• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Jo a jinak jsem přenášela 6dní tak jsem na toho 1.12 byla pozvaná na vyvolání :wink:
14. pro 2009 ve 12:28  • Odpověz
Ahojky holky

Peti, jj hubnu, vždyť jsem měla cejchu :frowning2: už mám přes břicho dole 7cm, přes boky 5cm a 4,5kg dole :wink:
Honzika jsem zbožňovala..a stále zbožňuju :grinning: mám ty písničky ze SS vypálený na CD :sweat_smile: :sweat_smile:

Zuzi, už jsi si pustila ty odkazy???
Hele teda 4kg za týden, to není vůbec zdravé :pensive: ale to určo víš sama, co :grinning:

Holky dnes dělám test :unamused: Dan nejde dnes spát!!!!!!!včera usínal hodinu a půl, usnul až v 10 :angry: tak by to nešlo, takže jsem dnes na to zvědavá, do kolika mi do večera vydrží bez po O spánku!!!!!!

Olí, začnu chlasat taky, jestli mě čeká ještě něco horšího, než doposud...ale např.dnes je úplně boží!!!Moc hodný!!!!tak nevím, co je to za výkyvy :cry: :confounded:
14. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz
Mišuláčku já vim,ale já se o to fakt nesnažim :unamused:

holky já sem z malýho už 14 dní taky v řiti,hrůza děs běs strašný!!!Dám ho klidně na týden bez výčitek komukoli :sweat_smile: :pensive: strašný!!!

jj už jsem si to pustila,černouška :grinning:
14. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz
Zuzi já vím, že je to nervama...se nějak moc kvůli malýmu stresuješ..ale chápu, že když byl pořád hodný a teď tohle, že je to nápor na nervy..já to měla téměř od začátku, takže mě to přijde "normálka" :grinning: když zlobí...a buď ráda, že po Tobě jen leze a rád, rád horší by bylo kdyby do tebe bušil a plyval, jako je to někdy u nás :pensive: :pensive: :pensive: včera byl vážně na zabití, až jsem optě uvažovala nad tím, že druhé nebude :pensive:

Černoušek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já si ho pouštím každý den, hlavně tu Lenox!!!To se mi líbí nejvíc!!!!
14. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz
Jo ukázka dortu pro Daníka na narozky http://www.hajek-bousova.cz/foto/dort13.html
14. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz
autor
kuk:slight_smile:

Mišu, dort vypadá skvěle :dizzy_face: hned bych si dala :grinning: :grinning: :grinning: držím palce se dnem bez spaní :grinning: teda spíš k večeru pevné nervy :grinning: :grinning: :grinning: u nás se dnes spí:slight_smile:

Zuzííí, mrzí mně, že Tě Peťulka zlobí, ale Miška má pravdu :wink: rád, rád ještě jde:wink:

Olí, 0,7kg za týden dáš(i když já bych to před ms teda 100% nedala) :slight_smile:

Vladu, gratuluju k bytečku!!!

Peti, gratuluju ke Gábince :dizzy_face:
14. pro 2009 ve 13:18  • Odpověz
Ahojky,

holky mě asi postihla nemoc zvaná lenora, neboť jsem dnes totálně líná cokoliv dělat. Naštěstí mě to chytlo až teď, protože ráno jsem musela uklidit barák :grinning:

Míšo dort vypadá fakt hezky a chutně :wink:

Evi jak bylo v jeskyni :slight_smile: Já na to nějak zapomněla a pustila se do úklidu.

U nás se spí až teď neboť vstával v 8hod, tak byl pořád čilej :grinning:
14. pro 2009 ve 14:38  • Odpověz
ahojky,
jen nakukuju že žijeme net pořád nejde ted budou vánoce tak snad do tý doby bude, je to na pěst :angry:

Beny- moc gratuluju, přeju hodně zdravíčka :dizzy_face: :dizzy_face:

nemám čas dočítat, zase nakouknu mějte se, jsem u kamarádky, tak abych tady neseděla jak dlouho..
14. pro 2009 v 16:05  • Odpověz
autor
Baru, bylo tam fajn:slight_smile: byli jsme úplně sami, Venda si hrál a já relaxovala:grinning: hodinka utekla jako voda :grinning:
14. pro 2009 v 17:05  • Odpověz
holky prosím o radu,

mazali jsme Jajdovi teď týden ten pindík a už mu to jde úplně stáhnout :confused: :slight_smile:
tak si říkám, že mazat to tou kortik. mastičkou je možná zbytečný, spíš jen při stahování mastit něčím. Co myslíte?
14. pro 2009 v 17:07  • Odpověz
autor
Olí, tak to je super!!!!!zkus pár dní nemazat a uvidíš...(tak bych to udělala já)
14. pro 2009 v 17:09  • Odpověz
holky,abych Vás vyvedla z omylu:grinning: tak Péťula už týden jen tak kohokil pleskne,když jde kolem něho:grinning:

holky já mám radost!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mám nový etniesky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: juch :dizzy_face:
14. pro 2009 v 17:13  • Odpověz
autor
co máš novýho? :confused:
14. pro 2009 v 17:14  • Odpověz
14. pro 2009 v 17:18  • Odpověz
Péťulko tak sis užila viď,ale máš Gábinku krásnou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. pro 2009 v 17:20  • Odpověz
autor
hmmm, mně by se líbily v tom červeným :grinning: :grinning: :grinning: , ale zůstanu u svých addidasek :grinning:
14. pro 2009 v 17:22  • Odpověz
no mě taky,ani mi nemluv,ty červený sem chtěla moc,byli nej,ale nebyla na mě velikost,tak aspoň šedý no :frowning2:
ale i tak jsou moc pěkný :dizzy_face:
14. pro 2009 v 17:31  • Odpověz
autor
no jo dvojče :grinning: :grinning: :grinning: hele a jak máš velkou nohu?
14. pro 2009 v 17:33  • Odpověz
39,ale tyhle jsou 38,5...ale jsou úplně akorát...v 39 neměli na mě už vůbec nic hezkýho...tak jsem byla šťastná,že mi jdou i v menšim,ještě že sem zkusila menší :dizzy_face:
14. pro 2009 v 17:35  • Odpověz
autor
takovou ploutev máš? :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2009 v 17:37  • Odpověz
se na to vyprdnu, píšu příspěvek a nikde, napíšu večer
14. pro 2009 v 17:48  • Odpověz
njn:grinning:

Oloušku a jak prst???Je to už dobrý?
14. pro 2009 v 17:52  • Odpověz
sem malej člověk s velkejma ploutvema :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2009 v 17:53  • Odpověz
autor
a já malej člověk s malejma ploutvema :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2009 v 17:59  • Odpověz
prosím tě koláktu zase máš tu tvoji ploutev???21? :sweat_smile:
14. pro 2009 v 18:00  • Odpověz
autor
nééé, 36 :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2009 v 18:01  • Odpověz
cože????????? :confused: to snad není možný :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. pro 2009 v 18:02  • Odpověz
autor
možný to je :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2009 v 18:06  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:

beru my dneska konečně nakoupili všechny věci,dárky na Vánoce a jsem konečně v klidu :dizzy_face:
já sem doteď poprvé nepocítila žádnou euforku z vánoc,byla jsem nemocná,nemohla jsem v klidu nakoupit,v době kdy se peklo cukroví,tak já nemohla nic.....a pak s tim Péťulou,že sem neměla ani na nic náladu...no a teď....babička donesla cukroví,Péťa včera pekl svoje první a teď druhý:dizzy_face: dárečky všechny nakoupené,tak už jen zabalit a můžou přijit Vánoce :dizzy_face:

mmch....Miška tu dneska psala ohledně hubnutí a nervů a dala to dohromady s Péťulkou....tak já nemám nervy a nehubnu kvůli nervů z Péťuli :sunglasses:
nemůžu to tady s Vámi ani probrat,ale v klidu,bude to zase dobré :sunglasses:
14. pro 2009 v 18:12  • Odpověz
autor
jééé, to mám radost, že už bude líp!!!já euforku z vánoc taky nemám, mám skoro napečeno, všechny dárky, ale vánoční nálada nějak nikde...
14. pro 2009 v 18:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.