• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
holky by jste tak hodné:slight_smile:děkuju za pochopení a podporu:slight_smile:

na mě jich je letos taky nějak moc,nikdy jsem takový stavy neměla,maximálně podzimní nebo jarní depku-klasika:slight_smile:ale to bylo celý,je fakt,že,ale letos toho bylo opravdu hodně co se týče toho co se okolo mě dělo a nebylo to o veselých věcech....ale je to od Vás moc hezký,že sem mnou držíte celej ten rok a nezanevřeli sjte nade mnou,pro ten celej rok ne moc dobrý nálady....děkuju Vám :dizzy_face:

bude určitě už jenom dobře:dizzy_face:
Celej rok,když to shrnu po nemocnicích,nemocná,Péťula nemocnej,úmrtí,depky ze sebe což asi muselo proběhnout jako následek toho všeho co se za rok událo.....to už je snad vše za mnou....
zdravá už snad zůstanu ťuk ťuk tuk a tak doufám,že už budeme všichni zdraví celej příští rok a napořád....to je to nejdůležitější....když je zdraví,člověk je šťastnej,jak není,je to o ničem....

tak ještě jednou Vám všem moc děkuju!!! :slight_smile:
15. pro 2009 v 15:49  • Odpověz
jinak Tom je šikulka a dej si něco dobrýho Evi za mě:slight_smile:

jo a Miluju Vás:slight_smile:Evičku Mišutku Olouška Jaňuli

všichni jste věrně stáli při mém boku a to je k nezaplacení:slight_smile: a dost nebo budu bulet :sweat_smile:
15. pro 2009 v 16:05  • Odpověz
autor
Zuzanko, nemáš zač:slight_smile: pro Tebe vše :wink:
15. pro 2009 v 16:05  • Odpověz
ale mám:slight_smile:
fakt děkuju....poznala jsem,že ve Vás mám víc než přátelé na netu:slight_smile:
15. pro 2009 v 16:14  • Odpověz
autor
jééé, já zas použila smajla, kterýho nemáš ráda :sweat_smile: :grinning:
nech toho nebo budu bulet a na sraz půjdu jako ubulená obluda :sweat_smile:
15. pro 2009 v 16:17  • Odpověz
holky a Péťulka je dneska hodnej:dizzy_face: poprvé za 14 dní nebo 3 týdny to tak cítím:slight_smile: tak se snad vše vrací do normálu...jako ve mě myslim:slight_smile:
jsme dnes sami a je fakt hodnej,sluníčko moje :dizzy_face:
15. pro 2009 v 16:18  • Odpověz
nepoužívej ho,přivádí mě do rozpaků a já nevim co si myslet:grinning:

tak breč,budeš hezká a ne obluda,budeš dojatá t.....a :grinning:
15. pro 2009 v 16:19  • Odpověz
no nic,musim jít vařit a uklízet,tak zatim amigos :sunglasses:
15. pro 2009 v 16:22  • Odpověz
autor
trapka? :grinning: :grinning:
néééé, když bulím, tak hrozně opuchnu :sweat_smile: a fakt vypadám děsně...no stačí, že jsem samej beďar :sweat_smile:

co Tě přivádí do rozpaků?že na Tebe spiklenecky mrknu :wink: ? :grinning: :grinning: :grinning:

jsem ráda, že je Peťulka hodnej :dizzy_face:
15. pro 2009 v 16:23  • Odpověz
néé je to podstatné jméno k Tvýmu stavu:grinning:

néé ten smajlik mi říká....no něco ti k tomu řeknu,ale myslim si svoje :grinning:
15. pro 2009 v 16:24  • Odpověz
autor
vždyť říkám:grinning: trapka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tady se celý den ozývá papááát :sweat_smile: to dítě mně asi sežere :sweat_smile:
15. pro 2009 v 16:26  • Odpověz
však on ví kde je nejvíc hami,když už nejsi sama :zipper_mouth: :grinning:

néééé tamtoo přecíííííí :sweat_smile:
15. pro 2009 v 16:27  • Odpověz
autor
povídej o smajlíkovi :grinning:
15. pro 2009 v 16:28  • Odpověz
já musim jít vařiiiiiiiit:grinning:
fakt musim nebo taťka nedostane najíst až příjde z práce:grinning:
15. pro 2009 v 16:29  • Odpověz
kuk,
dítko si hraje, manža montuje sprcháč, tak snad budu moct chvilku písat.

Zuzáčku jsem ráda, že už je ti lépe a že Peťuláček je hodňoučkej.

Kurňa jen jsem si sedla k pc, tak malej valí ke mě :angry: :grinning:, asi nechce abych si s váma povídala :confused: Ale jsem ho zabavila a další pokus :slight_smile: .
My včera vyprali meďánka a jeli na nákupy bez něj, asi 4 x ho hledal, poprvé řev, ale řekli jsme mu, že doma spinká aby se pak mohli tulit a pak dycky se akorát zeptal, tak jsme mu to zas řekli a dobrý. Šikulka.
Jo a min. týden prokousnul dudlík, tenhle týden další, teda ale nebudu mu kupovat každou chvíli novej :angry:

Na jednom prstě mám obr puchýř auwa :frowning2: Ale aspoň už to přestalo tak příšerně bolet. Jára říkal, že to není možný se mnou už, tak mu říkám, že to nebylo schválně a on, no o to hůř :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. pro 2009 v 16:34  • Odpověz
autor
já vím, co myslíš:grinning:
nééé, on nechce jíst mně:grinning: on chce jíst jako obecně, ale dneska je fakt jak Otesánek(sněd jsem mámu, sněd jsem tátu a teď sežeru i tebe:grinning:)
nevááář:grinning: Peťa si dá chleba s máslem :grinning: :grinning: :grinning: (nebo cukroví, když si ho upekl) :grinning: :grinning: :grinning:
pověs mi o tom smajlíkovi:grinning:
já se jdu znovu juknout, co si dám k véče :sweat_smile: a kam to vlastně jedu :grinning:
15. pro 2009 v 16:34  • Odpověz
co chceš slyšet o tom smajlíkovi pořád??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
dyť sem ti už říkala jak na mě působí:sweat_smile: hajzlik jeden:grinning::grinning::sweat_smile:

Olinko fu fu fu na prstíček :grinning: :sunglasses: :dizzy_face:
15. pro 2009 v 16:37  • Odpověz
vy mě točíte...ségra se fláká na netu a já se nemůžu kvůli tobě odlepit:grinning: ale už jdu...prostě musííííííímmmm :grinning:
15. pro 2009 v 16:39  • Odpověz
autor
Olí, Jajda je šikulka:slight_smile: a Tobě se to s těma prstama pěkně sešlo :sweat_smile:
Zuzíí, no já furt nevím, co Ti na něm vadí :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 16:39  • Odpověz
autor
týýý woe, takovejch hodin :sweat_smile: musím ze sebe udělat člověka a oblíct Vendu(prý jedou na véču k babí)
15. pro 2009 v 16:41  • Odpověz
autor
holky, co je salsa a jak to chutna? :confused: maj to na všech jídlech :sweat_smile:
15. pro 2009 v 16:42  • Odpověz
já tot aky nevím Zuzí co Ti na něm vadí :frowning2:

Salsa je nějaká pálivá omáčka ne? ale nevím odhaduju

No jsem nešika no, prča je, že ten největší puchýř je na tom mém pitomém natékacím prstu :grinning: , že já blbec tam nenechala ještě obvaz :grinning:
15. pro 2009 v 16:52  • Odpověz
uvádí mě do rozpaků holky,jako by jste zrovna moc nesouhlasily až s tim co píšu například:slight_smile:

salsa je pálivá sladká omáčka?:grinning:

tak já mám uvařeno:sweat_smile: přišla babička a donesla karbanátky:sweat_smile:
15. pro 2009 v 17:24  • Odpověz
děkuju Ti babi:grinning: :dizzy_face:
15. pro 2009 v 17:24  • Odpověz
já ci taky karbanátky :cry:
15. pro 2009 v 17:32  • Odpověz
mňam ty jsou Oli:sweat_smile: :zipper_mouth:
15. pro 2009 v 17:37  • Odpověz
15. pro 2009 v 18:14  • Odpověz
Kuk

jsem tu, byli jsme pryč tři hodky, venku a u kamaráda :slight_smile: - co máš na tohle smajlu??? :grinning: :grinning: :grinning:Zuzo..

Tak Zuzi, to je přeci pochopitelné, že s Tebou držíme a soucítíme, vždyť jsme tu fakt jak rodina, akorát se nevidíme :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
já to taky tak cítím, že už bude jen dobře :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Eví, Tě to pobavilo jo :grinning: :grinning:No Tom je na tu jednu věc teda zrovna extra šikovnej :sweat_smile: :sweat_smile: :zipper_mouth:pardon za vtip :sweat_smile: :sweat_smile:
Jé to jsem ani netušila, že je takovej kutil :dizzy_face:to je fajn...no máš recht, ty nový auta se už prostě doma opravovat nedají!!!!!!My ještě feldu jo, ale do octávky se už taky nedostane jen tak :confounded:

Olí, teda ten puchýř :frowning2:
A Jajda je šikula bez médi, kdyby tohle chytlo Daníka tenkrát v roce a půl, tak mi prořve celý nákup :confounded: :angry:

Tak můj včerejšek, sice krása na pohled, ale večer jsem dělala P.takové mňam placičky z kuř.masa a prostě jsem to nezvládla, takže ty hodnoty by měli být trochu jiné :cry: :cry:5 095kJ 65,93g 195,46g 20,09g

a dnešek, už jsem myslela, že nic jíst nebudu, ale mám nějak málo, teď jdu cvičit, tak večer ještě musím něco málo dát...4 589kJ 59,39g 159,51g 27,43g 89mg
15. pro 2009 v 19:02  • Odpověz
tak dnes 4 584,78 57,98 160,98 28,53 3,16 ale ještě něco požeru asi :grinning:

4 839,94 52,05 154,34 41,30 3,08 a včera, na tu bídu, že jsme nebyli doma skoro celý den tak dobrý
15. pro 2009 v 19:38  • Odpověz
Tak já nakonec dnes 5 511kJ 74,14g 179,25g 36,57g 89mg spokojenost :sunglasses: dvě večeře :dizzy_face: :dizzy_face:

Olí neviděla jsi jste to, co jíte???Já to v telce nestihla, ale říkala mi o tom máma a kámoška, že tam byla holka, která zhubla strašně moc, tak jsem si to dnes pustila při cvíču na PC a to jsem byla přesně já :grinning: :grinning: po dětech nabrala a měla 170cm a 75 kg a téměř vše jen na břiše, vypadala v plavkách úplně jako já :grinning: zhubla na 64, přes břicho 18cm a přes boky 11kg a pak měla vel.38, to jsem měla přesně já, když jsem měla před svatbou a 65kg :dizzy_face: tak mi to dalo náboj, že to taky zvládnu, akorát teda měla orbitrek a cvičila každý den, já mám rotoped obden...ale fakt jsem úplně viděla sebe.
A mě zbývá necelé kilčo do nenadváhy :dizzy_face:
15. pro 2009 ve 21:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.