• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Miško jojo viděla, namotivovala mě jako blázen. A orbitrek mám slíbený po vánočkách až budou prašule :grinning:

Takže my to dáme, budem kočky :wink:
15. pro 2009 ve 21:54  • Odpověz
jj budem :grinning: :grinning: mě se už Petr ptal, jestli ho nechci, ale tím, jak na tom jsme finančně jsem řekla, že ne :unamused: že jsou potřeba jiné věci :unamused: takže leda, že bych šla makat taky, ale jinak to vydržím s rotopedem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2009 ve 21:56  • Odpověz
autor
kuk:slight_smile:
Zuzí, Olí- to jsem si myslela:grinning: naštěstí se mi podařilo najít tam na jídelním lístku něco bez salsy:grinning:
jinak jsem přišla těsně před půl 1 :sweat_smile: :grinning: a Vašíkem jsme spali do 8:45 :grinning: :grinning: :grinning:
Mišulí, jj pobavila:grinning: chlámala jsem se tu jako pako:grinning: a za vtip se neomlouvej:grinning: však jsem Ti na něj nahrála :grinning: :grinning:
16. pro 2009 v 11:46  • Odpověz
kuk,
tak jsem upekla manžovi cukroví co peče jeho maminka. No jako od maminky není, kapku se přičmoudlo, ale maličko, schová se to pod polevou. Ale J. to určitě pozná :cry: :sweat_smile:
16. pro 2009 v 11:59  • Odpověz
Jel něco vyřídit do práce ještě, tak jdu honem dodělat polevu. Jajducha už spí, pr vstával v 6.20. Ale aspoň chrupal celou noc. :slight_smile:
16. pro 2009 ve 12:00  • Odpověz
holky poraďte, co s tím puchýřem? nemám to něčím namazat? :confused:
16. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz
Ahojky

Eví :wink:
To je fajn, že jsi našla něco bez slasy, taky to nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes: a spánek jste si hezky natáhli, to dnes bude bez spaní až do večera, co???

Olí, hele tak mu nic neříkej a třeba to nepozná!!!!! :grinning:

Já dnes dělala k O Daníkovo asi nejoblíbenější jídlo, upečená horní stehna a rýže a on mi snědl 3/4 pytlíku rýže :sweat_smile: a stehno a půl :sweat_smile: popelnice hadr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
a já měla kuřátko a mraž.zeleninu :wink:
16. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz
tak prý je to skoro jako od maminky, hurááááááá :grinning:
16. pro 2009 ve 13:15  • Odpověz
já měla kuřecí kari s rýži od číňanů, ale mám ho nadvakrát bo toho kupa
16. pro 2009 ve 13:28  • Odpověz
ahojky,
píšu od kamarádky, tak jak jsme měli mít net, tak to nejde, takže v po má přijít elektrikář s kabelem, a má to zase zkusit jinak, tak doufám, že to někdy vyjdeme a budeme ho taky mít :astonished:
jinak u nás nic novýho, kačí nechce v noci spát, usíná třeba v jedenáct v noci, ráno vstává třeba před devátou, pak nechce zase spát v poledne, to už trvá tak tři týdny, tak snad zase bude spát normálně.

dneska jsme měly sraz s holkama s koně z kolínska ale s kačí to je pořád někde běhat..

jinak snad nic novýho, cukroví mám upečený, dárky zabalený, možná v po ještě udělám tu tvarohovou štolu, a prdím na to.

byla jsem u babí v domově důch. bylo tam pořád zavřeno, ale vyřídila jsem si spešl návštěvy, ale ted už se tam může, tak mám radost a asi ve st před vánocemi tam půjdu s kačí at jí taky babí vidí :dizzy_face:

snad se ještě ukážu ale kdyby náhodou ne, tak všem přeju hezký vánoce, hlavně klídek s těma našema prckama, my asi půjdeme zase odpo k tchýni na brzkou véču a pak budeme doma..jo a novinka, ten barák vedle tchýně asi opravdu vyjde, za rok bysme ho měli kupovat, ted se paní ozvala asi před dvěma týdny, je pět plus jedna, velkej zahrada, ale budeme to muset spalšit s tchánama jinak nám nedají ani hypotéku, a novou kuchyn a koupelnu budeme mít bůh ví kdy protože na to nebudou asi peníze :angry: chce to mít rychle splacený..

tak se mějte pusinky miminkům papa :dizzy_face:
16. pro 2009 v 16:45  • Odpověz
Kuk

Olí, tak vidíš, že cukrátka prošly :grinning: :grinning: :grinning: Jak budeš počítat to na kari, když pořádně nevíš, co tam ťawani dali :grinning: :grinning: na puchýř nevím Olí :unamused:

Eví, na zítra Ti držím palečky!!!!!!Určo mi pak napiš do IP!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jani, ahojky, no je to děs u vás s tím PC :confounded: já bych už měla depku z toho, že nemůžu na net, ale zase jsi určitě krásně vše na Vánoce stihla, tak to je jediná výhoda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
s barákem držím pěsti a zároveň lituji, já bych už nikdy do starýho baráku nešla :wink:

Olí, jsem zjistila, že když si dám na oběd k masu jen tu mraž.zeleninu, tak pak přes den můžu jíst i trochu prasárny :sweat_smile: dnes jsem měla dva čokopiškoty a asi 40g jablečnýho závinu a přitom mi to dnes zase tak hezky vyšlo :dizzy_face:
6 088kJ 68,92g 216,60g 27,04g 118mg
16. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz
autor
Mišulí dík :wink: určo napíšu, ale asi až večer(jdu v poledne a tatínek bude hlídat, takže se k netu asi jen tak neprobojuju :grinning: )
jj, den byl bez spaní a bylo to dloooouhýýýýý :grinning: :grinning: :grinning: , ale za to v půl8 zapadl do pelechu a byl klid :grinning: :grinning: :grinning:

Olí, nemazala bych ničím...max propíchla a odesinfikovala :wink:

hmm a ten snížek mně lehce vánočně naladil :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 ve 21:51  • Odpověz
Miško právěže blbě - hodila jsem tam kuře na kari s rýži co jsem našla :grinning: a místo dvou kousků cukroví - čokoládové sušenky. takže toto jen odhad: 6 373kJ 56,88g 257,91g 39,44g 4mg

Ju Jani závidím, že už máš vše nachystáno, já dnes ještě jedu do PV pro poslední dárek a nakoupit. Ale pak jdu na masáž, tak se těším. AKorát venku je minus sedm to asi zmrznu :angry:

Miško na co držíš Eví palečky? Já taky budu držet teda, ale asi jsem něco nedočetla :frowning2:
17. pro 2009 v 08:26  • Odpověz
čáááááááááááááááuuuuuuuu-)

já chci taky IP:dizzy_face:

holky tam je kosa...nevim jestli sem si vymyslela ideální vánoční dáreček ve stylu několik káviček během 14 dnů volna...v tom se nedá nikam chodit přeci:sweat_smile:
17. pro 2009 v 08:34  • Odpověz
Ahojky

Olí, držím pěsti na doktora :wink:
No tahle hotová jídla se fakt počítají blbě!!!!!

U nás taky sněží a taky mě to lehce naladilo na Vánoce, ale na seznamu píší, že na Vánoce bude obleva :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:

Zuzi, zima je děsivá, včera jsme přišli odpoledne totál vymrzlý a to jsme byli jen hodinu.Večer ve zprávách říkali, že je vysoká vlhkost vzduchu a že ten -1 stupeň co byl, je pociťován jako kdyby bylo -20 :fearful: :confused: a je fakt, že jsem i přes hodně tlustý rukavice měla zamrzlý ruce :sweat_smile:
17. pro 2009 v 09:15  • Odpověz
Mišulko vy jste měli -1???My jsme měli - 5 a večer - 10:grinning:

Oli držim palečky:slight_smile:
17. pro 2009 v 10:01  • Odpověz
holky já už mám 61 to je luxus:sweat_smile: ale tlustá sem furt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. pro 2009 v 10:03  • Odpověz
autor
ahojky,

jasan, že Ip dostanete všecky:grinning:
mišulko, taky jsem včera málem zmrzla :grinning: my vydrž0el00i, 00,0 hodinu a půl :sweat_smile: a Venda chtěl koukat na bagry, takže jsme stáli na jednom místě :stuck_out_tongue_closed_eyes: blléééé, ale Vašík byl krásně teplounkej :dizzy_face: a já už jsem projevila přání, že chci nějaký megatlustý podkolenky :grinning:
jo a mně je jedno, že na vánocebude obleva, ale konečně jsem začala pociťovat vánoční atmošku...a to sníh nemám ráda(ve městě:grinning: )
Olí, měla jsi to před pár dny v IP:grinning: nebo ne?:confused:
17. pro 2009 v 10:19  • Odpověz
autor
Zuzííí, váha je suprová!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Olí, masáž závidím :dizzy_face:
17. pro 2009 v 10:21  • Odpověz
Ahojky,

přeju krásné zasněžené ráno :grinning: Já teda taky sníh v Praze moc nemusim, ale vypadá to hezky a Ondra koukal z okna jak blázen. Tak odpol vyrazíme ven se sáňkama :grinning:

Evi taky budu držet palce, sice nevim přesně k čemu, ale asi tušim :grinning:

Hele vy hubenďourky, neštvete mě tady s těma vašema váhama :grinning: :grinning:

Mě chytá poslední dny nějaká depka, tak jsem ani neměla náladu být na PC. Vánoce holt máme spojené se smutkem. Když se kouknu na Ondru a představim si ho u stromečku, tak se mi derou slzy do očí. Mrzí mě, že ho mamka (tchýně) neuvidí. Tolik se na něj těšila :frowning2: Je to hrozný, tahle atmosféra mě nějak dostává. To jsem zvědavá na štědrý den. Nechápu že mě to najednou tak bere. Budou to letos už 2 roky... :frowning2:
17. pro 2009 v 10:39  • Odpověz
Baru to mě mrzí,drž se :pensive:
17. pro 2009 v 10:48  • Odpověz
Zuzi díky, asi je to normoš v takové atmosféře :frowning2:
17. pro 2009 v 10:57  • Odpověz
to víš,že jo :cry:

já jdu ven holky,musim pohonit dárky pro manžela :grinning:
17. pro 2009 v 11:03  • Odpověz
Zuzo, já nedržím palce Olí na doktora :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Olí se ptala na co držím palce Evče, tak jsem psala, že na doktora, ale pro Evíse přeci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: se to pěkně zamotalo koukám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

JJ včera byl jen -1 tu v Pze :wink:

Baru, ahojda, to je jasný, že ten smutek přijde, úplně to chápu, měla bych to stejně :frowning2: :frowning2: mamka vidí Ondrulku z nebíčka a má radost neboj!!!!!!

Já dnes jedu v půl 3 na nákup a pak ke kadeřnici, tak budu mít trochu odpo klid od malýho :sunglasses: sice tuším, že v krámě bude nával, ale musím...
Mě ten sníh potěšil, už kvůli Daníkovi, říkala jsem mu, že mu napadl sníh na svátek :dizzy_face: a jak se venku vyblbnul, byl nadšený, odmetli jsme auto, odhrabali sníh hrablem ze dvora a pak zametal všechno :grinning: silnici, trávu a chtěl auta ometat i sousedům :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
17. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: nojo vlastně,ty nedržíš palečky Olče,ale Evče :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
17. pro 2009 v 15:05  • Odpověz
Evííí a jo, ono je 17tého, já nikdy nevím kolikátého je :sweat_smile: stačí, že vím co je za den :sweat_smile:
17. pro 2009 v 15:50  • Odpověz
Danečkovi přejeme vše nejlepší k svátku. :wink:
17. pro 2009 v 15:51  • Odpověz
Já dopo byla nakoupit ještě poslední dárky a na masáži, ale jsem si docela odpočinula i na tom nákupu, nemusela jsem spěchat kvůli dítku a přišlo mi, že v těch obchodních centrech je tišeji než u nás doma :grinning:
17. pro 2009 v 15:52  • Odpověz
já taky přeju Danečkovi všechno nejlepší k svátečku:dizzy_face:hlavně zdravíčko přeju :dizzy_face:
17. pro 2009 v 15:56  • Odpověz
autor
kuk:slight_smile:

opožděně posíláme Daníkovi pusinky k svátku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jo a nevím, kde viděla Mišulína -1:grinning:, ale tady za oknem bylo předevčírem -4 a včera celý den -7 :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. pro 2009 v 10:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.