• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
já sem na tom stejně a to sem dycky měla euforku z Vánoc už já nevim kdy a letos prostě nic až dnes mě trochu hytlo to těšení se :sunglasses: :slight_smile:
14. pro 2009 v 18:27  • Odpověz
autor
hmmm tak mně stále nechytlo.... :sweat_smile:
14. pro 2009 v 18:32  • Odpověz
Ahojky

tak Daník je v pelechu a čtou, jsem zvědavá za jak dlouho usne..ale takhle by to nešlo, byl odpo pěkně venku nepříjemný a večer jakoby ho někdo nafetoval, lítal jak střevo, furt se smál, visel na Petrovi :unamused: takže zítra bude test II :grinning: :grinning: dáme budík na 7 a pak ještě budeme klenošit v pelechu, spát ho dám kolem 12 max.na 45 min. a večer se uvidí....

Zuzo, to je mi líto, že jsou nervy z něčeho jiného :frowning2: :pensive: botky jsou pěkný, ty chodíš oblíkaná do skejťáckýho stylu??? :confused: Takový botky jsem nosívala ve druháku :slight_smile:

Já nemám vůbec Vánoční náladu, ale tu u nemám hezkých pár let :fearful:
14. pro 2009 v 19:32  • Odpověz
Tak se jdu naložit do vany :sunglasses: to je balada po tolika letech jen se sprchou :sunglasses: i u mamky je jen sprcha :grinning: pa
14. pro 2009 v 19:38  • Odpověz
Mišul já sem skejt jak vyšitej :grinning: :dizzy_face:
14. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz
kuk holky,
já nakouknu zítra. Uspávala jsem malýho, ale velkej šel na wc, svítil na chodbě a spláchl...takže veškerá snaha mimo :angry: , já jsem taková polospící, takže asi půjdu spát úplně, ať se tu kluci třeba stavěj na hlavu :sweat_smile:
14. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz
holky moje,budu v pořádku...snad se to srovná:slight_smile:jen teď mám krizi:slight_smile:ale bude zase dobře,to je jasný a zhubnout mi rozhodně neuškodí:sweat_smile: i,když tímhle způsobem :confounded:
14. pro 2009 ve 22:33  • Odpověz
kuk,

tak kluky jsem vyšoupla ven, oběd se vaří, těsto na cukroví se míchá, tak musím rychle nakuknout, než se vrátěj. Si připadám jako když mám doma dvě děti :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzáčku jakou krizi :confused: , nemáš ranní nevolnosti :wink: ?

Beny porod teda náročnej, ale Gábinka je nádherná a hlavně že už to máte za sebou.

Jdu znova dočíst, bo jsem to už zapomněla :sweat_smile:
15. pro 2009 v 10:36  • Odpověz
Poslední dárky jsem hodlala v klidu nakoupit včera, sama. Ale děťátka chtěli jet se mnou, takže jsem sprintovala po obchodech, aby nemuseli čekat, no a koupila jsem kulový. No nakonec jsem teda sehnala dva dárky, ale ještě mi dva chybí. Ve čt jedu na masáž a vyzvednout kalendáře, tak ještě kuknu v PV. Atmosféra na mě taky nějak nedýchá ještě, sice doma už mám výzdobu a tak, ale jak jsem v časovém presu, tak nic zatím. Se těším, že o víkendu už bude klídeček, pohůdka a tak...ještě by to chtělo snížek.

Jajdovi stopro roste další zub, proto ty noci. Včera jednu tvář totálně rudou - CHamomilla jak vyšitá - takže ji na noc dostal a spal krásně až do půl šesté, to si dal mlíčko a chrupal do půl osmé. AKorát já byla polomrtvá i když jsem šla spát velmi brzo, takže jsem vyšoupla muže s postele a poslala je do obýváku a chrupala jsem do půl desáté. A konečně se vzbudila s pocitem, že jsem vyspaná, takže teď už jsem zase plná energie a lítám tu jak freťák :grinning:
15. pro 2009 v 10:40  • Odpověz
Oloušku teď si to uhodla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: nevolnosti teda fakt nemám :sweat_smile: leda z toohle období :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

já právě dokoupila poslední dárek juch :dizzy_face: už konečně všechno mám:dizzy_face:a Péťa včera pekl druhý cukroví,takže super :dizzy_face: ho to baví :confused: :sweat_smile:
15. pro 2009 v 10:47  • Odpověz
a já už asi nemám krizi:grinning: už zase žeru od večera,tak je se to vrací asi do normálu :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
njn člověk si projde za život asi několika nelehkými náhlými obdobími :wink: :sunglasses: :slight_smile:
15. pro 2009 v 10:52  • Odpověz
mmch mě teď tak napadlo,že letošní podzim mám vůbec nějak moc krizí:sweat_smile: řekla bych,že letos poprvé na podzim prožívám jednu velkou podzimní krizi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 11:17  • Odpověz
kuuww... jsem si spálila tři prsty o pekáč, a to jsem měla chnapku, sakra... jsem si vyslechla monolog od manži... :angry:
15. pro 2009 v 11:50  • Odpověz
autor
kuk:slight_smile:

byli jsme na výtvarce a pak nakoupit :grinning: Venda v Tescu rozprávěl, uklízel nákup a platil (škoda, že to nešlo z jeho účtu :grinning: :grinning: :grinning: ) prostě už je velkej chlap a je galantní :grinning: :grinning: :grinning: pak jem "sám" uklidit košík, docela mně překvapilo, jak obratně manévroval(i když nevím proč, on asi ovládne vše co má kola :grinning: ) :dizzy_face:
jen mi po cestě snědl 2 rohlíky a pak než jsem uklidila nákup vybagroval celýho bobíka (no říkala jsem si, že je poněkud ticho :grinning: ), no tak teď asi teda nemá cenu mu ohřejvat oběd, co? :grinning:

Zuzíí, jsem ráda, že je líp :dizzy_face:

Olíku, kolik ještě jajdovi chybí zubanů? jsi měla mokrou chňapku, což?

Mišulínko, vanu fakt zááávidíííím :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz
Eví ani nevím, možná :sweat_smile:

4 stoličky a 1 špičák, ale ten už jen se proříznout, je tam boule a bílej kousek
15. pro 2009 ve 12:06  • Odpověz
autor
juj, snad už to nebude tak zlý!!!u nás byly nejhorší ty špičáky...no ještě mu asi chybí ty poslední stoličky(5), ale tím si nejsem jistá, do pusy mně pustí jen kartáčkem, když to chci ošahat prstem, tak zkousne :angry:
15. pro 2009 ve 12:10  • Odpověz
autor
jo a ještě jsem vám zapomněla napsat, co včera provedl ten můj raubíř :sweat_smile: normálka zlomil postranici na postýlce :unamused: :sweat_smile:
15. pro 2009 ve 12:22  • Odpověz
Oli ať jsou zoubky co nejdřív venku a je po bolesti

holky mě nic nebaví se na to vyseru :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 ve 12:30  • Odpověz
Ahojky

Olí, to jste na tom se zubama stejně jako u nás :grinning: :grinning: já mám doma taky děti dvě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Zuzí, je to tak, od toho léta se Ti to nějak sere, buď nemoci, umrtí, depky :confounded: snad to koncem roku zase zmizí a ten r.2010 bude suprovej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Hele ten petr je nějakej zženštilej, ne
:sweat_smile: :sweat_smile: tak to u nás by teda Petr rozhodně cukroví nezvládl, ani špagety si myslím, že by neuměl :sweat_smile:

Eví, no to je raubíř teda :sweat_smile: Dan má zakázáno s tím lomcovat :angry: jinak by už taky byla v čudu :angry:

Tak jsem to dnes nějak nezvládla, dát malýho spát ve 12, ale alespoň ve 12:20 uf, nějak jsem toho moc naplánovala, na nákup jsme vyjeli až v 10:15 a oběd jsem dodělávala ve 12
No ale za čtvrt hodky ho jdu zase vzbudit, si ani neodfouknu :pensive: :cry:
15. pro 2009 ve 12:53  • Odpověz
Mišulko zšenštilej těžko:grinning: uvaří jednou za čtvrt roku sám oběd,jinak vařim já a když chtěl píct cukroví,tak mu nic jinýho nezbylo než se do toho pustit sám:sweat_smile: já sem letos rezignovala prostě:grinning: ale,že ho to bude bavit sem nečekala teda :sweat_smile:
15. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz
autor
Miško, on s tím nelomcoval :sweat_smile: on se o to opřel :sweat_smile: jenže jak tam chyběj ty dvě šprušle, tak to samo není moc pevný, no :sweat_smile: nechápu, jak tohle může být schválený, vždyť se mu něco mohlo stát :sweat_smile:
jj, to znám, že si neofoukneš:wink: Venda zatím leží, ale do 10min očekávám jeho příchod, že už je odpočatej :grinning: a já bych si tááák zdřímla :pensive: večer jdu na sraz se základkou a jsem unavená už teď :unamused:

Zuzíí, tak nic nedělej :grinning:
15. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz
a děkuju Mišul a Evi...já doufám,že příští rok bude mnohem lepší...že se to na mě letos ohledně nemocí,tragédii a všeho vyřádilo a bude zase dobře:slight_smile:
15. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz
autor
mně teda Tom s vařením pomáhá, umí myslím víc jídel než já :grinning: :grinning: :grinning: holt je znát, že byl s mamkou sám:wink: a navíc u tchánovců, taky peče tchán(něco tchýně, ale něco Petr sám :grinning: )
15. pro 2009 ve 13:07  • Odpověz
Zuzo, no dobrej :sunglasses: na to, že nevaří, tak to je kabrňák!!!Já ho chci takýý, pošli mi ho prosím :grinning: :grinning: :grinning:

Eví :confused: :confused: to snad ne??? :confused: Tak to je teda shit :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě, že se mu nic nestalo..a nechápu, jak to svou muší vahou :grinning: mohl takhle rozbourat :grinning: :grinning:
Užij si srazíka a neusni tam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak jdu budit, kouknu večer
15. pro 2009 ve 13:07  • Odpověz
autor
Zuzíí, příští rok už bude určo lepší!!!!
Miško, no Tom na to řekl, že to čekal mnohem dřív :sweat_smile: páč ta vrchní část je dost tenká a dlouhá a když se vyndaj ty dvě šprušle, tak to tu pevnost prostě ztratí :sweat_smile: navíc je to nějaký měkký dřevo a ne třeba borovice :sweat_smile: přesně to mi včera bliklo hlavou :grinning: :grinning: :grinning: ještěže je Venda drobek :grinning: opřít se o to Daník(nebo Ondrášek) :grinning: tak už postýlku nemáme dávno:grinning:
15. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz
autor
tak už tu poletuje :grinning: :grinning: :grinning: si na 15 minut lehnul(nespal) a je odpočatej :grinning:
15. pro 2009 ve 13:15  • Odpověz
mě Péťa taky s vařením pomáhá,ale sám jako svoje jídlo uvaří tak jednou za dlouhou dobu:grinning:

Evi užij si to večer:dizzy_face:

holky a to sem byla letos fakt tak hustá tady s těma depkama?Nebo to je normální a maj to občas všichni?:sweat_smile:
15. pro 2009 ve 13:26  • Odpověz
autor
zuzíí, to si užiju :grinning: sraz je od 17, já vyrážím o půl 6(dřív to Tom domu prostě nestihne) a do 22 chci být doma (cesta mi bude trvat tak 45min :grinning: a to část zas pojedu autem)
navíc jdem do nějaký španělský knajpy- vůbec netuším, co to na jídelníčku píšou :sweat_smile: , takže asi si jídlo radši nedám :sweat_smile:

myslím, že v Tvém případě jsou ty depky teď oprávněný a normální :wink:
15. pro 2009 ve 13:48  • Odpověz
Tak mám na chvilku čas, přišel Petr, ale za chvíli jdeme zase ven, to je furt nějaký lítání :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zuzi, tak je pravda, že jsi těch depek měla hoodně, teda alespoň na mě, já na to netrpím, jen jak se Daník narodil, tak jsem si je vybrala asi za celý předcházející život :sweat_smile: ale na druhou stranu u Tebe rozhodně nebyly bezdůvodné :pensive: :pensive: určitě už to bude dobrý!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: Vždyť jsi tak hodný člověk a prostě si to nezasloužíš, abys byla pořád v pr... :pensive: :pensive:

No Tom je taky dobrej :sunglasses: tak to Petr je na tohle poleno :sweat_smile: když by si měl něco udělat sám, tak si raději dá párek s chlebem :stuck_out_tongue_closed_eyes: dokonce je línej i si hotové jídlo ohřát v mikrovlně :angry: jí to studený :angry: ale zase je sikovnej na jiný věci :grinning: jako dělat děti a tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: né, myslím to stavění, opravování aut a všechno manuální, kromě vaření teda :grinning: :grinning:
15. pro 2009 ve 14:57  • Odpověz
autor
Mišulo, tak teď jsi mně vážně pobavila :grinning: :grinning: :grinning: tak můj manžel je teda opravdu moc šikovnej na dělání dětí :grinning: :grinning: :grinning: a manuálně taky :grinning: :grinning: :grinning: dokud měl škodu 105, tak se v ní vrtal furt, na Zmuchlánkovi udělal taky kupu práce,Můře několikrát opravil stahovačky no a teď už má smolíka, páč Picasák je celej zadeklovanej :grinning: navíc tím, že je novej(tj v záruce) tak na nic ani šahat nemůže :grinning:
Tom by byl spokojenej, kdyby měl dílničku a mohl se v něčem pořád vrtat...takhle aspoň má furt tady rozebranej komp nebo autíčko na ovládání...
15. pro 2009 v 15:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.