• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
tak můj včerejšek je hnus 7 118,20 73,09 252,70 44,24 3,00 . BO jsem v devět večer sežrala linecký oválek s marmeládou.
Už to začíná :grinning: :frowning2: Snad přes vánoce moc nepřiberu :sweat_smile:

Asi máš pravdu s tou MS, ale už končí. Tak snad už budu v pohodě :slight_smile:
23. pro 2009 v 09:07  • Odpověz
Jinak Jára si nestěžoval, když jsem byla maxi bacule, ale teď jak vidí, že je šance aby měl doma "kost" :grinning: ...
Ale jak píšeš, člověk hubne kvůli sobě a já se se "zdravým" hubnutím pod těch 60 stejně nedostanu myslím. Dycky se mi to tam zastavilo a dál ani ťuk. Ale mi to bude stačit. Jsem ráda, že se vejdu do věcí před těhu :slight_smile: Chystám se vyzkoušet i tu kupu triček, co mi z nich vylejzal břuch :slight_smile:
Tady prší doprd.... ale stejně půjdem ven
23. pro 2009 v 09:11  • Odpověz
tak miláčci moji,nevim jak budu...takže:slight_smile:

přeju Vám krásné Vánoce,užijte si pohody s rodinou,klídku,zábavy a spousty radosti....mějte se rádi a do Nového roku jen a jen radost v životě :dizzy_face: mám Vás ráda:slight_smile:
23. pro 2009 v 11:51  • Odpověz
Ahojky

přesně Olí, myslím, že stačí, že není to maxi břicho rosolovatý :stuck_out_tongue_closed_eyes: stejnak už vychrtliny nikdy nebudeme, ani jsme nebyly, že :grinning: a zvlášť pak po druhém to bude zase všechno zpět :angry: kdyžtak bych se na vyložený velký hubnutí vrhla, až po druhém těhu!!!!!!! :wink:

Zuzi, děkujeme :dizzy_face: Vy si to taky moc užijte, krásný Štědrý den, hodně dárečků a hlavně pohody...no snad do Nového roku ještě koukneš :fearful: tyty :grinning: :grinning:

Olí, dnešek jsem nevážila, měli jsme k O špagety, tak si nechci kazit dobrou chuť tím, že by mi zase vyjelo, že ty špagetice měly přes 2000kJ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz
kuk,

Miško já sice vážila, ale teď jsem dělala bramborový salát a ochutnávala, takže váhu uklízím a vyndavám v lednu. ALe doufám,že i tak se budu držet a nepřiberu, kéž by.

Holky zítra i ostatní dni si to s rodinkou a batolátkama parádně užijte.
Nevím kdy nakouknu. Ale beztak brzo :slight_smile:
23. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz
Ahoooooj,

holky jen nakukuju a jdu vám všem včetně dětiček a manžílků popřát krásné vánoce a ať vám ježíšek nadělí spoustů dárečků :wink:
23. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz
Ahojky

Baru, díky, Tobě a rodince taky krásné svátky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Olí, moc dobrý přístup s tou váhou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chtěla jsem navrhnout to samé, ale svědomí mi nedalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: taky přes svátky vážit nebudu a basta :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

Takže ještě jednou všem krásný Štědrý den, moc si to užijte, s těma dětma je to hned o něčem jiném, co :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. pro 2009 v 10:23  • Odpověz
Ahoj holky,

jdu jen naskok. Přeju Vám překrásné Vánoce plné Vánoční pohody a bohatého Ježíška. U nás bude velmi bohatý, ale o tom napíšu až později.

Tak se mějte krásně a užívejte si se svými blízkými.

Lenka
24. pro 2009 v 10:56  • Odpověz
autor
ahojky,

taky jdu všem popřát bohatého Ježíška, spoustu zdraví, lásky a pohody:slight_smile:

všem našim dětičkám posílám pořádnýho hudlana :dizzy_face:
24. pro 2009 v 11:12  • Odpověz
Ahojky,ještě tu kdyby si nebyla Evi na FB

všechno nejlepší k svátečku,hodně zdravíčka a pohody pro celou rodinku :dizzy_face:
24. pro 2009 v 11:16  • Odpověz
Ahojky

taky jsem si vzpomněla na Evíska a přeju jí vše nejlepší k svátečku a velkýho hubana ode mě i Daníka :dizzy_face: :dizzy_face:

Leni, díky Tobě taky moc pěknýho Ježíška :dizzy_face: jak bohatý????že by mimísek v bříšku??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To se těším, co máš za překvápko :dizzy_face: :dizzy_face:

Já původně myslela, že dáme dárky až k večeru, ale nakonec jsem Daníkovi slíbila, že až se vyspinká, že mezitím možná Ježich přijde :dizzy_face: takže u nás jsou už dárky pod stromkem, my jdeme na večer vedle k tchánům, kde bude mít dárky od nich, tak ať si užije hračky doma a večer bude mít u nich :dizzy_face:
24. pro 2009 ve 13:41  • Odpověz
Miško ten se má. My přemýšleli, že je tam taky šupnem a až se vyspí rozsvítíme stromeček atd. Ale pak jsme to přehodnotili, že by to bylo divné před večeří. A taky co bychom pak celý večer dělali. Takže my půjdem až se vyspinká ven a tak na pět uděláme kapříka a pak se bude rozbalovat.
Jsem zkusila část upéct v troubě a je to mňam mňam. Jajda jak viděl, že něco děláme v kuchyni, tak furt chodil a mňam mňam a maso :grinning: hrůza, po kom to dítě je :sweat_smile: cukroví budem muset nejspíš schovat, pr by ho pořád chtěl. Jak vidí jídlo, tak by jedl. :slight_smile: :confused:

Tak si to moc moc užijte. Také se těším na novinky od Leni a že by to bylo druhé mimi :wink:
24. pro 2009 ve 13:50  • Odpověz
Ahoooj

tady je mrtvo :confused:
My dnes vůbec nebyli doma, od rána do odpoledne jsme byli u mé maky, babi a dědy, tam měl Daník dodatečnýho Ježíška, pak jsme přijeli domu, jen jsme vyložili věci a jeli tady k nám do pizzerky, pozvali nás kamarádi, mají holčičku nar.25.12.07 tak slavili narozky, ještě tam byl o něco mladší Adámek, takže se děti vyblbli a my trochu společensky pokecali :grinning: akorát tam teda bylo dost nakouřeno :cry: děti sice byli ve vedlejší místnosti, kde je koutek a nikdo tam nebyl, ale pořád chodili za náma a tam to teda dost smrdělo :unamused: no a přišli jsme domů v 8 a Dan byl teda už dooost utahanej a hodně bulel..ale už chrní :dizzy_face:

Jinak jsmeměla dnes vážení a 72,4 a už nemám nadváhu :dizzy_face: :dizzy_face: a přes pupík už 10cm dole :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a 5kg dole a přes boky snad 8cm..ale už to jde pomaleji než ze začátku :pensive: :sweat_smile: :pensive:

Olí s tím mňam, mňam :sweat_smile: u nás je to taky šílený, včera jsem mě a Daníkovi pekla krůtí a dělals kaši, Petr měl od tchýně husu, zelí a knedle.Přišli jsme z venku a Petr si pro to k mámě šel, nesl si to domů a Dan hned "honem domu, ham" :grinning: :grinning: no tak jsem ani krůtí nezkoušela a hned si hačnul k Petrovi a baštil mu tu mastnou husu :sweat_smile: a tak strašně mu to chutnalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sweat_smile:
26. pro 2009 ve 21:38  • Odpověz
Miško gratulace k váze a centimetrům, paráda. Já se teda stydím, ale lehce žeru. Ale teda dělám to tak, že když si dám cukroví, tak vynechám svačinu a tak - jako není to zřejmě moc zdravé, ale doufám, že moc nepřiberu.

Jinak vám musím napsat, že mám pěknou depku. Včera jsme přijeli k našim.... Cestou jsme se ještě stavili v Ikei, ale já jsem mému taťkovi říkala, že přijedem až ve dvě. Ve 13.58 jsme sjížděli s dálnice - takže jsme max. pár minut po druhé byli u našich. Nicméně hned ve dveřích jsem dostala sprdunk, že nemůžeme přijet dřív... že přijedem jen na dva dni...a přijedem až odpo... /podotýkám, že stejně by Jajda dvě hodiny po o spal a neradi s ním jjezdíme takovou štreku, kdyby měl být celou dobu vzhůru/, ale děda neviděl neslyšel, byl naštvanej. Já taky, jsem mu řekla, že klidně můžem zase jet domů... fakt mě naštval, málem jsem to ořvala, ale nechtěla jsem před malým. Ale ten asi něco cejtil, pr jak jsem ho vyndavala s auta, tak se klepal a brečel, je teda fakt, že pár minut před tím se vzbudil. Naštěstí se rychle uklidnil, naši šli do obýváku, já s malým s nimi, než se rozkoukal. Jára s mým bráchou vynášeli věci z auta. Nikdo mě ani Járu neobejmul, nepřivítal, nedal nám pusu. Jen brácha s přítelkou nás rádi viděli. Fakt je mi to líto a těším se ke tchýni, pr tam vím, že to objetí bude hned po vystoupení za auta a všechny nás ráda vidí a upřímně a ne jen malýho. Takže takhle hezky mi rodiče zkazili vánoce. :frowning2: Jára pak vynesl ty věci z auta a šel do obýváku a jé to jsem dopadl, nikdo mě nevítá... a stejně se nedočkal ani podání ruky.
Jo a to jsme u našich byli před 14 dny...takže malýho viděli nedávno.
27. pro 2009 v 11:03  • Odpověz
Jé my máme kamarádku Klárinku a té jsou dva roky a je narozená 25.12.
27. pro 2009 v 11:03  • Odpověz
Jinak pro jistotu přejeme Daníčkovi vše nejlepší k narozeninkám, ať je zdravý, spokojený a veselý a dělá vám jen samou radost.
Kdybych náhodou už nenakoukla do konce roku.
27. pro 2009 v 11:04  • Odpověz
Ahoj Olí :frowning2:
to je smutné, cos tu psala :frowning2: no u nás je to taky nějaký divný, já jsem nervní jako prase, oba dva mi zvědají tlak na 200 :grinning: s Petrem se furt štěkáme a vůbec nějak nemám na nic a na nikoho náladu :stuck_out_tongue_closed_eyes: fakt doufám, že úderem novýho roku bude všude už jen dobře!!!!!!Takže letošní Vánoce jsou pro mě taky nějaký zkažený :frowning2:

No to je dobrá náhoda s Klárkou :wink: naše kámoška je Berenička :dizzy_face:

Děkujeme za přání k narozkám, já už jsem touhle dobou v porodce a už mi není nejlíp..ale to mi nebylo už od 24.12. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ve 4 začínám rodit :grinning: a prcek vykoukne až 0:40 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Takže Tobě Olí přeju, aby ten Nový rok začal taky trošku veseleji a přeji jen zdravíčko, ostatní není důležitý :wink:
27. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz
jé ty jo ono je 28ho už zítra, já ty dni nějak nestíhám, mi přišlo, že je tak 26tého. Tak ještěže jsem to neprošvihla :grinning:

Díky moc Miško, máš pravdu, důležitý je zdraví hlavně.
Tak snad obě úderem nového roku a nebo i dřív dostanem lepší náladu :wink: a budem v poho.
Taťkovi už asi cosi došlo, pr říkal mamce, že má zítra dovču, aby si Jájouška ještě užil a rodiče samozřejmě taky (ale nějak to už teď neberu), musím to rozdýchat pár dní
27. pro 2009 ve 14:39  • Odpověz
Oleee maminy:slight_smile:

Danečku přeju Ti k zítřejším druhým narozeninkám hlavně spousty zdravíčka,lásky,radosti a štěstíčka v životě....ať jsi jen a jen šťastný celý Tvůj krásný dlouhý život....:slight_smile: pusinku nejsladší pro tebe....:dizzy_face:

Oloušku:frowning2: njn oni to zmocňujou ještě ty Vánoce a vše s nima spojený...člověk je nějak víc naměkko a taky víc v prdeli ze všeho,nějak to doléhá ze všech stran a člověku je pak líto všeho jakoby víc zmocněně....mrzí mě to,že se tak zrovna cítíš v tento čas....mělo by to být naopak viď....třeba si to prostě jen neuvědomili...víš jak....třeba ani nevědí:frowning2:

tak zase papa pusu paaaaaaa
27. pro 2009 ve 21:28  • Odpověz
Ahooooooj holky,

omlouvám se za absenci, ale nějak u nás je pořád chaos. Mám tady mamku, do toho k nám chodí návštěvy, my na návštěvy atd (však to znáte), takže jsme v jednom kole. Ale to k tomu holt patří. Včera to byly 2 roky co umřela mamka, ale naštěstí jsme to nějak zvládli. Celá rodina jsme se sešli a tak nikdo neměl moc čas smutnit :confounded: Dnes jsme si už řekli, že chceme klid a jen relaxovat :grinning: Tak snad žádná návštěva nezazvoní.

Vánoce byly super, Ondra byl úžasnej a nevěděl který dáreček rozbalovat dřív. Tak to bylo roztomilý. :slight_smile: Na to že jsme ve finanční krizi tam měl nakonec dárečků opravdu hodně a my taky.

Jsme pěkně nastydlý, teda hlavně já. Chytla jsem od Petra kašel a místo aby se lepšil po 5 dnech, tak jsem začla kašlat daleko víc a ani kapky nezabírají..to je hnus :angry:

Oli to mě moc mrzí jaké máš trápení, ale oni si to asi ani neuvědomili. Ale chápu, že to mrzí. Člověk se tam těší a pak takové chladné přivítání. ALe nemysli na to, určo to bude ok a nemá cenu se tím trápit :wink:

Jinak já zítra odjíždim cca na týden k mamce, tak házim omluvenku. Petr totiž pořád slouží, včetně silvestra, takže bych tu byla jen sama :frowning2: Takže to zítra balíme a razíme.

Tudíž vám všem přeju vše neeeeeeeeeeeeeeeej do nového roku a ať nikoho z vás neprovázejí žádné starosti, ale jen samé radosti!

A Danečkovi vše nejlepší k 2. narozeninám!!!!!!!!! Velkou pusu a papa!!!!
28. pro 2009 v 10:12  • Odpověz
autor
Daník má narozeniny, my máme přání jediný: štěstí, zdraví, štěstí, zdraví a zase zdraví :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ahojky,

u nás taky Vánoce super:slight_smile: Venda trhal papíry z dárků a když dorozbaloval, tak šel dojíst večeři :grinning: :grinning: :grinning: do včera jsme byli ve víru návštěv, dnes jsem se těšila na klid a prd...Venda má od noci horečku, tak čekám, co se z toho vyklube :sweat_smile:

Olíku, mrzí mně, že Tě rodiče potrápili:frowning2: a co Jája, roznášel dárky?
Miško, včera jsem si na Tebe kolem poledne vzpomněla :grinning: myslela jsem na to, jak jsi mi psala o velkém váhovém odhadu a já Tě uklidňovala, že tyhle odhady jsou nepřesný a určo Daník tak velkej nebude :sweat_smile: :grinning:
Baru, užij si to u mamky :slight_smile:
28. pro 2009 v 11:26  • Odpověz
Ahoj kočky moje milovaný :dizzy_face:

děkujeme za přání k narozeninkám :dizzy_face: jste hodné :dizzy_face:

Evísko, zlatíčko, to jsi hodná, že jsi na mě myslela, já už ani nevím kolik bylo, když mě tu váhu řekli :grinning: jen jsme si vzpomněli, že cca od 15 hod jsem už byla na sále, probíhal klistýr a od 16 jsem byla už na rodícím pokoji :stuck_out_tongue_closed_eyes: fuj, se mi ty vzpomínky vrátily a nebylo to příjemné :grinning: :grinning:

jsem ráda, že si to dětičky i vy užili, u nás taky dobrý, akorát ho hračky bavily jen chvíli :frowning2: holky on je tak hroznej poslední dny :angry: :angry: pořád kňučí, brečí, vzteká se, mě fakt odvezou, jsem z něj úplně vydeptaná :unamused: :frowning2: :unamused: je to od doby, co nemá dudáka, asi si potřebuje odpočinou přes den a neví jak, chvíli neposedí, dřív si sedl k telce s dudu a třeba hodku dudal a seděl, bez dudu to neumí a tak prudí, ale je to fakt hrozný, už se nemůžu dočkat do práce, jsem si fakt tu mateřskou takhle nepředstavovala :frowning2: vždyť on je snad horší, než když byl mimino, že to není normální, aby ve 2 letech pořád jen bulel a fňukal????????

Pruďas teď spí a pak dorazí mamka, babi a děda a dovezou dortík a dárky :dizzy_face: Včera jsme venku potkali kluka na tom kole - odrážedle a Daník si to už vyzkoušel a uměl to :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no pak byl sice hodinu hysterák, že to musel vrátit..tak jsem mu musela prozradit, že to dnes taky od babi dostane :grinning: :grinning:
28. pro 2009 ve 13:18  • Odpověz
Baru, užij si to u mamky a do Nového roku jen to NEJ!!!!!!!!!!!!

Evísku a prozradili jste na Vánoce tajemství????? :fearful: :dizzy_face: Jaké byly reakce?????????????????
28. pro 2009 ve 13:19  • Odpověz
autor
no tak Venda furt topí, dostal panadol, sněd půlku chleba a usnul :frowning2:
reakce super:wink:, ale ještě to chci osobně prozraditz nej kamarádce :wink:
28. pro 2009 ve 13:22  • Odpověz
autor
jo a gratuluju k práci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. pro 2009 ve 13:26  • Odpověz
Eví, super :dizzy_face: tak pak to odtajníš i tady :grinning: konečně :grinning:
Jo jsem ani nereagovala na Vášulku :frowning2: moc na prdelku myslíme, aby to byl třeba jen zub!!!!Snad se nerozstoná :pensive: :pensive:
28. pro 2009 ve 13:45  • Odpověz
ahojky,
to jsem dopadla zdravím z info. centra jindra jel s kačí na bazen tak jsem foukla, kamarádka ke který chodím není doma, tak jsem tady, dneska byl u nás pan na net, a nejde to je to zaseklý, takže jindra ještě zítra něco zkusí, a když to nepůjde, tak se ais vracíme zpátky přes pevnou bylo to drahý, ale když jsme odcházeli tak nám slíbili net za 500, nevím ale jestli to jindra ještě ukecá, když jsme odešli to je taky kedlub, nebo fakt musím na moibl akorát tady kde bydlíme nic jinýho nejde, a to jsme ve městě to je v pytli :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem se těšila! na netu jsem to zkoušela, ale to je taky na dvě věci, našla jsem stránku, ale jako nevím pořádně jak v tom hledat, nic moc nevidím, nenašla jsem ani pořádně diskuze, a bála jsem se aby mi nepřišel bůhví jakej účet jestli to ale nepůjde tak do toho jdu, co mi zbejvá, lepší než bez netu, že?

co vánoce u vás? u nás hezký, akorát kačí nechtěla ke stromku, nejvíc se jí líbily papíry a mašle :grinning: příští rok už bude lepší :dizzy_face:

na silv. ais pojedeme k babí do bechyně, už dva roky jsme tam nebyli, mě se tam teda moc nechce, jsem zase nachcípaná mám rýmu pobolívá mě v krku, tak nevím zda máme jet, jindra dyžtak pojede sám a k nám dojdou mamina s bráchou a přítelkou, uvidíme ale je to divný když každej budeme trávit silv. jinde, ale on chce k babí a já nevím jak mi bude a i babí není nejmladší abych jí tam tahala bacily, ne?

evi- snad to bude mít vašík jen od zoubků kačí taky rostou a min.víkend i blinkala..

míšo- vy odnaučujete na dudák, to bude tím, že takhle brečí my ho taky máme a myslím, že to bude maso odnaučovat taky, dej mu čas, je to pro něj nový, a určitě je to těžký ho nemít!

holky přeju všem hezkýho silvestra a štastné vykročení do nového roku a hlavně hodně zdravíčka!! :dizzy_face: :dizzy_face:

pusinky miminkům papa zase juknu
28. pro 2009 v 15:35  • Odpověz
jo a co nočníček nočníčkujou děti, kačí prostě nechce, občas si sedne na záchod na prkýnko a tím to hasne, nechce tam být, nechápe to, při každý návštěvě u tchýně to máme na talíři, jindrovi jsem řekla že když je to tak lehký at jí to naučí sám, ale pomalu by už mohla co\,
28. pro 2009 v 15:37  • Odpověz
autor
Miško, zub mně ani nenapadl :sweat_smile: zbejvaj mu jen ty poslední stoličky, ale vůbec si tam nenechá kouknout/sáhnout....no každopádně po vyspání se zdál lepší, ale teď už zas spí:sweat_smile: zítra ho dopo vezmu k dr., protože je vážně divnej :sweat_smile:

Jani, přeju brzké uzdravení:slight_smile: a doufám, že už ten net půjde!
28. pro 2009 v 16:53  • Odpověz
jsem u maminy v práci tak jen nakukuju a mizím..doufám, že ten net vyjde už mě to fkat nebaví!!

Míšo zapoměla jsem popřát Daníkovi vše nej, hlavně zdravíčko, mám novej mobil a nemám na tebe číslo, chtěla jsem ti napsat sms a nemám..napiš mi prosím do ip dík a papa
29. pro 2009 v 09:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.