• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
taky se odporoučím...papa
27. zář 2008 ve 23:01  • Odpověz
Dobré ránko miláčci :cry:
Večer jsem začla zas krvácet :cry: takže 3 dny klid a znova,tudíž nějakej 53tí den :pensive:
nevim co dělat,jestli mám počkat jak říkal,že mám za měsíc přijít na ko,to je cca za 3 týdny nebo tam jít hned :pensive: ale když mi řekl,že za měsíc,tak tam asi nepůjdu plašit,chjoo :cry:
28. zář 2008 v 10:25  • Odpověz
Ahojky
Veru koukám, že se Kubín zalíbil :grinning: :grinning:

Zuzo :angry: Ty jsi fakt pako, jdi hned!!!!Přes HA bys neměla krvácet vůbec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ty si zahráváš holka :angry: :angry:

My jsme nemocný :angry: máme rýmu, ale jako Brno :cry: :cry:
28. zář 2008 ve 12:02  • Odpověz
Miško :unamused: sem si spočítala,že né žádnej 53,ale 55 dní to mám teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zítra tam zavolám :pensive:
miláčku vy máte rýmu?Chudášci :frowning2:
28. zář 2008 ve 13:34  • Odpověz
No proto Zuzo, to ráda slyším, to je šílený, jsi myslím, že jsi na Guinessovku s tím menzesem :confounded:
jj jak tu byl kámoš Ríša, tak začínal prskat a frkat a tak nás nejspíš nakazil, s nikým jiným jsme ve styku nebyli a nikdo od nás nemocný není.Je protivný, pobrekává, řve při vysávání rýmy, no paráda :cry: Teď je venku s mamkou, je tam krásně a líp se tam dýchá!!!
28. zář 2008 ve 14:03  • Odpověz
chudášek malinkej :frowning2:
28. zář 2008 v 16:29  • Odpověz
a kde mám miláška mího dvojčátko???? :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
28. zář 2008 v 16:39  • Odpověz
Ahojík

Zuzí už zase?? :frowning2: to je fakt na píču..zítra koukej mazat k DR to je fakt síla :angry: :angry: :angry:

Miško jj Kubín dobrej :grinning: :grinning:

Hele holky jak se číslujou čepice a ponožky pro ty mrnavy mimča?novorozence?jako já se v tom nevyznám a přijde mi to velké..na jednich ponožkách bylo new born ale jinak samý čísla a já vím kuloví :sweat_smile:

Jo a Zuzi ty krvácíš z pipky a já když jdu na velkou,tak občas mám krev :cry: co to je? :pensive: :pensive:
28. zář 2008 v 17:59  • Odpověz
Verunko ahojky :fearful: jj zítra tam zavolám :unamused:
hele tak přesně tohle číslování u čepiček a ponožek a botiček u mimi taky nevim co jaký číslo znamená :grinning: u čepičky ještě jakž takž,to jsem vykoumala,že to bude stejné jako s velikostí u oblečení :slight_smile: jako,že 62 ka třeba dupajdy tak stejnou velikost má i čepička,takže tam to jde myslim stejně :slight_smile: ale ponožtičky,punčocháčky kupuju podle očí :grinning:
s tím krvácením z prdelky jestli pamatuješ tak to jsme tady taky přeci řešili,vzpomínám si na mě a Mišku,že jsme to měli,ale to by snad nemělo nic znamenat pokud to nejsou hemeroidy :slight_smile:
28. zář 2008 v 18:28  • Odpověz
jejda ještě hemáče..nestraš :grinning:

s tím číslováním,je to mazec,jsem jak tatar,vše mi přijde velké totiž :sweat_smile: asi mám pocit,že ze mě vyjede miminko s nožičkou 2,5cm :grinning: no nevím no,jedn jsem vzala new born,to ještě zvládám :grinning:

Jsem zvědavá co ti DR řekne Zuzi,je mi to líto,že máš problémy pořád :frowning2: se ti zbláznila děloha či co?chce přes držku? :sweat_smile: už aby ti nějak pomohli kruciš :frowning2:

Jo a taky jako nákup hadrů je pro mě fáákt zážitek :grinning: chci vzít větší,aby mu to byloo,tak vemu třeba 62 a přijde mi to strašně velký na to malé mimčo,jenže nechci,aby z toho hned vyrostl a zas nechci,aby mu to plandalo :sweat_smile:
na jak dlouho cca mu bude 56? vím,že každé mimčo je jiné :frowning2: jsem jak tatar :angry:
28. zář 2008 v 18:45  • Odpověz
:grinning: no to v těhotenství často bývá :slight_smile: jestli neměla hemeroidy Miška myslim? nebo Evička? :fearful: nevim,ale nic příjemného to fakt není :unamused: vim,že to holky bolelo,Miška to myslim byla teda :fearful:
Jinak já jsem taky zvědavá co mi dr řekne :fearful: já se totiž bojim,že budu muset na kyretáž,bojim bojim :stuck_out_tongue_closed_eyes: když si to vezmeš tak už si 55 dnů to je bez 5ti dnů 2 měsíce stěžuju na MS tak to je fakt jako bych si stěžovala už snad rok :stuck_out_tongue_closed_eyes: akorát mě nejde do hlavy co může být takovou dobu po porodu špatně? :confused: to tam ta děloha začla něco vymejšlet jen tak?To jí ten porod nakopl a ona si tam teď dělá tanyny nebo co? :angry: fakt by potřebovala do držky kráva jedna :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ať mě jí vyndaj!!!!!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no to né vlastně,to už bych nemohla mít mimi :fearful: tak ať mě daj jinou!!!!! :sweat_smile: hele to se teď vyřeší co nejdřív,pač to už nejde neřešit,takže brzy snad bude po všem a jestli né,tak po mě určitě :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Jinak jestli teda můžu doporučit :slight_smile: tak si už kup v té velikosti 62 víc věcí :slight_smile: to už budete mít na dýl :dizzy_face: takže fakt od té 62 ky můžeš všechno a klíďo i víc :slight_smile: to unosíte :slight_smile: určitě si kup ve velikosti 56 aspoň jedny dupajdy,overálek,bodýčka cca na 14 dní,jinak ostatní fakt stačí po kusu po dvou max pač to budete mít cca na těch 14 dní.Určitě jí,ale kup,menší,ale už né,většinou narozenýho mimča průměr je 50 cm,takže fakt se vleze do té 56 ky rovnou,50 ku sem taky něco měla a nevyužila vůbec :slight_smile: jinak vím,že mezi 56 a 62 kou sem řešila dilema,že,když mi z 56 ky vyrostl,tak do 62ky měl ještě kus a bylo mu to velký chvíli,ale nic mezi tím sem neměla :grinning: tak na to sem si teď vzpoměla,ale jinak mezi dalšíma velikostma to už bylo dobrý :slight_smile: tu 56ku vim,že jsem dala v porodce na odjezd domů a krásně nám byla,ale z té teda rychle mimi vyroste:slight_smile: v té 62 ce je pak až skoro do 3 4 měsíců,ale zas záleží na velikosti:slight_smile: třeba budeš mít malé mimi a budeš muset mít i tu 50 ku :grinning:
jejda bobek mi pláče,jdeme baštit,tak zatím pápááá teda :fearful: :fearful:
28. zář 2008 v 19:00  • Odpověz
prej vyměnit dělohu :grinning: :grinning: co chceš nějakou z prasete nebo co?z těch většinou vše berou :grinning: :grinning: :grinning:
No hele i kdyby jsi měla jít na kyretáž,tak aspoň by se to hnulo,neboj,nebolí to,vůbec nevíš,že ti něco dělali,jen zase další 6ti nedělí no :frowning2: ale třeba na to nepůjdeš,uvidíš..je to fakt na palici tak dlouho krvácet :frowning2: to by mi z toho ruplo :sweat_smile:
Tak budu mocinky držet palečky a zítra dej hned vědít,co ti DR řekla jo?a jestli nic neřekne,pošli jí víš kam :sweat_smile: do dělohy :grinning: :grinning:

No mě to nebolí,tak snad to hemáče nejsou,mám to občas,když dlouho nejdu na velkou tak pak :sweat_smile:

Jéé moc díky za radu,já v té 56 toho moc nemám,spíš jukám už na 62jenže mě to přijde hodně veliké..no uvidíme,moc toho neberu,uvidím jak Kubajs bude velkej a popřípadě mu ed něco dokoupím :wink:
snad nebude spěchat na svět tak rychle jak Tom,ten šel v 7 měsíci :sweat_smile:

Tak opusinkuj petulku a papapa
28. zář 2008 v 19:07  • Odpověz
čuss
tak odpo super, D.byl naprosto hodný, jako by mu nic nebylo!!!!Už spinká soplík jeden :grinning:

Zuzo, je to hrozný, ale asi Tě ten zákrok nemine :pensive: když hormony nezabírají!!!je to fakt na pikaču!!!!!!!!!!!!!!!!!

Veru, čepičky jsou značené různě, někdy dle obvodu hlavy např.44 nebo 1, jakože pro nejmenší a někdy jak píše Zuza třeba 62..musíš nějak podle oka no :sweat_smile: dupajdy 56 jsme třeba užili i my a pak jsem z nich po vyprání i uschnutí dělala 62, že jsem je násilně vytahovala :grinning: :grinning: 50 bych rozhodně nekupovala, ale těch 56 pár jo :sunglasses:
Co se týká krvácení z prdky, tak jsem to taky měla, nevím, zda to bylo hemáčem, či popraskaným okem :grinning: :grinning: ale hemáč mám furt, ale krev na papíru už ne!!!Koukni se tam zrcátkme, jestli ho máš, v těhu je to dost běžný, kdyžtak jsou různé mastičky.
28. zář 2008 v 19:56  • Odpověz
Ahojky Mišelínko :grinning: :dizzy_face:
prej soplik jeden :sweat_smile: :grinning: :grinning: hele a jak ten hemík vlastně na pohled vypadá?Já jsem totiž v porodce druhej den nahmatala u otvoru cosi a začlo mě to bolet jako prase,bylo to měkký jako taková boulička a vykukovalo to,tak sem si myslela,že to je on a šla so k sestřičce pro mastičku a mazala a ve sprše strkala do otvoru zpátky a druhej den na vizitě jsem to říkala dr co mě rodil,že tam něco mám a on,že to je otok po porodu jako potom šití,že to šití udělalo tohle a já to není hermoušek?A on,že né,tak já si zastrkávala celej den a noc a ráno do řitního otvoru šití :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: pač sem si myslela,že to je hemík :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: teď mě napadá,tyvole kdyby to prasklo jak jsem si to zastrkávala do tý díry :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: no tak to jen tak jako z porodnice zážitek :grinning: :grinning: :grinning:
Verunko no,když mě nenabídnou jiný zvířátko tak budu muset chtít teda dělohu z prasete :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je teda paráda :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: já jí jako nechci,ale,když potřebuju novou,tak my nic jinýho nezbyde :pensive: :sweat_smile: :sweat_smile: a né,že se mě pak budete smát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Týjo tak jestli budu muset na tu revizi a pak zas šestinedělí to je další měsíc a půl bez sexu a s tamponem,no to mě poser :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: jeptiška hadr :sweat_smile:
28. zář 2008 ve 20:13  • Odpověz
jo ahoj kočky..koukám nové téma :wink: :grinning: no tak doufám že to nové téma poběží jako po másle :grinning: :grinning: jinak u nás nic tak nějak závrátného...roste nám 4zub,měli jsme vítání občánků,já byla včera na výletě..no tak nějak vše stejné :grinning: :grinning:

a co u vás...dětičky,drahé polovičky a pupíčky :grinning: :grinning: :grinning:
28. zář 2008 ve 20:15  • Odpověz
Zuzíčku, jsi fakt tele :grinning: :grinning: ale kdo to má vědět, že to není hemík, ale šití, že??!! :grinning: :grinning: :grinning: tak já tam žádné šití nemám, ani neměla a taky tam mám bouličku, takovej jako holub to je :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: je to růžové, ae kámoška to má modrozelené, je to vlastně takový křečák v prdelce, takže vyhřezlá žíla :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže spíš to modré bych brala, možná, že taky nemám hemík, ale nějaký nový nadpozemský čip nebo tak něco :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak děloha z prasete je luxusní :stuck_out_tongue_closed_eyes: to budeš moci mít příště taky macka, kolik vůbec má sele, když se narodí? :grinning: Neboj, třeba to tak hrozný nebude, ale už fakt nevím, co jiného by Ti to mohlo zastavit :confused:
28. zář 2008 ve 21:44  • Odpověz
Ahojík,

úplně jsem večar zapoměla popřát Vašíkovi všechno nejlepší k svátku..tak snad mi odpustí :sweat_smile:

Tak já se teda juknu na tu moji ři´no :sweat_smile:

te´d jedu na nákup,zatím pa
29. zář 2008 v 08:39  • Odpověz
Ahoj
no jo VAŠÍKU kluku náš, vše nej k svááátečku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Já na to myslela, že je svátek a sv.Václav, ale večer jsem si fakt už nevzpomněla :pensive:
29. zář 2008 v 10:14  • Odpověz
autor
oooo děkujem:grinning:

už dlouho jsem se takhle nezasmála:grinning:fááákt mně vaše včerejší debata pobavila:slight_smile:

Zuzíí, ¨tu jsem:grinning: jsem říkala, že o víkendech teď dělám ¨vzornou manželku a matku:grinning:

jinak já měla oblečení pro malýho -několik 56, a zbytek 62 :grinning: no když jsme o¨dcházeli z porodky, tak ta moje stažená krysa měla na sobě soupravu velikosti 50 a trochu to plandalo :grinning: kombinéza je velikost 62, tak se podívejte jak mu to pěkně sedlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

já zas opožděně přeju Peťulkovi vše nej k půlročku :dizzy_face: a daníkovi k třičtvrtěročku :dizzy_face:
29. zář 2008 v 10:25  • Odpověz
autor
soráč za překlepy a jinou výzdobu mého příspěvkju:grinning: máme novou klávesnici :stuck_out_tongue_closed_eyes: má nějak divně poskládaný klávesy :sweat_smile:
29. zář 2008 v 10:26  • Odpověz
Taky přejeme Vašíkovi vše nej!!
Zuzi- mrzí mě, že máš takový problémy, to je na pytel..
HOlky já normálně dneska málem nevstala ráno z postele, ta naše opička tak zlobí v noci, já jsem hotová, dneska jsem fakt málem nevstala, začínám mít špatný usínání, protože jak usnu,tak se vzbudí, už jsem na budku, pak si chce v noci hrát, ječí a když k ní nejdu, tak křičí stylem jako že jí něco bolí tak tam musím stejně, dřív, když jsem si jí dala k sobě do postele, tak byla hodná a usnula a teď čumákuje jak kdy teda, ale nechápe, že noc je od toho aby spala a fakt se budí třeba každý 3 hodiny a to už spala jakž takž dobře, vůbec nevím, co s tím, pije sice, když se vzbudí, ale málo, takže takovej hlad asi nemá, fakt nevím, ale někdy mám pocit, že už to nevydržím, a někde zkolabuju :astonished:
29. zář 2008 v 10:33  • Odpověz
Ahojky holky,

taky dodatečně přejeme Vašíkovi všechno nejlepší k včerejšímu svátku. Hlavně ať je zdravý a nezlobí ho rodiče. :grinning:

Jani: S tím s spaním je to blbý. Taky se děsím až našemu Ondrovi porostou zuby a bude třeba v noci vzhůru. Teď musím zaklepat, protože spí výborně a já díky němu v noci naspím 8-9 hodin, což je skvělý. Alespoň pak mám přes den energii na dovádění s ním.

Dneska jdeme s Ondrou na prochajdu s jednou kamarádkou tady z koníka a její dceruškou. Shodou okolností je to Tomova spolužačka ze střední. Chceme využít to krásné počasí. Tak se tu mějte hezky. My jdeme papat a pak hurá ven.
29. zář 2008 v 11:29  • Odpověz
autor
díky za další přáníčka :dizzy_face:
jani, bohužel se spaním neporadím, u nás klid asi jako u Léni:slight_smile: i když se najdou vyjímky

Vašík mi pomáhal uklízet ložnici a převléct postele:grinning:pěkně ho to utahalo, takže mi usnul po obědě v židličce(než jsem umyla misku) a neprobral se ani při přesunu do postýlky :grinning:
29. zář 2008 ve 12:18  • Odpověz
Ahojky milášciiiiiiiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Dvojčátko moje ahááá,vzorná manželka :dizzy_face: já vím,že si mi psala,že o víkendu nebbudeš,ale asi sem už myslela,že je o víkendu,když to byla taková doba tady bez tebe :grinning:
Vše nej nej Vašíčkovi k svátečku :dizzy_face: :dizzy_face: hodně zdravíčka hlavně a aby ho tatínek s maminkou nezlobily :sweat_smile: ať Vám dělá jen samou radost bobi :dizzy_face:
Tak jinak hlásím,že dnes 56 DEN!!!!!!Co jako krvácím sem vytáhla tampon po noci čistej jen na jednom místě špinění,tak sem teda nakonec zavolala na gyndu popsala situaci a dohodli jsme se,že počkáme co se bude dít dál a ještě tenhle týden mám zavolat jak to vypadá a podle toho tam půjdu.Tak to sem zvědavá co z toho jako vyleze teď :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jste na mě hrdý,že sem volala??? :grinning: :grinning: :grinning: musíte :grinning: :grinning: :grinning:
Mišulínku a jak vypadaá holub nebo křečák v prdelce??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :sweat_smile: bych to asi fakt nepoznala
29. zář 2008 ve 14:27  • Odpověz
autor
Zuzííí, jsem na Tebe pyšná :grinning: :grinning: :grinning:
by mně kleplo mít ms 56 dní :zipper_mouth: bych se oběsila na Vašíkovejch punčocháčích :sweat_smile:
29. zář 2008 ve 14:31  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: mi povídej!!!!!!!no co mám dělat?Zahodit jí nejde,tak jenom tu dělohu vyměnit :sweat_smile:
a děkujuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: jsem na sebe taky pyšná :sweat_smile: a moc děkujeme za přání k půlročku :dizzy_face: :dizzy_face:
se sem cpe Péťula :angry: musím jít :unamused: votrava jedna :zipper_mouth: :sweat_smile:
tak pápá zatím :cry:
29. zář 2008 ve 14:40  • Odpověz
autor
NEMÁŠ ZAČ:grinning:
29. zář 2008 v 16:16  • Odpověz
opožděně všem Vašíkům to nej k svátečku :dizzy_face: :dizzy_face:
29. zář 2008 v 19:58  • Odpověz
čauky

Zuzo takže zas nic nevíš jo??to je fajn vyšetření po telefonu,jak dlouho ti ještě budou říkat,že máš čekat?? :confounded: ty nosíš tampona??vím,že mi to DR neradila při problémech :sweat_smile:
29. zář 2008 ve 20:41  • Odpověz
zlatíčko ahojky :dizzy_face:
no nic nevim,že jo,novou dělohu mi do telefonu nenabízely a,když to třeba přestane a UŽ se to konečně třeba nerozjede,tak to bylo asi v pořádku :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: nebo nevim,já už prostě nic nevim :sweat_smile: no vzhledem k tomu,že mi to v noci přestalo,dnes jsem neměla ani tamponek přes den,tak budeme čekat co z toho vyleze no :stuck_out_tongue_closed_eyes: když nic,tak jedině dobře,když začnu krvácet,tak je to jasný,akorát by mě zajímalo co se bude dít,když třeba teď budu pro změnu třeba jenom špinit? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: hmmm to není moc sranda :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
jinak já jsem tamponovka,to je jasný :grinning: vložku sem měla naposled v porodnici,pak samo ještě doma,ale tak od 2 měsíců malýho tampouška :grinning: a před porodem sem měla naposled vlóžu v 15ti :grinning:
tak já nevim,mě se nikdo neptal na to co si tam strkám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: asi jim to nepříjde jako problém :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. zář 2008 ve 21:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.