• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
ahojky,
nestíhám- dopo jsme měli doktorské kolečko :stuck_out_tongue_closed_eyes: (dětská dr nás poslala ještě k vyšetření do nemocnice)- Vašík má zřejmě začínající angínu a možná zánět močových cest(nebo ledvin), výsledky budou zítra dopo...hlavní je, že jsme doma(vypadalo to, že nás nechaj v nemocnici), má atb a vypadá mnohem líp než ráno(už mám problém ho udržet v pelechu :dizzy_face: )
noc byla totiž strašná :sweat_smile: pod 40 jsme tepoltu udrželi jen chvilku po lécích :frowning2:

Mišulko, fotky krásný :dizzy_face: Daník má teď delší vlasy a moc mu to sluší :dizzy_face:

tak pa zítra se ozvu :sunglasses:
29. pro 2009 v 19:42  • Odpověz
Evísku, čauky :frowning2: tak to je nemilé :frowning2: tak ještě, že jsi s ním jela, no¨jinak by to stejnak nešlo, když tak moc topil v noci :frowning2: tak na mrňouska myslíme, ať je brzo fit!!!!!!!Jsem ráda, že už začíná lumpačit, to je dobré znamení :dizzy_face:

Díky za fotečky, jj vypadá už líp s těma vlasama, ale stejnak má furt výraz jak mimino :grinning:

Dneska zase ve znamení prudy :frowning2: :frowning2: holky, pomoc, co to je pro boha??????Já jsem fakt zralá na nějaký uklidňující prášek :pensive: ještě, že vyšla ta práce, normálně budu od něj zdrhat a jak ráda :frowning2: :frowning2: :pensive: :pensive:

Zítra jedeme na návštqvu, tak jsem na něj zvědavá :pensive:

Jani, my dudlíka neodnaučujeme :grinning: prostě ho už 3 týdny nemá, jeden den jsem mu ho nedala a bylo :sweat_smile: kdybych ale věděla, že přijde tohle(jestli je to kvůli němu) tak mu ho nechám do pěti let :sweat_smile: :sweat_smile: fakt jsem dnes uvažovala o tom, že mu ho narvu, ale vydržela jsem :sweat_smile: Jinak ses ptala na nočník, to je ok, doma je bez plíny a říká si na kakání i čůrání krásně :dizzy_face: plína jen na ven a spánek

jdu žehlit...koukněte ven, začalo zase sněžit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz
autor
kuk:slight_smile:

uf, uf:grinning: výsledky jsou ok :dizzy_face: je to "jen" angína :grinning: poslední panadol jsem dávala kolem 20 a od tý doby zatím bez teploty(nebo jen 37,5 :dizzy_face: ) a Vendu už v posteli neudržím ani za nic(zkoušela jsem snad vše, prostě max. 10 min a pak zdrhá :sweat_smile: )
nejsem zastánce atb, ale v tuhle chvilku zaplať pambů :grinning: za ně :grinning: (teda spíš flemingovi :grinning: :grinning: :grinning: )

Mišulínko, výraz jak mimino určo nemá:grinning: včera se ptal Tom, kolik tomu klukovi(netušil, čí album lustruju :grinning: ) je...prý tipoval tak tři, právě podle pohledu a pak taky kvůli kolu :grinning: :grinning: :grinning:
30. pro 2009 v 11:56  • Odpověz
Ahojky holky moje

jdu se jen ohlásit....já sem už 4 dny zase nemocná,zase angína a zase ten zub začal s tim není pochyb,že mi to spouští ta osmička,nemůžu polykat a tak mě bolí ta dáseň kde ještě není zu prořízlej,že sem včera v noci bolestí brečela,nepřála sem si nic jinýho než ať už mě do toho fakt říznou,takže zítra ráno na mě myslete,jdu k zubařoj,teď tu nikdo nebyl,tak sem trpěla,ale zítra už sloužej a asi to bude masakr,budou to muset říznout a asi zub vyndaj a zašijou,ale lepší všechno než tohle...pak už nebude za týden zase angína a bolest zubů,už budu mít klid,tak se mějte hezky myslete na mě

Evičko jsem za vás moc ráda,ať je Vašíkovi brzy dobře
30. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz
ahojky,
nakukuju ze švagrova pc.
Koukám, že zas řáděj nemoci. Vašíčkovi i Zuzí posíláme pusinky ať je brzo líp. Mě dnes ráno taky něco zkolilo. Respektivě včera večer mě začalo bolet v krku trochu a dnes ráno už to bylo katastrofa. Měli jsme jet s partou na běžky, alë není sníh ,tak nakonec na pěší tůru, ale já zůstala doma a ráda. Tchýňka se stará o malýho a já odpočívám.

Miško fotečky super, koukám jak krásně hned drandil na kolečku. Taky ho plánujem k dvoum letům. A co to měl za pěknou helmičku? ¨

Zas nakouknu, mějte se zatím.
30. pro 2009 ve 14:29  • Odpověz
Ahojky

holky dnes mám doma zase hodného kluka :dizzy_face: nevím, co to teda bylo, zda nějaké období nebo zub na cestě..no uvidíme, jak to bude dál...

Evísku, to mám radost, že je vše ok!!!!Taky jsem se bála, co za výsledky vyleze, když jsi psala ty ledviny :pensive: tak to je bezva za pár dnů je klučina náš zase jako rybka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Zuzí, myslíme na Tebe!!!!!

Olí, helma je mojí mamky :grinning: :grinning: :grinning: Daníkova z léta byla přes čapku malá :grinning: a moje máma je malá , takže má dětskou :grinning: :grinning:
30. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz
Mišulko to je celý co mi řekneš joo:sweat_smile: celý den čekám až sem někdo příjde a řekne mi něco povzbudivého a pohladí na duši a ty jen,že na mě myslíš:slight_smile:))
já se totiž tááák bojim toho zítřku :cry: ale nic,musim to zvládnout....ale sem teda z toho v řiti jak se bojim no :cry:
to je dobře,že Daneček byl hodný miminko :dizzy_face: třeba už bude dobře :dizzy_face:

holky,kdybych se zítra neukázala,tak sem asi umřela ráno na křesle!!!
jako fakt:sweat_smile:

a tak Vám přeju šťastnej krásnej Novej rok plnej pohody,zdravíčka především a krásných zážitků a radosti....mějte ho co nejkrásnější,ať jste jen a jen šťastný!!!!! :dizzy_face:

Evičko,Mišulko,Oloušku,Janičko.....miluju Vás!!!!!!!!!!!!!!!!!

Barču milovat nemůžu,pač se ukáže jednou za měsíc nebo dva,tak sorry:grinning: ale ty se mnou Baru neflirtuješ:grinning:
30. pro 2009 ve 20:54  • Odpověz
autor
Zuzáčku, posílám pofoukání na zoubek i krk!!!ráno na Tebe budu určo myslet!!!písni, jak jsi dopadla!!!
Olí, jééé další marod! :sweat_smile: tak se taky brzo uzdrav!!!
Miško, taky jsem se bála a dost :pensive: už dneska se zdál jako rybka(teda spíš čudlička :grinning: ) už se tu ozývalo staré známé papááát, oběěěd :grinning: :grinning: :grinning: takže to je dobrý znamení :grinning: :grinning: :grinning:
držím palce, aby hodný kluk u vás vydržel, co nejdýl :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
30. pro 2009 ve 20:54  • Odpověz
Ahojky

lásko moc ti děkuju

tak to mám za sebou holky,osmička je venku....mazec to byl,byla tam tak napevno,tak špatně rostla a měla kolem sebe prý trvalý zánět,proto ty angíny asi.....no nešla vůbec ven,rvala mi to třičtvrtě hodiny po kouskách,tak jsme obě mysleli,že prostě ven nepujde,takže nápor na psychiku jak blázen,ale ani injekce ani potom nic nebolelo,takže supr...mám to za sebou,teď jen,aby se mi tan nerozjel zánět,pač říkala,že okolní tkáň je dost prokrvená....tak držte palečky pusu pa
31. pro 2009 v 10:42  • Odpověz
autor
Zuzinko, jsem ráda, že už máš ten zub otravnej pryč!!!jsi moje holka statečná, já bych to asi nedala :zipper_mouth: palce samo držím!!!

my si dnes zas střihli návštěvu dr.- venda se osypal :sweat_smile: dr. nás postrrašil několika nemocema, ale může to být i alergie na atb(vyrážka je netypická), tak máme jiný atb(no sehnat po poledni lékárnu, která má otevřeno nebylo vůbec jednoduchý :sweat_smile: ) no uvidíme, co se z toho vyklube a v po na to řekne naše dětská...

takže všem pěkného silvestra a mnoho zdraví v novém roce :dizzy_face:
31. pro 2009 v 17:07  • Odpověz
Ahooj holky

včera jsem se sem už ani nedostala, byla jsem ještě večer na prosinci a řekla jsem si, že k nám půjdu později a už jsem na PC nešla :sweat_smile: takže ještě jednou vše nej holky, do toho roku 10 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Daník včera usnul asi kolem deváté, občas to tu bouchlo, tak jen řekl "petajda" :grinning:a za chvíli spal, půlnoc krásně prospal, je to medvěd :confused:protože ty rány byly fakt dost veliký, mě by to teda probudilo :grinning:
Dnes máme, jako každý rok, od 18ti hod na hřišti veliký ohňostroj, tak se Daník moc těší, to se pokouká :dizzy_face: :dizzy_face:

Evísku, hele to jsou teda radosti s nemocema :unamused:to jsem teda zvědavá, co Ti Dr řekne na tu vyrážku :confused:jak to vypadá dnes????A čím vším Ti na pohotovosti pohrozili???

Zuzíku, to jsem ráda, že už máš zubana venku a koukám, že to byl druhej porod co :unamused: :confounded: hlavně, že Tě to nebolelo, mě teda zubana nikdy netrhali, takže vůbec nevím, jak to probíhá - naštěstí osmičku mám jen jednu, ostatní ani nebudou podle rtg:dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak s tou reakcí, já jsem to tu jen prolítla a odpovídala z rychlíku, tak promiň, že jsem tě neutěšovala :cry: :grinning: :grinning: a když jsme u toho, Ty jsi mě taky neutěšovala, když jsem se tu totálně vydeptaná vypisovala, jak je Dan šílenej :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže si nestěžuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: babo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No s Danem je to takové napůl, ale tohle se dá...na té návštěvě ve středu byl úplně ok, vlastně celý ten den byl bezva :dizzy_face: včera měl jen pár vztekacích okamžiků a dnes zatím nic, no jak říkám, to by šlo, ale ty dny před tím, to se fakt nedalo ustát v klidu, ječela jsem furt na něj jak kráva :pensive:
1. led 2010 v 10:12  • Odpověz
Mišuláčku promiň,to proto,že už týden trpim strašnejma bolestma jak v krku,tak se zubem,promiň,vim o tom,ale nereagovala jsem na nikoho skoro,byla jsem ráda,že sem vám napsala aspoň větu :cry: promiň,já fakt nemohla:frowning2:

holky včera jsem myslela,že umřu,zabrali až 3 prášky najednou,celej den udržovaná v ibuprofenovém deliriu s max dávkou,dneska od 5 nespim bolesti,ale naštěstí zabírá už i Jeden prášek,tak na mě moc myslete,bolest to je neskutečná teda,nedá se srovnat s trháníim šestky kdysi,to sem přišla domů,vzala jeden prášek a bylo po bolesti,zato teď s osmičkou fakt masáž...normálně sem včera brečela bolestí,doslova
1. led 2010 v 10:59  • Odpověz
Zuzíku :frowning2: :frowning2: to je teda maso :frowning2: :frowning2: nemáš třebas Valetol???ten si lidi berou na bolest zubů..ale zase teda není protizánětlivý, tak je asi fakt lepší ibáč :pensive: myslím na Tebe moc, moc!!!!!!!
Já vím, že jsi tu skoro vůbec nebyla.....

A já přišla na to, proč je Dan takový nepříjemný...teď hryzal do Petra a já se ho zeptala, zda ho bolí zuby a on že jo, tak říkám, že namažeme babydentem a svolil..má úplně naboulený dolní pětky :fearful: a to nemá ještě jednu dolní trojku!!!!!!

Jo a ještě něco, to že babydent se nedělá víte, ale přestal se dělat i calgel!!!!!!!!!To by mě zajímalo, co jako máme na ty zuby dětem dávat :angry: :angry: ještě, že mě dala Babydent Evča - díky moc, byla bych nahraná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1. led 2010 ve 14:47  • Odpověz
Ahoj

hele krasavice, kde ajo jsté :fearful: :rolling_eyes:

Tak mě Vánoce moc váhu nerozházely :dizzy_face: 19.12.- 72,8 26.12.- 72,4 a dnes zase 72,8....

Zase napdl sníh :rolling_eyes: a Daník chtěl mermomocí ven s kolem, tak si někde nabije držťku :grinning: ale je s bbí, tak to alespoň neuvidím :grinning:

Dnes peču k O pstruha a jsem zvědavá, jak se povede, nějak ty ryby neumím...
2. led 2010 v 10:16  • Odpověz
autor
AH OJKY,

Zuzííí, lásko:slight_smile: taky doporučuju Valetol(asi bych střídala s ibáčem)...mně trhali zub jednou(no a byl to mléčňák, takže brnkačka:grinning:, ale bolelo to strašně :sweat_smile: )

Mišulí, vyrážka je skoro fuč, podle mně to byla reakce na augmentin(nebo na nějakej ten přidanej sajrajt v něm...)...ona byla dost netypická pro cokoli:sweat_smile: , ale to má Venda asi holt po mně....
dr. strašil 6.nemocí(ale na tu je Venda " starej" a vyrážka je jinačí), inf.mononukleozou (vyrážka by byla jen kvůli podání toho přiblblýho augmentinu) a ještě dalšíma nemocema, který jsem z hlavy vytěsnila :pensive: , pže toho na mně bylo moc....

hmmm, já bych šla ven :cry: klidně do sněhu i mrazu, kdyby byl :grinning:, ale ještě to nechci pokoušet....možná zítra, napadlo mně, že vytáhnu fusak a zababušim Vendu do kočáru, aby mu koukala jen hlava :grinning: a na chvilku půjdem...nebo nás tady z toho klepne všechny tři :grinning:

chudák Daník, snad mu ty pětky brzo vylezou :slight_smile: a co se bude na zuby dávat fakt netuším :sweat_smile:
jo a se moc neraduj:grinning: já podle rtg nemám mít osmu vůbec žádnou :grinning: :grinning: :grinning: a jednu mám vylezlou :grinning: :grinning: :grinning:
2. led 2010 v 10:36  • Odpověz
autor
joa taky reaguju z rychlíku:grinning: no možná spíš z porche :grinning: až teď jsem si všimla, že s dvojčátkem máme zas napsaný příspěvek ve stejný čas (den před Silvestrem)
2. led 2010 v 10:38  • Odpověz
Ahoj Evíku :dizzy_face:
tak to je fajn, že vyrážka vymizela :dizzy_face: já jsem se jako malá taky po atb osypávala, hlavně po penicilinu..no kdyby mě postrašili mononukleozou, tak by mě omyli :unamused:
Tak jestli prtě nemá teplůtku, tak ho na chvilku vyvětrejte, jak jsi psala do toho fusaku, vím, že být vkuse doma je fakt opruz :rolling_eyes:
hele s osmičkama mě nestraš, jo :grinning: stačila mi ta jedna, co mám, jak to bolelo, když lezla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

něco pro zasmátí, nejvíc jsem se nasmála, jak Puskailer říkal, že Haberovi dá kontakt na svého zubaře :grinning: http://superstarcz.nova.cz/clanek/novinky/finaliste-to-vraceji-porote.html
2. led 2010 ve 13:15  • Odpověz
autor
hele já jsem koukala na net a ona vlastně mononukleoza "nic není", do 5 let věku jí prodělá 50%dětí, většinou právě nepoznaně :slight_smile: a jestli jí Venda má, tak by se na to nepřišlo, kdyby mu dr. nenapsal zrovna augmentin(to je jediný atb po jehož podání se při týhle nemoci člověk osype...)
no spíš to fakt byla reakce na ty atb, pže v příbalový info píšou, že by se neměl podávat lidem s exémem...navíc mamka říkala, že k ní do práce často choděj lidi ošklivě osypaní po augmentinu :sweat_smile:

teplotu už nemá, ven to zkusíme:slight_smile:uvidím, jestli bude vůbec ochotnej se nechat narvat do kočáru a fusaku :sweat_smile: , ale prostě mu nic jinýho nezbyde :grinning: buď tak nebo nic (a to by mi mohlo asi hrábnout :grinning: )
2. led 2010 ve 13:38  • Odpověz
Fakt jo??tak to je fajn, že je tak lehký průběh u těch dětí, to je stějný jako s boreliozou nebo tím druhým??od klíštěte :fearful: teď nevím :sweat_smile:

My byli včera tady u nás na ohňostroji a ten náš posera se tak bál :sweat_smile: že jsme museli jít domů :sweat_smile: přitom den předem furt říkal, že se bát nebude a na Silvouše několik malých viděl a včera začal úplně jančit, až po nás koukali lidi :sweat_smile: :sweat_smile:

Dnes jdu s kámoškou do kina na 2012, je to o konci světa :sweat_smile: nic jinýho, na co se dá koukat nedávají :rolling_eyes:
2. led 2010 v 16:17  • Odpověz
kuk,

tak jsme doma, dočtu snad večer.
Jen jsem zahlédla to o tom Calgelu. Mě zrovna švagrová říkala, že Calgel už je prodejný bez receptu, že jí to říkali v lékárně. A o tom, že už nebude nic... Jinak nám naposled dali v lékárně místo Calgelu Kamistad, pr ten je bez receptu.

Jinak doufám, že Vašíčkovi i Zuzí je líp, dočtu večer jak jste na tom. Já mám zavázaný prst a už jsem fakt nasr...asi půjdu rovnou na chíru, ale bojím se a stejně nemám kdy, pr Jára jde na nový útvar, takže nebude moct určitě pohlídat :frowning2:
2. led 2010 v 17:26  • Odpověz
ahojky,

tak zase nakukuju jsem u kamarádky,net pořád nic, když bude nejhůř asi i ho opravdu dám do mobilu..

kačí na silv. kupodivu spala myslela jsem že to bude o hodně horší ještě na cizím místě ještě u babí nebyla ale šlo to..

Evi- je dobře, že je Vašíkovi líp.hele u dětí v tomhle věku už nemůže být 6.nemoc to ani nevím..tak hlavně že mu je líp a když nebude teplůtkovat tak běžte na chvíli ven..

Zuzi- kočičko to musela být hrozný ještě že to máš za sebou,jsi statečná holka,, ted už bude líp, ani ti to nemuseli řezat aspon vid?mě když trhali zub ted naposledy, tak mě to taky fest bolelo ještě dlouho a tekla mi dlouho krev.ten valetol je silnější než brufáč ne? tak to zkus fakt střídat, snad to brzy pomůže..

Míšo- užij si kino taky bych šla..

a s nočnajsem závidím to my než k tomu dojdeme :dizzy_face:

tak se mějte zase se nějak ukážu zatím papa
3. led 2010 v 15:21  • Odpověz
kuk,

Jani to je naprd s tím netem. Blbý je, že ten na mobilu je nic moc :frowning2:

Zuzí myslím na tě dnes, ať to čištění moc nebolí a hlavně uleví.

My jdem za chvilku ven na pořádnou procházku. Jajda je nějakej rozrežimovanej, usnul odpo až ve dvě a večer strašil do desíti. To by takhle nešlo :angry: Tak ho potřebuju trochu unavit aby usnul ve dvanáct.

Jinak já mám po vánocích 1 kg nahoře, ale na to jaké jsem byla prase a co všechno jsem sežrala myslím dobrý a nebojím se, že by to nešlo dolů. Už jsem najela na svůj stravovací režim :grinning:

Mamák už tu u mě stojí, tak nakouknu až usne. Chybí mu těch deset lidí, co se mu věnovalo :confused:
4. led 2010 v 08:56  • Odpověz
berušky mám to za seboooooooooooooooooou!!!!A bezbolestněěě!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: čistil mi to tak 20 minut,ani sem nic necítila,asi už sem otupělá:sweat_smile: já totiž celou dobu do sebe mydlim po 2 hoďkách ibáč ve dne v noci,pořád...tak už nic necítim asi:grinning: no prostě luxus!!!Mám tam nějakou léčivou vložku co za týden vypadne sama....bolet to prý bude ještě týden dva,ale už bude určitě zase dobře :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: teď ještě vyléčit ten krk,sedlo mi to na průdušky a když zakašlu tak se mi rvou plíce:sweat_smile:
ale cejtim se holkiy úúúúúúžasně!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: konečně po 3 týdnech se cítím zase jako člověk!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: juch,už bude zas vše tak jak má být:dizzy_face:to cítím:dizzy_face:
tak krásný den :dizzy_face:
4. led 2010 v 09:39  • Odpověz
autor
jééé Zuzíííí, to jsem ráda, že je Ti líp!!!!chtěla jsem Ti dneska napsat, jestli ještě žiješ :slight_smile: :grinning:
4. led 2010 v 11:18  • Odpověz
autor
ani jsem nepozdravila :pensive:
takže ahoooj:slight_smile:

hele, kde je ta Leni?čekám na její vánoční překvápko :wink: :dizzy_face: :grinning:
4. led 2010 v 11:19  • Odpověz
Zuzí super. Tak ještě krk aby se vyléčil.
Eví a co Vašík? už dobrý?
Jé a jo, Leni vlastně měla překvápko.
4. led 2010 v 11:21  • Odpověz
autor
Vašík řádí jako černá ruka:grinning: za chvilku zavolám dětský, kdy můžem dorazit na kontrolu
jo a procházka byla fiasko:frowning2: 10min byl spokojenej a pak jsem poslouchala, že chce ťapat, nechce sedět, chce motoku(motorku) a málem z kočáru vypadl :unamused: :unamused: :unamused: to jsem vydržela dalších 10min a jela domů, pže podle toho řevu (nebrečel, ale vyřvával zmíněný věty) to vypadalo, že ho týrám :sweat_smile:
prostě kočár už není kámoš :sweat_smile:
4. led 2010 v 11:30  • Odpověz
My poslední dobou taky chodíme bez kočáru a ujde celkem dost. S dědou chodil od nich až na hřiště k rybníku a zpátky.
Jen to odrážedlo ho nebere :frowning2:
4. led 2010 v 11:36  • Odpověz
autor
to je Jajda šikulka:slight_smile: k rybníku je to pěkná štreka :wink:
4. led 2010 v 11:38  • Odpověz
žiju žiju,to je dobře,že je Vašíčkovi dobře:dizzy_face:
a ajak se cítíš ty Evi?
Oli a co prst?

holky je možné,že by už Pé´tula nechtěl spát přes den?Poslední dny strašně řve jak má jít odpo spát,ale večer v klidu,otočí se a spí.....ale když ho pak vezmu z postýlky odpo,tak třeba včera mi tady usnul na posteli,takže to vypadá,že spát ještě chce a potřebuje,tak sem z toho jelen teda
4. led 2010 v 11:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.