• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
tak,ale to jste přehnaly vy undatry :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
nestihly jste mě heč heč :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
jdu smočit julču :sweat_smile:
12. lis 2008 v 17:23  • Odpověz
zuzi- uhájila jsem vánoce tak, že budeme doma brzy, tak mi to ani nevadí :wink: , ale jsem zvědavá na příští rok, protože tam nechci chodit každej rok večer až bude kačka větší, tak chci být taky doma jako rodina, ale to bude doma bitka :confused:
12. lis 2008 v 17:30  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: máchat julču :grinning: :grinning: taky půjdu :grinning:
Evi, tak snad jo, ještě si to upřesníme :wink:
12. lis 2008 v 18:03  • Odpověz
kde jste julči, snad se pořád nemácháte :grinning: já se tady nasměju, ale naše diskuze je trochu jinýho rázu v kolině, tö si nedovedu představit, že by si někdo máchal julču :grinning: :grinning:
u nás jsou trhy, tak jdeme mrknout, zima je tam jako v rusku, ještě že jsem si včera pořídila teplý boty, fatk se ochladilo :astonished:
jinak jsme spinkaly dneska rozhodně líp, hurá!! :slight_smile:
Jak je vám Zuzi, vy marodi, tobě a malýmu? :sweat_smile:
13. lis 2008 v 09:48  • Odpověz
Ahojky :grinning:
jj máchala jsem se doteď, celou noc :grinning: :grinning: to bylo žůžo :grinning: :grinning:
Jani, fakt zima????My jdeme za chvíli, tak to taky pocítíme :frowning2:
My dnes taky spali úžasně!!!Vzhůru jen v půl 3, pak v půl 6 na mlíko a pak jsme spali až do 8!!A vylézali až v půl 9 :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je paráda!!!
Jinak jsem dnes zjistila, jakoby D lezl špičák :confused: pořád si rejdí na tu stranu jazykem a viděla jsem tam bouli...no jestli jo, tak bude jak upír!!!
13. lis 2008 v 09:53  • Odpověz
Ahojda :grinning:
Já taky máchala :grinning: :grinning: :sweat_smile: celou noc až do ted i po cestě k dr i u ní v ordinaci :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
My byli na ko,tak stejný,nic moc jako :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
Jinak my dneska taky spinkali krásně :dizzy_face: malej se probudil prvně kvůli rýmičce až o půl 4 ráno a pak až o půl 7 :dizzy_face:
tak sem mu za to koupila kurevsky drahej hrneček od Aventu s pítkem za 430 Kč :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :angry: to je drsný ty ceny tady :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mišul tak ať se Danečkoj co nejdřív zoubek vyklube a má po bolístce :dizzy_face:
13. lis 2008 v 10:16  • Odpověz
autor
ahojky u nás noc špatná, Venda i já máme nějakou střevní chřipku či co to je za sajrajt :stuck_out_tongue_closed_eyes: mně je hrozně zle už od půlnoci,Venda se od 3 poblindil 3x, ráno už dobrý, ale pro změnu sejří :sweat_smile: ale náladu má dobrou, řádí jak černá ruka a já jsem grogy
13. lis 2008 v 10:19  • Odpověz
týýjo miláčku chudáčku :frowning2: :frowning2: ať jste brzy zdravoučký,šup s Tebou do pelíšku :frowning2:
13. lis 2008 v 10:30  • Odpověz
autor
klidně do pelíšku půjdu, dneska nemám sílu se bránit, ale pohlídáš mi Vendu? :sweat_smile:
13. lis 2008 v 10:31  • Odpověz
hmm miláčku leda,že bys mi ho poslala poštou :sweat_smile:
13. lis 2008 v 10:50  • Odpověz
brý den,

EvíaVašíku držíme palečky, ať je brzo líp.

Holky byli jsme na ledvinách, a už je to ok, už to není zvětšené, jupí jupí júúúúú
13. lis 2008 v 11:53  • Odpověz
Ahojky
Téda i Evča s Vašíkem marodí a zrovna srajda, to je teda velmi nemilé :frowning2: :frowning2: tak snad to smectou a uhlím rozeženete!!!!!!

Zuzo, dnes máte 3.den ta ATB, ne??Nebo už 4.???

Oli, tak bezva, alespoň jedna dobrá zpráva!!!!!!!!!!!!!!
13. lis 2008 ve 12:11  • Odpověz
Mišulko dnes jedem čtvrtej:slight_smile:
Oloušku super zpráva :dizzy_face: my jdeme 18 na ledvinky:slight_smile:
13. lis 2008 ve 14:30  • Odpověz
Olí- to je dobře :wink:
Evi- tfuj tfuj, ať se vám brzy líp :wink: z čeho to můžete mít? :confused:
Zuzi- to spinká hezky, když je nemocnej ještě, už mu bude líp, uvidíš :wink:
Míšo- tak ať se zoubek brzy vyklube a nebolí to Daníska :wink:
HOlky co kupujete za dárky pro prcky? kačce se líbí pejsek mluvící od fisher price, ale stojí 1000,- tak nevím, zda jí ho koupit, je to drahý :stuck_out_tongue_closed_eyes: a hlavně bych to musela koupit z mateřský asi, táta by nás zabil dát tolik za hračku :confused:
13. lis 2008 ve 14:56  • Odpověz
Jani, my máme pro Dádu toto i k narozeninám....

http://www.babyveci.cz/detail.php?zbozi=684124 od babi, prababi a pradědy

http://hry-hracky-ostatni.sbazar.cz/hraci-stolek-fisher-price-praha-8-o2025247.html něco takového od tchýně

http://aaobchudek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=616044 ode mě

http://www.kouzelnyhrad.cz/drevene-skladacky-a-stavebnice/drevene-barevne-kostky-50-ks ode mě

http://www.mihaj.net/medvidek-nahravaci-plys-3barvy-eanI94033-skup200.php od babi

a pak ještě něco mamka má, ale zapomněla jsem, co...a jestli bude chtít tchán, tak mu řeknu ať koupí Tatru :grinning: :grinning:
13. lis 2008 v 15:36  • Odpověz
holky asi nám vyhořel vysavač :cry: sem odsávala malýmu a začal pískat,tak jsem se koukla jestli není plnej pytlík a nebyl tak sem ho zas pustila a najednou děsnej smrad,já se tak bojim,už ho nezapnu,jenže malej chce spinkat,jenžejak ho položim do postýlky tak strašně pláče,protože má hrozně plnej noc a nemůže dýchat,co mám dělat jako? :cry: :cry: :cry: potřebuju novej vysavač a taťka je do půl 6 v prcá,navíc malej chce spát a nebude moct do tý doby do háje :cry: :cry: :cry:
navíc se bojim,že jak se nechce nechat odsávat a musim ho držet násilim tu hlavičky a on strašně pláče,že bude mít třeba z toho nějaký traumatický následky a narušim mu tak nějak osobnost až bude velkej :cry: :cry: :cry: :cry: je to možný?
13. lis 2008 v 16:21  • Odpověz
Zuzi a nemáš aspoň tu hadičkovou, že bys mu to aspoň trochu odsála?
Trauma mít nebude, co bych měla říkat já, když mi Jájouš 4 x denně pláče u cvičení. Nebudou si to pamatovat, neboj.
13. lis 2008 v 16:23  • Odpověz
Míšo- tak my máme taky hračku jistou, pejska dostane Kačka od strejdy :wink:
Zuzi- trauma mít určitě nebude, to se neboj! :sweat_smile: a zkus tu normální, jestli jí máš doma, my nemáme na vysavač, já se toho docela bojím :angry:
13. lis 2008 v 16:34  • Odpověz
Zuzo, neplaš!!! to by mělo následky u 95% dětí!!!!!!To je normální, že děti brečí, to je tím, že na to nejsi u Peťky zvyklá, tak Ti to přijde, že je to něco špatného :wink: :wink: :wink: No vysavač je teda na hovno, to je v ....musíš holt tou pusou a nebo mě napadá sednout do auta a dojet rychle koupit, nemůže k vám zaskočit třeba babička, bydlí kousek, ne??
13. lis 2008 v 16:37  • Odpověz
Jani na ten vysavač je super!!!!Až to budeš potřebovat K.dělat, tak si to zkus na sobě, je to fakt šetrné a hlavně to vytáhne i tu rýmu, co pusou nee, takže nezaděláváš na to, že zůstane rýma mimi někde zaražená, já proti ní taky v těhu byla, ale fakt paráda!!!!!!!!!!!!!!!!!
13. lis 2008 v 16:38  • Odpověz
no uvidíme, kdyby byla velká rýma, tak bych do toho možná šla, kolik to vůbec stojí? to se dá normálně na tu šňůru od vysavače? :astonished:
13. lis 2008 v 16:44  • Odpověz
holky myslíte, že by měl smysl kačce koupit ten hrnec mluvící jak se tam dávají kostičky od fisheru? mě se lbíí, teď jsem ho našla i zlevněnej, ale včera u nás byla babička, tak mi to rozmlouvá, že z toho nebude mít rozum :confused:
13. lis 2008 v 16:53  • Odpověz
nééé Mišuláčku,mš nepříjde divný,že pláče a z toho,že bude mít trauma,ale z toho jak mu násilím musim držet hlavičku při odsávání :frowning2:
jako Jani ta odsavačka je fakt super!!!!!!!Já jsem z ní nadšená
jsem si byla pujčit vysavač od sousedky než přijede Péťa
13. lis 2008 v 16:56  • Odpověz
tak vidíš, jak jsi to vyřešíla, teď budete spokojený oba :wink:
13. lis 2008 v 17:02  • Odpověz
Zuzo, ty vole, jak jednoduvhé co??Jít k sousedům, to mě nějak nenapadlo :confused: :confused: jako kdybys měla lux v celým baráku jen Ty :grinning: jsem fakt dementím už..
jo tak to jo s tou hlavičkou, to víš, že nee!!!Vždyť je to chvilka, stejně tak ho bude jednou držet Dr.až bude větší a nebude chtít pigáro apod...

Jani, tak teď z toho možná rozum mít nebude, ale za 3 měsíce už jo, tak jestli se Ti líbí, tak jí ho vezmi :wink:
Jinak se odsávačka dává na hubici, kterou saješ koberec, akorát sundáš ten nástavec s chlupama nebo, co tam máš a snížíš výkon na min....stojí asi 350,-
13. lis 2008 v 17:03  • Odpověz
už má zas plnej nos a to jsme si ještě nelehli :cry:
Mišulko IP :cry:
13. lis 2008 v 17:05  • Odpověz
Ta KAčka je fakt krásná!!!!!!!!!!
13. lis 2008 v 17:52  • Odpověz
díky, ale ty zoubky jas jsem psala tady zrovna nejsou vidět :grinning:
13. lis 2008 v 17:53  • Odpověz
kuk, tak nám asi fakt rostou zuby, J. má teplotku a nateklé dásničky. Asi nemůžem ven s teplotkou, že?
14. lis 2008 v 10:15  • Odpověz
Ahojky prdelky
Tak máme novej vysavač a dva půl litru v háji :cry: zase ty peníze lítaj a to si musíme ještě pořídit novou mikrovlnku,pač taky didělávaá :cry: nojo 8 let tady a dosluhuje to všechno naráz :cry:
k tomu vysavči si představte,že on byl zezadu úplně roztavenej :cry: nechci si představovat co se mohlo stát,kdybych ho ještě zapla :cry:
Jinak Péťulka je pořád total :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: sice se v noci už nedusí,zato se dusí přes den jak má pořád ucpanej nosánek a neůže dýchat :cry: nemůže ani spát s dudíškem a bez něj neusne,no peklo to je co vám budu povídat :cry: já jsem na mašli a chudínek Péťulka určitě taky :cry: dneska nechtěl teda nemohl už ráno spinkat pač nemohl dýchat :cry: no hrůza,ať už to má za sebou bobek :cry:
Jinak v týdnu mi volala kámoška,že ta druhá kámoška(maminka toho miminka co nás nakazilo) mají dneska hlídání a že by jsme si mohli jít všichni sednout někam,že ona půjde i smanžou,tak sem říkala,že my oba určitě né,že malej je dost nemocnej,ale,že kdyby bylo malýmu líp,že bych šla možná jen já a dneska mi psala ta maminka od infekšn miminka jak to s námi večer vypadá,že doufámže půjde i Péťa aby tam nebyl manžel její sám a co Péťa jestli už je dobrej..........tak sem jí napsala,že oba určitě nejdem,že je malej furt dost nemocnej a že sem měla jít jen já,kdyby bylo malýmu líp,ale že nejdu ani já.........to jo,oba ta je fakt ftipná :rolling_eyes: chudáček malej nemůže dýchat má kašel jako prase a my si pujdeme trajdat né?!! :rolling_eyes: a navíc se mě s nima fakt jít nechce prostě,nenechám kluky doma a s nima zrovna ani nemám chuť :pensive:
Jaňulko Kačenka je fakt tak nádherná :dizzy_face: jak andíleček malinkej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: necháš nám jí za nevěstu? :dizzy_face:
Oloušku s teplotkou ven né :slight_smile: ať brzy trápeníčko přejde
14. lis 2008 v 10:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.