• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
jééé můj včerejšek nikde
5. led 2010 v 09:09  • Odpověz
6 456,41 77,77 215,60 40,86 0
5. led 2010 v 09:09  • Odpověz
autor
ahojky,

tak jsme byli na kontrole:slight_smile: Venda je ok, zítra ještě půjdem na odběry(výsledky budou v pá nebo po neděli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: ), dneska dáme poslední dávku atb, ještě máme být radši v klidovějším režimu(tj. ven jen na chvilku)

Miško, já bych asi zavolala dětský a připomněla se...myslím, že těch pár dní nevadí....
5. led 2010 v 11:35  • Odpověz
autor
jo Mišííí, no já naivně myslela, že se těšíš na práci, že si tam odpočneš od daníka :grinning: :grinning: :grinning:
a gratuluju k autí :slight_smile:

a vítám Barču z cest :grinning: :grinning: :grinning: hele no Ondra zatím trhá partu a u dětský chyběl :grinning: :grinning: :grinning: min týden jsme se tam potkali s Lukym a včera tam byl Honzík na očko :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 11:40  • Odpověz
Ahoj Eví, tak super, že je ok. A výsledky budou určo dobrý :wink:
Eví myslíš, že můžu jít rovnou na chirdu s tím prstem, k obvoďákovi už nechci, nemá to cenu, nic to neřeší a teď už mám i jakýsi hrbolky na nehtu :frowning2:
5. led 2010 ve 12:37  • Odpověz
Jinak u nás se zatím nespí :frowning2: a to jsem si libovala včera. Jenže dnes je od rána šílenej, venku scény, tak jsme šli po půlhodině domů, pr se válel po zemi (to už jsme tu dlouho neměli - nevím co ho zas chytlo.) Doma zas ho mám furt u sebe a chce se tulinkat. Tak že by zase zub... :confused:
5. led 2010 ve 12:39  • Odpověz
autor
Olí, já myslela, že s prstem na chirurgii chodíš :confused: na obvoďáka kašli!!!!
5. led 2010 ve 12:41  • Odpověz
Eví ne byla jsem u vojenského dr. - což je něco jako obvoďák. Ale on jeden i řeže - tak mi to říznul. Ale asi blbě nebo nevím. :frowning2:
5. led 2010 ve 12:42  • Odpověz
autor
no asi mně zmátlo to řezání :grinning: do toho se obvoďáci moc nepouštěj :grinning: a višňák dávaj i na odřený koleno :grinning: :grinning: :grinning:
běž normálně na chíru, doporučení nepotřebuješ :wink:
5. led 2010 ve 12:46  • Odpověz
jj, díky. Našla jsem si na netu jakéhosi dr., moc si ho chválej a není to v nemocnici, tak doufám, že tam nebude milion lidí. Nejde objednávat, což je škoda :frowning2: Jajdu budu muset dát ke kámošce, u které ještě nebyl a má dvě děti (teda má tři - ale jedno bude ve školce), tak snad se nepobijou :frowning2:
5. led 2010 ve 12:47  • Odpověz
autor
+ne+++po+bijo+u+++ :wink: Jajda i kám
oška 5t5o z5v55ládnou

sorry píše tu se mnou záškodník:grinning:snad to přeluštíš
5. led 2010 ve 12:51  • Odpověz
Ahojky

Eví, no jasně, že si chci i od Daníka odpočinout, ale zase za cenu, že budu mít celkem honičku, ráno brzo vstávat a pak fungovat až do večera sama a ještě jim večer uvařit na druhý den :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Díky za reakci, k Dr zavolám :wink:

Olí, hele já myslela, že už prst dobrý :frowning2: to je v řiti taky furt s tím trápení a jaký hrbolky na nehtu??? :fearful: :confused: určitě si zajdi k tomu dobrému, Jajda bude určitě u kámošky hodný, když nebude mít za prdýlkou Tebe :grinning: :grinning: :sweat_smile:
Olí, já nevážím :pensive: nemá to cenu, stejnak budu chodit v práci na oběd a ještě pak doma vážit, nechce si mi prostě :pensive: a mám pro Tebe tip na celkem dobré jídlo, dělala jsem si ho dnes...sojové maso, dušené s mrkví, dala jsem si trošku bramborů a bylo to fakt dobrý!!!!!!
5. led 2010 ve 12:56  • Odpověz
autor
Mišulí, to je jasný, že to bude hoňka:slight_smile: a asi pořádná...pak kdo si zaslouží obdiv :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 ve 13:00  • Odpověz
Kecko :grinning: :grinning: jasně, že Ty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :sunglasses: :sunglasses:

Holky, dneska Dan tak blbě spal :unamused: vlezl si ke mě už v 11, jen co jsem vlezla do pelechu, lehl a chrápal :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak když jednoho vyexpeduju, tak chrápe druhej :sweat_smile: :sweat_smile: a pak od půl3 - 4 nespal a zase se vrtěl, mrskal :confounded: no to jsou ty pětky, zaprděný :angry: :angry:

jdu vypálit cd Mrazíka a musím pověsit prádlo, snad dnes bude spánek delší, než včera jen ta půl hodka
5. led 2010 ve 13:04  • Odpověz
Jo a prdelky u koho máte povinné ručení a jak jste spokojený???my máme českou poj.na felinu a jsou strašně drahý, tak furt hledáme, kdo je nejlevnější a kde si mám nechat pojistit tu oktávku.....
5. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
autor
nééé já néééé :grinning: :grinning: :grinning:
dneska byla půl hoďka u nás :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale ve 3 přijde T.mamka :dizzy_face: a já pojedu nakoupit :dizzy_face: se normálka těším :sweat_smile:

hele pokud j sem x dobře koukala, ta k V.má kus pětky vylezlej :grinning: , ale ruku do ohně za to nedám :grinning: měla jsem asi 5s na kouknutí :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 ve 13:08  • Odpověz
Miško je to na h... furt se to vrací - no takový hrbolky, prostě ten nehet nějak divně roste. Já jim říkala, že mě bolí ta boule u nehtu, ale to je prý vazivo jak to srostlo - no zřejmě houby vazivo kurňa. S... mě to, a možná Jajda chudák proto je takovej protiva, bo to cejtí. :frowning2:
Nevíte někdo když jezdí Toptrans jestli volaj že jedou?
5. led 2010 ve 13:11  • Odpověz
Miško my máme obě auta u Generali ale spokojený nejsme vůbec, třikrát jsme urgovali změnu adresy, když změnili adresu, tak zas dopletli SPZky u aut, tak jsme to urgovali znova, děs běs.
5. led 2010 ve 13:13  • Odpověz
autor
Miško, teď jsme u kooperativu tuším, ale cenu netuším :sweat_smile: :pensive: a zatím jsem je nepotřebovala, ve firmě, kde dělá T., tak tam maj pojištěný všechny auta a nestěžuje si...

nespokojená jsem byla u čp- drahá pojistka, neschopný pochopit jednoduchý změny- 3/4 roku jim trvalo pochopit, že jsem se vdala a mám jiné příjmení+ změna bydliště(to bylo fakt nečekaný, když jsem to měla jako kontaktní adresu :grinning: ) a před tím změnu spz (ztratila jsem jí, tak jsem si vyběhala novou a to jim trvalo půl roku :sweat_smile: než my přestali do papírů psát starou :sweat_smile: ), komunikace s jejich infolinkou je o svatý trpělivosti,no myslím, že bych mohla vyplodit hodně dlouhý elaborát o mínusech jedničky na trhu :sweat_smile: a klad mně žádnej nenapadá :sweat_smile:

taky jsem měla pojištění u Generali a taky dost nic moc, ale už je to dlouho, takže výše pojistného je irelavantní
5. led 2010 ve 13:17  • Odpověz
jé tak koukám že ČP a Generali je to samé :sweat_smile: v bledě modrém
5. led 2010 ve 13:26  • Odpověz
autor
Olí, taky koukám :grinning: no oni jsou asi stejní všude :sweat_smile:
5. led 2010 ve 13:37  • Odpověz
Díky, ještě teda juknu na tu kooperativu :wink:
ČP je hrůůůůza!!!!Teď jsem po x letech zjistila, že mám pojištění na byt v Letech úplně na ho.. :angry: pže když jsem to tenrkát uzavírala, měla jsem trvalé bydliště u mamky na Pze 4..no a nedávno tu byl pán od nich u tchána a domlouval se s Petrem, že přijde v lednu k nám a že paní(to jako já :grinning: ) má pojištění domácnosti na Phu 4 :angry: :angry: takže jsem na ně celkem nasratá, protože kdyby se tam něco stalo, tak to ani neuznají :angry: díky té blbé adrese!!!!!!
Pov.ručení strašně drahý, takže u nich už dalšího nic nechci :angry:

Oli, to je klidně možný, že jak jsi v nepohodě, nese se to na Jajdu, u nás je toto taky tak :pensive: ale poručit se holt nedá, abys byla furt happy, to se nedá no :pensive:
5. led 2010 ve 13:40  • Odpověz
Tak J. furt nespí, to je den.
5. led 2010 ve 14:01  • Odpověz
autor
Miško, no to jsou kokoti :angry: :angry: :angry: , ale vůbec mně to nepřekvapuje
no já když u nich uzavírala životku, tak jsem chtěla, abych šla odečíst z daní...paní mi tvrdila, že musím platit litr měsíčně, ale už mi zapomněla sdělit, že musí být až do 65 a já jí uzavřela na 10let :sweat_smile: :angry: takže jsem platila 12litrů za rok a z daní si nemohla odečíst ani kačku :sweat_smile:
no a když má člověk u nich několik pojistek, tak je to fakt lahůdka :grinning: :grinning: :grinning: to se rychlejc domluvíš v uzbekistánu než v čp :grinning: :grinning: :grinning:
taˇka měl škoděnu, která nebyla jeho, takže platil pov ručení jako provozovatel, ale nebyl majitel..pak umřel a oni potřebovali nějaký papír, že proběhlo dědický řízení a komu ta 30let stará škodovka(zřejmě jsou u nich 105 hodně ceněné :grinning: ) připadla...no to tam samo nebylo, když nebyl majitel :sweat_smile: no rok a kus si to prostě nenechali vysvětlit, mamka na nervy a někdy na podzim zjistila, že pojistku dávno zrušili(asi jim to konečně docvaklo), ale s ní zrušili i pojištění bytu :sweat_smile: :angry: :angry: :angry: :angry:
5. led 2010 ve 14:01  • Odpověz
jé Eví, to jsou fakt případi teda :confused:
5. led 2010 ve 14:07  • Odpověz
autor
Olí, já jsem právě myslela, že je problém s komunikací u čp ve mně :grinning: :grinning: :grinning: , ale mamka s tím má taky problém :sweat_smile: tak buď je něco špatnýho v mojí rodině(nějaká genetická vada :grinning: ) nebo je něco shilého v jedničce na trhu :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 ve 14:11  • Odpověz
Eví já myslím, že v tobě to není, my to v Generali vysvětlovali polopaticky, byli u toho, když vypsali ten formulář pro změny, poslali to do Phy nebo kam a tam to stejně zblbli, nechápu. Asi tam někde sedí nějakej .ůl, v obou pojišťovnách
5. led 2010 ve 14:13  • Odpověz
autor
Olí, oni to posílali do Phy? no tak maj asi společný ústředí :grinning: :grinning: :grinning: , kde sedí jedna kráva, která neumí zvládnout základní operace s PC :grinning: :grinning: :grinning: i když asi ne,čp má sídlo v brně
¨my u toho několikerýho přepisu adresy+změny příjmení taky byli oba :grinning: pokaždý jsem dostala papír, kde změny byly ok, ale pak stejně přišlo vyrozumnění, který bylo špatně :sweat_smile:
5. led 2010 ve 14:21  • Odpověz
No Eví, tak to je síla s tpu ČP :angry: :angry: :angry: vážně s nima už nikdy nic!!!!!
Hele ale kooperativa teda není zrovna levná :sweat_smile: jsem si to zadla na stránkách a vyjelo mi 7600,- za rok :sweat_smile: to neplatíme ani teď u ČP :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak děvčata, to, co jsme teď dělali s Daníkem jste určo ještě nedělali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: fotili jsme hovno v nočníku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: probudil se a ač měl plínu, řekl si na nočník :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já ho chválila až do nebes a říkala jsem, že to musí povědět tátovi, až dojede :grinning: no a on pak nechtěl to hovínko jít vyhodit do záchoda, že ho musíme ukázat tátovi naživo :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: takže s vylitím svolil až po tom, co jsem navrhla vyfocení a předvedení tátovi na fotce :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 ve 14:35  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

mIŠKO, JÁ FAKT CENU NEVÍM...myslím, že to máme ale levnější, pže tm máme obě auta(i když je jedno služební :zipper_mouth: )+ havarijku

focení hovňouse :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: si to dej do alba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 ve 14:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.