• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
ZUzi- jen buďte s ním doma s chudáčkem :frowning2: ten vysavač to je hrůza, ještě že jsi to pak už nezapnula :confounded:
NO budete se musest poprat už jednoho ženicha má tady u nás :grinning: :grinning: ale našemu tátovi se nelíbí budoucí tchán :grinning:

Olí- asi radši ne, možná jen někam blízko, ale radši to nepokoušej :confounded: ať se brzy uzdravíte, ale vy to máte asi z těch zoubků, tak to bude brzy pryč :wink:

jinak jsem byla v tescu na ty čepičky santa clause a mrchy je už nemají a na mimibazaru nic není, takže nemáme ani šatičky ani čepičku, akorát jsem tam vzala vánoční triko nic moc teda, ale aspoň něco.

a jak jsem psala o tom pejskovi od fishera, tak nám ho koupí strejda, včera jsem ho ukazovala tátovi a nezklamal, řekl taková kravina, tak mě zase naštval, a když viděl, cö to stojí, tak.. :frowning2:
14. lis 2008 ve 13:10  • Odpověz
autor
ahojky, jen nakukuju
mně je dneska mnohem líp- už jsem zvládla sníst půlku rohlíku, hlavně jsem shopná pít, to včera nešlo, nezvládla jsem v žaludku udržet ani hlt vody :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Vašík už byl včera celkem v poho, ale dnes má průjem jako bič, teda jen vodu :sweat_smile: je mi ho líto chudinky mojeho maličkýho :cry: :cry: :cry: , ale pije, snaží se i jíst
Zuzííí, chůďa Peťulka:slight_smile: hele nechceš náš electrolux?:grinning: jáá chci novej :zipper_mouth: , ale mám zákaz, když tenhle funguje :grinning: :grinning: :grinning: a kámoška je asi blbá :sweat_smile:
14. lis 2008 ve 14:09  • Odpověz
autor
jo Jani nevím z čeho to máme, ale prý to řádí hodně..kamarád z plavča i jeho mamka to maj taky(úplně stejnej průběh i začátek nemoci :wink: )
14. lis 2008 ve 14:11  • Odpověz
Holkýýý mě nejde od rána net a to ten malej hazlík :sweat_smile: :sweat_smile: on mi to vypojil v zásuvce, až P.na to přišel :sweat_smile: :sweat_smile: jdu dočíst
14. lis 2008 v 15:15  • Odpověz
Tééda, tak nejprv Zuzi...to je hrozný s peťulkou, ale už by sakra měla ta ATB zabrat :angry: nějak to trvá :cry: :cry: vůbec si tohle nedokážu představit u nás!!!já bych byla už na psychině!!!jsi statečná!!!A teda ta kámoška...bych jí asi řekla něco ostřejšího :angry: Vás přijde nakazit a pak ještě píše tyhle hlody..ježiš, některý lidi jsou tak blbýýýý!!!!!!!!!!!!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2: :angry: :angry: :angry: :angry:

Evi, tak alespoň, že Ty jsi jakštakš schopná!!!!Tak ale furt lepší ten růjem než ta hrozná rýma :cry: :cry: snad už to bude zítra dobrý!!!!!

Jinak se mi včera stala hnusná věc..jsem malýho nechala na vteřinu v koupelně..slyším jak cvaknul dudu o dlažbu, tak tam jdu a on měl v ruce takovou tu desinfekci z hajzlíku, takový ten gel v plastu, co se zavěsí na mísu :astonished: tak jsem po něm skočila, ten gel na rukách, hned jsem mu sahala na pusu, tam nic neměl, ale voněla mu, ale asi olízl jen tu plastovou nádobku, hned jsem mu pusu i ruce vymyla, pak jsem na něj ještě v 11 večer svítila a kontrolovala, zda žije a nemá vyrážku :sweat_smile: naštětstí dobrý, ale fakt hnusný pocit..
14. lis 2008 v 15:27  • Odpověz
autor
kuk:slight_smile:
Mišííí, zážitek děsivej, toho se hrozně bojím!
no schopná jo, ale včera jsem fakt umírala :sweat_smile: jsem nebyla schopná pít(Tom mně chtěl odvézt k mamce do práce, aby mi dala kapačku :pensive: ) takže se mi motala hlava a byla jsem jak moucha :frowning2: teď mně buzetuje po icq:grinning::grinning::grinning:
14. lis 2008 v 15:31  • Odpověz
prej,ale voněla mu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak dneska sem se poprvé spontálně rozesmála :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: né promiň,ale mě to příjde tak hezky napsaný :sweat_smile: jinak teda tfuj tfuj zážitek :pensive:
Evičko chudáček takovej průjmik :cry: hlavně,že tobě je aspoň už líp :frowning2:
jinak teda psychicky náročný to Vám teda povim to je,jak říkám sem na mšali,trvá to dlouho a dívat se takovou dobu jak Péťulka trpí,nemůže dýchat,dusí se,strašný prostě :pensive:

Vysavač Ti nedám Evis,ho potřebuju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: každopádně nějak občas píská,to se mi nelíbí,to udělal tamten a umřel :fearful: já se bojim jestli to nemůže být třeba tím jak v té odsavačce zůstanou kapky,tak že to tu vodu vsákne a něco tím tam poseru :confused: jako u tamtoho?
14. lis 2008 v 15:58  • Odpověz
hele co sem objednala malýmu :grinning:
http://www.kocarky-shop.eu/telefon-vibrujici-s-fotakem-213814.html

pořád se nám sápe po mobilu,tak bude mít svůj :sweat_smile:
14. lis 2008 v 16:02  • Odpověz
autor
néééé, já myslela, že Ti za zlomek ceny prodám ten náš:grinning: a koupim si novej, ten už mám vybranej:grinning:
každá nemoc prdolků je psychicky náročná!!! Brrrrr nemoci zrušit!!!!
Venda už taky vypadá líp:slight_smile: hele do lékárniček si ještě kupte Kulíšek:slight_smile: to je směs pro rehydratační roztok a je úplně úžasnej!!!!má se dávat nejen při průjmu a zvracení, ale i horečkách :wink:
14. lis 2008 v 16:04  • Odpověz
autor
zuzíí, stejně se bude sápat po Tvým :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2008 v 16:04  • Odpověz
Kulíčka jo??? :dizzy_face: :dizzy_face: jůů to zní sladce :dizzy_face: já chci mít pořád takovýhle malý miminečko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile: k němu totiž pasuje Kulíšek :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. lis 2008 v 16:05  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: jo, Kulíšek:grinning:
14. lis 2008 v 16:06  • Odpověz
néééééééé bude mít svůůůůůj a ten si může olizovat jak chce :sweat_smile: na mím sou bacily :grinning: :grinning: :grinning:
jojoooo Kulíšek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face:
autor
no když si to myslíš :wink:

jo a ten kulíšek není sladkej, ale slanej :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2008 v 16:07  • Odpověz
no já si to nemyslim :grinning: a ty se snažíš mě přitom nechat :grinning: :grinning: :grinning: brzy si to vzdala :sweat_smile: to je jasný,že pujde po mím :grinning:

kulíšek kulíšek jůůůůů my máme miminka,proto budeme mít Kulíška :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: juch :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. lis 2008 v 16:11  • Odpověz
autor
no stejně si myslím, že Peťulka vyhraje :grinning:
14. lis 2008 v 16:24  • Odpověz
Zuzi, no voněla mu papulka po gelu do hajzlíku :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:
jj to je na tom to nejhorší, že to trvá dlouho!!!Kdyby to byly třeba 3 dny..ale tohle je fakt už moc :pensive:
Mobil krásnej, ale nemysli si, že se po Tvé, už sápat nebude :grinning: jsem dala u mamky D můj starý, stoletý mobil a vůbec ho nechtěl :confused:

Evi, Kulíška máme!!!!!Daník už ho pil, jako 4 měsíční, jak mi na Velikonoce dostal ty průjmy..který nakonec byly po tom mlíku s laktozou, takže s Kulíškem jsme už měli tu čest, ale ten průjem jako takový neléčí, že??To je jen na rehydrataci, že jo...
14. lis 2008 v 17:40  • Odpověz
autor
Mišííí, taky si myslím, že Peťulka mobil nedocení :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jj, neléčí:slight_smile: jen se tím doplněj tekutiny(líp než vodou) a ionty:slight_smile:, ale jak byl Venda ráno zvadlej, tak jsem mu ho dala k pití ( i přes to, že pil dost) a za chvilku úplně ožil :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jinak hlásím první mrkvový hovínko :grinning: :grinning: :grinning: no snad to vydrží :dizzy_face:
14. lis 2008 v 17:53  • Odpověz
Hurááááááááááááááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
14. lis 2008 v 18:00  • Odpověz
autor
ahojky,hovínko je minulostí :frowning2: zas jen mrkvová voda, od rána 4x :frowning2: :frowning2: :frowning2: chjo, proč mně už nic není a malej furt průjmuje?
Zuzííí, co marůdek?
15. lis 2008 v 11:28  • Odpověz
Evíšku ahojkýýý :fearful: :fearful: sem chtěla napsat hurá máme hoví a ono zas jen voda :cry: :cry: :cry: chudínek :cry: tak nechcete se někoho zeptat někam zavolat?Aby nebyl brouček z průjmu dehydratovanej :frowning2: chudínek :frowning2: ať mu je brzy líp :frowning2:
Péťulka akorát v noci už krásně spinká zas(20-7) ale jinak žádná větší změna,kašlikmá pořád možná né už tak často,ale má a dýchat moc nemůže a pořád tak chrčííííííí :unamused: :unamused: :unamused:
15. lis 2008 v 11:47  • Odpověz
Ahojík,

Eví, jejda Vašíkovi je ještě pořád ouvej. Myslíme na něj, aby se mu brzy ulevilo
Čím se vlastně u miminek léčí průjem holky?

Holky je možné, že by Jájovi ty zoubky prosvítaly jakoby zepředu dásní? zvrchu zatím nic vidět nemá, ale zepředu tak do půlky bílé čtverečky dva...
15. lis 2008 ve 13:20  • Odpověz
Ahojky holky
Evi :cry: :cry: :cry: :cry:
Zuzo, tak alespoň, že spinkal v noci a Ty sis taky odpočinula!!!!!!

Oli, je to možné!!!!!!!!!!!Přesně tak to měl kámošky kluk, jsem si říkala, že je to divný, takhle vepředu :confused: ale pak už to takhle vidět nebylo a má je krásně vylezlé :dizzy_face:
Tak u miminek se to léčí mrkvovým přípravkem ORS 2000 nebo tak je ten název a Kulíšek a teda ten náš nízkolaktozový Nutrilon, který tak nezatěžuje střeva!!!!Myslím, že se může i lehce vyčmáchaný černý čaj..
15. lis 2008 ve 14:15  • Odpověz
Miško a nevíš, za jak dlouho mu pak vyrostly? J. to má tak do půlky dásniček a teplotku už třetí den,chjo.
15. lis 2008 ve 14:27  • Odpověz
autor
Zuzííí, no proti dehydrataci je ten Kulíšek, tak snad nééé:slight_smile:
dneska už má hlad, tak snad už to bude dobrý
To je dobře, že aspoň spinkal :dizzy_face:
Olíí, jak říká Miška(název má správně), dáváme ještě Smectu a Enterol( pomáhá upravit floru ve střevech) Mlíko teď dáváme jen moje, ale je to boj :sweat_smile: už ho moc nejni a Venda zrovna netouží po návratu ke kojo stravě :pensive: a dáváme mrkvičku, rejži, banán- no prostě to, co staví :grinning:
Mišíí, Ty seš odborník přes potraviny, který stavěj:grinning: co kukuřice?

jo a mám podobný známý jako Zuzí :grinning: :grinning: :grinning: půl dne už vysvětluju T. kámošovi(má roční holku), že dneska se teda opravdu nesejdem(ani u nich ani u nás).Nechápe to :sweat_smile:
15. lis 2008 v 15:17  • Odpověz
autor
jo apsala mi Baru, že maj to samý :frowning2:
15. lis 2008 v 15:21  • Odpověz
Evíí, já nevím už nic jinýho, než to, co jsi psala a kukuřice si myslím, že je neutral, ale je plná cukru, tak aby ten průjem ještě nepodporovala :confused: A já jsem spíš odborník na potraviny, které jsou proti zácpě :grinning: :grinning:

Hm, tak to máte asi z plavča!!!!!!
15. lis 2008 v 15:54  • Odpověz
autor
snad ne, Baru nebyla plavat v út :wink: byla ve čt, ale to už jsme nebyli plavat my:grinning:
s tou kukuřicí máš asi pravdu :slight_smile: to bys měla mít v malíku, co staví ne? :grinning: :grinning: :grinning:
já vím, že ještě může brambory, ale to mi milostpán teda moc nejí :sunglasses: když už nemá hlad, tak je začne vytahovat z příkrmu a vyskládá mi je na stolek u židličky :grinning: :grinning: :grinning: po kom to dítě je? :grinning: :grinning: :grinning:
15. lis 2008 v 16:00  • Odpověz
po mě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
nám bambule taky pořád nejede :grinning:
Mišuláčku já na sebe peču,ať klidně rok nespim :sweat_smile: hlavně ať je malej zdravej
15. lis 2008 v 16:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.