• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Jani tyvole dělej už něco a koukej se připojit:sweat_smile::frowning2:
19. pro 2009 v 17:27  • Odpověz
a co když ten vohnout nejde naháníme ho už 3 týden a pořád nic, má toho hodně před vánocema :pensive:
19. pro 2009 v 17:29  • Odpověz
holky jak plánujete štědrej den? my asi odpo půjdeme ke tchýni na brzkou večeři a pak na půl8 budeme sami a budeme koukat na filmy atd..chtěla bych na půlnočku ale je zrušená už minule nebyla.. a co silvestr?
19. pro 2009 v 17:35  • Odpověz
Ahoj holky,

díky moc všem za podporu, snad to zvládneme bez více slziček. V úterý dorazí mamka, přiveze jí brácha, tak jsem ráda, že tam pro ní nemusim. Jelikož má psa, tak to je malinko složitější a musíme pro ní jezdit. Jinak Evi ty se taky drž :wink: My taky zapalujeme svíčku, ale jen na balkoně.

My jsme dnes měli chaos...ráno jsem byla na masáži, pak jsme jeli s tetou na oběd do KFC a pak ke známým na návštěvu do nové bytu. Pak jsme zase spěchali domu, protože Petr šel na 19hod na brigádu na 24hod směnu. Hlídá stavbu na Zbraslavi chudák. Naštěstí jsou v teplé budově a jen chodí na obchůzky. :confounded: Tak jsem v klidu vyžehlila a teď zasedla k telce.

Jo Evi já teda nevim, ale slibovala jsi tu nějaké info do IP a já jsem nic nedostala :angry: :frowning2: Měla jsem taky nějaké tajné info dostat???
19. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz
hola hola mamina volá:grinning:

včera luxus super :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: přišla jsem o půl 4 ráno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: no jako co Vám budu povídat:sweat_smile: přišla jsem domů teda a zdálo se mi,že snad vopilá ani nejsem:sweat_smile: ale blbě mi večer trošku bylo:grinning: ale dnes niiiiic,je mi dobře:dizzy_face: a jsem nabitá pozitivní energii z krásného večera:dizzy_face:
20. pro 2009 v 18:06  • Odpověz
autor
kuk:slight_smile:

baru, napraveno :grinning: myslím, že je jedno, kde svíčku zapálíš :slight_smile: my nemáme hřbitov daleko(olšany),takže tam zajedem po cestě(no trošku zajížďka:grinning:) k babičce a dědovi Toma(tam jezdíme pokaždé na štědrý den)

Miško, no mně vzbudit někdo půl hodiny po usnutí, tak řvu jak siréna :zipper_mouth: :sweat_smile: no je fakt, že mně k tomu většinou i rozbolí hlava a rozjíždí se mi migréna...takže se Daníkově reakci moc nedivím, ale chápu, že tě to vyděsilo

Zuzanko, Ty moje pařanko :grinning: :grinning: :grinning: jsem ráda, že sis dobila baterky :dizzy_face: svět je hned veselejší, viď?

no ten Jančin servisman na pc, je rychlík :sweat_smile: , toho bych chtěla domů :grinning: :grinning: :grinning:
20. pro 2009 v 18:30  • Odpověz
kuk,
Zuzí super, že sis to užila.

Já právě šílím, babí s dědečkem vymysleli, že budou rozbalovat dárky až 26tého,až přijedem /a to jsme jim na začátku prosince přivezli dárky, aby měli pod stromečkem/. Žijou v představě, že Jaroušek bude dárky roznášet a přítomným rozbalovat...ach jo, to to dopadne. Nemůžou pochopit, že Jajda je stopro roznášet nebude a ještě je nejspíš nechtíc rozbije :frowning2:
20. pro 2009 v 18:41  • Odpověz
Evičko :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: za týden du zas :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jj je to hrozně veselýý :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: fakt supr,sem potřebovala :dizzy_face: :sweat_smile:

Oloušku bych taky byla naštvaná,dyť víš...:frowning2:

holky já bych Vás taky chtěla mít tady u sebe,když je zima,chodily by jsme na návštěvu a dávali si kávičku s čajíčkama a povídali si :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. pro 2009 v 19:04  • Odpověz
Ju Zuzí to by bylo fajn. Škoda, že jsme od holek tak daleko :frowning2:
20. pro 2009 v 19:36  • Odpověz
Ahoj holky,

zdravím od dědy a babičky, mají notebooka a net :grinning: to jsou pokrokoví důchodci, co :sunglasses:
Budeme doma večer
Zuzi, super, že sis to užila, já byla včera doma už v sedm, nebylo to nic moc, napíšu večer :slight_smile:
pa
21. pro 2009 ve 12:09  • Odpověz
čus

zrovna Ti du psát Mišul jak včera:grinning:
to je škoda,že nic moc,tak písni večer,příště už to bude mejdlo určitě:grinning:
21. pro 2009 ve 12:28  • Odpověz
Ještě jsem tu, Daník nechce spát :rolling_eyes:
Bylo to takové pochmurné, řešili jsme celkem vážné věci, takže nic moc...žádné vybuchy smíchu, jakj je naším zvykem :grinning: :grinning:
Ale ten konec roku je vždy takový divný, takže další sraz, někdy z dva měsíce bude určitě v pohodě :sunglasses:

Olí, no rodiče mají fakt bezva nápad s těma dárkama :sweat_smile: :sweat_smile: a to jsou Tví rodiče nebo tcháni??? :fearful: Tak snad to pochopěj, že je na tohle fakt brzo, než bude roznášet dárky, to tak ještě až za dva, tři roky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Eví, no já to chápu, že to musel být šok s tím buzením :grinning: :grinning: ale on by určo chrněl do šesti a ještě o půlnoci by strašil :unamused: vždyť to znáš....

Daník měl k O polívku, kaši s obal.pangasem, švestkový kompot a teď je vedle a užírá babi karbanátek s bramborem :sweat_smile: :sweat_smile: chjo, otesánek :grinning:
21. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz
autor

Olí, no vvšak jim to Jajda názorně předvede a nebo překvapí :wink: nedělej si starost, nějak to dopadne :wink: :grinning:
ZUzínko, však běž:grinning: já byla od začátku prosince na třech"pařbách":grinning: taky mně mrzí, že jsi tak daleko :cry: :cry: :cry:
Mišíí, znám no :sweat_smile:
a k tomu jídlu- on tolik obvykle nežebrá, ale teď měl asi týden žravou (včera už to vypadalo, že je na ústupu, ale dnes dojedl kamarádovu sváču:grinning: po tom, co snědl svojí :grinning: :grinning: :grinning: )
bonbon u nás zatím neobjeven :grinning: má ho spojenej jen s výtvarkou, jinak ho nechce, ale v krámě je pozná :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz
kuk, ahojky,
my dnes jeli na poslendí dokup potravin před svátky a byl to teda masakr, manža mi koupil prý ještě nějaký dáreček - nejspíš šperk :confused:

Miško jsou to moji rodiče - prý to vymyslela babča, což mě překvapuje, tipovala bych to na mého taťku, bo ten je tak šíleně zblázněnej z malýho. No ale jak píše Evi, ono to nějak dopadne :sweat_smile:

Jinak můj děda si pořídil internet v 89 letech :grinning:
21. pro 2009 ve 14:59  • Odpověz
autor
Olí, fakt si myslím, že takovýhle věci je lepší "nechat koňovi":grinning:, prostě nějak to dopadne:slight_smile: pro klid v rodině, bych asi zkusila Jajdovi dát nějakej nerozbitnej dárek, aby ho dědovi předal a uvidíš:grinning: třeba ho Jajda fakt předá a bude spokojenost na všech stranách :grinning: nebo nepředá a budete to k obveselení :wink:
my se vrhnem na poslední nákup:grinning: asi zítra :stuck_out_tongue_closed_eyes:

brrr, já chtěla něco napsat a vůbec netuším, co to bylo :sweat_smile:
21. pro 2009 v 15:19  • Odpověz
Eví jojo máš pravdu, já už to dnes beru taky tak, ale včera mě to dostalo :grinning: . Zpívat a říkat básničky u stromečku doufám zatím muset nebude :grinning:

Dočtu pořádně a nakouknu asi večer, pokud sem budu vpuštěna. :slight_smile:
21. pro 2009 v 15:32  • Odpověz
autor
chápu:slight_smile: nauč jajdu tichou noc v plné verzi(nejlépe v originále:grinning:) ať si šplhneš :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2009 v 15:34  • Odpověz
on umí zatím jen, houpy houpy koči a kolo kolo bác :grinning:
21. pro 2009 v 15:36  • Odpověz
autor
u nás teď frčí foookááá, foookááá....loooka... kočka běží(fouká, fouká, bílá je louka zima je kočičce ke kamnům běží)
21. pro 2009 v 15:39  • Odpověz
Ahooojky,

jsem v jednom kole.Zítra brácha přiveze mamku a dorazí s nima i malá neteř Nikolka a ještě Jakubovo manželky starší dcera. Takže vařim až se ze mě kouří. Ještě musim vytřít a chci ozdobit stromeček :grinning: Chci totiž aby Ondra objevil stromek ráno, když jsme ještě sami doma. Mamka spí totiž v obýváku a je tu rozložená sedačka a chaos, takže by si stromku nemusel tolik všimnout :grinning: A já chci vidět to nadšení :grinning:

Jinak huráá hurááá že vyhrál Chodur. Já mu teda fandila :grinning:
21. pro 2009 ve 20:56  • Odpověz
Kuk

Tak já teď byla venku na kouřový :grinning: a je tam šíleně :confused: přitom přes den bylo super...strašně tam fouká,úplně ledový a vlhký vzduch, je tam snad hůř jak o víkendu :sweat_smile: chudáci ty kočky a psi, co musí být venku :cry: :cry: :cry: :cry:

Tak já to teda přála Šmajdovi :cry: bohužel....Chodúr mě včera ještě znovu přesvědčil o tom, že je divnej :unamused: tím medailonkem z domova, jak seděl na sedačce, jeho milá ho držela kolem ramen a on jen seděl v prackách držel hrnek, ani jí třeba nedal ruku na nohu nebo tak :confounded: to mi pišlo fakt divný, takovej chladnej.....

Olí, včerejšek jsem nespočetla, pže jsem si dala v restauračce papů :grinning: sice kuřecí maso, ale k tomu šťouchaný brambory s cibulkou, no a večer jsem babičce balila nějaké cukroví na ochutnání a jaksi jsem ochutnávala a ochutnávala.... :sweat_smile: :sweat_smile:

No a dnešek trošku alarmující :sweat_smile: 3 836kJ 63,34g 135,64g 15,00g 0mg k obědu jsem měla pangase se zeleninou, odpo sojový dezert a ovoce a večer brokolici se sýrem, takže by to asi i souhlasilo, akorát, že jsem opět trošku ochutnala cukrovíčko :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz
Jo a Oli, díky za email, moc pěkné :dizzy_face: :dizzy_face:
a dědouš je teda frajer :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: mám ráda tyhle moderní "starý" ne ty co akorát mumlají, jak je teď vše na hovno a jak byl komunismus super :angry: :angry: :angry: :angry:
Mojim je 71 a 74 :wink: :wink:
21. pro 2009 ve 21:34  • Odpověz
5 715kJ 49,99g 190,08g 46,19g tak můj dnešek
včerejšek neházím, pr jsem se až do svačiny suprově držela, ale pak pekla manžovi buchtu a lízala těsto a pak žrala buchtu :angry: . No ale jsem vyčuraná, dala jsem tam tmavou mouku /to manža neví/, přištihl mě, že jsem tam dala třtinový cukr, tak ho ani barva nezarazila...ale je to dobrý ty jo. I s tou moukou. Tak si říkám, že to aspoň je skoro zdravý :grinning:

Já to přála Šmajdíkovi, ale myslela jsem si, že vyhraje CHodur. ALe pak mi bylo teda Šmajdy líto, pr tam byl tak odsunutej ani se nemohl pořádně rozloučit s diváky a poděkovat atd... vlastně jako jedinej neměl šanci zazpívat rozlučkovou písničku. Měli to naprd udělaný.
Ale myslím, že se uchytí :slight_smile: výhra nevýhra a nebude muset aspoň šaškovat na nově v různých pořadech apod.

Půjdu spinkat, seděl tu manža a až teď šel na telku, tak jen rychle načuhuju. Jdu dát spršku a spinkat. Zítra musíme být dýl venku, doufám, že nebude už taková kosa. Jajda nechce večer usínat, když nejsme venku i odpo.
21. pro 2009 ve 22:05  • Odpověz
autor

zapomněla jsem vám říct, že ode dneška mám doma Toma, takže budu jen načuhovat (dnes ani to, pže za chvilku jedem na nákup a pak na návštěvu k T. šéfovi :dizzy_face: )

Mišu, taky je mi těch zvířátek líto :cry:
Baru, krásně si to užijte :dizzy_face:
Olí, taky dík za mailík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
s tou SS, tak to bylo vždy :sweat_smile: druhej je odsunutej na druhou kolej a nemůže se ani rozloučit :unamused: , ale letos aspo
ń dostal tu kytaru....

nksa.annnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn assajioůsalkj k,,,,, (Pozdrav od Fašííí :grinning: )
22. pro 2009 v 09:24  • Odpověz
Ahojky

My taky dnes byli nakoupit, byli jsme tam už před devátou a tak se to vcelku dalo :dizzy_face: Daníkovi jsem koupila poslední dárek - stavebnici Žako :dizzy_face: mám radost, pže jsem jí nemohla sehnat a Daník si s tím celkem u kamaráda vyhrál!!!!

Tak dneska se už venku dá být :dizzy_face: zvířátka už trpět nebudou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Eví, užijte si návštěvu!!!

My máme taky od dneška Petíka doma, ale u mne se nic s načuhováním na koně nemění :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jj byla jsem moc ráda, že Šmajdulín dostal tu kytaru :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. pro 2009 ve 13:16  • Odpověz
Holkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý, od ledna jsu makááááááááááááttttttt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já se poseru radostí, budou prachýýýýýýýý :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: teď jsem domluvila se šéfem :wink: :wink: :wink:
22. pro 2009 ve 14:01  • Odpověz
Miško supééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééér :wink:
Já jsem si pekla celozrnné tyčinky slané s kmínem a sýrem a slunečnicovými semínky, ať mám co požírat :grinning: :grinning: a vůbec to není poznat že je to ta tmavá mouka, tak jsem ráda. Asi ji budu používat častěji.

JJ Šmajdík měl myslím véééééélikou radost z kytary, tak aspoň má pěknýho Ježíška :slight_smile:

Holky já mám ponorku, mě furt manža něčím vytáčí, nechci být protivná ale stejně jsem. Mi přijde, že mě schválně provokuje :sweat_smile: Ach jo, asi sežeru čokoládu abych se hodila do pohody a neničila předvánoční atmosféru :slight_smile:

Jo a vážím 64,9 a Jaroslav by si jako přál abych měla 57 /no jako je to váha, kterou jsem měla, když jsme se poznali, ale moje standardní váha je 63. 57 jsem měla když jsem měla stresy z bývalého atd...to jsem nejedla pomalu.... Já bych teda chtěla tak těch 60kg. Ale to by mi asi stačilo, úplný hubeňour nebudu nikdy.
Jsem mu říkala, že když budu míř 57 kg, že budu potřebovat nové oblečení pr mi všechno bude velké :confused: , ale kupodivu ho to nechalo chladným :grinning: no přece jen ví, že 57 je nedostižná meta. ALe nas... mě, kurňa když jsem měla ještě o pár kg víc, tak chválil, že hubnu a teď hamtá a mě to neba, když nechválí. Jo a padaj mi kalhoty, které mi nedávno nebyly :sweat_smile:
22. pro 2009 v 15:03  • Odpověz
ahojky, jdu jen popřát hezký vánoce, už se sem nedostanu, jsem u mámy v práci, net samozžejmě nemáme, byl u nás včera pán ale je tam zádrhel máme mít wifi a jeslti to nepůjde jsme v řiti, a nebudeme mít nic..v životě bych neřekla že můžu mít absták a mám, takže jestli se v lednu nebude nic dít, jdu do netu na mobil..

Míšo- ty ho máš vid, kolik to stojí prý ais 150,- měsíčně, nevím teda co máš za operátora já 02, a dosnau se na koně, na mmb taky, na aukce prý ais ne..a na mail se dostanu přečtu i odepíšu už mě to fakt sere, jsem naštvaná, vzteklá podráždněnám vadí mi to, že nemůžu jít a podívat se na co chci a pořád někam musím lízt..

jinak Mšo gratuluju k práci a co hlídání, budeš se střídat s petrem?

nevím jak se sem dostanu mamina bude mít dovču, takže se mějte hezký svátky a hodně zdravíčka všem!!
22. pro 2009 v 15:19  • Odpověz
Olí :sweat_smile: třebas jsi nepříjemná kvůli tomu, že máš MS, já taky dnes začala a P.mi taky sere :grinning: :grinning:
Je škoda, že s tou váhou takhle prudí :confounded: já myslím, že těch 63 je tak akorát!!!!A budeš kočka, určitě jsi už teď s těma 64!!!!!!!!!!
Moje hubnutí Petr nekomentuje, ani to nechci...on si nestěžoval ani s tím mým obr břichem, měli jsme z toho bžundu :grinning: my jsme si to teď nějak vyměnili, břicho roste jemu :grinning: :grinning: :grinning: takže já jsem v tomhle spokojená, hlavně to dělám pro sebe, takže kdyby měl nějaký řeči, tak dostne stěrku :sweat_smile: :sweat_smile:
Ale měla jsem jednoho hošana, furt cvičil ve fitku, jedl zdravě, skoro si to i vážil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a to jsem tenkrát v těch 18/19 měla 64 a furt do mě hustil, že hubnout, cvičit, hubnout, cvičit :angry: až mě tím pěkně točil...ale tenkrát jsem byla trochu jiná, než teď, ne tak se vším hned hotová, takže jsem ho do pr..neposlala a fakt hubla :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: blbka :grinning: :grinning: :grinning:

Jani, je to na pytel s tím netem :angry: já nemám v mobilu aktivovaný net na pořád, mohu se kdykoliv přihlásit a pak to mám na 24 hod za 17Kč, ale neviužívám to a je to na dlouhé lokte :stuck_out_tongue_closed_eyes: mám vodafone
jj střídat se budeme s Petrem
Tobě a Kačí taky krásné svátky!!!Hlavně klídek a pohodku :sunglasses:
22. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz
Jo a Oli, super jak pečeš z té jiné mouky :dizzy_face: už jsem o tom taky uvažovala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

můj dnešek 5 765,23kJ 67,65g 163,57g 49,63g 71,28mg nějak jsem se dnes rozjela s tukama :sweat_smile:
22. pro 2009 ve 21:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.