• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
Zuzíí, možné to je....Venda spí jen někdy už delší dobu (teda teď mi už 8. den spí pokaždý, ale to je tím, že byl nemocnej, ale třeba si zas zvykne spát a já budu mít veget :grinning: :grinning: :grinning: )
cítím se nic moc, ale to nestojí za řeč :grinning:
4. led 2010 v 11:55  • Odpověz
já se bojim,že,když ho nedám,tak v lepšim případě bude večer přetaženej a nebude chtít spát,v tom horším,že do večera nevydrží,usne na večer a pak bude ječet,že má jít večer spát:slight_smile:
Eviii jakto?Piš
4. led 2010 ve 12:04  • Odpověz
autor
Venda, když nejde spát, tak je znát, že je unavenej a přetaženej( tak od 17hod bývá opravdu náročnej :sweat_smile: ), ale když nechce spát, tak ho k tomu nedonutím (no možná ho k tý posteli přilepit, přivázat nebo tak něco :grinning: :grinning: :grinning: )
4. led 2010 ve 12:10  • Odpověz
Juj Zuzí tak to neporadím. Jajdu tohle občas taky chytá, ale do večera mi nevydrží ani náhodou. A když mi usne později, tak by chrupal celé odpo, tak ho musím budit, ale pak mi tu i tak večer straší.
Naštěstí dnes usnul ve svých dvanáct hod. Hurá. Tak snad večer půjde konečně normálně. Procházka zdá se zabrala.

Eví japa to, že nic moc?
4. led 2010 ve 12:17  • Odpověz
autor
Olí, Zuzí:grinning: po dlouhý době jsme doma sami :stuck_out_tongue_closed_eyes: a musím něco dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: vařit, uklízet...no jsem si odvykla :sweat_smile:
4. led 2010 ve 12:18  • Odpověz
no a pak jak teda Evi,právě,když ho dám jak píše Oli večer kolem 5,tak bude strašit v 8,nebo Vašik pak v klidu usne?
4. led 2010 ve 12:20  • Odpověz
Eví tak to jsme na tom stejně, já jsem úplně líná cokoli dělat. Furt se musím přemlouvat :grinning: :sweat_smile:

Zuzí prst není horší, tak mu dávám ještě šanci. Pr stejně nevím kam šupnout Jajdu. Za chvíli si ho šoupnu do řepíku. :slight_smile: :slight_smile:
4. led 2010 ve 12:20  • Odpověz
jo a dopo mi volali, že ve st dovezou myčku, juchuuuuuuuuu
4. led 2010 ve 12:22  • Odpověz
autor
no já ho v těch 17. nedám spát, prostě se snažím přežít jeho prudění a co nejvíc ho zabavit :wink: usne pak dobře :wink:
Olí, já se nepřemlouvám, vím že musím :sweat_smile: není to o lenosti, ale fakt jsem odvykla a dnes si to ještě nezvládám zorganizovat :sweat_smile:
myčku závidím :dizzy_face:
4. led 2010 ve 12:34  • Odpověz
Eví tak to jsi na tom líp, já vím, že musím, ale fakt se mi nechce :grinning: :sweat_smile: ale jsem hodná holka, mám vytřeno, ještě pověsím prádlo a umyju nádobí
4. led 2010 ve 13:03  • Odpověz
autor
tak dr. nás chce vidět až zítra :grinning: :grinning: :grinning: logicky po týdnu :grinning: :grinning: :grinning:
jééé to jsi hodná holka:grinning: na vytírání jsem se vypradla :zipper_mouth: , ale mám poklizenou ložnici, kuchyň a většinu obýváku :grinning: a mám uvařeno :grinning: odpo přijdou na odečet tepla, takže musím udělat aspoň cestičku obývákem :grinning: no stejně budou nadšení :sweat_smile: před topením nám stojí košatá jedle :grinning: a kvůli nim jí dneska fakt odstrojovat nebudu :sweat_smile:
4. led 2010 ve 13:08  • Odpověz
autor
ááá prádlo už mám taky pověšený :grinning:
4. led 2010 ve 13:10  • Odpověz
cestičku obývákem máme, ale jak se Jajda vzbudí tak bude po ní :grinning: . Taky blázni choděj hned začátkem ledna - beztak chtěj juknout pod stromek, jestli nezbyl dáreček :grinning:
4. led 2010 ve 13:19  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: rovnou hlásím, že dárek nezbyl :grinning: :grinning: :grinning: to oni pak za to pošlou jinčí dárek :sweat_smile:vyúčtování :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

no je mi jasný, že cestičku budu ještě aspoň jednou uklízet :grinning:
4. led 2010 ve 13:21  • Odpověz
Zuzi to je dobře, že to máš za sebou, vidíš jaká jsi šikula..

Míšo co film? já si vzpoměla že máme lístky co jsme dostali ke svatbě gold class a do konce ledna je musíme využít ale nevím co dávají teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Evi- tak malej snad bude v pohodě už vid? já se bojím jít pěšky byly jsme na tříkolce lae půl cesty šla a sama bych to nedala ted jdeme za chvíli na labutě už na mě čekají doma

tak se mějte a já zase mrknu papa
4. led 2010 ve 13:22  • Odpověz
Ahooooj

no konečně se to tu rozhýbalo :dizzy_face: už jsem se bála, že tu zase nidko nebude :pensive:

Tak kde začít :grinning:
asi Zuzankou :grinning: Zuzí, jupíí, jsem ráa, že je Ti zase dobře!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: byla jsem smutná, že Ti ten nový rok zase začal nemocí, bolestí :cry: doufám, že sis to už tímhle vybrala na zbytek roku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
S tím spaním je to složitý, Daník přeci taky měl nedávno takové období, kdy se smu pát nechtělo a večer byl šíleně protivnej a jednou přeci usnul v ty 4 a pak měl záchvat jak jsem ho probudila..takže já to teď dělám tak, že prostě máme každý den nastavený budík na 7:15 a do té jedné je prostě už utahaný a krásně usne, nechávám ho tak 45 min. a pak zase večer do devíti krásně spí :dizzy_face: ale musíme mít ráno budíka, pže by jinak spal třeba do 8:15 a to je pak blbé s tím po O usínáním :confounded:

Olí, neprovokuj s myčkou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mě to tak sere, že se mi dolů nevejde :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Jája je šikula, k rybníku je to fakt kus :wink: u nás je kočár už taky dáávno uklizený, jezdil jen na motorce, teď má to kolo, ale např.dnes byl hodku a půl s tchýní a jen chodil :dizzy_face: což je taky super, pže je krásně utahanej a dobře mi teď usnul...akorát si oblíbil na kolo tu helmu a che jí mít ven i když na kole nejde, takže dnes byl pěšo s helmou :grinning: :grinning: večer chce chodil na prochajdu tak, že kopeme balon a běhá a opět s helmou :grinning: :grinning:

Eví, Ty jsi teda kmitala :sunglasses: já dnes taky, ale tím, že měla malýho tchýně..hele, jak to nestojí za nic??? :pensive: :confounded: a už jsi to řekla té kámošce????Už mě to neba, tady mluvit nenápadně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No a Lenka mě taky štve, nás namlsala a teď se neukáže :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2010 ve 13:23  • Odpověz
autor
Lenka nás určo schválně napíná:grinning:
Jani, no my normálka chodíme ven bez kočáru, jen když je teď nemocnej a máme být doma, tak jsem mu chtěla udělat radost a vzít ho ven...
Mišíí, však my taky kočár nepoužíváme, ale uklizenej nebyl :grinning: jsem byla líná :zipper_mouth: no ale Vendu už do něj fakt cpát nebudu a navíc ve fusaku :grinning:
kámošce to prozradím až tam pojedem :grinning: :grinning: :grinning: měli jsme tam strávit minulý týden....takže až bude Venda ok( a její dítka nebudou marod:grinning:), tak tam pojedem :wink:
4. led 2010 ve 13:30  • Odpověz
Hm, až nebudou dítka marod :sweat_smile: to taky může být až v dubnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ahoj Janiiiii, no film byl krutej :fearful: byl to 2012 je to o konci světa v prosinci 2012, bylo to hustý, jako musel to brát člověk s nadsázkou, přeci jen to byla Americká ptákovina :grinning: ale jestli se stane, co tam bylo, tak to bude husťárna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: i když by ten náš konec byl rychlej a žádný trápení, jako např.když nastala doba ledová!!!!!

Jinak jsem dnes mluvila se šéfem, myslela jsem že už další týden nastoupím, ale je nemocná jedna hlavní laborantka, která nás ostatní má na povel a šéf chce, aby byla u toho, až se budeme domlouvat na té mé docházce..takže asi srazíka budeme mít až ten další týden a nastupovala bych buď v průběhu dalšího nebo až těch 14 dní :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem byla už natěšená :grinning: jo a mám to "jen" na 600hodin za rok, ale to je celkem v pohodě, vychází to na +- 12 dní v měsíci na 5 hodin a léto bych byla doma :dizzy_face:
4. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
ty jo Miško, to budeš dělat celkem dost hodin :confused:
S tou helmou to je dobrý :grinning: :grinning: :grinning: má o sebe Daník starost asi :grinning:. Jája by ji někdy potřeboval i doma, zas má modřinu na čele :frowning2: :angry:

No já jsem zvědavá, jestli tu myčku napasuju tam kam chci :sweat_smile: uvidíme jestli nebude nakonec stát v obýváku :grinning: :grinning:
4. led 2010 ve 13:38  • Odpověz
autor
ne v srpnu :grinning: :grinning: :grinning:
její dítka se vymarodila před vánocema, tak snad jim to vydrží :wink:
to je fajn s tou prací :dizzy_face: o těch pár dní dýl to přece nevadí, to vydržíš :grinning:
4. led 2010 ve 13:39  • Odpověz
Jasný, to vydržím, teď jsem od táty dostala pěknou finanční injekci, tak mi to zase tak neva, ale holky jsem asi na prachy :grinning: ale já se fakt na ně tak těším :grinning: :grinning: včera jsme byli s P.vpaláci Flora, měli jsme ještě z min.roku dárkový šek, bylo tak pětikilčo, tak jsem si koupila novou bundu a botky, abych nechodila do práce v tom, v čem před deseti lety :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: (fakt teď nosím boty na ven, co jsem kupovala v r.99 za 1.výplatu :grinning: )
No a botky 999,- adidasky a bunda 990,- značku nevím, nějaká ne moc známá, ještě jsem chtěla spodní prádlo, ale měli ho dost drahé

Daník volá, ach jo, spal půl hodky :cry:
4. led 2010 ve 13:43  • Odpověz
autor
tady se taky začalo ozývat mamikoooo :grinning: :grinning: :grinning: , ale spánek byl dlouhý :dizzy_face:
no ády mám od doby, co se Venda narodil(no a vypadaj dooost strašně) a bundu loňskou a jstejně jsem jak vagabund :pensive: :sweat_smile:
4. led 2010 ve 13:45  • Odpověz
tak jsem si zrovna říkala, že Jajdu půjdu vzbudit, pr spal už dvě a půl hoďky a slyším dup dup. Takže se loučím, nakouknu večer.
Jinak já mám dost pětiletých věcí :grinning: :grinning: :grinning: a celkem i zachovalých, bo poslední dva roky jsem je nenosila bo jsem byla prasopes :sweat_smile:
4. led 2010 ve 14:36  • Odpověz
autor
Miško, já nemluvila o penězích, ale to je pochopitelný, že se na ně těšíš :wink:
Olí, to znám:slight_smile:
4. led 2010 v 15:22  • Odpověz
holky děkuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jste tak hodné jak jste za mě rády :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Miško to je luxus s tou prací,moc ti to přeju,krása:dizzy_face:

hele co to znamená,že si dostala od taťky hezkou fin. injekci?Ti dal jen tak prachy jo?:grinning: nedá i mě?:sweat_smile: hele kolik?:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:
4. led 2010 v 15:34  • Odpověz
autor
no kdo by lásko nebyl?:slight_smile:
4. led 2010 v 15:39  • Odpověz
Ahoooooj v novém roce :wink:

hlásíme se z domova :grinning: Přijeli jsme teda včera, ale nebyl čas sem zasednout a kouknout. V rychlosti jsem vás dočetla a žádné extra žhavé novinky jsem nepostřehla.

Jen doufám, že už je všem marodům lépe :wink: , vypadá to, že ano :wink: My jsme si z Děčína přivezli rýmu, takže fakt paráda. Ondra už teda má skoro 14 dnů kašel, jednou je to lepší pak horší, tak uvidim zda se to zlepší a kdyžtak půjdeme k doktorce.

A Zuzanka mě nemiluje :frowning2: to je nepříjemné zjištění :dizzy_face: :dizzy_face: Tak to nevim jestli se s tím smířím :grinning:
4. led 2010 v 19:09  • Odpověz
Ahojky

tak prcek si dnes vyžádal na čtení a spinkání taťku, juchůů :grinning:

Baru, vítej doma :wink: rýma je minimum, teď nějak "odumírají" všichni kamarádi, dnes jsme byli s pěkně chrchlající kámoškou...a Daní kýchá, takže taky čuju zase rýmu :rolling_eyes:

Eví :grinning: Tys nemluvila o penězích, ale já tam jdu z 80% jen kvůli těm penězům :sweat_smile: :sweat_smile:

Olí, prasopes :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:.... brigádníci mohou mít jen 150 hod za rok, ale oni to mají ošetřené tak, že se papírově napíše jen 150hod a na hodinu třebas 900,- víš :grinning: :grinning:

Zuzí, jo on to tak dělával vždycky :cry: že mi poslal prachy a pak celý rok se ani neozval :confounded: min.rok volal a slíbil, že něco pošle a ani neposlal, ale byl po autonehodě a dost dlouho se rehabilitoval a nemakal, takže jsem ani nic nechtěla..teď jsem mu taky říkala, ať to nechá...nakonec poslal 15 tis., pak jse mu psala, že bych ho raději viděla, než nějaký prachy :pensive:
Jo a když mi před Vánočkama volal, tak se ptal, jestli jsem pojízdná, že bychom se mohli na jaře přijet za ním podívat..tak na jednu stranu dobrý, ale zase bůh ví, jestli to nebyly jen řeči...na druhou stranu, by klidně mohl přijet on, že jo :rolling_eyes: no prostě je to tak divný vztah od něj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:

A příští týden budeme mít autíčkooooo, teď mi psala mamka, že přijdou nové služebáky :dizzy_face:
4. led 2010 ve 20:49  • Odpověz
Sakra ten kůň zase jede pomalu a já se zapomněla zase :grinning: Evči zeptat, zda se něco děje, když není to druhý přeočkování na zarděnky, příušnice a nevím co ještě, udělané déle jak po půl roce??????Daník měl půl roku od očko 24.12. a sestra stále nevolá na objednání :fearful:
4. led 2010 ve 20:55  • Odpověz
dobré ránko,
já večer už nenakukovala, pr jsem neměla sil na tu herku jak se načítala týden.
Miško můj včerejšek - jsem nějaká rozežraná. :sweat_smile:
5. led 2010 v 08:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.