• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahojky,

dodatečně Danečkovi vše nejjj k svátku!!!

Míšo díky za podporu, hezky jsi to napsala :wink: Taky si říkám, že na něj kouká ze zhora a má radost.

Teda ten sníh nemá konce, to je děsný. Mě to takhle nevadí, ale horší je, když to taje. Dnes vyrazíme na sáňky, tak to bude fajn.
18. pro 2009 v 11:05  • Odpověz
kuk, celé dopo nešel net.

Eví mám radost :wink:

Jsem vám už ráno chtěla napsat, že mám 65,4 a to mám Ms. Takže sázka vyhraná. Juchuu. Za chvíli mě manža "vyhodí" od pc, pr chce hrát nějakou šílenou hru :frowning2: a večer jsem na řadě já s ukládáním Jájouška, takže kdy nakouknu netuším :frowning2:
18. pro 2009 ve 12:18  • Odpověz
Ahojky

Baru :dizzy_face:
Dneska přiveze odpo Petr Dádovi boby, tak taky vyrazíme na nich :grinning:

Daník děkuje za přání

Eví, hele my tu nahoře fakt včera měli -1 a teď jsem jukla a je tu -4 a přiotm u tchánovců bylo před hodinou -10 :confused: takže asi máme tepelný úniky z baráku na teploměr :grinning: :grinning: :grinning:

Daník asi roste :sweat_smile: pže dnes to bylo s přidáváním to samé, jako předevčírem, přidal si 2x :sweat_smile: dělala jsem upečenou krkovici, hodila pak do šťávy kousek bujonu a zahustila jížkou a k tomu brambor a dlabal jak nezavřený :grinning:

Olí, váha super :dizzy_face: :dizzy_face:kéž bych měla Tvou váhu :unamused: :frowning2: :unamused:jdu spočítat včerejšek
Jo a nechce jít zase spát :angry: tak ho nechám, zatím si tu hraje vzorně :wink:
18. pro 2009 ve 12:47  • Odpověz
autor
Olííí, gratuluju!!!!jsi jednička :dizzy_face:
Baru, nesmutni:wink: i já mám depku z podobného důvodu jako Ty, i když čas vánoční nebyl tím smutným :wink: vždycky jdeme na štědrý den na hřbitov a dáme tam na hrob kytičku a zapálíme svíčku :slight_smile: musím říct, že mi to moc pomáhá :wink:
18. pro 2009 ve 12:49  • Odpověz
autor
u nás se jezdí na motorce i ve sněhu :grinning: na kola se mu nalepí sníh a led a nejede mu to, ale i tak musí jít na prochajdu s náma :grinning: :grinning: :grinning:

Miško u nás je -5 a na teploměr svítí sluníčko :grinning: a s jídlem je to u nás stejný :grinning: celý den poslouchám papáááát :grinning: :grinning: :grinning: však jsem psala, že je to Otesánek :grinning:
18. pro 2009 ve 12:52  • Odpověz
Eví, ale Vašíkovi bych s radostí přidala :grinning: ale když se podívám na toho mého Ramba :grinning: tak se fakt bojím, aby z něj nebyla obéza :grinning: :grinning: :grinning: Tak Daník jezdil ve sněhu asi tak 15 min.pak to vzdal :grinning: :grinning: :grinning:

Oli, včera 5 148kJ 69,62g 185,01g 23,39g 5mg málo nemám proto, že bych nejedla, ale k O jsem měla Pangase se zel a večer salát(salát, rajče, okurku, tuňák, balkán, olivy) je to fakt znát, když člověk jí hodně tý zeleniny a ovoce :dizzy_face: :dizzy_face: a přitom hlad není!!!!!

Dnes jsem měla lososa, ale teda nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: mě nanadchnul :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ještě měl kosti, sice málo, ale měl :rolling_eyes:

Tak jdeme dolů, Daník chce jít na auta :unamused:
18. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz
autor
Miško, já mu přidám:grinning: on to sní a za půl hodiny už stojí před lednicí a žádá si godůr :grinning: (jogurt), kterej sní a pak chce rohlík, jabko, piškoty....no prostě furt něco žvejká :grinning: :grinning: :grinning: a tváří se, že tejden nejedl :sweat_smile: :grinning:
Vašík se motorky nevzdá ani když mu to nejede :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 ve 13:02  • Odpověz
18. pro 2009 ve 13:56  • Odpověz
Oloušku moc gratuluju k váze:dizzy_face:jsi šikulka!!!!:dizzy_face:
18. pro 2009 ve 13:58  • Odpověz
Barunko Evičko moc se držte v tento čas....posílám Vám spousty síly,aby tyto dny pro Vás nebyli jen časem smutku,ale i radosti a spokojenosti....držte se brambůrky moje
18. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz
autor
Zuzíí, dík :dizzy_face:
co to zas bylo za song? :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 v 15:07  • Odpověz
Tak Dáňa vytuhl na sedačce :angry: :angry: :angry: :angry: :frowning2: tak to bude večer něco s usínáním, chjo :cry:
18. pro 2009 v 15:33  • Odpověz
tyjo Mišuuuuulll!!!!Pusť si to fakt celý prosím!!!!Sem se do tý skladby úplně zamilovala :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
18. pro 2009 v 15:45  • Odpověz
Zuzo, no fakt dobrý :sunglasses: :sunglasses: to se mi taky dost líbí, úplně takový uklidňující, mám dojem, jako bych se vznášela mezi mrakama, no jako je ten méďa na obrázku :grinning: :sweat_smile: kde jsi to vyhrabala????
Večer si to pustím v klidu ještě jednou :dizzy_face: :sunglasses:
18. pro 2009 v 15:49  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: viď já se taky úplně vznášim jak sem zamilovaná:sweat_smile:
no tak dyť mě znáš:grinning:
si to tu sjíždím celej den:sweat_smile:
jedu odvízt ségru...a večer příjde kámoška dáme filmek,Péťa jde na výročku a tejtra mejdááááááán!!!!:grinning:
18. pro 2009 v 16:02  • Odpověz
autor
jsem se chtěla zrovna zeptat, kdy jde dvojčátko na mejdánek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 v 16:03  • Odpověz
jééééééééééééé teď koukám,že ten poslední příspěvek mělo bejt napsáno Evče a né Mišce,protože to co to bylo za song jak se ptala Evička sem si myslela,že to psala Miška:sweat_smile: proto sem psala Miško pusť si to celý:sweat_smile: já myslela,že tu je Míša:sweat_smile: promiň bobíííííííííííííííííííí:sweat_smile:

tak tobě se to Evi asi nelíbí,že jo:grinning:

mejdánek zítraaaaa :grinning: :grinning: :grinning: holky já se vožeru jak mrak :sweat_smile:
18. pro 2009 v 16:47  • Odpověz
Miško tak já včera 5 291,63 58,39 216,24 15,27 0,00 . Kupodivu hubnu i když mám kapku víc sacharidů posl. dobou - asi je spotřebuju :slight_smile:

Teda Vašík je taky pěkná "popelnice" - Jajda dycky sní svoje a pak chodí a ujídá nám :grinning:
Jinak teda ze sněhu je nadšenej, a já taky - protože nikam nezdrhá :grinning: ale ťapká si hezky ve sněhu, kouká si pod nožičky, protože se mu líbí jak v tom ťape, už s taťkou i bobovali. Super. Jsem ráda, že je sníh. Sice kosa, ale lepší sníh a kosa než jen kosa.

Eví, Baru musí to být těžké, ale držte se. Když vám bude nejsmutněji, potulte svoje zlatíčka a bude hned líp.

Song si pustím posléze, manža kouká na zprávy.
18. pro 2009 v 17:16  • Odpověz
autor
Zuzíí, já si to nepustila celý, tak proto asi nejsem nadšená jako Mišul :grinning: a ožer se i za mně, jo:grinning:
Olí, tak to jsem zapomněla dodat:grinning: dojí svoje, přidá si a dojí moje :grinning:
18. pro 2009 v 18:37  • Odpověz
Eví, tak Dan se naštěstí cpe jen na oběd, takové loudění :grinning: jako u vás není :grinning: jen si teda nějak často říká o bonbonek :unamused:

Olí tak můj dnešek 5 736kJ 77,72g 149,49g 54,31g 5mg a lososa už nikdy :angry: s*áč jeden :sweat_smile: v něm bylo 34g tuku :fearful: :fearful: ale se mi to nějak nezdá!!!Tučná byla jen ta kůže a tu jsem nejedla!!!!Jinak to bylo suchý jak troud a fakt mi to nechutná, jsem to teď dojídala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zuzí, užij si to a zííítra taky, já v neděli a táák se těším, jdu pryč asi po 14.hod a vrátím se večer, ať se tu beze mě třeba pos..... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: spěchat domů teda nebudu!!!!!!! :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Holky, tak odpo jsem zažila, co už nikdy nechci :pensive: šla jsem malýho v 15:45 vzbudit, spal asi půl hodky. Malej chtěl evidnetně v tom spánku pokračovat, tak jsem ho posadila(spal bez plíny) začal strašně brečet a za chvíli tak divně vzlykavě a dýchal hluboce a vypadal jak v nějakém deliriu :confused: (snad mám dobře i/y) tahal se za ponožku a tak divně brečel a vzdychal, úplně jak nějaký záchvat, neumím to popsat, fakt mi z toho bylo blbě a to já nejsem jen tak z něčeho paf, co se týká jeho :sweat_smile: :grinning: no a pochcajdil se :stuck_out_tongue_closed_eyes: když slyšel, že mluvím o nových teplákách, začal se vztekat, kopat, nový jsme mu navlíkli oba s problémem :confused: a furt ten záchvat, už jsem vážně uvažovala o sprše :pensive: pak se trochu uklidnil a ležel na mě a koukal na telku a za půl hodky ok...takže po O bude chodit spát, i kdyby já nevím co :grinning:

A byli jsme teď opod venku s bobama a tuze se mu to líbilo :dizzy_face: ale teda klendra je tam jak v Rusku :unamused:
18. pro 2009 v 19:17  • Odpověz
Miško já myslím, že byl hodně unavenej a ještě měl takový ten tvrdý spánek, a jak jste ho vzbudili tak to byl šok - nám se stalo něco podobného - brečel šíleně a nepomáhalo vůbec nic, nakonec jsme donesli ze sklepa golfy a uvozili ho v nich, ne že by teda znova usnul ale uklidnilo ho to, od té doby ho dřív jak po hoďce a půl nebudím :confused:

Já teď měla 5 g, hořké dia čokolády, já mám dnes nějakou potřebu :confused:
18. pro 2009 v 19:23  • Odpověz
to budou ty krámy blbý...
18. pro 2009 v 19:23  • Odpověz
Mišuláčku:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile: já odcházim zítra o půl 8 a nevim kdy příjdu:grinning: domů též spěchat rozhodně nebudu:sweat_smile:

tyjo co to maj ty děti za mooresy hrůza děs běs co:confused: snad byl jenom přetaýenej brouček
18. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz
dobré ránko,
dnes měl ranní službu manža, takže mě akorát vzbudilo telefonem :angry: v devět PPL, že vezou mužovi gumy na moto k vánocům (usoudil, že kryt ne), gumy jsou ještě o litr dražší :angry: ale už to neřeším, byl uražen, že mu to furt "vyčítám".
Ale i tak jsem supr vychrupaná. A jdu vařit obídek.

Můj včerejšek 6 168,53 82,97 217,81 31,73 45,0. Nic moc teda, ale cvičně jsem se zvážila, abych na sebe udělala tytyty a je to dobrý, mám ještě míň než včera :slight_smile:

Jdu vařit, nakouknu snad až bude Jajduška chrupat, jestli nebude manža zas maniačit s tou hrou :grinning:
19. pro 2009 v 09:25  • Odpověz
Ahojky

Olí, jj určitě to bylo tím, že chtěl spát dýl, bylo už na něj pozdě, tak byl asi už naštelovaný na noční spánek :sweat_smile: jinak u nás i půl hodka stačí, ale po O, rozhodně teda asi ne už takhle pozdě, no dnes šel, i když zase nechtěl, usnul až ve čtvrt na 2 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak já dnes budu mít skore asi dost vysoký, pže jsem měla s klukama játra a rýži a odpo jsem sežrala asi kilo štrůdlu :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: kecám, kilo ne, ale hodně jo, ani jsem to nevážila, pže ani štrůdl v seznamu nemají :cry:
Ale od rána jsem v jedom kole, dnes jsem uklízela celej barák, většinou dělám jeden den hořejšek a jiný den dole, takže mám vytřeno asi tak 140m2 :stuck_out_tongue_closed_eyes: uklizený dvě koupelny atd.večer budu cvičit a asi mě neminou manž.povinnosti, tak ten štrůdl dnes vysportuju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzo, tak to je dobrej voraz, vypadnout už ráno :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :grinning:
19. pro 2009 v 16:46  • Odpověz
Mišuuuuuuulllllllll!!!!:grinning: o půl 8 večííííííírrrrrr jdu:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: a příjdu někdy nevim kdy :grinning:
19. pro 2009 v 16:58  • Odpověz
juhuuuuu dneska mejdáááááááánnnnn :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
akorát sem byla celý odpo sama až doteď až mě to úplně votrávilo a začla jsem být nasraná:sweat_smile: že sem sama,že nuda jak sviň a já mám mít dobrou náladu,když jdu na mejdlo a že zatim vopruz :sweat_smile:
19. pro 2009 v 17:00  • Odpověz
takže mě koukejte jít udělat dobrou náladu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a hneeeeeedddd!!! :sweat_smile:
19. pro 2009 v 17:01  • Odpověz
holky my včera s Evičkou(nej sluníčkem) prokecali večer,koukli na kousek hororu a šli spát....Evička u Nás spala:grinning: vegetili jsme si dneska do 12 u nás a večer spolu jdeme zase na mejdlo:sweat_smile:
19. pro 2009 v 17:03  • Odpověz
ahojky, jen nakukuju od tchýně, nedočítám..v po má přijít zase it tak možná i konečně dorazí, ale nechci si dělat planý naděje..

u nás nic novýho, akorát možná kačí roste zoubek pořád kadí, zbývá nám 6 a máme všechny :dizzy_face:

včera jsem byla posedět na chvíli, ale nějak mi ani vínko nechutná jsem přepitá či co :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mějte se snad do vánoc ještě juknu papa
19. pro 2009 v 17:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.