy_face:

Olí, no hezký s tím kapáním na zásuvku :fearful: :fearful: ty woe, ještě, že sis toho všimla a nic se Ti nestalo!!!!

Tak Olís, asi vím, proč nehubnu :sweat_smile: včerejšek 8 568kJ 86,33g 312,28g 51,54g :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no dnes to nebude lepší, pže jsme měli těstoviny :pensive:

Tak se jdu pochlubit, že dnes je 3.bez dudu a dobrý :wink: včera večer usnul za půl hodky, teď po O za 10 min. to je šikuláááá :dizzy_face: a doma nechce plínku :dizzy_face: přišli jsme z venku a hned hlásil, že plí sundat :dizzy_face:
12. pro 2009 ve 13:30  • Odpověz
Kim bude to byt u nás,kousek od našich a Klárka to má do školy 2Om..Já do práce dál,ale o mě vůbec nejde..
V po se začíná vyřizovat úvěr,takže do měsíce snad budou peníze :slight_smile:
12. pro 2009 ve 14:07  • Odpověz
juuuu Vladu, tak to je super :wink:

Daník je šikula s plínou i s duduškem, doufám, že i toto od něj Jája okopíruje :grinning: . Dnes totiž proběhl hysterák a museli jsme vzít dudu a méďu ven, sebrala jsem mu je až nenápadně, když se zabavil něčím.

Jinak teda sumička KJ pěkná :grinning: :confused: , ono se to fakt nezdá.
Já dnes užrala mužovi dvě bramborové placky a taky mi to kapku naskočilo. Sacharidy mi dnes nevyjdou ani náhodou.
Ale já Ti věřím, ty se do toho zase vpravíš :wink: přece mě nenecháš hubnout samotnou :cry:
12. pro 2009 v 15:24  • Odpověz
Oli, snad se do toho dostanu, teď jsem neměla vůbec dojem, že se nějak cpu, tak snad mi ta samá zelenina zase :grinning: bude stačit :grinning: :grinning: :grinning:

Hele Oli, Dan kolem roka a půl taky dělal scény s dudu i méďou a bylo to jak přes kopírák u vás!!!taky museli ven oba a pak jsme mu to brali, když na to nedával pozor a zabavil se :wink:
Dneska je Daník nějaký ukňučený :frowning2: jestli zase zuby, no kdyby byl dudu, tak dudá a je klid, ale musím vydržet, když už je tolik dní bez něj, tak mu ho prostě vrátit nemůžu!!!!!!!!
12. pro 2009 v 17:40  • Odpověz
Ještě k tomu hubnutí...je zvláštní, že ač mi kila stála, tak břicho se pořád změnšuje, už mám dole 7cm přes břicho a 5 přes boky :dizzy_face: a dnes jsem se vážila a 73,6kg a %tuku to ukázalo 24,3 a tu samou váhu jsem měla 28.11. přitom % bylo 21,1...chápeš to?????????????? :confused: :confused: :confused: :confused:
12. pro 2009 v 17:42  • Odpověz
Miško s tím tukem, já to mám taky zvláštní - mě to někdy ukáže třeba 35 a někdy 32 a pak zas 34...ono to asi není moc přesné takhle. Si říkám, že po zhubnutých skoro šesti kilech hlavně na břiše mi přece nemohlo ubýt tak málo :frowning2:
12. pro 2009 v 17:52  • Odpověz
Respektivě, že přece nemůžu mít toho tuku tak moc ještě :cry:

A je teda super, že cm se zmenšujou, to je hlavně důležité :wink:

Jajda spinkal dlouho po obídku a už ani nefuní, tak se z toho asi vyspal, je sluníčkovej. Uvidíme co teplota večer...
12. pro 2009 v 17:54  • Odpověz
Jo a 21% tuku vyšlo mému manžovi na naší váze :grinning: , tak to jsi vlastně úplně hubená :wink: Nebo my máme divnou váhu :cry:
12. pro 2009 v 18:01  • Odpověz
18 ne 21
12. pro 2009 v 18:01  • Odpověz
Ahojky

:grinning: Olí, to je zvláštní, že mám tuku jako Tvůj Jarda :grinning: kterej je kost a kůže :grinning: asi se na tohle měření moc spoléhat nedá!!!!!
Tak můj včerejšek :pensive: :sweat_smile: :pensive: 7 841kJ 60,62g 292,36g 53,27g 61mg jsem to říkala, měla jsem těstoviny, který byly za 2020 kJ :unamused: dnes se polepším, dnes už to bude určo dobré :wink:

Tak fajn, že je Jája v poho, zato u nás :frowning2: Dan má určitě ten dvouletý vzdor, páč to je k nevydržení tohle, hádá se kvůli všemu, že na obrázku je modrý auto, přitom je zelený :angry: jak řeknu, že je zelený hned začne ječet, že je modrý :angry: plácá do babičky, chce ham a pak uhne pusou :angry: :angry: no moje nervy a dudel fakt ok, už se na něj vůbec neptá!!!!!!
13. pro 2009 v 11:28  • Odpověz
tak já včera taky dost 6 793,62 77,59 229,82 43,25 305,12. No příště placičky vynechám.
Dnes se držím zatím, ale odpo jedem na vánoční trhy a bude punčíček....no dám si ho místo svačinky :sweat_smile:

Tyjo tak to jsi mi zkazila iluze s dvouletým vzdorem. Já čtu tu knížku Nejšťastnější batole v okolí a včera jsem byla tak uspokojena, když jsem se dočetla, že nehorší období je od 18 do 24 měsíců v období od narození do 10 let. Tak jsem si říkala, že pak už to bude jen lepší. že se s ním líp domluvím. Píšou tam mimo jiné, že od těch dvou let mají rádi svůj řád a pořádek a že jsou klidnější.Jinak je tam zajímavá stránka o temperamentu, je to tam rozdělené na děti opatrné a kurážné, plus popis... no a hádej na jaké dítě Jajda totálně sedí :grinning:

Jinak jsem zvědavá na pondělní převážení, ale mám to dostat, tak myslím, že budu smutná a nedosáhnu vítězné mety :frowning2:

Miško třeba jsit aky kost a kůže a máš těžké svaly :wink: . No já bych se chtěla nechat někde přeměřit opravdu ten tuk, ale u těch přístrojů se mi šaškovat nechce jak jsou v lékárnách atd :sweat_smile:
13. pro 2009 v 11:59  • Odpověz
jo a ještě novinka, dítko hlásí že má "moko" - mokro a kaká (a to říká nádherně), tak příště až řekne kaká, tak ho posadím na nočník a jsem zvědavá...jestli mě překvapí :grinning:
Jsem ho nedávno uklidila, pr to nemělo cenu a furt si tahal za pindíka :angry: , tak uvidíme.
13. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz
Olí, no jasný, že Jája je kurážné dítko :grinning: :grinning: to ten můj magor :sweat_smile: taky :grinning: :grinning: teda vážně je to šílený s ním..po probuzení nás tu oplácal všechny, až ho Petr chytl a dal mu pěkně velikou na zadek :pensive: a od té doby je jak beránek...fakt je to hrozný..máma říká, že je to asi zesílený i tím bez dudu, že se prostě nemá jak uklidnit, předtím vzal dudu a sedl si u telky a relaxoval, je to jako když vezmeš cígo kuřákovi, to znám moc dobře od Petra, ten jak přestal kouřit, tak se s ním nedalo vydržet, jak byl nervní a protivnej :angry: takže je to asi i u toho Daníka, fakt doufám, že to bude za nějakých 14 dní pryč!!!Protože je to fakt spratek :pensive: :pensive: už plácal v týdnu i kamošku i kámoše, na děti to dřív absolutně nedělal!!!!!!

Jó to určitě já a kost a kůže :grinning: :grinning: u mne je to taky možná tím, že obden jezdím na rotopedu před 40 min. a musím si dát zátěž, jinak nejsem spocená, takže mám už dost tuhý nohy :sweat_smile: takže i ta kilča nejdou možná dolů tím, že narůstá ta svalová hmota...ale břicho mám prostě pořád dost, vždyť 91 cm je stále hodně!!!!!Chci na 80!!!!!Před D.jsem měla asi 78cm tak nějak, moc si to nepamatuju!!!

Pochutnej si na punči :dizzy_face: Krámy neřeš, mě to taky vždycky rozhoděj :angry: :angry: :angry:

A Jája je šikula s tou plínou, to je první krok k odnaučení., když si uvědomují, že jsou mokrý :dizzy_face:
13. pro 2009 v 15:19  • Odpověz
Tak Olí jsem zpět :dizzy_face: 5 322,63kJ 83,67g 177,08g 28,28g 62,00mg :dizzy_face: :dizzy_face: no neměla jsem jako přílohu kaši, jako kluci, ale dušenou zeleninu, mě to prostě vždycky tak vysoko napočítá, když si dám těstoviny, rýži :wink: jinak jím přes den téměř to samé - ovoce, raciolky, sojový puding...

Mě to superstar bez Honzika tak nebaví :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Hele Olí, mám pro Tebe "bezva"zprávu :grinning: :grinning: u mamky v baráku je jeden chlapeček, budou mu 4 roky, je nar.29.12. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a s tím to bylo od malička šílený, máma říkala, že ty 4 patra šli třeba hodinu, že se šprajcoval nechtěl jít, vztekal se....máma dnes tu Andreu potkala a tak se jí na malýho ptala, po dnešní zkušenosti s Danem.Říkala, že od dvou let to začalo být úplně nebrutálnější, že byl šílený, na zabití, dokonce demoloval pokoj, do kterého byl vykázán na hanbu :pensive: nepomáhalo ani tvrdé násilí :fearful: :pensive: a kámoška jí hrozila sociálkou a ona se málem zbláznila :pensive: trvalo to přesně do tří let, jak nastoupil do školky, začal být anděl :dizzy_face: No tak se teda vážně hrozím toho, co nás ještě čeká :frowning2: :frowning2:
13. pro 2009 ve 21:19  • Odpověz
čauky kočky.

Miško ty hubneš nebo co? :confused:

Hihi se musím řehnit tím popisem toho chlapečka.Tak nějak mi to někoho připomíná :grinning: :grinning: :grinning: jen čekám kdy zdemoluje ten pokoj a příjde ta sociálka :grinning: :grinning: :grinning:

Miško ty jsi fandila Bendikovi???? :confused: Mě tam teda moc neseděl :sweat_smile:
13. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz
kuk,
Miško no nazdar, to začnu chlastat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :frowning2:

Mě superstar baví, bo Šmajdík je k sežrání.

Dnešek KJ neházím, pr jsem si 4 x kousla do Járovo bramboráku a měla jeden punč a jedno laté. Ale dopoledne jsem jedla zdravě :grinning:
13. pro 2009 ve 21:30  • Odpověz
No holky ono se tady fakt hubne :confused: ne že bych nepotřebovala taky schodit ale tak nějak už tak skoro nic nejím aby malá netrpěla jako zvíře natož kdybych si ještě počítala KJ :grinning:

jj Šmajda je taky můj favorit :wink:
13. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz
hola ženy moje:slight_smile:

tak já už jsem na 61 kg :fearful: :confused: 4 kg za týden,aniž bych o tom věděla a dělala proto něco to jde né? :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: njn jenže teďka sem se navečer přežrala čerstvym ananasem a určitě sem si tak roztáhla žaludek,že zítra zas budu žárt jako při starym:frowning2: a za dva dny to mám zpátky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ahojky Péti tak co povídej ty mamino :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jaký to je být dvojmatka? :dizzy_face: a co malá?A jakej byl porod a jak dlouho trval? :dizzy_face:

jinak vám gratuluju holky moje k úbytku,jste šikulky obě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. pro 2009 ve 22:46  • Odpověz
Dobré ránko,

ty jo Zuzo, jak to děláš? ty nejíš? Tak abys to pak neměla rychle zpátky ty jo. :confused:

Holky tak dnešní převážení 66,2 kg. Takže vítězná meta nedosažena. Ale těch 0,7 kg do příštího týdne dám. Snad. Hubne se blbě, když vařím i velkému Járovi :frowning2: Ale musím zatnout zuby a dám to.
BMI 24.9, už nemám nadváhu juchuuuuuuuuuuuuuuu
Ale tuk 32,5 % :angry:

Šmajdík byl boží
14. pro 2009 v 08:45  • Odpověz
Ahojky tak Zuzi aby jsi byla v obraze tak ti překopíruju popisku porodu :wink:

V úterý 1.12.2009 v 6h ráno jsme měli budíček,já jsem teda stejně v noci nervama už moc nespala,ale tak nějak jsem si šla ráno ještě zkontrolovat věci atd no prostě ranní klasika.No asi po půl sedmé jsme vyjeli a dorazili tak nějak kolem 7h do porodnice,kde si mě převzala PA a tak nějak semnou začla sepisovat ještě nějaký údaje.No mezitím jsem si lehla,aby mohli točit monitor a ozvy.No a to tak nějak bylo celou dobu než přišla Dr.která mě na vyvolání objednala.No vyšetřila mě a zase točili ozvy.Pak nás šoupli na porodní sál,kde jsem se převlékla a zase se točilo.Pak přišel primář s dr. a zavedli mi 1/4tabletky na vyvolání.Primář říkal že musím ležet a čekat slabší kotrakce.Mohlo to bejt tak nějak kolem 9h.No a už v 9:15 jsem začla cítit bolesti,mezitím mě zase dali pásy a točili ozvy.
No takže jsem tam ležela a snažila se rozdýchávat bolesti.V 11h.jsem šla na vyšetření(no spíš jsem se šourala),kde mi zjistili že stále jsem propustná na prst a hrdlo je neměnné.Tak začal první pokus o propíchnití plodové vody.Vrtali se ve mě asi 3min a já myslela že mě to roztrhá.No nezdařilo se.Tak jsem šla zase ležet a točit ozvy.Kontrakce teda byli děsně silné a já měla o dělat abych se z toho nepo... No pak přišel zase primář a zavedl mi dva čípky na uvolnění porodních cest a zase se čekalo.Já už jsem pomalu nemohla a byla dosti vysílená.Pak zase vyšetření kde byl nález stále stejný.PA mě oholila s tím že se třeba teda asi stane zázrak a já se otevřu hned na 10cm ale zázrak se nekonal.Druhá zkouška propíchnutí plodové vody a stále nic.Pak zase monitor a pak poslední zkoušlka kde teda se ve mě vrtali snad už všcihni kdo měli ruce a voda stále nikde.To už jsem zkučela bolestí a skoro brečela že už to nevydržím at něco dělají.No udělali.Šoupli mě na postel a zase se točil monitor.Prosila jsem PA at mi udělají třeba císaře nebo něco a odpovědí mi bylo akorát to že se nedá dělat nic že musíme čekat.Že miminku se moje kontrakce nelíbí,no mě se taky nelíbii.Bolesti jsem cítila jako kdyby mě měl explodoval močák a jako kdyby mě někdo řezal zespoda zaživa.No vím že bylo nějak před půl druhou když dorazil primář s dr. a koukli na monitor a při kontrakci zjistili že miminku přestává být srdíčko.Tak rychle spolu odešli a asi za několik málo minut přišli s tím že teda mi primář sliboval krásnej porod ale že miminko má alternaci a já že se neotvírám ani o píď tak udělají akutní CŘ.No a začlo to jak v mraveništi.Najednou tam bylo sester,který mě začli obvazovat nohy a převlíkat do andělíčka,Martin mi sundával šperky a honem na postel a už mě vezli.V dálce jsem se naposledy podívala na Martina a už jsem byla ve výtahu a jelo se o patro níž na sál.Tam mě s postelí předali nějakému zřízenci který mě dovezl na sál kde už dr. čekala a vše tam chystali.Bylo tam strašně moc lidí.Přelezla jsem na operační sál a začli mě přivazovat ruce a natírat břicho nějakejma dezinfekcema bo co.No pak už jen vím že mě chytla poslední kontrakce a sestřička či dr.nevím kdo to byl mi dávala z masky kyslík pro miminko a ptala se mě na to kolik tak asi vážím tak jsem už tak nějak asi oblblá řekla 90kg a pak už nic nevím.
No pak jsem akorát slyšela jak na mě někdo volá "Paní Hájková,paní Hájková je vám dobře?"A já začla asi tak nějak se probouzet promrkávat no prostě v delíriu a nějakej ženskej hlas říkal "jj už je začíná promrkávat"no a byli pryč a já se tak nějak mžitkama otočila hlavou a byli tam hodiny na kterejch bylo asi 15:10 a zase ´jsem asi ještě usnula.No a tak nějak se postupně do těch 18h probouzela než mě odvezli.Byla tam sestra která chodila zapisovat tlak a jak jsem na tom a ta byla tak strašně hodná.Vždycky mě pohladila na ruce a na vlasech a říkala jak máme krásnou holčičku a že je vše v pořádku.
No pak mě odzvezli a malou mi ukázali v 19h a v 21h mě pomohli poprvé vstát a na wc a opláchnout spodek.Tot asi můj popis.
14. pro 2009 ve 12:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.